>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Superbet - opinie

J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Po zwróceniu środków na konto bukmacherskie zagrane i rozliczone 2 zakłady, zlecona wypłata, pieniądze w kilkanaście minut na koncie.

Czyli tak jak to zwykle bywało.
Rozumiem możliwość problemów technicznych, jednak 22-dniowy czas oczekiwania pozostawia niesmak.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Korzystał ktoś może z promocji " Odbierz swoją Super Retro koszulkę" ? Faktycznie po założeniu konta i zagraniu kuponu za 50 zł przychodzi ta koszulka? W komentarzach widzę też że nie tylko klubowe, ale i reprezentacje wysyłali, czy któryś z forumowiczów skorzystał i może się pochwalić co otrzymał?
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Szczerze? Jeszcze nie dawno mógłbym z czystym sumieniem polecić SuperBet, ale to co się dzieje w marcu to kpina i robienia z klienta „oszusta”.

Straciłem status vipa i zaczęło się…
Kilkanaście anulowanych wypłat i prośba o setki dokumentów (głównie karty i wyciągi).
Co im przesłałem dokument, który zweryfikowali to na drugi dzień „a wyślij jeszcze to i to”
Pomijając fakt, że proszą 2-3 razy o te same dokumenty, które wcześniej zweryfikowali.
Moja sprawa ciągnie się już kilkanaście dni i nadal nie ma rozwiązania. Odpowiadają po 3-4 dniach, zdawkowo i z pominięciem moich komentarzy, które są dość istotne.

Pora się ewakuować z tonącego statku bo ile można wysyłać zdjęcie swojej mordy z napisem SuperBet na kartce…. Czy innych dokumentów.
Jeszcze wypłaty ja Skrill poszły out.

PS. Wpłaty były z moich kont. :)
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Nie ma co się dziwić - spośród bukmacherów działających w naszym kraju "Polski" Superbet w 2021 roku zaraportował największą stratę z prowadzonej działalności. Miał aż 85 mln zł straty netto. W 2020 roku było to 50 mln zł. Łącznie w latach 2019-2021 spółka miała 159 mln zł straty netto. Zgodnie ze sprawozdaniem finansowym na koniec 2021 roku spółka miała blisko 200 mln zł zadłużenia.

*dane te pochodzą ze sprawozdań finansowych składanych do KRS. Spółki miały obowiązek je złożyć do 15 października 2022 roku.

1679516153114.png

To, że po kilku latach zaczęli liczyć kasę da się odczuć obecnie. Taka refleksja z własnego doświadczenia - jeszcze w 2022r szło ich je*ać w punktach jak psów i obstawiać swobodnie 3 i 4 ligę polską. Od startu rundy wiosennej mamy problem, żeby w punkcie stacjonarnym obstawić kupon AKO z powyższych rozgrywek. Projekt SUPER REGIO - lokalnie najlepsi powoli odchodzi do lamusa. Super Regio ani nie stał się pierwszą na rynku ofertą przedmeczową na 4. ligi (to wciąż STS wyznacza trendy), ani jak widać na poniższych obrazkach nie jest już taki skłonny do przyjmowania zakładów z tego szczebla rozgrywkowego,

1679517268807.png
1679516663151.png 1679518231001.png
1679519284115.png

1679516925774.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +520
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Cos musi być na rzeczy.
Parę lat u nich gram, bez przygód.
Ale nagle po paru latach wstrzymują mi wypłatę raptem 200 zl i chcą do weryfikacji coś z banku
I zwykle taka sprawa załatwiana jest od ręki, a oni tutaj 3 dzień mi weryfikują potwierdzenie przelewu.
Ciekawe o co tam biega?
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Uważajcie na nich. Coś się tam wyraźnie dzieje. Codziennie jakieś duże problemy. Zniknął mi właśnie z historii wygrany kupon. Nie ma po nim śladu. Tak jakbym go zupełnie nie zagrał. Niedługo trzeba będzie robić screeny po każdym zagranym zakładzie. Coś takiego mnie dawno nie spotkało. Ten buk od dawna wygląda jak jakaś pralnia. Wpadli do Polski, narobili dużego szumu i tak jakby się zwijali. Ale się wkur.....łem.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Niestety coś musi być na rzeczy. Tydzień temu miałem problem z zagraniem kuponu w punkcie AKO4 gdzie głównym zdarzeniem był mecz Śląsk vs Radomiak za 200zł. A wczoraj jeszcze to co napisałem wyżej.
 

Załączniki

Y 8

yulek

Użytkownik
Delivery has failed to these recipients or groups:

Support Superbet ([email protected])
The recipient's mailbox is full and can't accept messages now. Please try resending your message later, or contact the recipient directly.

I to jest powazny bukmacher? Chyba kase z konta juz nigdy nie bede widziec...
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Mają upośledzony skrypt przy tworzeniu kuponu. Po utworzeniu nie da się zobaczyć, co grałeś, a co dopiero usunąć jakiś typ. I tak już od miesięcy. Koło ma skuteczność jakieś raz/3-4 miesiące. Ale supergame chodzi cały czas.
 
M 27

matrixman93

Użytkownik
Cos musi być na rzeczy.
Parę lat u nich gram, bez przygód.
Ale nagle po paru latach wstrzymują mi wypłatę raptem 200 zl i chcą do weryfikacji coś z banku
I zwykle taka sprawa załatwiana jest od ręki, a oni tutaj 3 dzień mi weryfikują potwierdzenie przelewu.
Ciekawe o co tam biega?
Zwerfikowali Ci te konto w koncu? ja mam problem taki że wplata nagle moja zginela juz 48h nikt nie potrafi sie ustosunkować gdzie sie podziala mimo ze wyslalem potwoerdzenie i inne rzeczy. Druga sprawa nagle jak chcialem wypłacić kase chca werfikacji i mowia ze może trwac do 30 dni xx
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Zwerfikowali Ci te konto w koncu? ja mam problem taki że wplata nagle moja zginela juz 48h nikt nie potrafi sie ustosunkować gdzie sie podziala mimo ze wyslalem potwoerdzenie i inne rzeczy. Druga sprawa nagle jak chcialem wypłacić kase chca werfikacji i mowia ze może trwac do 30 dni xx
chyba to trwało tydzien, w koncu przegralmem to co mialem do wyplaty i odpusiclem.
ale do 10 dni jakos to zalatwili
ale w miedzy czasie nawet nie poinformowali ze taki skan np im nie pasuje. wiec pisz do nich na czacie
 
M 27

matrixman93

Użytkownik
Siedzę w bukmacherce od jakis 6 lat. Mam u dwóch czy 3 status vipa. Diabeł mnie podkusil żeby spróbować na superbet 😆 Przelalem im kilka tys. Obrot w tyg rzędu 20/30tys a oni chca werfikacje bo chce wyplacic kilkaset zlotych Najśmieszniejsze jest to ze wcześniej wyplacilem na te konto 100zl. i co i poszlo bez żadnych komplikacji xd A na pytanie gdzie moja wplata nadal nikt nie zna odpowiedzi. Najgorsze to że mam u nich większą sume. I muszę jakoś przeczekać to werfikacje
 
M 27

matrixman93

Użytkownik
Siedzę w bukmacherce od jakis 6 lat. Mam u dwóch czy 3 status vipa. Diabeł mnie podkusil żeby spróbować na superbet 😆 Przelalem im kilka tys. Obrot w tyg rzędu 20/30tys a oni chca werfikacje bo chce wyplacic kilkaset zlotych Najśmieszniejsze jest to ze wcześniej wyplacilem na te konto 100zl. i co i poszlo bez żadnych komplikacji xd A na pytanie gdzie moja wplata nadal nikt nie zna odpowiedzi. Najgorsze to że mam u nich większą sume. I muszę jakoś przeczekać to werfikacje
Przed chwila dopisali mi zagubiony przelew. To taki plus czekamy na werfikacje :)
 
Do góry Bottom