>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

STS - ZEZWOLENIE na Internet.

Status
Zamknięty.
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Ludzie, juz nie placzcie, ze np nie dostales wyplaty od dwoch dni ... Ze np Ty i Ty Swieta spedzasz przed kompem to nie znaczy, ze Banki/Buki etc tez pracuja pelna ekipa, w tym tygodniu pewnie dostaniecie,spokojnie.
 
O 0

orphano

Użytkownik
Witam. Postanowiłem skorzystać z bonusu. Założyłem sobie konto, weryfikacja przeszła pomyślnie. Chciałem się zalogować i tu zaczynają się schody. Cały czas wyskakuje że błędne hasło. Zmienić je mogę, przychodzi @ niby wszystko ok, znowu próba logowania i beret. Z logowania nici błędne hasło. Pani na live czacie twierdzi że niby wszystko ok a zalogować się nie da. Spotkał się ktoś z czymś takim?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
co do wyplat to nie wiem o co kaman, placzecie jakby mieli wszystich oszukac, a oni sie po prostu rozkrecaja, maja 14 dni na wyplate no i teraz sa swieta, wiec nie wiem o co placz, to nie firma krzak, istnieja na rynku bukow naziemnych ladnych pare lat... wie ktos co to jest ten wspolczynnik procentowy? na kazdym kuponie to mam, myslalem na poczatku, ze to podatek jakis ale nie... na wszystkich zakladach mam 0.88? wy tez tak macie?
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
co do wyplat to nie wiem o co kaman, placzecie jakby mieli wszystich oszukac, a oni sie po prostu rozkrecaja, maja 14 dni na wyplate no i teraz sa swieta, wiec nie wiem o co placz, to nie firma krzak, istnieja na rynku bukow naziemnych ladnych pare lat... wie ktos co to jest ten wspolczynnik procentowy? na kazdym kuponie to mam, myslalem na poczatku, ze to podatek jakis ale nie... na wszystkich zakladach mam 0.88? wy tez tak macie?
12% podatku jest więc te 0,88 jest z tym związane.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Stawiając np. 100zł , po odjęciu od tego 12% na podatek obrotowy , faktyczna wysokość stawki to 100*0.88=88zł
 
A 0

anaheim

Użytkownik
a ja pochwalam i to bardzo sts jedna wyplata zlecona przed swietami wlasnie na koncie i druga wyplata zlecona wczoraj tez na koncie, wyplata na aliora
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
zrobiłem przelew z mbanku do sts. od razu dałem polecenie wypłaty i po 2 dniach dostałem zwrot $,a bonus oczywiście jest.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
To ja chyba napiszę do nich, niby mają te 14 dni ale skoro inni mają następnego dnia już pieniądze to czego ja muszę czekać tyle czasu? Najwyżej się wygłupię ale etam.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Właśnie sprawdziłem stan konta i zlecona wczoraj wypłata obróconego bonusu jest już dziś na moim koncie. Tak więc widać, wzięli się do roboty po Świętach ????
 
K 358

koeman66

Użytkownik
a mi wlasnie w bonusie srednio co 10 minut maleje kwota konta, srednio co 2 zl ale ja....ja!!! do rana pewnie zejdzie do zera, widzialem rozne motywy w bukach ale takiego balaganu jeszcze nie!
 
L 12

lobusiak

Użytkownik
Mam to samo, bonus na minusie i depozyt na minusie, a większa część starych kuponów ma znów znak zapytania, jako nierozliczone jeszcze. Ciekawa sytuacja
 
demolay 21

demolay

Użytkownik
Pod moją nieobecność w domu, z mojego depozytu na koncie STS zniknęło 84.04 PLN. Mam nadzieję, że to usterka techniczna, bo żaden kupon nie został postawiony.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
no te znaki zapytania to wkur... bardzo, mialem to juz raz to mi zaklad po moich dwoch mailach i 5 dniowej przerwie znowu zaliczyli tak jak trzeba! czyli blad u wszystkich, oj ten sts... kurcze chce postawic zaklad na jutro a tu juz na minusie jest haha
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
u mnie jakis cyrk. rano doliczyli mi 80 zl z obroconego bonusa do kwoty depozytu. mialem jeszcze w grze 2 kupony &quot;bonusowe&quot;. 1 kupon wszedl - mysle sobie dolicza mi wygrana do depozytu. zagladam na stronke a tam - 130,40 na koncie bonusowym. czy bonus moze byc ujemny??? o co tu kurna biega? wie ktos?? mieliscie tak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom