>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Styczeń w Npower Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Watford - Charlton
Pierwsze spotkanie noworoczne w Championship będzie odbywać się o godzinie 14:00 czasu Polskiego. Watford który dość nieoczekiwanie złapał wiatr w żagle i rozpoczyna swój marsz po baraże na dzień dzisiejszy piłkarze Zoli lokują się właśnie na ostatnim miejscu barażowym z 40pkt. Tuż pod nimi jest Nottingham z 37pkt. także trzeba być czujnym i regularnie punktować przyjeżdża do nich Charlton Powella który niestety zajmuje osiemnaste miejsce z zaledwie 30pkt. na koncie także zespołowi daleko do awansu który był zakładany przed sezonem. Dodatkowo Powell musi sobie poradzić bez Haynesa, Morrisona, Fullera, Wigginsa oraz Hughsa. Ogromne wrażenie robi na ekspertach duet napastników Watfordu Deeneya z Vydra obaj zdobyli łącznie 22 bramki. Jutrzejszy mecz wydaje się mieć jednego faworyta
Wygrana Watfordu @@ 2,05

Pozostałe Typy Postaram się jeszcze opisać jednak jak na razie niema czasu.

Birmingham City - Cardiff City 2 @@ 2,20
Derby County - Middlesbrough FC 2 @@ 2,60
http://pl.soccerway.com/teams/england/charlton-athletic-football-club/
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Ipswich v Brighton DNB 1 1,83



Bukmacherzy wystawili kursy bardzo wyrównane, ja jednak upatruję tutaj gospodarzy jako faworyta potyczki. Ipswich po fatalnym okresie notuje serię dobrych występów. Momentem przełomowym zdaje się być tutaj porażka 6-0 z Leicester 17 listopada. Od tego momentu notują bilans 5-2-1 i pną się w górę tabeli. Kadrowo też prezentują się dość przyzwoicie - Daryl Murphy, Dudley Campbell, Akenhaton Edwards, Bradley Orr, Nigel Reo-Coker to zawodnicy, którzy wystąpili w ostatnim spotkaniu i mają za sobą przynajmniej kilkanaście występów w Premiership. Do tego N&#39;Daw, wyjadacz ligi francuskiej. Ekipa Brighton to mieszanka zawodników mało znanych z kilkoma ,,gwiazdami&quot; w składzie. LuLua to zawodnik, któremu wróżono świetlaną przyszłość, lecz wielkiego piłkarza już raczej z niego nie będzie. Weyne Bridge niegdyś jeden z lepszych lewych obrońców na wyspach, ostatni jego udany sezon to 09/10. W składzie znajduje się również trzech hiszpanów - David Moreno, Bruno Grau, mają oni za sobą występy w Primera Division oraz Andrea Orlandi, wychowanek Barcy, swego czasu grający w Swensea na poziomie CHAMP. No i w bramce na Tomek Kuszczak, to z pewnością mocny punkt na tym poziomie rozgrywek. Na papierze kadra gości wygląda całkiem okazale, lecz Brighton to finalnie przeciętniak notujący sporo remisów. Liczę, że gospodarze będący na fali pokażą się w kolejnym spotkaniu z dobrej strony i przede wszystkim go nie przegrają.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
W pełni zgadzam się z głównym typem Dobermana, który sam pobrałem.
Co do typu na M&#39;brough, to jestem odmiennego zdania. Derby u siebie przegrało tylko 2 razy, z czego ostatni 3 kolejki temu z rozpędzonym Hull City. Goście natomiast wraz z początkiem sezonu notowali notorycznie zwycięstwa, czy to wyjazdowe, czy na własnym boisku, lecz w połowie listopada nastąpił regres i drużyna przypłaciła go utratą kilkunastu cennych pktów. W tej chwili wygląda na to, że zaczynają się budzić, lecz niestety trafili na godnego przeciwnika. Gospodarze u siebie tylko raz nie strzelili bramki, co wobec osłabień M&#39;brough może zaważyć na końcowym rezultacie spotkania. McEachran 23/0; E. Ledesma 20/2, a niemal pewny jest ubytek F. Harouna 13/3, czyli 2 ludzi z podstawy i 1 mocnego rezerwowego. Sam Jutkiewicz może nie wystarczyć do zdobycia pełnej puli. Dla mnie BTS, i Derby DNB to najodpowiedniejsze typy.
Ponadto sądzę, że obecna słaba forma Wolves wciąż trwa, natomiast Cr. Palace marzy o awansie, lecz by go osiągnąć trzeba regularnie punktować. Moim zdaniem to spotkanie z cyklu Must Win dla CP. Gospodarze zagrają bez zaw. za kartki podst. obrońcy D. Delaneya 20/3
Podsumowując:
Watford - Charlton 1 ⛔ 3:4
Derby - M&#39;brough 1 DNB; BTS ✅ ✅ 3:1
Crystal Palace - Wolverhampton 1 ✅ 3:1

Oby ten rok zaczął się od drobnego, aczkolwiek ważnego sukcesu ????
ed.
Ważne, że więcej na + ????
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Peterborough-Barnsley

Mecz z dna tabeli. Gospodarze obecnie zajmują 23 pozycję, a ich bilans to 7-1-17. Natomiast goście są na 24 miejscu i ich bilans to 5-6-14. Dlaczego zainteresowało mnie to spotkanie? Gospodarze grając u siebie w tym sezonie jeszcze nie zremisowali. Wiem, że liga angielska to niefrancuska, ale 12 spotkań bez remisu to niezły wynik. Barnsely rozegrało na wyjeździe w tym sezonie 12 meczy, a 2 z nich zremisowała.
Ciekawie prezentują się wyniki do przerwy. Gdyby spotkania kończyły się po 45 minutach to Peterborough nie byliby na 23, a na 5 miejscu w tabeli. Ich bilans do przerwy to 9-10-6. Dla drużyny Barnsley nie robiłby to większej różnicy: 3-8-14 (tutaj ciekawostka, 12 z 14 przegranych meczy do przerwy także przegrywali po 90 minutach).

Na koniec historia ostatnich spotkań obu ekip. 3 razy zwycięstwo odnosili piłkarze Peterborough, raz mecz zakończył się podziałem punktów, 6 razy to piłkarze Barnsley cieszyli się z 3 punktów.

Statystki pozostawiam Wam do interpretacji. Ja skłaniam się do remisu i proponuję 2 typy:

