>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wyjąłem im wszelkie możliwe bonusy i kończę z nimi od razu. Dlaczego? A no dlatego, że jest to nierzetelna firma z którą kontakt jest utrudniony. Po pierwsze od założenia mojego konta upłynął dopiero z tydzień, a już dwa razy musiałem upominać się o należny bonus, bo nie przestrzegają własnego regulaminu i chyba liczą na to, że ktoś przegapi. Na jeden wciąż czekam (za aplikację). Obsługa klienta to porażka. Piszą, że jest czat na Whatsappie. Owszem jest numer i możesz sobie popisać sam ze sobą hahaha. Livechat to bot. Na e-maile odpowiadają czasem w tempie jak na listy tradycyjne. I wisienka na torcie, czyli szybkie wypłaty hahahahaha. Napisali, że nawet w 15 min realizują. Oczywiście kłamią. Jak zleciłem jednego dnia o 17 małą kwotę to miałem dopiero rano następnego dnia. U innych jest to prawie natychmiast. Kibel nie bukmacher. Kolejni naciągacze, a ministerstwo finansów pewnie bierze łapówki aby nie było kontroli. I tak dzięki PiSowskiej ustawie hazardowej zafundowaliśmy sobie piekło polaczków przeciwko Polakom. Durny naród. A takie były piękne czasy z bet365 ehhhh. Nikomu to nie przeszkadzało poza oszustami, którzy teraz prowadzą te polskie firmy bukmacherskie.
U mnie na mbank wyplata online max 5min. Jesli chodzi o czat z botem to wystarczy napisać żeby połączył Cię z obsługą i od razu będziesz mial konsultanta. Wszystkie bonusy w moim przypadku od początku Startu w Polsce zawsze dopisywane w regulaminowym czasie. Raczej nie ma się czego doczepić. Kursy maja bardzo dobre. Musiałeś mieć pecha
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ja się w kwestii wypłat zgodzę, w moim przypadku zatwierdzają to jak im się podoba. Czasem faktycznie w kilka minut a czasami i 2 dni czekania, a wszystko szybką wypłatą
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Potwierdzam, jak zleciłem szybką wypłatę w weekend to dostałem dopiero w poniedziałek. To pewnie zależy od pośrednika.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja też wypłacałem raz w weekend i dopiero w poniedziałek doszło, ale od razu dostałem też maila że poszła wypłata przelewy24 więc to kwestia tego pośredniaka.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dzis w boxie bonus 20% od wplaty. Czy wyskoczyło Wam okienko z akceptacją bonusa?

Edit. Ok juz wyskoczylo
 
Ostatnia edycja:
M 672

martinmix

Użytkownik
To co już wyżej było napisane - Superbet schodzu na psy. Najlepsza ich promocja - czyli superspin powoli staje się śmieszna żeby nie powiedzieć żałosna - nie tylko zlikwidowali 2 najwyższe pozycje na kole (poza owianym legendą jackpotem), ale zmienili algorytm tak że teraz najczęściej koło zatrzymuje się na polu "brak wygranej" (w poprzednim roku częstotliwość wygranych była duuuuużo wyższa).
Druga promocja czyli superbox - też w poprzednim roku była dużo lepsza - warunki przyznania bonusów są obecnie podniesione (zamiast singla trzeba grać multi lub żeby dostać np. 100 zł bonusa trzeba zagrać za 250 zł na jakiś zakład dawniej wystarczyło postawienie 100 zł).
Żeby było jeszcze ciekawiej to zupełnie zeszli z wysokościami kursów - dawniej mieli je wysokie a teraz? Szkoda gadać.
Jedynymi plusami obecnie w tym buku to szybkie wypłaty oraz ogólnie strona (ładny layout, bezproblemowe ładowanie strony czy poruszanie się po niej) - niestety swoimi działaniami zaczną niedługo tracić klientów bo wyraźnie do tego dążą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Te wypłaty to też nie takie szybkie jak u części konkurencji. Owszem czasami potrafią wysłać w minutę, ale jednocześnie czasami leci kilka godzin pomimo tej samej opcji - wypłaty online.
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Tracić klientów kosztem którego buka?
Kosztem innych bukmacherów - ja np. Dużo grałem w lvbet gdzie kursy były wyższe niż w superbet np. o 0.60 zł co robi już dużą różnicę. Programu VIP to fikcja (ja w rok czasu wplacilem tam naprawdę dużo kasy a nie miałem z tego powodu żadnej ciekawej oferty poza tymi standardowymi promocjami dostępnymi dla każdego).
Może to już taki znak czasów, że oferty promocyjne bukmacherów są coraz bardziej skromne i ogólnie nie ma co liczyć na nic ciekawego w tym zakresie.
 
Ostatnia edycja:
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
VIP nie jest fikcja. Ładnie sypia bonusami, we wtorek jest 30% do 2k. czasami w czwartek/piątek happy hours 40% do 1k. w sobote i niedziele 20% do 4k. do tego soczyste bonusy z superboxa z normalnymi warunkami obrotu nie to co u konkurencji. Wypłaty błyskawiczne, nie ważne kiedy zlece. Fakt, że troche obniżyli loty ale według mnie jest to buk nr 1 w PL obecnie.



photo_2023-01-17_00-28-45.jpg

photo_2023-01-17_00-29-10.jpg
photo_2023-01-18_00-34-37.jpg
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A ile trzeba tam pieniędzy przegrać żeby zaoferowali komuś status VIP?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Żeby było jeszcze ciekawiej to zupełnie zeszli z wysokościami kursów - dawniej mieli je wysokie a teraz? Szkoda gadać.
Chciałbym się dowiedzieć co masz na myśli pisząc że dawniej mieli wysokie kursy a teraz szkoda gadać? Mieli 1.95 - 1.95 a teraz 1.8 - 1.8? Czyli że zwiększyli marżę? Bo ja od ich wejścia do kraju punktów stacjonarnych nic takiego nie zauważyłem. Czy chodziło Ci bardziej że na drużyny /zawodników (faworytów) których stawiasz były wyższe?
 
Do góry Bottom