>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superbet

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Po paru latach takie oto informacja dopadła także mnie
W celu pełnej weryfikacji konta gracza, prosimy o przesłanie w odpowiedzi na ten e-mail, następujących dokumentów: Kolorowe zdjęcia wszystkich kart płatniczych (w tym ApplePay) zarejestrowanych/użytych na koncie gracza w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, wraz z dokumentem tożsamości posiadacza karty. Prosimy o umieszczenie karty i dowodu tożsamości na tym samym zdjęciu. Pierwsze sześć cyfr i ostatnie cztery cyfry na karcie powinny być widoczne. swoje zdjęcie (autoportret) wraz z dokumentem tożsamości i kartką z napisem Superbet (wraz z aktualną datą) na tym samym zdjęciu. Wysłane zdjęcie musi być czytelne a dane na dokumencie tożsamości dobrze widoczne."

Uwaga teraz najlepsze Gdy zapytalem co jeśli nie posiadam juz jakies karty to uzyskałem odpowiedź ze yrzeba uzyskac zaświadczenie od banku ze taka karta byla
i 2 informacja ze wplat i wwyplat mozna dokonac tylko na konto podane podczas rejestracji !!!!! Moje pytanie to poco mamy 10opcji wplat Skrile Paypale Karty Revoluty w superbecie bylem od poczatku zapewne uzylem z 25 kart jednorazówek np Revolut skrill itp tak oto moje konto przestaje istnieć ehhh szkoda.
Jak to mówią Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie
Troche nie rozumiem ludzi wymagaja zdjec kart kredytowych z dowodem a dają mozliwośc wplaty kartami jednorazowymi jak na Revolut gdzie fizycznie nie mamy juz tej karty
 
Ostatnia edycja:
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Również mam ten problem. Chyba jakaś masowa kontrola
Chyba nie tylko tam. Na forbet wczoraj wykluczyli mnie ze wszystkich promocji po trafionym kuponie z promocji maxizysk:) powiązanie z innym kontem i brak podania z jakim ze względu na RODO:) chyba każdy juz szuka oszczędności jak może
 
K 650

kamil997

Użytkownik
Ja też używałem jednorazówek revoluta. Narazie zadnych skanów odemnie nie chcą ale może to czas się stamtąd zawijać, żeby przy większej wygranej nie mieć lipa. Przecież po to są 1razówki by płacić nimi bezpiecznie online. W ogóle to po co im te skany kart? Przecież karty są imienne i jak podasz złe dane to płatność nie przejdzie.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik

jak coś będę na bieżąco informował jak sprawa wygląda na obecny moment konsultanci na chat podają miliony wersji jak dokonać weryfikacji kazdy coś innego jeden piszę ze zrobić zdjecie 2 telefonem telefonu karty w aplikacji inny mowi ze trzeba zglosic sie do banku wydajacego karte o potwierdzenie takiej karty Ja wysłałem zdjecie karty fizycznej z dowodem oraz nie miałem możliwości wykonania zdjęcia karty 2 telefonem to wysłałem certyfikaty posiadania karty z aplikacji Revolut oraz Zen oraz napisałem że nie mam możliwości sprawdzić jakie karty używałem dokładnie przez 6 miesięcy gdyż nie udostępniają takiej informacji w transakcjach
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
niektóre buki (zagraniczne) wykorzystują jednorazówki jako podstawę do odmowy wypłaty. Nie da się udowodnić istnienia karty.

Były takie przypadki w 20bet u Meksykanów (i nie tylko...). Generalnie revolut odradza używanie wirtualnych kart... Zapytacie to po co mają wirtualne karty? :) A mnie skąd wiedzieć jak oni od lat olewają interpelacje konsumentów w tej sprawie...



jak coś będę na bieżąco informował jak sprawa wygląda na obecny moment konsultanci na chat podają miliony wersji jak dokonać weryfikacji kazdy coś innego jeden piszę ze zrobić zdjecie 2 telefonem telefonu karty w aplikacji inny mowi ze trzeba zglosic sie do banku wydajacego karte o potwierdzenie takiej karty Ja wysłałem zdjecie karty fizycznej z dowodem oraz nie miałem możliwości wykonania zdjęcia karty 2 telefonem to wysłałem certyfikaty posiadania karty z aplikacji Revolut oraz Zen oraz napisałem że nie mam możliwości sprawdzić jakie karty używałem dokładnie przez 6 miesięcy gdyż nie udostępniają takiej informacji w transakcjach
Za granicą admini pomagają rozwiązywać takie sprawy kontaktując się bezpośrednio z bukiem/kasynem. Forum ma umowę z superbetem, zapytaj się czy Tobie pomogą (administracja) w Twojej sprawie... tak się wykorzystuje tego typu miejsca, bo to im zależy na generowaniu obrotów... no ale niektórzy uważają, że fora bukmacherskie służą do ogrywania buka :)

edit: jeszcze do bonusów się wykorzystuje takie miejsca, bo tutaj najszybciej info się pojawia ;) ale to tylko moje zdanie... amatora bez reputacji ;)
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Odpowiedz czyli tak zwany klasyczek

Szanowny Kliencie,


Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.


Pozdrawiamy,
Zespół Superbet

Chore zachowanie robia Supergame Superbox chwalą sie na lewo i prawo promocjami a gdy Czlowiek legalnie weźmie udział to zostaje podejrzany o nadużycie.
Jak można zachęcać graczy do udzialu w promocjach np nawet wpisami tak jak tutaj na forum o promocjach a później oskarżać ich o nadużycie bonusów

Najlepsze ze po takim czymś superbet pisze ze może wstrzymać wygrane, anulować wszelkie wygrane zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto
 
Ostatnia edycja:
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Odpowiedz czyli tak zwany klasyczek

Szanowny Kliencie,


Informujemy, że dostęp do promocji w serwisie jest ograniczony zgodnie z regulaminem zaakceptowanym przy rejestracji.
Odpowiedni Dział po sprawdzeniu różnych parametrów Konta, oznaczył je jako próbę nadużycia bonusów.

Ta decyzja została podjęta po szczegółowych kontrolach i Klient nie ma już na nią wpływu.

W przypadku podejrzenia nadużycia bonusu Superbet może wstrzymać bonusy i wygrane, anulować wszelkie aktywne lub przyszłe bonusy, zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto i odzyskać kwoty uszkodzone za pośrednictwem konta hazardowego lub prawnie.


Pozdrawiamy,
Zespół Superbet

Chore zachowanie robia Supergame Superbox chwalą sie na lewo i prawo promocjami a gdy Czlowiek legalnie weźmie udział to zostaje podejrzany o nadużycie.
Jak można zachęcać graczy do udzialu w promocjach np nawet wpisami tak jak tutaj na forum o promocjach a później oskarżać ich o nadużycie bonusów

Najlepsze ze po takim czymś superbet pisze ze może wstrzymać wygrane, anulować wszelkie wygrane zablokować lub ograniczyć dostęp do niektórych zakładów i produktów, zamknąć konto
To późno. Ja takiego maila juz ponad rok temu dostalem:) z ebetx mialem to samo. Nadużywanie bonusów czyli korzystanie z wszystkiego co daja:) a forbet sprzed 2dni taka niespodzianka po trafieniu maxizysku z ich promocji. Także zaczyna się coraz większy syf robić.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Aktualzacja odnośnie weryfikacji kart dostałem odpowiedz poproszono mnie abym wysłał dokumentacje konkretnej karty xyz. Najlepsze jest to iz
taką im wysłałem xD kiedy napisałem o tym na czasie konsultant przyznałi racje i przeprosił za zaistniałą sytuacje oraz otrzymałem wiadomość ze trzeba czekac kolejne 72h ;)
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Fajne jest, że wszyscy milczą, którzy nie wygrywają fortuny, bo wyjdzie że jej nie wygrywają. Ja wam to mówię od serca, zazdroszczę wam tego zacięcia sportowo-profesjonalnego. Kiedyś zrobiłem raz w życiu w tydzień 72k, ale to było dawno i odrobiłem tylko straty. Da się? Da się, ale jest mega ciężko.
 
Z 0

zyzyx

Użytkownik
A ja wciąż czekam. Nie mam zweryfikowanego konta, choć miałem w 100% i wypłacałem nie raz. Mają chyba problemy finansowe, bo na kasę czekało się coraz dłużej, a na koniec wymyślili mi weryfikację od nowa. Ponoć weryfikacja trwa do 6 dni. Tak czy owak, kasa do wypłaty została przegrana a więc swój efekt osiągnęli. Nie ma już co wypłacać. Ja się pytam: jak wiarygodny może być bukmacher, który robi problemy z wypłatą wygranej? Dla mnie zero wiarygodności. Najlepiej tylko przegrywać, wtedy wszystko idzie gładko jak człowiek wygra coś więcej to od razu jest kłopot i podejrzenie. Bo jakim prawem on wygrał i chce wypłacić?
 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
A ja wciąż czekam. Nie mam zweryfikowanego konta, choć miałem w 100% i wypłacałem nie raz. Mają chyba problemy finansowe, bo na kasę czekało się coraz dłużej, a na koniec wymyślili mi weryfikację od nowa. Ponoć weryfikacja trwa do 6 dni. Tak czy owak, kasa do wypłaty została przegrana a więc swój efekt osiągnęli. Nie ma już co wypłacać. Ja się pytam: jak wiarygodny może być bukmacher, który robi problemy z wypłatą wygranej? Dla mnie zero wiarygodności. Najlepiej tylko przegrywać, wtedy wszystko idzie gładko jak człowiek wygra coś więcej to od razu jest kłopot i podejrzenie. Bo jakim prawem on wygrał i chce wypłacić?
Jak jesteś silnie uzależniony to przegrałeś proste
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
W poniedziałek przelałem dzisiaj doszło, niestety popełniłem błąd, ponieważ przelałem na KARTE KREDYTOWA,a nie na konto, jak pójdzie na konto dam znać, podobno odrazu hajs jest, tylko zaznaczam trzeba zaznaczyć "Szybka wypłata online" i na konto bankowe, a nie na kartę.
 
Do góry Bottom