>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stworzenie strony internetowej

pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Witam. Muszę utworzyć stronę internetową jednak jestem w tych sprawach zielony, dlatego kieruje się do was z paroma pytaniami.
Strona nie musi być jakaś &quot;wyczesana&quot; tylko taka standardowa. Ktoś z was może zgłaszał się do jakiejś firmy, które się tym zajmują ? Jakie są ceny utworzenia takiej stronki ?
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Witam. Muszę utworzyć stronę internetową jednak jestem w tych sprawach zielony, dlatego kieruje się do was z paroma pytaniami.
Strona nie musi być jakaś &quot;wyczesana&quot; tylko taka standardowa. Ktoś z was może zgłaszał się do jakiejś firmy, które się tym zajmują ? Jakie są ceny utworzenia takiej stronki ?
co to ma być za strona???
-tematyka
-jezyki programowania(hmtl css)
- czas
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ma być to strona ośrodka wypoczynkowego. Jeśli chodzi o jezyk programowania to nie znam się, wiec do uzgodnienia. I czas - jak najszybciej ;p
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Witam. Muszę utworzyć stronę internetową jednak jestem w tych sprawach zielony, dlatego kieruje się do was z paroma pytaniami.
Strona nie musi być jakaś &quot;wyczesana&quot; tylko taka standardowa. Ktoś z was może zgłaszał się do jakiejś firmy, które się tym zajmują ? Jakie są ceny utworzenia takiej stronki ?
Jak podasz więcej informacji to mogę wykonać dużo taniej niż na Allegro itd.
 
Do góry Bottom