Połowa lub koniec X @1,5 4/10
Koniec X @3,4 1/10
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dzisiaj rzuca sie w oczy over 2,5 po 1,70 Wolverhampron zmienilo trenera, dwa mecze bez strzelonego gola u siebie, przy takiej ofensywie raczej na pewno dzisiaj przelamanie; Peszko zdrowy, najlpeszy napastnik Blake rowniez, soldiny Doyle, Blackburn jeszcze lepsza ofensywa. BTS po 1,56 brac tez polecam. Dluga pprzerwa, pilkarze spragnieni gry zaangazowanie wiec overek byc winien
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Middlesbrough - Watford
Do składu gospodarzy powraca aż pięciu graczy. Obrońcy Andre Bikey (21/2), Seb Hines (19/1) i George Friend (24/0) oraz pomocnicy Faris Haroun (18/3) i Emmanuel Ledesma (24/3). Nie wiadomo, czy wybiegną w pierwszym składzie, ale z pewnością trener Tony Mowbray ma w końcu większy wybór jeśli chodzi o graczy. Nie wiadomo czy zagra pomocnik Andy Halliday (12/1), który miał operowany nos klika dni temu i może nie być w stanie grać. Niepewny jest też występ innego pomocnika, reprezentanta Anglii U21 - Josha McEachrana (23/0), który wyleczył kolano, ale może nie być jeszcze gotowy do gry. Do składu gości powracają: bramkarz Almunia (26/0) i pomocnik Almen Abdi (21/6). Poza składem pozostaje kilku graczy, ale ich absencja jest długoterminowa i zbliża się ku końcowi. Obie drużyny walczą o awans, bądź jak najlepsze miejsce w barażach. Obie są ofensywne i robią overy. Rzadko się zgadzam z powiedzeniem, że dwie overowe robią over, ale w tym wypadku takie mam przeczucie. Stawiam BTS, over i wygraną gospodarzy. 2:1
BTS @ 1.50 ✅ 1-2
over 2.5 @ 1.60 ✅
Middlesbrough @ 2.15 ⛔
Brighton - Derby under 2,5 @ 1.9 ⛔ 2-1
Forest - Peterborough mam dziwne wrażenie, że wynik będzie 0:1, więc u 2,5 @ 2.25 i Peterborough +0,5 @ 2.075 ⛔ 2-1
//chyba sie wypalilem na nowy rok
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast na dzisiaj wybrałem dwa inne spotkania.
Cardiff - Ipswich
Cardiff lider Championship najrówniejsza drużyna.Jej styl gry zaczyna przypominać powoli drużyny premier league fantastyczna ofensywa i dobrze skonstruowana gra obronna. Dodatkowo Mackay nie daje piłkarzom &#39;&#39;luzu&#39;&#39; nawet gdy teraz prowadzą nad drugim w tabeli Hull 7pkt. Ipswich zagra bez podstawowego bramkarza Hendersona zastąpi go Loach. Mackay niema takich problemów do składu wraca Whittingham, Taylor oraz Smith. Helguson i Mason prezentują się w ataku wyśmienicie ich współpraca układa się bez zarzutów. Whittingham wracający po kontuzji także radzi sobie fantastycznie kurs na gospodarzy mocno zawyżony.
Win Cardiff @@ 1,75
Bristol - Leicester
Prawdziwy pojedynek &#39;&#39;Dawida z Goliatem&#39;&#39;. Bristol 23 miejsce z 22 pkt na koncie także prawie zamykają stawkę. Leicester pod wodzą Pearsona radzą sobie coraz lepiej piąte miejsce z 44 pkt na koncie.Występy Ledgera oraz Whitbreada stoją pod znakiem zapytania. Tutaj wygrana Lisów wydaje się najrozsądniejszym typem.
Win Leicester @@ 1,75
INNE TYPY :
Hull - Sheffield 1 @@ 1,67
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
12.01.2013 godz 16:00
Nottingham - Peterborough
Typ - 2
kurs - 4,75 bet365
wynik 2-1 ⛔⛔
Witam na dzisiaj wybralem spotkanie pomiedzy zespolami Nottingham a Peterborough
Zespol gospodarzy zajmuje bezpieczna 11 pozycje w lidze z 37 punktami na koncie , ich wyniki na domowym stadionie 6 zwyciestw 4 remisy 3 przegrane bramki 19-15 .
