>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SUPER NIEDZIELA- mecze 26 kolejki Premier League [14 luty 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

SUPER NIEDZIELA, mecze pomiędzy zespołami z czołowej czwórki. Arsenal na Emirates zagra z liderem Leicester, a Manchester City z Tottenhamem. Bezpośrednia walka o tytuł mistrzowski? Kto wyjdzie zwycięsko z tych pojedynków. Czy Lisy znowu zaskoczą i wywiozą komplet oczek z kolejnego trudnego terenu, przypomnę, że wygrali już z Tottenhamem 1:0 i z Man.City 3:1 na wyjazdach, oba te tryumfy łączy postać... Roberta Hutha, który aż 3 gole w tych dwóch meczach zdobył!! Kto by pomyślał, wszyscy pewnie wskazali by Mahreza i Vardy&#39;ego a tu niemiecki kolos przesądził o losach w tych meczach, czy teraz też coś ukłuje przeciwko Kanonierom?

Do tego na dokładkę, a raczej jako przystawka pojedynek Aston Villi z Liverpoolem. I jasno określić faworyta w tej parze wcale też nie można.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Arsenal - Leicester
Typ: No Bet ;)

Jak dla mnie kursy wystawione przez bukmacherów na mecz Arsenalu z Leicester są tak zwane No Betami. A dlaczego? no cóż już tłumaczę: Faktem jest iż oby dwie ekipy w tym sezonie prezentują świetną formę i niby jest to mecz o 6 punktów i zdaniem bukmacherów zwycięsko powinien wyjść Arsenal, który jest bardziej doświadczoną drużyną i mają świetną paczkę. Jednak Leicester nie jest znów taki słaby i kurs w okolicach 1.70 na Arsenal jest dla mnie przereklamowany chociaż nie mówię iż Arsenal nie wygra jednak po takim kursie jest zbyt duże ryzyko na utracenie swoich finansów.

Aston Villa - Liverpool
Typ: Aston Villa

Jak dla mnie jest to spore value w stronę gospodarzy, uważam iż motywacja mobilizacja oraz atut własnego boiska może przemawiać za Villą. Broniąca się przed spadkiem Villa i w sumie średnio grająca drużyna z Anfield. Hmm... nie wiem skąd takie kursy jednak ja postanowiłem pograć na Villę z trzech powodów, które już wcześniej wymieniłem ;)
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
1.90 na Liverpool, które daje betsson to bardzo dobry kursik ???? Jestem ciekaw jak będą kursy wariowały po spotkaniu WH z &quot;The Reds&quot; w FA Cup. Jutro do kadry wraca Coutinho oraz Origi a także Sturridge (był już na ławce w meczu z Sunderlandem). Analiza będzie później ale ja dla mnie kursik mega dobry
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Manchester City - Tottenham​

Myślę, że wszyscy z niecierpliwością czekają na niedzielę. Niektórzy myślą o walentynkach ale głowy zdecydowanej większości zaprzątają mecze TOP4 PREMIER LEAGUE. Dziś krótko bo wyjeżdżam na weekend a nic jeszcze nie zrobiłem w tym kierunku.
O Totkach sporo się ostatnio mówi ze względu na ich wznoszącą formę. Kane już dawno się odblokował(co prawda trochę mu to zajęło). Pochettino wprowadził do świata piłki świetnego młodzieńca - Alliego. Ogólnie wszystko gra i hula. Koguty okupują 2e miejsce i nie wybierają się nigdzie poza top4, przynajmniej nie w najbliższym czasie. W przypadku tej drużyny nie ma co martwić się o potencjał ofensywny. W zeszłych sezonach bolączką była formacja defensywna. Teraz się to zmieniło za sprawą bardzo trafionego transferu Alderweilda.
City City City... Na papierze potentat Ligi Mistrzów a jak jest wszyscy wiemy. Gdy grają z ogórkami to osiągają hokejowe wyniki(choć z tym też róznie bywa) ale gdy grają z czołówką to częściej niż rzadziej grają nie na miarę oczekiwań. Nie mówię tego tylko z perspektywy ostatnich batów od Lester. Baty były też od Liverpoolu a to tylko mecze domowe. Na wyjazdach ulegali Arsenalowi, Kogutom(4:1) a w międzyczasie poważny problem sprawiali im West Ham z Evertonem. Niby ciągną do przodu jednak cały czas czegoś brakuje. Z pewnością kontuzja De Bryune jest minusem ale odnosze wrażenie, że Aguero też nie jest w 100% sprawny. Zarówno David Silva jak i Yaya Toure delikatnie pod formą.
Kogutom sporo czasu zajęło wejście w sezon ale wszyscy się chyba zgodzą, że teraz są w w szczytowej formie. City natomiast troszeczkę pod formą. Wiem, ciężko wyobrazić sobie by City przegrało dwa domowe mecze pod rząd dlatego wybrałem na ten mecz opcję DNB po kuszącym kursie.

Tottenham DNB @2.50 bet365
Mecz sędziuje Mark Clattenburg a więc sama śmietanka obok Atkinsona. Spotkanie jest o na prawdę wysoką stawkę więc wątpie by ktoś odstawiał nogę. W obu drużynach mamy sporo osób lubiących kartkować, Toure, Fernandinho, Lamela, Verthognen, Alli jest z czego wybierać a to tak na szybko. Polecam przyjrzeć się pod tym kątem.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
A propos meczu Arsenal - Leicester serce mówi Arsenal rozum no bet. Na plus Kanonierów jest fakt, że grają w domu i do składu wrócił Sanchez ale Lisy są tak nieprzewidywalne... Mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć na żywo tą potyczkę. Kurs na wygraną Arsenalu jest po prostu niewarty gry i jeśli bym tu czegoś szukał to gole zawodników.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arsenal - Leicester

Znów buki przesadzają z kursem na Leicester. Może nie jest on tak wysoki jak tydzień temu z City, ale to wciąż za wysoki kurs. Lisy zmiażdżyły Man City na Etihad. Gospodarze byli po prostu bezradni, a piłkarze Leicester robili co chcieli. W tej chwili nie ma zespołu przed którym Lisy czułyby jakiś respekt. Tydzień temu piłkarze Leicester pojechali na Etihad powalczyć o pełną pulę i to się udało. Zapewne na Emirates przyjadą z podobnym nastawieniem. O tym jak gra Leicester tradycyjnie nie ma sensu pisać, bo każdy już widział jak oni grają. Arsenal z kolei wygrał w poprzedniej kolejce z Bournemouth, czym przełamał serię 4 meczów bez zwycięstwa. Tak jak pisałem tydzień temu, Arsenalowi brakowało wcześniej szczęścia i skuteczności stąd ta słabsza seria. Z Bournemouth już skuteczność dopisała, świetnie również bronił Cech. Jednak mimo tej wygranej, Arsenal jakoś nie olśnił mnie swoją grą. W tej chwili lepiej prezentują się Lisy, dodatkowo mamy za wysoki kurs na ich wygraną. Ja gram +0,75 na Leicester.

Kolejny typ to BTS. Leicester to wiadomo co gra z przodu, a Arsenal jak wspomniałem wyżej przełamał się z Bournemouth. Ostatni mecz na Emirates z Southampton to był festiwal zmarnowanych szans, zakończony wynikiem 0:0. Tutaj raczej takiego wyniku nie przewiduję.

Trzeci typ to rzuty rożne, ostatnio dwukrotnie pisałem dlaczego tak gram, także odsyłam do tamtych analiz.

Arsenal - Leicester +0,75 @ 2,01 Pinnacle ⛔/ZWROT 2:1
Arsenal - Leicester BTS @ 1,75 Bet365 ✅ 2:1
Arsenal -2,5 rożne @ 2,08 Unibet ✅ 10:1
Arsenal -5 EH rożne @ 4,75 Unibet ✅ 10:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 30

dadycool

Użytkownik
Witam
Na dziś ciekawym typem wydaje mi się gra w stronę Leicester. Ne rozumiem bukow jak nie rozumiałem tydzień temu dlaczego tak faworyzuja Arsenal (tydzień temu City). Leicester zagra prawdopodobnie tym samym składem jak z City gdzie wygrali bezdyskusyjne. Arsenal się męczy ostatnio kilka meczy bez zęba i polotu w ofensywie. Ozil zwolnił to i cala drużyny gra gorzej. Oglądałem ich mecz z ekipą Boruca i były to słabe zawody mimo wygranej kilka ich poprzednich meczy również. Arsenal co sezon ostatnio jak ma szansę na mistrza daje du... Leicester nie ma nic do stracenia to oni będą grać to co lubią jak z City czyli z kontry. Arsenal będzie moim zdaniem klepac klepac i nadzieja się na nie jedna kontrę. Moim zdaniem Leicester to wygra a przynajmniej nie przegra. Gdyby arsenal był w gazie i odprawial wszystkich 2 3 bramkami to ok moglo by być różnie ale na ten moment spore value jest na Leicester. Moj główny typ to
Leicester wygra i onie strzela po kursie około 9 (ja zagrałem 9.4 w betsson) można też x2 jak i czysta 2 po kursie 5.
Nie widzę tu Arsenalu nie mają czym przestraszyć Leicester które uwiezylo moim zdaniem w to że tego mistrza mogą zdobyć. Wenger nie umie grać takich meczy ostatnio.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Witam
Na dziś ciekawym typem wydaje mi się gra w stronę Leicester. Ne rozumiem bukow jak nie rozumiałem tydzień temu dlaczego tak faworyzuja Arsenal (tydzień temu City). Leicester zagra prawdopodobnie tym samym składem jak z City gdzie wygrali bezdyskusyjne. Arsenal się męczy ostatnio kilka meczy bez zęba i polotu w ofensywie. Ozil zwolnił to i cala drużyny gra gorzej. Oglądałem ich mecz z ekipą Boruca i były to słabe zawody mimo wygranej kilka ich poprzednich meczy również. Arsenal co sezon ostatnio jak ma szansę na mistrza daje du... Leicester nie ma nic do stracenia to oni będą grać to co lubią jak z City czyli z kontry. Arsenal będzie moim zdaniem klepac klepac i nadzieja się na nie jedna kontrę. Moim zdaniem Leicester to wygra a przynajmniej nie przegra. Gdyby arsenal był w gazie i odprawial wszystkich 2 3 bramkami to ok moglo by być różnie ale na ten moment spore value jest na Leicester. Moj główny typ to
Leicester wygra i onie strzela po kursie około 9 (ja zagrałem 9.4 w betsson) można też x2 jak i czysta 2 po kursie 5.
Nie widzę tu Arsenalu nie mają czym przestraszyć Leicester które uwiezylo moim zdaniem w to że tego mistrza mogą zdobyć. Wenger nie umie grać takich meczy ostatnio.
Już tam nie ważne ze nie w tym temacie napisałeś ???? ale przypomnę Ci co było w 1 meczu tych drużyn. Arsenal był po porażce w Zagrzebiu w LM i po porażce z Chelsea, Leicester nie miały jeszcze porażki w lidze. Wynik 2-5. Dlatego Twoje argumenty są warte tyle co nic.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Arsenal - Leicester
Typ: BTS - Tak ✅ (2-1)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jestem takiego samego zdania, iż kursy wystawione nisko na Leicester, które przecież lideruje w lidze nie od parady. Ostatnio wygrana wyjazdowa z Man City. Forma też jakby nie patrzeć wydaje się być lepsza, aniżeli Arsenalu. Presja również po stronie dzisiejszych gospodarzy, bo to oni muszą gonić rywala, mającego 5 pkt przewagi nad nimi. Oczywiście, że był pierwszy mecz, gdzie Arsenal wygrał 5-2, ale to nie znaczy, że dziś się to powtórzy.

Tu mały cytat z SportoweFakty, który jest ciekawą statystyką: &quot;Leicester już od 18 meczów nie potrafi wygrać z Arsenalem. Ostatni raz sztuka ta udała się w listopadzie 1994 roku. Kanonierzy mają jednak fatalny bilans pojedynków z liderem. Na ostatnie jedenaście prób wygrali zaledwie jeden raz, padły cztery remisy i Arsenal przegrał sześciokrotnie&quot;. Jestem zdania, że prędzej to goście mogą dziś przełamać złą statystykę, aniżeli gospodarze. Arsenal nie przekonuje mnie jakoś. Wiadomo, że są pod ścianą i muszą zdobywać z czołówka punkty a nie mogą już tracić, ale właśnie dlatego uważam, że po raz kolejny jak w poprzednich latach nie wytrzymają tej presji. Ostatnie mecze nie są dla mnie żadnym szałem. Wygrane z Bournemouth czy Burnley, ale remisy z Southampton, a ze znanymi firmami, czyli Chelsea - porażka, Liverpool - remis. Uważam, że dziś najbardziej prawdopodobne jest, że obie ekipy strzelą gola. Leicester ma 8 goli w trzech ostatnich meczach, Arsenal musi ten mecz wygrać i choć osobiście uważam, że nie wygra, to gola strzeli, ale albo wygrają goście albo będzie remis bramkowy. Oba zespoły bez nowych braków kadrowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Aston Villa - Liverpool
Typ: Aston Villa

Jak dla mnie jest to spore value w stronę gospodarzy, uważam iż motywacja mobilizacja oraz atut własnego boiska może przemawiać za Villą. Broniąca się przed spadkiem Villa i w sumie średnio grająca drużyna z Anfield. Hmm... nie wiem skąd takie kursy jednak ja postanowiłem pograć na Villę z trzech powodów, które już wcześniej wymieniłem ;)
Krążą plotki, że w Villi nie zagrają : Carlos Sanchez, Gestede, Grealish, Ayew, Kozak, Traore, Amavi
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Total Odds: 2.016 Marathon ✅
14 Feb 13:00 Football. England. Premier League. Arsenal vs Leicester City. Total Yellow Cards : Over 3. Odds: 1.44
14 Feb 17:15 Football. England. Premier League. Manchester City vs Tottenham Hotspur. Total Yellow Cards : Over 3. Odds: 1.40


wiem, ze w lidze angielskiej nie tak latwo o zolte kartki, ale w tym dniu mysle, ze jest to warte ryzyka, dwa mecze na szczycie, gdzie kazdy bedzie chcial wygrac, dla mnie jest to rownoznaczne z walka na boisku. Linia bardzo fajna przy 3 kartkach zwrot, dubelek daje [email protected]
Co do meczow mysle, ze koledzy opisza je lepiej ode mnie ;)
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Arsenal - Leicester
Zgadzam się z bułeczką, że kurs na lisy przesadzony. Tym bardziej po ostatniej fantastycznej wygranej nad City. W poprzednim meczu tych drużyn 5:2 dla Arsenalu. Jednak w tamtym meczu Leicester poszli na wymianę ciosów z Kanonierami (co jak dla mnie było złym pomysłem) i zapłacili za to aż pięcioma bramkami. W tym meczu spodziewam się tak ustawionych taktycznie lisów jak w meczu z City. A jeśli zagrają na podobnym poziomie to o wynik się nie martwię. Dodatkowo presja po stronie Arsenalu, bo porażka w tym meczu bardzo ich oddali od upragnionego mistrzostwa. Dlatego uważam, że Leicester +0.75 @2.025 Bet365 to bardzo dobry wybór. Dodatkowo dokładam BTTS @1.77 Pinnacle. Arsenal gra u siebie, będzie dążył do zwycięstwa w ataku pozycyjnym, a drużyna Ranieriego jest bardzo groźna z kontra ataków. Oby dwie drużyny mają sporo jakości z przodu. Kolejnym typem w tym meczu jest Więcej rożnych Arsenalu w 1 połowie (-1.5) @2.00 Otobet. Fajny typ też podał bułeczka na rożne Arsenalu, ale ja jednak odpuszczam, bo już nie raz się przejechałem. Pierwsza bramka dla Arsenalu spowoduje, że typ prawdopodobnie nie wejdzie. Dlatego takie rzeczy wolę grać na live. Ja trochę zniweluję ryzyko i zagram na rożne w 1 połowie. Kanonierzy potrafią nabijać rożne znacznie lepiej niż Leicester. Grają u siebie, zapewne będą prowadzić akcję atakiem pozycyjnym. Na pewno ruszą od początku ofensywnie, więc ta linia jest spokojnie do zrobienia.

Typy:
Leicester +0.75 @2.025 Bet365 ⛔/ZWROT ehh... ostatnia akcja
BTTS @1.77 Pinnacle ✅
Arsenal więcej rożnych w 1 poł (-1.5) @2.00 Otobet
✅

Aston Villa - Liverpool
Liverpool jeśli chce się piąć ku górze tabeli takie mecze powinien wygrywać. Tym bardziej z ostatnią w tabeli Aston Villą. Ja postanowiłem szukać zysku w rożnych. Ekipa Kloppa zazwyczaj zaczyna mecze bardzo mocno, siadając na przeciwniku ostrym pressingiem i starając się go zepchnąć do defensywny uzyskując przy tym pełną dominację. Co powoduje sporo rożnych na korzyść The Reds. Wszak naprawdę nabijają ich sporo w 1 połowie. Stąd polecam typ na Liverpool więcej rożnych w 1 połowie @1.70 Otobet
Typy:
Liverpool więcej rożnych w 1 poł. @1.70 Otobet
✅

Manchester City - Tottenham​

Totki włączyły piąty bieg. Sezon zaczęli słabo, ale teraz są naprawdę w bardzo dobrej formie. Kane jak zaczął strzelać tak strzela i nie przestaje. Obywatale zagrali naprawdę słaby mecz z Leicester. A co najgorsze stwarzali sobie po prostu bardzo mało sytuacji bramkowych. Dlatego typuję w stronę drużyny, która aktualnie jest po prostu lepsza. Tottenham lub remis @1.88 Pinnacle. Dodatkowo szukam swojej szansy w rożnych. Powyżej 12 rożnych @2.37 i Powyżej 11 rożnych (azjan) @1.80. Oba kursy z Bet365. Nie ma co ukrywać, że oba zespoły są nastawione ofensywnie i są w czołówce ligi jeśli chodzi o nabijanie kornerów. Dla przykładu: w poprzednim meczu padło 14 rożnych. Spodziewam się tutaj szybkiego meczu ze sporą ilością sytuacji. Obie drużyny zapewne nie zadowolą się z remisu, bo Lisy co raz bardziej uciekają. Manchester City strzela sporo bramek u siebie, więc niemal pewny, że w tym meczu też im się to uda. Tottenham strzelał bramkę na wyjeździe w swoich ostatnich 16 meczach. Próbuje BTTS @1.71 Pinnacle

Typy:
Tottenham lub remis @1.88 Pinnacle ✅
Powyżej 12 rożnych @2.37 Bet365 ⛔
Powyżej 11 rożnych (azjan) @1.80 Bet365
⛔
BTTS @1.71 Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom