>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
???? Wypłaty w 28 min to jakaś ściema. Zleciłem wpłatę o 13:20 jest godzina 18 i kasy brak, konto w Mbanku, więc nie polecam.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
???? Wypłaty w 28 min to jakaś ściema. Zleciłem wpłatę o 13:20 jest godzina 18 i kasy brak, konto w Mbanku, więc nie polecam.
A to dziwne, u mnie zawsze była do godziny w mBanku, a od niedawna mam konto w ING i tam też w godzinę zawsze wypłata jest ;)
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Ruszam dość nietypowy temat. Być może w złym miejscu, ale proszę o radę. Czy źle przedstawiony zakład w ofercie STS jest anulowany? Postawiłem dzisiaj na mecz Bayern-Brose (-6,5) 2 przy kursie 1.3. Dla znawców tematu naturalne jest, że skoro na obie drużyny był kurs po ok 1.8-1.9, to 1,3 na Brose -6,5 powinno być z 2,5. Dla mnie ewidentny błąd buka.Sprawdzalem ich inne mecze w ofercie i w pozostałych przypadkach zawsze jest np (+6,5). Pytanie czy taki bukmacher jak STS anuluje zakłady? Poradźcie, bo nie gram na co dzień u tego buka, a zakład tak czy owak chciałem postawić na to, że Brose nie przegra więcej niż 6 punktami (przegrali 8)..
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
???? Wypłaty w 28 min to jakaś ściema. Zleciłem wpłatę o 13:20 jest godzina 18 i kasy brak, konto w Mbanku, więc nie polecam.
oczywiście, że to ściema i chwyt marketingowy, miałem dokładnie tam przypadek - czyli czekam dużo dłużej niż deklarowane 28 minut, dopytałem więc o co chodzi na czacie i odpowiedź zwaliła mnie z krzesła, owe słynne 28 minut to czas w jakim oni rzekomo zlecają płatnosć a reszta to już zależy od banku, księgowania itp
czyli de facto jak Ci się czasem przyfarci to dostaniesz kasę ciut szybciej, jak nie, czekasz normalnie jak w każdej innej firmie ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
czyli de facto jak Ci się czasem przyfarci to dostaniesz kasę ciut szybciej, jak nie, czekasz normalnie jak w każdej innej firmie
No nie do końca, bo nawet jeśli będziesz czekał dłużej niż te 28 minut, to i tak będziesz miał kasę szybciej niż u każdego innego bukmachera. Powód jest prosty - STS ma konta w tych bankach i przez to przelew jest wewnętrzny - dochodzi w czasie rzeczywistym, a np. taki forbet wysyła pieniądze bodajże z raiffaisen jak mnie pamięć nie myli. Ja narazie na tych szybkich wypłatach się nie zawiodłem - wypłacałem w czasie, gdy jeszcze reklamowali się wypłatą w 54minuty i była zawsze. Nie wiem, czy dokładnie w 54 minuty, bo przecież nie logowałem się do banku z zegarkiem w ręku, ale zawsze była szybko, na pewno szybciej niż te powiedzmy 75 minut ???? Jest STS jaki jest jeśli chodzi o kursy, właściciela, ale znowu nie ma oczerniać w ciemno i &quot;dla zasady&quot;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
No nie do końca, bo nawet jeśli będziesz czekał dłużej niż te 28 minut, to i tak będziesz miał kasę szybciej niż u każdego innego bukmachera. Powód jest prosty - STS ma konta w tych bankach i przez to przelew jest wewnętrzny - dochodzi w czasie rzeczywistym, a np. taki forbet wysyła pieniądze bodajże z raiffaisen jak mnie pamięć nie myli. Ja narazie na tych szybkich wypłatach się nie zawiodłem - wypłacałem w czasie, gdy jeszcze reklamowali się wypłatą w 54minuty i była zawsze. Nie wiem, czy dokładnie w 54 minuty, bo przecież nie logowałem się do banku z zegarkiem w ręku, ale zawsze była szybko, na pewno szybciej niż te powiedzmy 75 minut ???? Jest STS jaki jest jeśli chodzi o kursy, właściciela, ale znowu nie ma oczerniać w ciemno i &quot;dla zasady&quot;
Dokładnie porobione są zapewne subkonta przelana gotówka i przelew idzie od ręki, potem dochodzi księgowanie w danym banku przelewów wewnętrznych jak wiadomo bank woli przetrzymać taki przelew ???? , Podoba mi się końcówka dokładnie są jacy są. Każdy ma prawo wyboru większego lub mniejszego gdzie ma zamiar grać.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
wypłata zlecona 8 godzin temu na mbank - ani widu ani słychu, z totolotka i forbet doszły już dawno... taki właśnie jest STS, pamiętajcie krówa która dużo muczy mało mleka daje...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
wypłata zlecona 8 godzin temu na mbank - ani widu ani słychu, z totolotka i forbet doszły już dawno... taki właśnie jest STS, pamiętajcie krówa która dużo muczy mało mleka daje...
No to ja nie wiem, czemu tak masz, mi na mbank normalnie szybko dochodziła, identycznie jest z ING, do którego przeszedłem niedawno. Dziś zlecona wypłata 17:54, na koncie dokładnie 18:26 była ????
 
A 5

adam160

Użytkownik
To widocznie jednak nie masz konta w banku do którego oni oferuję te szybkie przelewy. Dziś zlecone o 10:01 jak zalogowałem się o 10:40 to kasa już była na PKO BP. Dziwny przypadek , że tylko Ty masz z tym problem...
Edit:
Później spróbuję jeszcze na Mbank i zobaczę jak to jest.
 
J 7

jackers

Użytkownik
Jeżeli wpłacę przez Skrill to będę mógł również tą metodą wypłacić czy tylko przelew przy wypłacie wchodzi w grę?
wg regulaminu STS &quot;wygrane sa kierowane tylko i wylacznie na rachunek bankowy klienta&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 0

budzik1193

Użytkownik
Witam, mam problem z wypłatą z sts... Wpłaciłem przez skrilla i po przegraniu 1 kuponu nie mogę wypłacić reszty pieniędzy na konto. W międzyczasie okazało się, że potrzebuje tych pieniędzy i jestem zmuszony do wypłaty, a piszą mi o praniu brudnych pieniędzy czy coś. Proszę was o pomoc i kogoś o przeczytanie moich poniższych wypocin.
Mianowicie wczoraj (tj. 29.03.2017) okazało się, że :&quot; Szanowny Kliencie,
Wypłata została wstrzymana przez Dział Kontroli, który rozpoczął procedurę dodatkowej weryfikacji. Proces ten może potrwać maksymalnie do 14 dni roboczych od chwili zlecenia wypłaty. Jeżeli w trakcie weryfikacji ujawnią się ewentualne nieprawidłowości poinformujemy o nich niezwłocznie. W innym wypadku kwota zostanie zlecona zgodnie z dyspozycją.
Pozdrawiam,&quot;
Po czym dzisiaj pieniądze zostały dopisane do depozytu na sts, więc uznałem, że przeanalizowali i było ok i dopisali do depozytu.
Zleciłem wypłatę i znowu to samo !
 
Do góry Bottom