>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SUMA BRAMEK W MECZU + DUTCHING + PROGRESJA [TEST]

emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 2 / stawka 20 / Argentyna / Gimnasia - Racing Gimnasia 2 bramki @ 3.75 / 14.12 pln ⛔
Gimnasia 3 bramki @ 9.00 / 5.88 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Gimnasia 1:3 Racing ⛔ Przegrana 20 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 3 / stawka 40 / Korea Płd / Seongnam - Gyeongnam
vs
Seongnam 2 bramki @ 3.40 / 26.26 pln
Seongnam 3 bramki @ 6.50 / 13.74pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 3 / stawka 40 / Korea Płd / Seongnam - Gyeongnam Seongnam 2 bramki @ 3.40 / 26.26 pln ✅
Seongnam 3 bramki @ 6.50 / 13.74pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Seongnam 2:0 Gyeongnam ✅ Wygrana 89.26 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 1 / stawka 10 / Anglia / Everton - Tottenham Everton 2 bramki @ 3.75 / 6.81 pln ⛔
Everton 3 bramki @ 8.00 / 3.19 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Everton 0:0 Tottenham ⛔ Przegrana 10 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 2 / stawka 20 / Anglia / Cardiff - Swansea Swansea 2 bramki @ 3.60 / 13.51 pln ⛔
Swansea 3 bramki @ 7.50 / 6.49 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Cardiff 1:0 Swansea ⛔ Przegrana 20 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 3 / stawka 40 / Ekwador / Emelec - Barcelona
vs
Emelec 2 bramki @ 3.75 / 27.23 pln
Emelec 3 bramki @ 8.00 / 12.77 pln
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 3 / stawka 40 / Ekwador / Emelec - Barcelona Emelec 2 bramki @ 3.75 / 27.23 pln ⛔
Emelec 3 bramki @ 8.00 / 12.77 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Emelec 0:0 Barcelona ⛔ Przegrana 40 pln
 
S 0

sendo90

Użytkownik
Siemasz , mam takie pytanie , dlaczego wybrałeś na dziś typ Patrick i 2 lub 3 gole tej drożyny ? tylko ze względu na kursy? pytam ponieważ gra Patricka w tym sezonie to totalne dno , ponadto historia wspólnych meczów między tymi drużynami jest bardzo za Aberdeen.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Siemasz , mam takie pytanie , dlaczego wybrałeś na dziś typ Patrick i 2 lub 3 gole tej drożyny ? tylko ze względu na kursy? pytam ponieważ gra Patricka w tym sezonie to totalne dno , ponadto historia wspólnych meczów między tymi drużynami jest bardzo za Aberdeen.
Cześć, piszesz ze &quot;ponadto historia wspólnych meczów między tymi drużynami jest bardzo za Aberdeen&quot;. Zawsze to powtarzam że nie liczy sie h2h. Patrz na obecną formę, zmieniają się trenerzy, sztab szkoleniowy, zawodnicy. Manchester Utd zawsze wygrywał z West Bromwich Albion, a teraz dostał 2:1 po dupie, a sugerując się h2h nie ma w tym żadnego odzwierciedlenia.
Pytasz mnie dokładnie o to spotkanie. Jeśli chodzi o pierwszy poziom progresji zawsze podchodzę do niego troszkę &quot;lekceważąco&quot; i szukam dość finezyjnego kursu i liczę na odrobinę szczęścia. W tym meczu liczę na nie, bo Abrdeen nie bardzo, ale delikatnie osłabione w tym meczu. Po drugie Lech Poznań miał taki okres że na swoim stadionie nie potrafił wygrać, a na meczach wyjazdowych to już &quot;całkiem&quot; odwrotnie. Tu zauważyłem podobnie.. Szmaciarze z Partick nawet sobie radzą na meczach wyjazdowych.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Cześć, piszesz ze &quot;ponadto historia wspólnych meczów między tymi drużynami jest bardzo za Aberdeen&quot;. Zawsze to powtarzam że nie liczy sie h2h. Patrz na obecną formę, zmieniają się trenerzy, sztab szkoleniowy, zawodnicy. Manchester Utd zawsze wygrywał z West Bromwich Albion, a teraz dostał 2:1 po dupie, a sugerując się h2h nie ma w tym żadnego odzwierciedlenia.
Pytasz mnie dokładnie o to spotkanie. Jeśli chodzi o pierwszy poziom progresji zawsze podchodzę do niego troszkę &quot;lekceważąco&quot; i szukam dość finezyjnego kursu i liczę na odrobinę szczęścia. W tym meczu liczę na nie, bo Abrdeen nie bardzo, ale delikatnie osłabione w tym meczu. Po drugie Lech Poznań miał taki okres że na swoim stadionie nie potrafił wygrać, a na meczach wyjazdowych to już &quot;całkiem&quot; odwrotnie. Tu zauważyłem podobnie.. Szmaciarze z Partick nawet sobie radzą na meczach wyjazdowych.
H2H też jest ważnym czynnikiem w typowaniu. Co nie zmienia faktu , że masz rację. Patrz wczorajszy mecz Levante - Granada. Mecz meczowi nierówny jak to mówi mój kolega. H2H pomaga przy ustaleniu czy dana drużyna nie ma patentu na drugą albo czy nie istnieje jakaś zależność czy zdarzenie.
Test wydaję się optymistyczny ale to jest progresja. W progresji trzeba mieć sporo kasy w razie długiej złej passy.
Pozdrawiam
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
- źle myślisz, h2h to tylko rzut oka na bezpośrednie pojedynki drużyny X i Y. Żadnych matematycznych, statystycznych wniosków z tego wyciagnąć sie nie da. Dobry przykład podałem ci z Man Utd przeciwko WBA. Mnie h2h nie interesuje.. Liczy się obecna forma, obecni zawodnicy i ich osiągnięcia.
..możesz się z tym nie zgadzać, lecz takie jest moje zdanie ????
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Poziom 1 / stawka 10 / Szkocja / Aberdeen - Partick Partick 2 bramki @ 5.50 / 7.76 pln ⛔
Partick 3 bramki @ 19.00 / 2.24 pln ⛔
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Aberdeen 4:0 Partick ⛔ Przegrana 10 pln
 
Do góry Bottom