>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sunshine picks by Grzecho

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Amur przegrywa w dramatycznych okolicznościach, szkoda. Pojawiły się pw więc odpowiadam tutaj raz jeszcze, stawki nie podaję bo łatwo policzyć zawsze all in start od dychy. Pasy zapięte, drugi bieg wrzucony.
1/20 # 03.09. 20:30 Serie B
Perugia - AS Bari DNB1 @ 1,40
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Amur na minus, Perugia na minus, ostatnio mam duże szczęście do rozstrzygnięć w ostatnich sekundach. Wrzucamy trzeci bieg i pędzimy do przodu. Tym razem mała zmiana, dwie próby jednocześnie, A i B.

A: 1/20 # 07.09. 18:00 Champions Hockey League
HC Pardubice - Wolfsburg Grizzly Adams X2 @ 1,45

B: 1/20 # 07.09. 19:45 NLA
ZSC Lions - HC Ambri Piotta 1 @ 1,29
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Forma w lesie, prawdę mówiąc nie mam żadnej motywacji na jakieś poważniejsze granie więc póki co jeszcze trochę zabawy a od początku miesiąca już z konkretnym hokejem jak należy.

1/20 # 25.09. 18:30 La Liga
Villarreal CF - CA Osasuna 1 @ 1,35
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Kończąc już ten rok i zaczynając nowy 4fun od symbolicznej dychy pobawię się znowu w ten sposób - 20 kolejnych progów all in po kursie w granicach 1,30. Szanse nie wielkie to i stawka początkowa śmieszna, na forum z tego co widzę kilka takich tematów już jest więc może któryś zakończy się na ostatnim progu, czego wam życzę. Pozytywnego na przyszły rok wszystkim.

1/20 # 31.12. 16:00 Premier League
FC Burnley - Sunderland AFC 1X @ 1,30
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Tak jak w karierze każdego zawodowego sportowca przychodzi taki moment, w którymi mówi dość i zawiesza buty na kołku uprawiając już tylko rekreacyjnie sport, tak i we mnie myśl o porzuceniu poważnego uprawiania tego sportu dojrzewała już od jakiegoś czasu. Aż nadszedł ten dzień w którym ja też mówię dość. Wynika to z braku czasu, jakiejkolwiek motywacji czy nawet wypalenia. Robienie sobie dłuższej przerwy nic nie zmieniło, a i poszukiwanie samej formy czy skuteczności na nic się zdało. Także od dziś już tylko rekreacyjnie, bez szczególnych założeń i tylko w ziemniakach. Stawki za jakie będę grał nie podaję, z reguły będzie to pewnie płaska stówka.​


 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do podawania swoich typów, starsi userzy forum będą mnie pamiętali jako Grzecho niestety z jakiś powodów tamtego loginu odzyskać już nie mogę, nie ważne. Docelowo oczywiście będę typował hokej ale zanim ligi się rozkręcą na dobre pojawi się kilka luźnych propozycji bardziej 4fun. Na razie zaczynam rekreacyjnie od dyszki starając się dobrać zdarzenia do ako ok 2, grając all in przez kolejnych 9 progów. 

1. # 02.09.2019

Stuttgart strzeli @ 1,09
Magdeburg strzeli @ 1,15
Cork City strzeli @ 1,24
Dundalk strzeli @ 1,08
Septemvri strzeli @ 1,19

ewk: 17,60
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
cytat z dnia 2 września 2019 12:22 przez hawkeyesti1. # 02.09.2019

Stuttgart strzeli @ 1,09
Magdeburg strzeli @ 1,15
Cork City strzeli @ 1,24
Dundalk strzeli @ 1,08
Septemvri strzeli @ 1,19

ewk: 17,60 ✔
2. # 03.09.2019

Uchiyama @ 1,44
Sibir ML @ 1,59

ewk: 40,30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom