>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - ZEZWOLENIE na Internet.

Status
Zamknięty.
S 0

szynpol

Użytkownik
Miło, że jest już online ale nie mogę się zalogować. Ciągle mi pisze że błędne hasło. Użyłem nawet opcji odzyskiwania hasła, zmieniłem je i dalej nie mogę się zalogować wpisując nowe hasło ;/
 
A 5

adam160

Użytkownik
Jak wygladaja wplaty i wyplaty?? wie juz ktos ?
Wpłaty i wypłaty wyglądają tak samo jak i w fortunie i milenium czyli wpłata poprzez transferuj.pl. Masz stały tytuł przelewu i wpłacasz określoną kwotę. Wpłata jest natychmiastowa. Natomiast wypłaty idą poprzez przelew bankowy. Zresztą jak ktoś miał okazję grać w fortunie albo millenium to tu nic innego nie zobaczy w kwestii wpłat i wypłat.
Miło, że jest już online ale nie mogę się zalogować. Ciągle mi pisze że błędne hasło. Użyłem nawet opcji odzyskiwania hasła, zmieniłem je i dalej nie mogę się zalogować wpisując nowe hasło ;/
Miałem tak samo ale mi pomogło zalogowanie się nie za pomocą adresu email lecz za pomocą nicku. Inni mówią że nawet za pomocą nicku nie idzie się zalogować. Jutro od rana ma działać pomoc techniczna więc każdy kto nie może się zalogować ma się tam zwracać. Choć moje zdanie jest takie że tym nickiem się jednak da rade zalogować tylko nie każdy pamięta;p Być może się mylę, ale mówię to z własnego przykładu
 
S 0

szynpol

Użytkownik
Próbowałem z nickiem. A nick na 100% jest prawidłowy ;)
Napisałem juz wczoraj do supportu maila i czekam na odpowiedź. &#39;Pomoc online&#39; ma status &#39;online&#39; ale jak otworzysz okno tej pomocy to jest napsiane ze jednak offline ;P
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mają jakieś błedy jeszcze czy co też nie moge sie zalogować, a strona muli jak cholera
e : po kilku nieudanych próbach udało mi się zalogować :p
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Mi też sie udało. Okazało się, że mój login ma wszystkie litery duże (dziwne bo nigdy w życiu tak nie pisałem...)
Masakra jakaś , zapomniałem hasła , wypełniam swoje dane Pesel itd dostaje link na maila klikam w niego wyskakuje żebym ustawił nowe hasło.Ustawiam pisze że poprawnie zmieniłem hasło i dalej się nie mogę zalogować......
 
S 0

szynpol

Użytkownik
Sprobuj dużymi literami swoj nick. Albo napsiz do supportu. Ja dostalem maila dzis z moim nickiem ;)
P.S. Mam pytanie co do bonusu. Czy dorbze rozumiem, że jesli wpłace 200zł to od razu dostaje bonusowe 200zł które musze obrócić te 4 razy? Czy mam ze swoich obstawiać? I co jeśli nie obróce tego bonusu tylko przegram cały? Mam za niego zapłacić ze swoich zwykłych środków czy jak?
P.S.2 ma ktos jakis sposob na obracanie tego bonusu? ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Do kiedy trwa ta promocja bonusowa? Już pomijając to, że ciężko się zalogować to nie zweryfikuje nic bo zgubiłem portfel w tym właśnie wszystkie dokumenty i zanim wyrobię nowe to trochę minie ????
niby jest na stronie info pewnie, ale nie da się z niej korzystać, tak zamula :;/:

oooo teraz to będzie dobre... próbuje się logować, przenosi mnie do dokończenia rejestracji, niektóre dane już były wpisane, uzupełniłem co trzeba a tu mi wyskakuje, że podany e-mail zajęty... no ładne jaja, widzę konta nie będę mógł założyć w takim razie, da się w ogóle tak, że e-mail jest zajęty??
może mają jakieś błędy techniczne bo taka sytuacja nie jest w praktyce możliwa
EDIT: dobra, jakoś poszło po kilku próbach, masakra...
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Do kiedy trwa ta promocja bonusowa? Już pomijając to, że ciężko się zalogować to nie zweryfikuje nic bo zgubiłem portfel w tym właśnie wszystkie dokumenty i zanim wyrobię nowe to trochę minie ????

niby jest na stronie info pewnie, ale nie da się z niej korzystać, tak zamula :;/:


oooo teraz to będzie dobre... próbuje się logować, przenosi mnie do dokończenia rejestracji, niektóre dane już były wpisane, uzupełniłem co trzeba a tu mi wyskakuje, że podany e-mail zajęty... no ładne jaja, widzę konta nie będę mógł założyć w takim razie, da się w ogóle tak, że e-mail jest zajęty??

może mają jakieś błędy techniczne bo taka sytuacja nie jest w praktyce możliwa
faktycznie tak jest , kabaret dobry ????
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Sprobuj dużymi literami swoj nick. Albo napsiz do supportu. Ja dostalem maila dzis z moim nickiem ;)
P.S. Mam pytanie co do bonusu. Czy dorbze rozumiem, że jesli wpłace 200zł to od razu dostaje bonusowe 200zł które musze obrócić te 4 razy? Czy mam ze swoich obstawiać? I co jeśli nie obróce tego bonusu tylko przegram cały? Mam za niego zapłacić ze swoich zwykłych środków czy jak?
P.S.2 ma ktos jakis sposob na obracanie tego bonusu? ;)
Z tego co zdołałem wysondować z pomocy online: wpłacam np. 2 stówki, podwajają mi 200 zł. I teraz muszę 4 razy zagrać za te 2 stówki bonusu. Jak rozumiem, muszę gdzieś odznaczyć, że gram za bonus...
Jeśli wygram kuponiki, cała kaska jest moja. Jeśli nie, niczego nie muszę zwracać.
Jeśli jestem w błędzie, uprzejmie proszę o wyprowadzenie mnie z ewentualnego błędu ????
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Wie ktoś czy przez neta są naliczane punkty na kartę klubową? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić bo nigdzie nie widzę żadnego miejsca na wpisanie numeru karty.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Przed zagraniem online w STS proponuję zapoznać się z ich nowym Regulaminem i takimi punktami jak te:

3.13. Kiedy Klient zawiera wielokrotnie ten sam zakład, wszystkie te zakłady mogą być traktowane jako jeden. W takiej sytuacji wszystkie zakłady, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu, będą unieważnione. Wiele zakładów zawierających to samo zdarzenie może być również potraktowane jako jeden. W takiej sytuacji STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich takich zakładów, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.
Czyli jak powtórzysz kupony (np. żeby nie płacić extra podatku) to... ciekawe co się stanie ????


3.14. Zabronione jest wykorzystanie typu “pewniak” albo innego typu pozwalającego obejść limity. STS zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów kiedy 1 pojedynczy typ (”pewniak”) jest kombinowany z innymi zdarzeniami w celu obejścia limitów zakładów online ustanowionych przez STS. W takiej sytuacji wszystkie takie zakłady zostaną unieważnione za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.
Dołożysz kilka razy 1,01 na kuponie i może być różnie..

3.15. W sytuacji gdy wiele kuponów akumulowanych, zawierających identyczne lub bardzo podobne typy, zostanie zawartych przez różnych ale powiązanych klientów w krótkim czasie, STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia tych zakładów, nawet jeśli zakłady te zostały już rozstrzygnięte.
MASAKRA!!!

5.6. Wszystkie wypłaty określone w niniejszym Regulaminie odnoszą się do każdego Klienta lub grupy Klientów, którzy działają w porozumieniu, typując tą samą lub podobną kombinację(e) typów, nawet jeśli dokonują tego w seriach zakładów, przy różnych kursach, na przestrzeni dni korzystając z różnych kont. Jeśli STS będzie miał podstawy stwierdzić, że wiele zakładów zostało zawartych w ten sposób, całkowita wygrana z tych zakładów może zostać ograniczona do jednej maksymalnej wypłaty w wysokości określonej powyżej.
MASAKRA !!!

i jedno z najciekawszych!!!:

8.4. Kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wynosi 1.000 PLN liczony na dzień kalendarzowy.
8.5. Bukmacher jest zobowiązany do wypłaty wygranej przewyższającej kwotę określoną w punkcie (8.4.) powyżej w ciągu 14 dni od uzyskania wygranej tj. momentu nadania przez STS konkretnemu zakładowi statutu wygranej. Nadawanie statutów wygranego lub przegranego zakładu następuje niezwłocznie po zweryfikowaniu wyników wydarzeń przez STS.
No i tutaj to już śmiech na sali ???? Wygrasz powyżej 1000zł i będziesz czekał do 14 dni na wypłatę :;/:

Ogólnie to pierwszy raz spotykam się z takimi restykcjami a analizowałem już wiele regulaminów.
Z powyższego wynika, że jeżeli ktoś lepiej od bukmachera w STS będzie się znał na sporcie czy danej lidze i będzie to chciał mocniej pograć to potem STS może zrobić co mu się podoba....
Dziwne, że MF zezwoliło na taki Regulamin...
 
B 0

betradar

Użytkownik
z tak debilnym regulaminem to sie jeszcze nie spotkalem, ale ten naziemny wcale nie lepszy maja, jak sie dobrze wczytacie to wam moga kazdy kupon anulowac bez podania przyczyny, nie wiem co za debil w ministerstwie podpisuje te regulaminy bez zrozumienia, ehh
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom