>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

P 771

Pirania

Użytkownik
-Brak promocji American Dream
-Usunięty trafający od marca SuperBox
-Usunięte już wcześniej promocje na tenis i SuperPoniedziałek
-SuperSpin ewidentnie ze zmienionymi parametrami, szansa na wygraną niewielka
-Pseudo promocja z karnymi w której też wygrana czegokolwiek jest mizerna
-Brak cyklicznych promocji na LM lub weekendowe

Pobawiliśmy się, ale już wystarczy. Superbet z ogromną równą pochyłą w dół. Jedyne co mnie przy nich jeszcze trzymalo to superprzewaga, ale właśnie uznałem, że koniec. I szczerze nie polecam. Niby optymalizacja kosztów itd, a z drugiej strony nikomu niepotrzebne i niezrozumiałe kampanie na które z pewnością idą ogromne środki. Mam wrażenie, że wszystko co ostatnio robią jest skierowane do jakiejś nie do końca pełnosprawnej gimbusiarni.
Zagraj kilka kuponów w STS to bardzo zatęsknisz za takim Superbet, kogo polecasz z legalnych ?

Gram ponad 20 lat i cały czas szukam tego jedynego. Ten podatek stawia nas i tak na przegranej pozycji
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Zagraj kilka kuponów w STS to bardzo zatęsknisz za takim Superbet, kogo polecasz z legalnych ?

Gram ponad 20 lat i cały czas szukam tego jedynego. Ten podatek stawia nas i tak na przegranej pozycji
Nie no, STS to odstawiłem już dawno i to dla mnie kompletna abstrakcja jakim cudem u nich dalej gra tyle osób. Pod względem bonusów i podejścia do klienta są chyba gorsi nawet od NobleBet, a to już ogromna sztuka.

Przeskoczyłem ostatnio na Fortunę. Puszczę coś czasem też w Betcris. I chyba tylko tę dwójkę ostatnio mogę polecić. Reszta to dla mnie kompletna strata czasu, a do wspomnianego superbetu też już nie wracam.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Promocja Superbets ze zwrotem 20zl przez weekend została wstrzymana na czas MŚ. Tak informacyjnje żeby się ktoś nie zapędził, licząc na zwrot przy przegranym kuponie.
 
Ostatnia edycja:
K 1,1K

komar54321

Użytkownik
Początkowo fajny buk się wydawał. Nie korzystałem z żadnych promocji, wszystko bezproblemowo, kursy na interesujące mnie dyscypliny konkurencyjne, całkiem bogata oferta. Jak zaczęły się coraz większe wypłaty, to 3 raz w ciągu 3 miesięcy cyrk z weryfikacją ze zdjęciami z kartką, później 2 etap wysyłanie losowych potwierdzeń przelewów, jakieś kolejne skany dokumentów - wszystko trwa zwykle ponad tydzień z zablokowanymi wypłatami. Jak ktoś chce się pobawić w zakłady za 10 zł to może ok. Jak grasz za większe sumy to z czasem niemożliwe i niespotykane przeze mnie wcześniej kabarety się dzieją.
 
adammj 273

adammj

Użytkownik
Ile czasu trwa weryfikacja dokumentów w Superbet ? Minęła u mnie ponad doba ,nigdzie nie spotkałem się ,żeby trwało tak długo. Czy da się w jakiś sposób przyspieszyć ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W nocy mieli awarie. Wszystkie zagrane kupony na dzisiejsze spotkania nie widnieją w historii zakładów, mimo iż pieniądze zostały pobrane z konta. Nie wiem czy naprawili ten problem. Ci
 
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
Nie polecam tejgo buka. Oferowali kurs 200x na gola Polski, freebet, bonus od depozytu, Zalozylem konto wplacilem kase, zaczalem weryfikowac konto, pytajac co musze jeszcze dodac zeby dostac bonusy otrzymalem informacje ze zostalem wykluczony z bonosów bo moje konto lamie zasady i chce wymusic bonusy!! buhahaha nie zagralem nawet 1 meczu w tym buku a oni mowie ze ja wymuszam cos od nich. oszusci nic wiecej. A najlepsze jest to ze nie moge wyplacic kasy, musze zrobic obrot depozytem, Nie wierzcie w ich bonusy na start bo to pseudo buk
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Nie polecam tejgo buka. Oferowali kurs 200x na gola Polski, freebet, bonus od depozytu, Zalozylem konto wplacilem kase, zaczalem weryfikowac konto, pytajac co musze jeszcze dodac zeby dostac bonusy otrzymalem informacje ze zostalem wykluczony z bonosów bo moje konto lamie zasady i chce wymusic bonusy!! buhahaha nie zagralem nawet 1 meczu w tym buku a oni mowie ze ja wymuszam cos od nich. oszusci nic wiecej. A najlepsze jest to ze nie moge wyplacic kasy, musze zrobic obrot depozytem, Nie wierzcie w ich bonusy na start bo to pseudo buk
Tak to już jest jak się próbuje wysępić bonus zakładając konto na matkę/siostrę/babcię/syna :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +301
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
dlaczego twierdzisz ze na kogos konto? zalozylem 1x na sibie konto w tym buku i zostalem potraktownay jak... oszust
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dlaczego twierdzisz ze na kogos konto? zalozylem 1x na sibie konto w tym buku i zostalem potraktownay jak... oszust
taka praktyka (limitowanie graczy i odmawianie bonusu po rejestracji) będzie coraz częściej spotykana :) napisz do nich reklamację i poinformuj o tym, że nie obrócisz pieniędzy :) a sprawę zgłosisz odpowiednim organom ścigania i nagłośnisz ją w mediach. Napisz, że to próba wyłudzenia pieniędzy i zmuszanie graczy do obracania pieniędzmi, którzy rejestrują się dla bonusu a jego nie otrzymują. Napisz, że nie interesuje Cię ich odpowiedź oraz zapowiedz, że wyślesz im przedsądowe wezwanie do zapłaty :) napisz też, że gwarantujesz, że po nagłośnieniu sprawy i uznaniu Ciebie za oszusta (łamanie artykułu konstytucji o zasadzie domniemania niewinności - to też przytocz xd) na pewno mniej osób będzie się u nich rejestrować. Napisz także, że zdajesz sobie sprawę, że ustawa hazardowa została skonstruowana tak aby chronić bukmachera a nie gracza co jest niezgodne z prawem (to tak jakby Cię straszyli akceptacją regulaminu) i przypadek bestbet24 to wykazał dzięki czemu łatwiej będzie Ci odzyskać pieniądze a także nagłośnić sprawę w mediach gdyż to kolejny przypadek kiedy bukmacher wykorzystuje zapisy abuzywne, które są niezgodne z prawem pomimo ich akceptacji. Wspomnij także o tym, że zdajesz sobie sprawę z tego, że państwo nie stoi po Twojej stronie w tym przypadku, ale gdy państwo zawodzi pojawiają się organizacje pozarządowe jak Amnesty International, które chętnie przyjrzą się sytuacji Twojej oraz innych poszkodowanych w tej oraz innych sprawach :LOL: ja bym tak napisał ;)

edit: przypadek bestbet24 serio wykazał, że prawo zostało skonstruowane dla bukmacherów i nie chroni w żaden sposób jednostki ;)

edit2: z tym amsnesty international (Polska) też serio pisałem, bo oni działają właśnie w takich przypadkach kiedy prawo jest skonstruowane tak, że nie chroni obywatela. Jak nie wierzysz możesz wejść na ich stronę, pozdrawiam

edit3: ja wychwytuje powtarzające się schematy... i mam trochę zryty beret... jak coś się dzieje to chce wiedzieć dlaczego to się dzieje... możesz też wspomnieć o tym, że z tego co czytasz na forach bukmacherskich Twój przypadek nie jest jednostkowy (bo nie jest) i bukmacher robi to z premedytacją co wykażesz przed sądem, bo to łatwizna... ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +281
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Tak to już jest jak się próbuje wysępić bonus zakładając konto na matkę/siostrę/babcię/syna :)
Rozumiem że jesteś pracownikiem superbet, lub w jakiś inny sposób masz dostęp do szczegółów o jego koncie i stąd wiesz ze właśnie to chciał zrobić? No chyba że po prostu bezpodstawnie kogoś oskarżasz, bo przecież żadne dowody nie zostały przytoczone :) Pytanie retoryczne, więc odpowiadać nie musisz. Ale nie rozumiem czemu w sprawie słowo przeciwko słowu bronisz buka gdzie to właśnie na nich powinna leżeć kwestia udowodnienia swojej racji. Tym bardziej że ostatnio coraz więcej wykluczeń z bonusów na różnych bukach (co widać na forum) i to wcale nie tylko z powodu multikont.
 
V 0

vanpe

Użytkownik
Witam.

Opiszę całą moją dziwną sytuację z tym bukmacherem.

1. Założyłem konto poprzez link polecający ze strony [CUT] z racji tego, że zobaczyłem, że są fajne bonusy na obstawianie mistrzostw

2. Uzupełniłem wszystkie dane zgodnie ze stanem faktycznym oraz zaznaczyłem wszystkie zgody marketingowe

3. Zapłaciłem 150 zł, grałem kilka dni, wszystko działało bez zarzutu (przegrywałem)

4. Wysłałem skan dokumentu tożsamości poprzez stronę internetową, superbet mailowo poprosił o przesłanie zeskanowanego dokumentu tożsamości - wysłałem

5. W międzyczasie wpłaciłem kolejne 50 zł na grę - o dziwo trafiłem kupon i wygrałem 1750 zł (zaczęły się problemy)

6. Bonusy zostały zablokowane

7. Otrzymałem wiadomość odnośnie dokumentów i weryfikacji konta:
"Szanowny kliencie

Dziękujemy za dostarczenie dokumentu tożsamości.
Proces weryfikacji tożsamości został pomyślnie zakończony"

8. W międzyczasie napisałem do działu obsługi dlaczego nie działają bonusy, spełniam wszystkie kryteria a bonusy nie są przyznawane

9. Zleciłem wypłatę wygranych pieniędzy 1700 zł (pieniądze zniknęły z konta) - zaczęły się kolejne problemy

10. Dostałem kolejną wiadomość od supportu:
"Szanowny Kliencie,

W celu pełnej weryfikacji konta gracza, prosimy o przesłanie w odpowiedzi na ten e-mail, następujących dokumentów:
  • wyciągi bankowe dla wszystkich numerów IBAN, kopie kart lub zrzuty ekranu z kont e-wallet użytych na koncie Superbet;
  • swoje zdjęcie (autoportret) wraz z dokumentem tożsamości i kartką z napisem Superbet (wraz z aktualną datą) na tym samym zdjęciu. Wysłane zdjęcie musi być czytelne a dane na dokumencie tożsamości dobrze widoczne.
Uprzejmie informujemy, że wyciąg rachunku bankowego można pobrać z banku lub z aplikacji bankowej w formacie PDF. Dokument ten musi zawierać takie szczegóły tak: numer konta bankowego oraz imię i nazwisko właściciela. Wyciąg musi zawierać co najmniej jedną transakcję do Superbet (dotyczy to zarówno depozytów, jak i wypłat).

Prosimy o przesłanie wszystkich metod płatności użytych na koncie Superbet.
Do czasu weryfikacji wypłaty będą zablokowane.

Pozdrawiamy
Zespół Superbet"

11. Odesłałem na tą wiadomość autoportret, oraz dwa pliki pdf, które dotyczyły obu moich depozytów do superbet (nadal czekam na odpowiedź) - pieniądze wróciły na konto ale jedyne co mogę robić to grać dalej lub robić depozyty, w tą stronę wszystko jest ok :)

12. Otrzymałem wiadomość na moje zapytanie odnośnie zablokowanych bonusów:
"Szanowny Kliencie,


Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.


Pozdrawiamy,
Zespół Superbet"


Proszę o pomoc co mam robić dalej w tej sytuacji, nic nie oszukałem, jestem pewien legalności konta. Do kogo mogę się zwrócić aby załatwić tą sprawę sądownie? Patrząc na całą historię to jedyna moja wina to ta, że wygrałem kupon i chciałem wypłacić środki. Szczerze to nie spodziewam się już niczego pozytywnego z Ich strony, patrząc na dotychczasowe działania.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Uważajcie na nich, po pierwszej dużej wygranej mam zablokowane pieniądze (7000zł).

Nigdy nie korzystałem z żadnych bonusów, nijak nie mogę wypłacić mojej własności.

Zerwali kontakt, nie odpisują na maile, na czacie tylko bot odpisuje jakimiś regułkami, zero kontaktu.

Uważajcie na swoje pieniądze, to jest wirtualna firma, głównie dla dzieciaków co grają na ich bonusach po 10zł.
 
InsideFootball 6,5K

InsideFootball

Użytkownik
Uważajcie na nich, po pierwszej dużej wygranej mam zablokowane pieniądze (7000zł).

Nigdy nie korzystałem z żadnych bonusów, nijak nie mogę wypłacić mojej własności.

Zerwali kontakt, nie odpisują na maile, na czacie tylko bot odpisuje jakimiś regułkami, zero kontaktu.

Uważajcie na swoje pieniądze, to jest wirtualna firma, głównie dla dzieciaków co grają na ich bonusach po 10zł.
Nie od dzisiaj wiadomo, jaka to jest firma. Do licencjonowanej firmy im daleko, a mimo to są certyfikowani na polskim rynku, a podstaw ku temu jest niewiele, bo większym graczom robią strasznie pod górę. Firma z kategorii tych, które nie przewidują grania za większe stawki, albo inaczej.. granie za wysokie stawki przewidują, ale wygranych z tych betów już nie..
Sprawa dla reportera to mało powiedziane, ale podstawy prawne do tego, żeby zająć się tą sprawą na pewno są.
Tutaj musisz już stosowne pismo wysunąć w ich stronę, mailowo najlepiej. Sam miałem podobny problem.

Ja nie gram u żadnego polskiego buka, ale nauczyłem się jednego - regularność w wypłatach i nie trzymanie więcej niż 5k u jednego buka.
 
P 0

Paweł0717

Użytkownik
Dzięki wielkie za rady, jak widzimy mam ograniczone pole operacji przeciwko nim, wszystko jest wirtualne po drugiej stronie.

No nic, będę działał tak jak mogę.

Akurat mam szerokie grono znajomych grających za sensowne pieniądze, nie dzieciaków rzucających się na nich spiny i inne badziewia.

Odcięli mnie od moich pieniędzy, ja ich odetnę od powyższych - tyle mogę.
 
Do góry Bottom