>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Kasę masz od razu. Mój Bank ING jest nieczynny w weekend a i tak dzięki transferuj.pl zrobiłem wpłątę. Sam nie wime jak i czemu to przyjęło ale dało się.
 
A 3

aru64

Użytkownik
Witam ponownie
Mam pytanie odnośnie logowania. Nie umiem się zalogować na swoje konto mimo tego,że na 100% wpisuje poprawne hasło i e-mail! Miał ktoś podobną sytuację??
W weekend logowałem sie bez problemu, o co chodzi??
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam ponownie
Mam pytanie odnośnie logowania. Nie umiem się zalogować na swoje konto mimo tego,że na 100% wpisuje poprawne hasło i e-mail! Miał ktoś podobną sytuację??
W weekend logowałem sie bez problemu, o co chodzi??
zwróć uwagę jak wpisujesz synek login: pierwsza litera adresu mail napisz z małej bo pewnie piszesz z dużej albo na odwrót.
 
A 0

arek_kg

Użytkownik
Witam ponownie
Mam pytanie odnośnie logowania. Nie umiem się zalogować na swoje konto mimo tego,że na 100% wpisuje poprawne hasło i e-mail! Miał ktoś podobną sytuację??
W weekend logowałem sie bez problemu, o co chodzi??
Witam wiem że kolega nie napisał tego w odpowiednim dziale ,ale mam taki sam problem , nie mogę się zalogować , nawet po zmianie hasła , po raz kolejny wyskakuje błąd logowania , że 3 razy zostało źle wpisane, to może ktoś podpowie ? Czy wina ich niedopracowanej strony ? i zaczekać?
 
N 7

nerotfp

Użytkownik
Wpłaciłem wczoraj na start, doszło od razu, wypłaciłem wczoraj i dzisiaj już przelew doszedł ????
Także czekałem tylko jeden dzień ???? Szybko ????
 
H 0

hajax

Użytkownik
błąd w tytule przelewu
Witam,
nigdzie nie znalazłam podobnego problemu, więc mam nadzieję, że pomożecie.
W piątek dokonałam wpłaty na konto STS, w placówce banku (wpłata gotówkowa za pomocą blankietu), ponieważ moj bank miał problemy z platformą online. Niestety pani w banku pomyliła się wpisując tytuł przelewu, zauważyłam to dopiero w domu (dostałam wydruk potwierdzający wpłatę). Zamiast &quot;STSXXXXXXXX&quot; tytuł przelewu to &quot;STXXXXXXXX&quot;. Do tej pory pieniądze nie wpadły na konto. Czy w takim wypadku zostaną zwrocone do nadawcy? Problemem jest to, że była to wpłata gotówkowa, nie zlecona z konta... Więc zwrot możliwy jest tylko przez przekaz pocztowy... Co zrobić w takiej sytuacji? Napisałam do teamu STS, ale od piątku cisza :/
 
M 0

mavi26

Użytkownik
Witam.
Ktoś się orientuje czy STS nie robi problemów z wypłatami większych kwot? W piątek wpłaciłem tam 500 PLN i w niedzielę wieczorem zleciłem wypłatę 9 tyś. Myślicie, że jest szansa by w poniedziałek były na koncie w PKO BP?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam.
Ktoś się orientuje czy STS nie robi problemów z wypłatami większych kwot? W piątek wpłaciłem tam 500 PLN i w niedzielę wieczorem zleciłem wypłatę 9 tyś. Myślicie, że jest szansa by w poniedziałek były na koncie w PKO BP?
To będzie szło parę dni roboczych. Jak Ty to pomnożyłeś? Dopisywałeś zera na monitorze czy jak?
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
To będzie szło parę dni roboczych. Jak Ty to pomnożyłeś? Dopisywałeś zera na monitorze czy jak?
Teoretycznie mają na to 14 dni, jednakże szybkością wypłat mnie zaskoczyli jak na przelew bankowy. Robiłem znany myk, wpłacam 200 i od razu 200 wypłacam i co ciekawe wczoraj rano zleciłem wypłatę a dzisiaj wieczorem mam pieniądze na koncie. Jest to więc szybciej niż chyba we wszystkich internetowych bukach.
 
Do góry Bottom