>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Co myślicie o takiej opcji wykorzystania bonusu.Zbiera sie 16 graczy każdy ma te 200 zł bonusu i zaczynamy.8 meczy w kosza do każdego po dwóch jeden stawia na over drugi na under za wszystko.Do &quot;drugiej rundy&quot; przechodzi 8 bo ma trafione zakłady.Teraz 4 meczy i tak samo jak poprzednio.Ty sposobem jedno osoba z 16 wygra na 100% ok 1700zł. Bo obróci 4 razy kursem 1,85 i trafi wszystko grając va bank.co Wy na to?
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Po odpowiedzi mozna usunac, aby nie nabijac postów ;p !
Czy nadal jest aktualne to, ze moge odrazu wyplacic swoja kasiurke po otrzymaniu bonusu ?
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
to ile w koncu jest tych dni na zrobienie obrotu bo w jednym regulaminie jest ze 120dni a w ogolnym STS 60 dni ????

6.8. Ponadto, jeśli jakakolwiek premia, darmowy zakład, lub innego rodzaju środki zaksięgowane przez STS na koncie klienta nie zostaną wykorzystane przez klienta w ciągu 2 miesięcy od zaksięgowania, STS ma prawo do odebrania takiej premii, darmowego zakładu lub środków i do odpowiedniej modyfikacji stanu konta tego klienta bez powiadomienia danego klienta.
czy ktos juz zna odpowiedz na moje pytanie bo setki razy walkujemy temat jak obrocic kasa a to akurat jest jasne jak slonce i pisze jak wol !!!!
ale co do czasu w jakim to zrobic juz takie oczywiste nie jest ...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
ale co do czasu w jakim to zrobic juz takie oczywiste nie jest ...
Jak to nie jest? Np. w 120 dni? Do tych bonusowych środków jest przyporządkowany Regulamin dotyczący bonusów. Tak to rozumiem.
Po jaką cholerę akceptuje się podczas aplikowania o bonus, regulamin bonusa?
Z którego z Regulaminów korzysta się w odniesieniu do pozostałych szczegółów dotyczących tego bonusa czyli np: gdzie jest zapis o kursie 1.7? Gdzie jest zapis o czterokrotności bonusa?
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Wpłacałem 24. 01. 2012 ( czwartek, wpłata przez wbk) 200 zł i od razu zleciłem wypłatę depozytu i zacząłem grać bonusem, czy powinienem zacząć się martwić jeśli do dzisiaj 28 ( poniedziałek ) pieniądze z depozytu nie wróciły z powrotem na moje konto ?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Nie, bo nie licząc czwartku, dzisiaj jest dopiero drugi dzień roboczy od zlecenia wypłaty (być może jeszcze dzisiaj pieniądze pojawią się na koncie)
 
T 0

taborek

Użytkownik
Wpłacałem 24. 01. 2012 ( czwartek, wpłata przez wbk) 200 zł i od razu zleciłem wypłatę depozytu i zacząłem grać bonusem, czy powinienem zacząć się martwić jeśli do dzisiaj 28 ( poniedziałek ) pieniądze z depozytu nie wróciły z powrotem na moje konto ?
U mnie też z czwartku z 15.00 nie dotarły jeszcze.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dostaniecie do końca tygodnia panowie to nie piekarnia... A pisałem już że teraz wasze pieniążki muszą iść dalej....
 
T 0

taborek

Użytkownik
Dostaniecie do końca tygodnia panowie to nie piekarnia... A pisałem już że teraz wasze pieniążki muszą iść dalej....
Wiem, że dostanę. Napisałem gdzieś, że nie?
Na siłę próbujesz się bawić w wujka dobrą radę, nie tylko w tym temacie.
 
A 3

aru64

Użytkownik
W czwartek przelałem wypłate na moje konto, dzisiaj w poniedziałek jak pieniędzy nie było tak nie ma. Tydzień temu jak też zlecałem wypłate pieniadze były już na drugi dzień, a teraz coś w kule leci ten STS!!! Ktoś to wytłumaczy, rozumiem że mają 14 dni ale zauważyłem że STS korzysta z banku PKO ja też z PKO więc przelew powinien iść krótko. Tyle w temacie, Żal mi tego STS, ino ten bonus ich ratuje, a tak to totalna klapa.
Pozdro...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety Aru jak było w temacie pisane na początku by przyłapać klientów robili szybkie wypłaty teraz jest z tym zdecydowanie gorzej ja już czekam 8 dzień roboczy.....
Taborek myślę że twój staż i wkład w forum mówi wszystko. Dlatego postanowiłem nie odpowiadać na twoją zaczepkę skoro bawię się w &#39;&#39;Wujka Dobrą radę&#39;&#39; po co czytasz te rady. Myślę że proste. Ludzie piszą tutaj aby uzyskać jakąś odpowiedź.
W razie pytań/problemów zapraszam na PW. Bo od tego są a nie forum publiczne.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
czy ktos juz zna odpowiedz na moje pytanie bo setki razy walkujemy temat jak obrocic kasa a to akurat jest jasne jak slonce i pisze jak wol !!!!
ale co do czasu w jakim to zrobic juz takie oczywiste nie jest ...
Bonus jest bezterminowy, czyli możesz obrócić kiedy go chcesz. Natomiast aby go otrzymać trzeba wpłacić pieniądze do 120 dni po rejestracji.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja robiłem tam wpłatę w piątek, od razu wypłaciłem i dziś otrzymałem na konto bankowe te 200 zł. Zostało jeszcze 400 do obrotu????
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
mam pytanie i imieniu znajomego.Jeżeli postawi ten bonus 200zł na kurs 5 trafi więc będzie miał ok 900 zł lecz nie będzie mógł tego wybrać a później zagra za 600 na kurs min 2 i przegra to czy kasa która mu zostanie będzie mogła być wypłacona na konto bankowe? bo w sumie zagra za kwotę 800 zł.Tak to działa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom