>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dokładnie niema reguły ale powiem jedną zasadę za pierwszym razem idzie bardzo szybko natomiast za drugim/trzecim już pojawia się kłopot... mi szła 14 dni... ale doszła.
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Za pierwszym razem ile czekałes?
ps. jak mam już załozone konto jakis czas ,ale nie dokonywalem jeszcze wplaty ...to ten bonus mnie rowniez dotyczy i autoamtycznie zostanie doliczony ,tak ?
 
H 0

hwk1988

Użytkownik
Tylko właśnie Panowie to jest pierwsza wypłata, chciałem zobaczyć ile czasu idzie kasa, a tu takie dno.
Pzdr
 
M 14

mrbork

Użytkownik
tak sie zachwalają &quot;graj legalnie w polskim bukmacherze i odbierze 200 pln na start&quot;.. Firma śmieszna, nie oszukujmy się. Proponowałbym się udać do kobiety w najbliższym punkcie i opowiedzieć jak wygląda sytuacja. Może ona będzie miała jakiś lepszy kontakt lub doradzi na poczekaniu
 
W 0

waldek83_1983

Użytkownik
Zleciłem dwie wypłaty z sts po ugraniu bonusu - jedną w piątek a drugą w sobotę wieczorem i obydwie w poniedziałek były już o 13 na koncie w banku więc praktycznie zmieścili się w 2 sesjach księgowania banku :)
Pierwsza wypłata po rejestracji szła podobnie
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Każdy inaczej,ehhhh ;) No jeśli mam czekać 19 dni na wypłatę,to nie jest to zbyt kusząca perspektywa wpłaty tam...;)
Btw...też mam taką sytuację,że założyłem konto zaraz po tym jak się pojawili,a teraz dokończyłem rejestrację,mam nadzieję,że bonus będzie mi się należał..
 
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
Witam,
bonus dotyczy tylko jednorazowej wplaty? czy moge wplacic drugi raz i otrzymac znowu bonus? dobrze rozumiem?
 
U 0

unista2

Użytkownik
wpłata na konto doszła szybko bo mam konto w aliorbanku , nie zauważyłem możliwości wpłaty kartą bo chciałem wpłacić z karty kredytowej.
A co do wypłaty mam pewien problem może nie umie zlecić . Jak bonus został zaksięgowany zleciłem wypłate tych 200 złotych tylko nie wiem czy dobrze to zrobiłem. Po tym zleceniu wypłaty zagrałem za 2 zl dla sprawdzenia tą 2 sciągneło mi z konta a nie z bonusa. Nie wiem czy nie mogę obstawiać aż zlecenie wypłaty zostanie zrealizowane. Oczywiscie postawiłem drugie zlecenie wypłaty na 198 zl moze cos zle robie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mi dzisiaj doszła bez problemu i bardzo szybko ???? nowe konto i znów bonus przyznany. Zleciłem wypłatę poinformuje w jakim czasie udało się uzyskać.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Unista, bo musisz przełączyć sie na bonus (klikając na pieniądze wyświetlane przy bonusie) podczas stawiania, by kasę zabierało ci z bonusu.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zależy jakie konto, w Fortunie tez wplacalem przez transferuj z Banku Spóldzielczego i czekalem jakies 6-7 godziny zanim kasa doszla, a w sts tez sie wpalca przez transferuj wiec chyba jest to samo ze zalezy z jakiego banku wplacasz
 
D 0

dvdi

Użytkownik
Ja mam inny problem.
Wpłaciłem 200 PLN i loguje sie na konto dnia nastepnego a tam 400 PLN plus 200 PLN bonusu. Postanowilem wyprobowac i wyplacilem 400 PLN a po paru godzinach wyskoczylo jakies manualna korekta za zdublowanie wplaty -200PLN. Dzis na koncie w banku jednak wyplacono mi 400 PLN co przyjolem z wielkim zdziwieniem natomiast w okienku depozyt na koncie STS widnieje dalej -200PLN. Co robic ?:grin:
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Ja mam inny problem.
Wpłaciłem 200 PLN i loguje sie na konto dnia nastepnego a tam 400 PLN plus 200 PLN bonusu. Postanowilem wyprobowac i wyplacilem 400 PLN a po paru godzinach wyskoczylo jakies manualna korekta za zdublowanie wplaty -200PLN. Dzis na koncie w banku jednak wyplacono mi 400 PLN co przyjolem z wielkim zdziwieniem natomiast w okienku depozyt na koncie STS widnieje dalej -200PLN. Co robic ?:grin:
Jak to co? no chyba nie myslisz zeby doplacic 200 pln zeby bylo 0? ciesz sie i dalej tep bukmachera, bukmachera trzeba łoić ile sie da i jeszcze wiecej
 
D 0

dvdi

Użytkownik
Jak to co? no chyba nie myslisz zeby doplacic 200 pln zeby bylo 0? ciesz sie i dalej tep bukmachera, bukmachera trzeba łoić ile sie da i jeszcze wiecej
Teraz tylko jak obroce bonus to przedzie mi on do salda glownego i pewnie dalej beda na minusie jesli obort zakoncyz sie ponizej 200PLN ;) tego szkoda
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Panowie, orientujecie się jak to jest w weekendy z wypłatami? Tj. czy mogło dojść w weekend, czy jest to zależne od księgowania banku, czy ten cały transferuj przelewa też kasę w weekendy? Chodzi mi generalnie o bank PKO BP. z góry dz za odp. ;)

//edit: Brawo dla STS - w piątek wieczorem zleciłem wypłate, dziś w poniedziałek rano jest kasa ???? .
 
Do góry Bottom