Druzyna gosci zajmuje 21 pozycje z 25 punktami na koncie na wyjazdach 4 zwyciestwa 1 remis 8 przegranych bramki 16-21 , sa nad strefa spadkowa (lepszy bilans bramek) Dzisiejsze spotkanie musza wygrac jesli chca uciec od spadku traca 4 punkty do 20 Birmingham . Zespol gospodarzy nie ma jakiejs mega formy 2 ostatnie przegrane i remis swiadcza ze zespol spuscza z tonu . Patrzac na H2H duzyny gosci z tym rywalem u siebie 3zwyciestwa 0 remisow 2 przegrane bramki 6-4 , to goscie nie sa bez szans . W druzynie gospodarzy nie zagraja Collins obronca 26/0 , Ayala obronca 12/0 , Guedioura pomocnik 20/3 . Goscie natomiast bez Zakuani obronca 15/1 , Tomlin napastnik 24/6 , Nthle obronca 11/1 . Mimo takich oslabien gram na druzyne gosci potrzebuja tej wygranej bardziej i mysle ze to oni beda sie cieszyli ze zwyciestwa w tym meczu .
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Leicester - M&#39;boro
Mecz na szczycie (niemal). Gospodarze u siebie są silni, ale nie niepokonani. Przegrali z Cardiff i Hull (a w więc z czołówką) i zremisowali z Forest i Barnsley. Ważnym punktem jest, że tylko z Cardiff nie strzelili gola (0:1) i tylko w 5 meczach na 13 nie stracili gola. Anthony Knockaert najprawdopodobniej pojawi się w składzie. Francuz zszedł w ostatnim meczu z lekką kontuzją, ale jak widać już jest w porządku. Poza kilkoma graczami, którzy leczą przewlekłe kontuzje Nigel Pearson ma do dyspozycji cały skład, chociaż gdzieś mi się obiło o oczy informacja o jakiejś niedyspozycji w drużynie i dlatego ze składem trzeba będzie poczekać do jutra. Goście mnie zawodzą kiedy na nich stawiam i prawdę mówiąc grają strasznie nieprzewidywalnie. Do składu powracają: defensywny pomocnik Andrew Halliday (12/1), obrońca Jonathan Woodgate (17/1) oraz napastnik Marvin Emnes (19/5). Mboro na wyjeździe legitymuje się 5 wygranymi, 1 remisem i 7 porażkami i na tych 13 meczy tylko w 3 nie strzeliło gola i w 4 nie miało over 2.5. Obie drużyny zapowiadają walkę, obie są ofensywne i mają słabą obronę. Jak dla mnie 2:1 dla gospodarzy.
Leicester @ 1.72 ✅ 1-0
BTS @ 1.66 ⛔ - nie ma to jak nie strzelić karnego ????
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Leeds - Bristol City
Gospodarze u siebie grają nieźle. Awans im raczej nie grozi, więc zakończą sezon gdzieś tuż pod playoffami żeby w spokoju walczyć o Premiership w przyszłym sezonie. Wygrali na własnym stadionie ostatnich 5 meczy i mają szansę na kolejne trzy punkty. Luciano Becchio (30/19) wraca do składu, ale nie wiadomo ile jeszcze pogra w Leeds bo interesują się nim m.in. Hull i Wigan. Nie zagra obrońca Adam Drury (12/0), który w ostatnim meczu pucharowym z Birmingham nabawił się kontuzji i kilka tygodni gry ma z głowy. Poza tym Neil Warnock nie ma innych zmartwień jeśli chodzi o skład. Leeds u siebie nie strzeliło bramki tylko w jednym meczu - z Birmingham (0:1). Goście natomiast przyjadą bez swojej gwiazdy - reprezentanta Ghany Alberta Adomaha (26/5). Nie zagra też prawdopodobnie pomocnik Marvin Elliott (17/2). Nie pojadą na mecz obrońcy Matthew Bates (8/0) i Mark Wilson (9/0), którym kończą się kontrakty i tylko trenują z zespołem. Kolejny obrońca Joe Edwards (17/1) podpisał kontrakt z Yeovil, a jeszcze inny: Stephen McManus wrócił do macierzystego klubu - M&#39;boro. Goście pod wodzą nowego trenera grają niewiele lepiej, jednak co ciekawe u siebie i na wyjeździe mają takie same statystyki - 3 wygrane, 2 remisy i reszta porażki. Nie zmienia to faktu, że stawiam na pewną wygrana gospodarzy.
Leeds @ 1.85 ✅ 1-0
Luciano Becchio strzeli @ 1.83 //troche na wyrost
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Przychylam się do typu na Leeds, myślę, że zwycięstwo jest niezagrożone.

Derby - Nottingham 1
@ 2.25 Bet365 ⛔ 1:1
Gospodarze jak już wspominałem w jednej z wcześniejszych analiz świetnie radzą sobie na własnym boisku. Strata do miejsca gwarantującego udział w play-off to tylko 6 punktów. Gdyby poprawić grę na wyjazdach, cel jak najbardziej do osiągnięcia. Ale nie o tym mowa. Zespół Nigela Clougha nie powinien mieć problemów ze zwycięstwem z dzisiejszym rywalem. W jego teamie zabraknie obrońcy C. Bryson (21/3), zaś pewnym znakiem zapytania jest obecność pomocnika W. Hughesa (27/2). Poza wymienionymi graczami zespół wystąpi w silnym składzie. Nieco gorzej wygląda sytuacja kadrowa zespołu Alexa McLeisha, bowiem nie zagrają: pomocnicy - A. Reid (25/4) A. Guedioura (20/3), obrońcy: D. Ayala 12/1 S. Hutchinson 5/1, a także napastnik D. Blackstock (22/6). O ile pamiętam nie grali oni także w ostatnim wygranym spotkaniu z P&#39;borough. W mojej ocenie ostatnia skromna wygrana u siebie z jednym z najsłabszych zespołów Championship nie powinna nikogo przekonywać, że w dzisiejszym spotkaniu Nott. rozpoczną marsz od zwycięstwa do zwycięstwa, natomiast sądzę, że konsekwentnie dążące do wygranych u siebie Derby spisze się dziś lepiej.
Inne propozycje:
Cr. Palace - Bolton 1 @ 2.05 Bet365 ⛔ 0:0
Sheff W. - Wolves 2 @ 3.10 - Bet365 słabiutkie wyniki, nowy trener, osłabienia Sheff. ⛔ 0:0
Blackpool - Cardiff 2 @ 2.90 Bet365 ✅ 1;2
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
WOLWES - BLACKPOOL WOLWES 2,40 5/10 bwin

Oglondauem match Wolwes-Blackburn i wolwes dominowali match ale 1 polowa bylo glupi rzut karni dla gosci kto komplikowac zycie ale potrafili na koniec match remisowac ale zagrali bardzo ladnie,Blackpool ostatnio na wiazda nie potrafic zagrac dla mnie czysta 1 bede.
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Blackburn Rovers – Brighton and Hove Albion
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Tak @ 1.72 bwin ✅ 1-1
Połowa lub koniec spotkania
Typ: Brighton and Hove Albion @ 2.10 bwin ⛔

Kiepskiego sezonu Blackburn Ciąg dalszy, kolejna porażka na własnym stadionie, już szósta w tym sezonie. Nie zadziałała nowa miotła w osobie trenera Appletona, a sobotni występ przeciw Charltonowi był typowy dla nich. Zawodnicy wyglądali jakby grali dlatego, że muszą, a nie że tego chcą, żadnego przywództwa na boisku jak i poza nim. Bardzo słaby doping publiki, a jeśli już się jakiś pojawił to bardziej skierowany na wyszydzanie zawodników niż ich motywowanie. Nawet trener Appleton przyznał, że taka reakcja publiczności ma negatywny wpływ na zawodników. Appleton ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Z kolei Brighton ciągle pozostaje bardzo trudnym rywalem do pokonania, ale po raz kolejny zakończyli dobry mecz remisem (już 11 w sezonie), w czym największy udział miał oczywiście Tomasz Kuszczak. Goście z Brighton muszą w końcu zacząć wykorzystywać okazje i znowu zacząć zwyciężać. W weekend gości w pogrążonym w kryzysie Birmingham i pomimo szybko straconego gola zdominowali grę i jeszcze przed przerwą udało im się wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie Brighton było zdecydowanie lepsze, ale nie potrafiło podwyższyć wyniku, a w końcówce w głównej roli wystąpił oczywiście Kuszczak puszczając koszmarnego babola w ostatnich minutach. Niemniej jednak Polak ma świetny sezon i trener Poyet powiedział, że nie obwinia go za stratę punktów. Chociaż Brighton jest zespołem który bardzo trudno pokonać (przegrało tylko 2 z 15 ostatnich meczy) to muszą zdecydowanie poprawić umiejętność zabijania meczy. To ciągle jest ich największym problemem. Lekarstwem na to ma być nowy argentyński napastnik Leonardo Ulloa, który wraz z powracającym do składu najlepszym strzelcem zespołu mają poprawić skuteczność pod bramką rywali. To powinien być bardzo wyrównany mecz pomiędzy zespołami z dużą ilością talentu. Problem w tym, że obie ekipy wydają się zmierzać w przeciwnych kierunkach. Blackburn na Ewood Parlk nie jest w stanie zaprezentować się na miarę ich możliwości, publika cały czas po nich jedzie i piłkarze niemal chowają się boisku zamiast grać. Z drugiej strony Brighton prezentuje świetny styl i są w stanie pokazać najlepszą piłkę na tym poziomie. Jeśli tylko będą potrafić wykorzystywać stwarzane okazje to będą faworytami tego meczu, pomimo dogowych kursów. Z parą dobrych napastników na murawie powinno to być dużo łatwiejsze, dlatego stawiam to w gościach z Brighton upatruję faworytów tego meczu. Obie ekipy grają ostatnio trochę bardziej otwarty futbol, dlatego jest wielce prawdopodobne, że żadna z drużyn nie zachowa dzisiaj czystego konta, a to jest najlepszą przesłanką, by spodziewać się dzisiaj overowego wyniku. Tym bardziej, że w 10 ostatnich meczach ligowych obu zespołów było 7 overów, a średnia goli w tym okresie wyniosła 3.0. Przyznaję, typ ryzykowny, ale stawiam na overowe zwycięstwo gości.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Połowa meczy zaplanowanych tylko z uwagi na FA:
Bristol City - Ipswich bet365
Do składu gospodarzy powraca napastnik Sam Baldock (21/9), który pauzował w ostatnich trzech meczach z powodu kontuzji. Zdrowy też jest pomocnik Paul Anderson (13/2), za do inny pomocnik - Albert Adomah (28/5) przebywa aktualnie na zgrupowaniu Ghany w African Cup. Nie da się ukryć, że gospodarze nie mają najlepszej passy, chociaż u siebie walczą. Goście zagrają raczej w niezmienionym składzie, bo nie ma żadnych nowych kontuzji ani kartek. Mają niezły bilans z dolną częścią tabeli, a z Bristolem jeszcze lepszy legitymując się bilansem 8/4/1. Liczę tu głównie na BTS, ale myślę, że i goście pokażą więcej determinacji i zdobędą przynajmniej 1 punkt.
BTS @ 1.66 ✅ 2-1
remis nie ma zakładu - Ipswich @ 1.83 ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Na jutrzejszy dzień wybrałem z oferty spotkanie Watfordu gdzie Zola wykonuje znakomicie swoje obowiązki i jego Watford pnie się w ligowej tabeli. I w obecnej sytuacji tracą zaledwie 1pkt. do drugiego miejsca. Natomiast ich rywal Bristol City lokuje się na ostatnim miejscu w tabeli. Na ostatnie dwanaście spotkań zaledwie dwa wygrał, dwa zremisował i aż osiem przegrał. Forma Watfordu i trzy wygrane spotkania pod rząd także budzi emocje. Czech Vydra w ataku robi różnice i już chcą go potentaci z Premier League lecz Zola się uparł że na nim buduje zespół. Podoba mi się gra w bramce Almuni którego wielu już skreślało tymczasem on odbudowuje swoją pozycję. W pierwszym meczu padł remis 2:2.Gdzie w ostatnich minutach Bristol zdołał wyrównać. W Jutrzejszym meczu to oni są w roli faworyta.
Win Watord @@ 2,15 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom