>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - Promocja 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Nie ważne co masz na koncie, miałeś czy będziesz miał na koncie (oby nie zero). Wystarczy, żebyś obrócił te 800zł po min. kursie 1.7 i kasa jest gotowa do wypłacenia.
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Witam!
Może pytanie się powtórzy, ale chcę być w stu procentach pewny.
Czy nadal jest to aktualne, że wpłacam ileś tam zł (np. 100) dostaję bonus i moją kwotę od razu mogę wypłacić? Bo chcę sobie wpłacić i dostać bonus, a nie chcę potem tracić 100.
Pytam z tego względu, że firmy lubią to zmieniać, mogli się coś skapnąć, że każdy jedynie na tym bonusie chce korzystać.
Czy nadal mozna od razu wypłacić kasę? Jakieś potwierdzone przypadki?
Pozdrawiam serdecznie
 
U 0

urelo

Użytkownik
czesc, moze byla juz na to odpowiedz, ale przynajmniej dla mnie niezrozumiala. powiedzmy, ze wplacilem 200 zl, dostalem bonus tez 200 zl i wyplacilem moje 200. teraz za caly bonus robie jeden zaklad na kurs powiedzmy 1,5. wygrywam brutto 300 zl (100 brutto zysku) to czy moge wyplacic te 100 zl, ktore wygralem i darowac sobie dalszy obrot celem zdobycia bonusu?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
czesc, moze byla juz na to odpowiedz, ale przynajmniej dla mnie niezrozumiala. powiedzmy, ze wplacilem 200 zl, dostalem bonus tez 200 zl i wyplacilem moje 200. teraz za caly bonus robie jeden zaklad na kurs powiedzmy 1,5. wygrywam brutto 300 zl (100 brutto zysku) to czy moge wyplacic te 100 zl, ktore wygralem i darowac sobie dalszy obrot celem zdobycia bonusu?
Żal.pl...
jeżeli chcesz cokolwiek wypłacić z bonusu to musisz łącznie za 800 postawić po min. kursie 1.7 i cała filozofia. Jeżeli Ci wejdzie ten kurs 1.50 to po prostu będziesz miał na koncie bonusu te 300 zł brutto, ale dalej będziesz musiał obrócić za to co napisałem Ci wcześniej.
Ja obróciłem ten bonus stawiając 4 zakłady po 200 zł (trzeci zakład nie wszedł niestety) po kursach około 1.80 i przy rozliczeniu czwartego zakładu pieniądze z pozycji &quot;bonus&quot; przeszły na &quot;depozyt&quot; i zleciłem wypłatę. Niedużo tego wyszło bo tylko 355 zł, ale zawsze to darmowa kasa.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Po otrzymaniu bonusa od razu zleciłem wypłatę depozytu. Chciałem postawić singla po kursie 1.5 ale nie przyjęło. Wygląda na to że grając bonusem trzeba przestrzegać kursu 1,7. Chyba że coś źle robię?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Przełącz się na bonus i wtedy powinno przyjąć (klikając na kwotę bonusu na górnym pasku).
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Przełącz się na bonus i wtedy powinno przyjąć (klikając na kwotę bonusu na górnym pasku).
No jednak chyba nie da rady. Singla po 1.85 puściłem po przełączeniu, ale już singla po 1.41 nie - pojawił się komunikat: &quot;Kupon bonusowy nie został aktywowany, nie spełnia warunku minimalnego kursu&quot;. :;/:
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
A jak z przelewem z konta bankowego? Trzeba przelewać z konta bankowego o takich samych danych czy przelew może być dokonany z konta bankowego innej osoby?
 
aquadiva 10

aquadiva

Użytkownik
A jak z przelewem z konta bankowego? Trzeba przelewać z konta bankowego o takich samych danych czy przelew może być dokonany z konta bankowego innej osoby?
moze byc wyslany z innego konta, w definicji przelewu dostaniesz ich konto i tytul do wplaty. Im szybsza ksiegowosc tym szybciej na koncie bedziesz mial tj ING 24h, eurobank 3:00-23:00 etc uwazaj jakbys chcial na szybko kase ladowac
 
aenov 1

aenov

Użytkownik
Witam,
troche zielony jestem ,ale prosilbym kogos o zweryfikowanie.
Przeczytalem ten temat od poczatku do konca i z moich wnioskow wynika :
1. Wplacilem swoje 200 zl
2. Dostalem bonus w wysokosci 200 zl
3. Zlecilem wyplate moich 200 zl( Tu pytanie)
Pieniadze z tego co widze do 14 dni roboczych maja sie znajsc na koncie i to na tym ktory podalem przy rejestracji tak? Bo o nic mnie nie proszono.
4. Gram teraz bonusem i tu pytanie mam zrobic tak zeby z tych 200 zl zostalo obrocone 800zl i wtedy dopiero moge wyplacic? Dobrze rozumiem?
Pozdrawiam i przerpaszam
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
3. Tak, pójdą na konto podane przy rejestracji.
4. Tak, musisz łącznie postawić 800zł, żeby móc wypłacić to co będziesz miał z bonusu.
 
aenov 1

aenov

Użytkownik
3. Tak, pójdą na konto podane przy rejestracji.
4. Tak, musisz łącznie postawić 800zł, żeby móc wypłacić to co będziesz miał z bonusu.
Dziekuje bardzo za pomoc ????
Jeszcze ostatnie pytanie w sumie to 2.
Dlugo gdzies trzeba czekac na wyplate tych pieniedzy czy tak jak tam pisze 14 dni roboczych czy moze mozna wczesniej sie ich spodziewac?
2 pytanie Jak 800zl? Czyli z tych 200 zl musze zrobic 800 i wtedy to postawic? Dobrze rozumiem? Czy z 200 zl ogolny obrot musi wynosic 800 zl? Przyklad. Stawiam mecz za 50 zl wygrywam 100 zl czyli obrocilem 50 zl i tak do 800?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wcześniej wypłacali w miarę szybko (dla mnie 3 dni robocze bodajże), teraz ludzie narzekają, że trwa to sporo dłużej.
Co do obrotu:
Czy z 200 zl ogolny obrot musi wynosic 800 zl? Przyklad. Stawiam mecz za 50 zl wygrywam 100 zl czyli obrocilem 50 zl i tak do 800?
To ta wersja jest dobra, musisz w sumie postawić 800 zł, oczywiście po kursie 1.7 minimum.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
1. To w końcu jak jest z tym podatkiem? Odliczają od stawki, wygranej czy może kursu?
2. Rozumiem, że w bonusie możemy wykorzystać nawet zdarzenia 2 drogowe?
Co myślicie o takiej opcji wykorzystania bonusu.Zbiera sie 16 graczy każdy ma te 200 zł bonusu i zaczynamy.8 meczy w kosza do każdego po dwóch jeden stawia na over drugi na under za wszystko.Do &quot;drugiej rundy&quot; przechodzi 8 bo ma trafione zakłady.Teraz 4 meczy i tak samo jak poprzednio.Ty sposobem jedno osoba z 16 wygra na 100% ok 1700zł. Bo obróci 4 razy kursem 1,85 i trafi wszystko grając va bank.co Wy na to?
Ciekawe rozwiązanie. Można próbować z mniejszą ilością graczy, tylko wtedy będzie i mniejsza wygrana i potem już na własną rękę ten bonus trzeba będzie obracać. Problem może polegać na tym, że ciężko znaleźć 16 graczy którzy będą aż tak kumaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom