>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbet -Super Starcie

ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Ktoś rozkminił jakim cudem pierwsza drużyna ma 236 punktów skoro maksymalnie uczestnicy otrzymali 96 punktów?
 
S 0

Seroslav

Użytkownik
Zapraszam do ligi
b9ac02a6
Post automatycznie złączony:

I kolejne ligi, bo widzę, że można być w 5ciu:
be905204
fccf735d
b1777673
998c4d0a
Post automatycznie złączony:

Zapraszam do ligi
b9ac02a6
Post automatycznie złączony:

I kolejne ligi, bo widzę, że można być w 5ciu:
be905204
fccf735d
b1777673
998c4d0a
Przy okazji, gdzie sprawdzacie/porównywać ostatnie statystyki graczy?
 
Ostatnia edycja:
M 1,1K

mazi_10

Użytkownik
Chcemy wraz z kumplem stworzyć zespół na zwycięstwo w super starciu. Do tego potrzebna jest wyselekcjonowana grupa osób która będzie w stałym kontakcie. Jak jesteś chętny to pisz na priv.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Zrobiłem czystki w lidze i wywaliłem osoby które nie grały. Jest plan żeby wszyscy z mojej ligi grali to samo co ja . Liga : próbujemy ograć buka. Proszę tych którzy już w niej są, o kontakt ze mną wraz ze swoim loginem z superbet.
A kto chce dołączyć to tu kod ligi : 6594f754
Plan jest taki żeby wszyscy grali to samo, to zwiększy szansę na zwycięstwo. Potrzebuje tylko i wyłącznie osób takich którym pasuje taki układ że wszyscy gramy to samo i które są w piątki i soboty na forum żeby odczytać wiadomość i pograć typy . Jak ktoś będzie miał jakieś spostrzeżenia do moich typów, inną wizję to będziemy to konsultowali na priv i ewentualnie zmieniali. Taka gra zwiększy szansę na wygranie ligi.
Kto dołączy proszę o kontakt na priv, muszę mieć kontakt do wszystkich.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Zrobiłem czystki w lidze i wywaliłem osoby które nie grały. Jest plan żeby wszyscy z mojej ligi grali to samo co ja . Liga : próbujemy ograć buka. Proszę tych którzy już w niej są, o kontakt ze mną wraz ze swoim loginem z superbet.
A kto chce dołączyć to tu kod ligi : 6594f754
Plan jest taki żeby wszyscy grali to samo, to zwiększy szansę na zwycięstwo. Potrzebuje tylko i wyłącznie osób takich którym pasuje taki układ że wszyscy gramy to samo i które są w piątki i soboty na forum żeby odczytać wiadomość i pograć typy . Jak ktoś będzie miał jakieś spostrzeżenia do moich typów, inną wizję to będziemy to konsultowali na priv i ewentualnie zmieniali. Taka gra zwiększy szansę na wygranie ligi.
Kto dołączy proszę o kontakt na priv, muszę mieć kontakt do wszystkich.
Jestem u Ciebie w lidze. Właśnie miałem się rozglądać za jakąś inną ligą, bo widziałem że tam sporo osób nie typuje. Jak robisz mocniejszą ligę to daj znać. W rankingu ogólnym Twojej ligi jestem obecnie na drugim miejscu - 353 pkt.

Mój nick - Siara89
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Nie wiem czemu, ale nie mogę napisać do Ciebie na priv tu na forum .
Post automatycznie złączony:

Odblokuj możliwość pisania do Cb na priv bo chyba masz coś zablokowane.
Usunąłem tych co nie grali z ligi, dodałem parę osób z innej ligi w której w marcu zajęliśmy 4 miejsce także plan jest taki że to będzie mocna liga
 
Ostatnia edycja:
S 12,9K

severin

Użytkownik
Zrobiłem czystki w lidze i wywaliłem osoby które nie grały. Jest plan żeby wszyscy z mojej ligi grali to samo co ja . Liga : próbujemy ograć buka. Proszę tych którzy już w niej są, o kontakt ze mną wraz ze swoim loginem z superbet.
A kto chce dołączyć to tu kod ligi : 6594f754
Plan jest taki żeby wszyscy grali to samo, to zwiększy szansę na zwycięstwo. Potrzebuje tylko i wyłącznie osób takich którym pasuje taki układ że wszyscy gramy to samo i które są w piątki i soboty na forum żeby odczytać wiadomość i pograć typy . Jak ktoś będzie miał jakieś spostrzeżenia do moich typów, inną wizję to będziemy to konsultowali na priv i ewentualnie zmieniali. Taka gra zwiększy szansę na wygranie ligi.
Kto dołączy proszę o kontakt na priv, muszę mieć kontakt do wszystkich.
Dołączyłem do ligi.
 
S 0

swsw

Użytkownik
Panowie po korektach zostały trzy ostatnie miejsca na nowo sezon

Zapraszam

69fedfd9
69fedfd9

Ostatnio 8 miejsce w lidze , potrzebuje typerow którzy grają i obstawiają bo przez ostatnich trzech którzy nie oddali typów same straty

69fedfd9 3 miejsca ostanie .


Nowa liga zapraszam tylko tych co chcą ograć superbet i będą typować mądrze : moje indywidualne ostatnie miejsce w lidze to 8

Stara liga: 3 miejsca 69fedfd9
Nowa liga : 22085e12
 
Do góry Bottom