>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

sunshine picks by Grzecho

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Vesely, Jiri - Mayer, Leonardo

Od razu zaznaczam, że tenis mało kiedy typuję więc opieram się głównie na tym, co ostatnio zaobserwowałem u obu panów. Mayer ostatnio prezentuje się przyzwoicie, finał w Nicei nieznaczny przegrany z Thiemem, po drodze pokonany m. in. Monaco wcześniej dobry mecz z Rzymie z Isnerem czy w Madrycie z Raoniciem. Jak już serwis nie siadł to starał się cierpliwie zbudować swoją akcję do końcowego uderzenia. A rywal? jeden dobry turniej na clayu w tym roku w Bukareszcie, później bęcki od Kohlschreibera bo to już nawet porażka nie jest, w Madrycie podanie właściwie nie istniało, w Rzymie z beznadziejnym Gulbisem jakoś się udało. Generalnie forma, serwis, poruszanie się po korcie po stronie Argentyńczyka i w kursie na rywala przy obecnej dyspozycji obu zawodników nie widzę żadnego value. Oczywiście ktoś może się nie zgodzić z tym, ale tak jak pisałem, opieram się tylko na tym co widziałem. ostatnio.

Mayer, Leonardo 1,51
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mladenovic, Kristina - Bouchard, Eugenie

Generalnie w dziale już zostało wszystko opisane więc nie będę się powtarzał. Wyżej cenię umiejętności Kanadyjki mimo słabszej ostatnio dyspozycji. W Rzymie już było solidnie, a wyniku Mladenović z ostatniego turnieju nie przeceniałbym, wo rywalki w 1/4 i krecz w 1/2.
Bouchard, Eugenie 1,52
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Misaki Doi - Christina McHale 2 @ 1,82 ✅ 3:6 4:6
Christian Garin - Matteo Viola 2 @ 1,72 ✅ 6:3 4:6 0:6

ako: 3,13
Tsvetana Pironkova - Alngelique Kerber 1 @ 1,95 ⛔ 4:6 6:2 4:6
dobra jeszcze taki tripelek i kończymy z tenisem bo nie mam siły tego ani oglądać dłużej ani stawiać ????

Sabine Lisicki - Belinda Bencic 1 @ 1,65
Richard Gasquet - Milos Raonic 1 @ 1,90
Johanna Konta - Karolina Pliskova 2 @ 1,58

ako: 4,65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom