>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SuperPuchar Europy: Real Madryt - Sevilla (13.08.2014)

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik

Pobudka ! Nie śpimy ! Zapraszam do dyskusji !
Kadry
Real:
Casillas, Keylor Navas i Pacheco. Varane, Pepe, Ramos, Coentrão, Marcelo, Carvajal, Arbeloa i Nacho. Khedira, Kroos, James Rodríguez, Bale, Xabi Alonso, Modrić, Di María, Isco i Illarramendi, Cristiano Ronaldo i Benzema
Sevilla:
Beto, Barbosa, Sergio Rico, Coke, Diogo, Arribas, Fernando Navarro, Alberto Moreno, Fazio, Nico Pareja, Luismi, Iborra, Carriço, Krychowiak, Cotán, Cristóforo, Carlos Fernández, Jairo, Aleix Vidal, Denis Suárez, Vitolo, Reyes, Juan Muñoz, Bacca, Iago Aspas i Gameiro.
W jutrzejszym meczu na pewno nie zagra Kevin Gameiro, co potwierdził Unai Emery.
Jest szansa na polski akcent w finale i występ Krychowiaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik

Real Madryt - Sevilla (2:0) ✅✅✅
Typ: Real -1 (3 way handicap)
Kurs: 2,08

Unibet
Przed nami mecz o Superpuchar Europy gdzie zagrają ze sobą zwycięzca Ligi Mistrzów - Real Madryt oraz tryumfator Ligi Europejskiej - Sevilla. Tak się złożyło że oba kluby na co dzień grają w lidze hiszpańskiej i będą miały okazje grać ze sobą jeszcze 2 razy w tym sezonie (o ile nie więcej, zależy od losowania pucharu króla) O formie poszczególnych ekip można powiedzieć niewiele, gdyż sezon się jeszcze nie rozpoczął a na podstawie meczy towarzyskich ciężko wysunąć jakieś klarowne wnioski. Jedyne co mogę zrobić to odwołać się do składów. Real - zaliczył dobry sezon a teraz kibice liczą na więcej. Przez więcej niż wygranie Ligi Mistrzów rozumiem tutaj potrójną koronę. Wraz z początkiem okna transferowego pomiędzy Realem a Barceloną rozpoczął się swoisty wyścig zbrojeń. Sprzyjał temu brazylijski mundial, który wykreował nowe gwiazdy. I tak. Z Bayernu przyszedł Toni Kroos, kupiony został rewelacyjny James Rodriguez oraz Keylor Navas - jeden z lepszych bramkarzy zeszłego sezonu Primera Division. Z poprzedniego tercetu ofensywnego zrobił się kwintet. Bale - Benzema - C.Ronaldo - Kroos - Rodriguez. Trudno się dziwić że np Angel di Maria nie łapie się do składu -pomimo dobrego poprzedniego sezonu. Graczy dobrych lub bardzo dobrych Real ma wielu, ale miejsc w pierwszym składzie jest tylko 11. di Maria miał być sprzedany do PSG, ale z tego co mi wiadomo to na chwile obecną strony nie dogadały się odnośnie kwoty transferu. Jeżeli chodzi o nieobecności to zauważalny będzie brak Xabiego Alonso - kara od UEFA i nie wiem czy w pierwszym składzie wystąpi Coentrao. Doznał on kontuzji w fazie grupowej Mistrzostw Świata, rozpoczął już treningi z całą drużyną, ale Ancelotti ma taki kłopot bogactwa że kogo nie wystawi na obronie to będzie dobrze. Sevilla natomiast po wygraniu Ligi Europy nie wzmocniła się. Do Barcelony odszedł Rakitić a wypożyczenie skończyło się Mbii. Kto ma zalepić dziurę w środku pola? No jak to kto - Krychowiak ???? Oczywiście bardzo się cieszę że kolejny polski zawodnik zaszedł tak wysoko istnieje spora szansa że wystąpi we wtorkowym meczu ale czy były zawodnik Reims ma tyle potencjału? Oby miał, to tylko pozytywnie wpłynie na naszą kadre. Ale wracając do Sevilli. Dużo się oczekuje od wypożyczonego z Barcelony Denisa Suareza, który dobrze się przentował w meczach przed sezonem. Zabraknie natomiast kontuzjowanych Cristoforo i Gameiro. Sevilla już nie raz pokazywała Realowi (szczególnie w Andaluzji) że nawet mając słabszy skład potrafią wygrywać. Trzeba im to przyznać - są niewygodnym rywalem dla Realu.
Podsumowując:
Szkoda że nie mogę odnieść się do formy danych ekip. Patrząc na składy to lepiej wygląda skład Realu. Typ na 1 jest śmiesznie niski więc spróbuje z handi. Oczywiście, nie można lekceważyć Sevilli. Nie wiem jak te ekpiy wejdą w sezon dlatego typ zaliczam do tych z gatunku &quot;wyższego ryzyka&quot; Licze na dobry, szybki mecz oraz udany występ Krychowiaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
badi 51

badi

Użytkownik
Ja zdecydowałem się na zagranie kartek zawodników. Widzę to tak, Krychowiak grywał w sparingach Sevilli, wydaje mi się że jutro będzie przymierzany na pierwszy skład. Grzesiu będzie zapewne bardzo zmotywowany i nabuzowany by się pokazać w pierwszym oficjalnym meczu, więc będzie zaciekle walczył, zresztą pozycja na boisku go do tego zobowiązuje.
Otrzyma kartkę ? - G. Krychowiak - Tak 2.3 ónibet
Dodatkowo na sucho, nie mogłem przejść obok tego by nie zagrać kartki Moreno, w Uni 2.7, a w betssonie 4.7. Spore Value.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
Ja w dzisiejszym meczu zdecydowałem się postawić na zwycięstwo Realu minimum 3ma bramkami po dobrym kursie 3.55 w bet365. Jak pokazuje historia w ostatnich sezonach jeśli Real wygrywał z Sevillą zwycięstwa te były wysokie. Ostatnia potyczka tych zespołów skończyła się wynikiem 2:1 dla Sevilli co na pewno podrażniło Real i dziś da im dodatkową motywacje. Dodatkowo Sevilla niewątpliwie bardzo osłabiła się sprzedając Rakitica do Barcelony (w poprzednim meczu z Realem miał on duży wpływ na zwycięstwo.
Real po zwycięstwie w lidze mistrzów i kolejnym wielkim transferze ma nadzieję na powrót ery Galacticos a aby było to możliwe muszą zdobywać trofea i powinni zacząć już dziś.
Podsumowując myślę, ze Real dziś pokaże na co ich stać i gładko zdobędzie superpuchar europy.
Real niestety nie grał póki co zbyt wiele sparingów, a te które zagrał nie zakończyły się wynikiem pozytywnym dla nich. Jednak dziś na boisku zobaczymy całkiem inną drużynę żądną zwycięstwa.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja w dzisiejszym meczu zdecydowałem się postawić na zwycięstwo Realu minimum 3ma bramkami po dobrym kursie 3.55 w bet365. Jak pokazuje historia w ostatnich sezonach jeśli Real wygrywał z Sevillą zwycięstwa te były wysokie. Ostatnia potyczka tych zespołów skończyła się wynikiem 2:1 dla Sevilli co na pewno podrażniło Real i dziś da im dodatkową motywacje. Dodatkowo Sevilla niewątpliwie bardzo osłabiła się sprzedając Rakitica do Barcelony (w poprzednim meczu z Realem miał on duży wpływ na zwycięstwo.
Real po zwycięstwie w lidze mistrzów i kolejnym wielkim transferze ma nadzieję na powrót ery Galacticos a aby było to możliwe muszą zdobywać trofea i powinni zacząć już dziś.
Podsumowując myślę, ze Real dziś pokaże na co ich stać i gładko zdobędzie superpuchar europy.
Real niestety nie grał póki co zbyt wiele sparingów, a te które zagrał nie zakończyły się wynikiem pozytywnym dla nich. Jednak dziś na boisku zobaczymy całkiem inną drużynę żądną zwycięstwa.
Przykro mi ale ta analiza to jakaś farsa.Real wygrywał wysoko z Sevillą ale jak trzeba było walczyć z nimi na poważnie to już nie potrafił nawet zremisować.Inna sprawa że w tamtym okresie w lidze Real był słaby bo skupił się na LM.
Argument że Real przegrał poprzedni mecz to teraz na pewno rozdrażniony pojedzie Seville bo to przecież słabiutka drużyny no tak się osłabili oddali tylko Rakiticia ze znaczących zawodników.
Real grał 3 razy w finale superpucharu w 1998 nie sprostali Chelsea w 2000 Galatasaray i raz jedyny wygrali w 2006 roku 3:1 Feyenoord.
Moim zdaniem to jest puchar ogórka a te kilka zmian w Realu w 1 meczu na pewno na dobre nie wyjdą.Sevilla jak zawsze zdeterminowana w meczu z Realem zagra na pewno na 100% Real zmiany w środka pola Kroos,James.
Sevilla w 2006 rozbiła w tymże superpucharze Barcelonę 3:0.
Ja gram Sevillę:
Sevilla win 7.50 ⛔
Sevilla lub remis 2.95 ⛔
Sevilla +2 1.64 ⛔
Unibet
No niestety Sevilla dzisiaj za słaba dla Realu chociaż tego jednego gole mogli strzelić...
Adamo80 dzisiaj Real wygrał nie wiem jak to do końca wyglądało bo oglądałem tylko urywkami ale myślę że zobaczymy lepszą Sevillę w sezonie już ligowym.
Ciekawi mnie jak zagrał Krychowiak? Wyróżniał się czymś ciekawym?
Real kolejne trofeum do kolekcji to cieszy ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Real Madryt vs Sevilla FC
Sevilla Over 2.5 Kartki @ 1.84

marathonbet​

Sędzią spotkania będzie Anglik Mark Clattenburg.
http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=564

Średnia kartek pokazanych w LM w poprzednim sezonie to 5, dzisiaj pan Mark będzie miał na pewno sporo okazji do pokazania kartoników zwłaszcza Sevilli, ponieważ wiadomo. Ronaldo, Bale, James, Di Maria itd.

Największe osłabienie Sevilli przede wszystkim Rakitic, mózg drużyny dziś okaże się jak sobie z tym poradzą, ale może nie być prosto.
Oprócz niego z zespołu odszedł Perotti.

Do zespołu dołączył Krychowiak, Iago Aspas oraz Garrido.

Największe wzmocnienia Realu - James oraz Navas czyli gwiazdy mundialu.
Natomiast jeśli chodzi o ubytki to nie są aż tak duże odszedł Morata oraz Diego Lopez.

Przewidywane składy:
Real Madryt:
Casillas - Carvajal, Ramos, Varane, Coentrao - James, Kroos, Modrić - Bale, Benzema, Ronaldo

Sevilla FC: Beto - Coke, Fazio, Pareja, Moreno - Krychowiak, Iborra - Jario, Aspas, Vidal - Bacca
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak się zastanawiałem co w tym meczu pograć. Pierwsza myśl była żeby pograć na Sevillę. W końcu znają bardzo dobrze przeciwnika z ligi, są głodni sukcesów, mieli rozegranych więcej sparringów niż Real i powinni być bardziej zgrani niż Real. Jednakże jak dla mnie dla tej drużyny najwięcej robił Rakitic, bez niego to Bacca, Aspas jeszcze coś dawali. Rakitic miał w sobie ogień, walkę do upadłego no i to po prostu świetny zawodnik. Teraz go nie będzie i zdecydowałem zagrać w 2 stronę. Ponadto te sparringi to z kim wygrali ? Cordobą , Herthą, Fenerbache ? Real może i jest nie do końca zgrany, sparringi nie za dobre, ale pamiętajmy, że nie grało w nich mnóstwo wartościowych zawodników w tym Ronaldo, wszyscy &quot;mundialowi&quot;. To był taki Real Madryt B. Dzisiaj bo to pierwsze, może nie priorytetowe, ale nie zdobyte od 2002 r trofeum może powalczyć niesamowita jedenastka dodatkowo wzmocniona Kroosem.
edit// z Aspasem co mi wytknął robson pomyłka, nie grał w poprzednim sezonie, ale to nie zmienia głównej argumentacji za typem, a nawet ją wzmacnia. Bacca i Vidal nie pokonają sami Realu.
Dlatego:
Real Madryt v Sevilla
Real Madryt AH: -1,-1,5 kurs: 1,925 buk: Bet365 ✅
Real Madryt AH: -2 kurs: 3,00 buk: Bet365 ZWROT
powyżej 3,25 goli kurs: 1,950 buk: Bet365 ⛔
edit w trakcie meczu: po pierwszej połowie nie znając jeszcze wyniku mogę stwierdzić, że Sevilla kompletnie nic nie gra i nie ma pomysłu na grę. Tak jak pisałem bez Rakitica nie ma tam przywódcy, Real jak by się bardziej spiął już mogło być z 2:0, 3:0. Jak widzisz kolego Konar nie wystarczy być poprawnie ustawioną &quot;drużyną&quot; kiedy gra się przeciwko Realowi.
No niestety Sevilla dzisiaj za słaba dla Realu chociaż tego jednego gole mogli strzelić...
Adamo80 dzisiaj Real wygrał nie wiem jak to do końca wyglądało bo oglądałem tylko urywkami ale myślę że zobaczymy lepszą Sevillę w sezonie już ligowym.
Ciekawi mnie jak zagrał Krychowiak? Wyróżniał się czymś ciekawym?
Real kolejne trofeum do kolekcji to cieszy :smile:
Dziwię się, że pytasz o zdanie takiego matoła ( w twojej ocenie i robsona ) jak ja, ale odpowiem. Sprawdziło się to co pisałem w analizie przedmeczowej. Sevilla bez Rakitica i Mbia jest bardzo słaba. Ku mojemu zaskoczeniu, a raczej zaskoczeniu znawcy robsona-moderatora, który bez przerwy pisze, że opowiadam bzdury dokładnie to samo co ja mówili profesjonaliści z Canal + Pan Leszek Orłowski i Piotr Laboga, że bez Rakitica właśnie ta drużyna bardzo dużo traci. Nie trzeba zresztą było mówić bo było widać. Gdyby mecz byłby w Madrycie Real podkręcił by tempo i mogło być nawet 5:0. Grając na 3 biegu bez problemu do 49 min mieli 2:0, a potem kontrolowali przebieg spotkania. Sevilla z tym co dzisiaj zaprezentowała nie sądzę aby powtórzyła w nadchodzącym sezonie jakieś sukcesy na miarę poprzedniego. Nawet jeśli jest kwestia niezgrania to tam po prostu nie ma kogoś naprawdę ciągnącego zespół, a z kolei to nie jest jak Atletico, które miało Costę, który robił różnicę, ale i na reszcie pozycji zespół stanowił kolektyw na który jednak składali się zawodnicy lepsi od Sevilli. Reasumując o ile w poprzednim sezonie grałem w LE na Sevillę w tym odpuszczam, no oczywiście jeszcze zobaczymy co będą prezentowali, ale na dzień dzisiejszy nie wyglądało to dobrze. Krychowiak miał jedną dobrą akcję pod koniec, tak się niczym nie wyróżniał, ale i cała drużyna jakaś taka bezładna bez iskry, bez niczego. Przycisnęli ostatnie 10 min chyba tylko żeby strzelić gola honorowego, ale Real po prostu przy stanie 2:0 im na to pozwolił. Bardzo dobre typy w tym wątku podał Nole. Gratulacje. Rogi Realu weszły zdaje się już ok 35 min.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Długo się wahałem co tu zagrać i w zasadzie nadal mam masę wątpliwości...
Real zagrał tylko 3 spotkania towarzyskie, żadne z nich nie było w pełnym składzie, kilku najważniejszych zawodników na boisko wybiegnie dzisiaj po prazy pierwszy w tym sezonie i styl gry jak i wyniki kiepskie... Ale jednak trzeba mieć na uwadze, że Bale, Ronaldo i inni mogą straszyć indywidualnymi akcjami co zmniejsza wagę problemu przedstawionego wcześniej, ponadto Bale grał w sparingach, a dzisiaj jak sam mówił szczególne znaczenie ma dla niego to, że mecz jest w jego rodzinnej miejscowości... No i Casillas będący pod formą... Sevilla grała sparingów więcej i z większym udziałem kluczowych graczy, ale i rywale słabsi, na uwagę zasługuje, że straciła tylko 2 gole w 7 meczach, strzelając 11... Główny problem widzę tu w środku pola gdzie odeszli Rakitić i M&#39;bia, o ile Suareza obserwowałem w Barcy B i uważam, że może być strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o grę w ataku o tyle w grze obronnej nie dorówna Rakiticiowi, Krychowiak za M&#39;bię - nie wiem co o tym sądzić, na pewno problemem może być zgranie i być może komunikacja, podczas konferencji Krychowiak mówił po francusku (tutaj jeżeli wyjdzie w podstawowym składzie podpisuję się pod typem na jego kartkę)... Takie niuanse mogą okazać się w starciu z rywalem o takich indywidualnościach kluczowe przy obronie bramki... Wreszcie H2H, pamiętam ile emocji było przy ostatnich meczach między tymi drużynami... I wreszcie typ na jaki się zdecydowałem i jaki osobiście polecam, moim zdaniem przeglądając ofertę biorąc pod uwagę linie i kursy wydaje się najrozsądniejszy mimo, że osobiście liczyłem na odrobinę większy kurs:
Typ: Obie strzelą i powyżej 2.5 gola Kurs: 1.9 bet365 ⛔
Osobiście liczę, że do meczu spadną kursy na Real i wskoczy kurs na Sevillę, lub remis na ponad 3.0 (tyle obecnie w bet365), po czym obejrzę składy i przemyślę czy warto spróbować... Jeszcze ciekawostka:
Od 2003 w latach parzystych (04, 06, 08, 10, 12) Superpuchar Europy wygrywał zwycięzca Ligi Europy, w nieparzystych zwycięzca LM...
edit. I podskoczyły kursy, na papierze Sevilla powinna zostać wgnieciona w murawę, zwłaszcza, że na lewej obronie nie zagra Alberto Moreno, który jutro ma testy medyczne w Liverpoolu, za niego doświadczony Navarro, ale po takim kursie za drobne żal nie spróbować poszukać jakiejś dogrywki chociaż:
Real - Sevilla Typ: x2 Kurs: 3.25 bet365 ⛔
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Real Madryt - Sevilla FC
Sevilla strzeli 1,60 @ 1/5 @ Betsafe

Real po sprowadzeniu kilku zawodników na pewno nie prezentuje dobrej jakości w defensywie, co pokazują wyniki sparingów. W każdym z nich Królewscy tracili co najmniej jednego gola. Natomiast Sevilla w każdym z przedsezonowych sparingów strzelała gole, ponadto Andaluzyjczycy w 4 ostatnich meczach z Realem strzelała gole. Kurs zachęca do gry. Polecam.​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś na szybko. Nie zdziwi mnie remis w tym spotkaniu. W składzie Realu wejście Kroosa i Jamesa zmieni sporo w grze zespołu. Potrzebują ogrania, a typowanie handicapów w ciemno, nie wiedząc na co stać obecną drużynę, jest jak strzelanie do kaczek z zawiązanymi oczami.
Jak ktoś to fajnie napisał Sevilla to również drużyna. Pierwszy sezon po rewolucji kadrowej i tak był sezonem bardzo udanym. Teraz Emery miał więcej czasu, uzupełnił skład i może stać się poważnym przeciwnikiem dla TOP3. Nie twierdzę, że strącą kogoś na niższe miejsce, ale giganci muszą się z nimi liczyć.
Real to maszyna, która musi się nakręcić. Sevilla dziś postawi solidny opór. Zawodnicy wiedzą czego wymaga od nich trener. Niektóre mecze w poprzednim sezonie były szalone (ave 7-3), ale druga część sezonu to coraz mądrzejsza gra i stawianie na wynik. Mówię tu o okresie luty - kwiecień, kiedy mocno podbudowali swoją pozycję w tabeli.
Remis 5,25 Bet365
Z początkiem sezonu bukmacherzy są neutralnie nastawieni do zawodników jeśli chodzi o kartki. W środku sezonu kursy byłyby pewnie o 40% niższe. Mam nadzieję, że kogoś ustrzelę z Sevilli. Z tą wyceną Krychowiaka jednak przejechali trochę.
Dużo łapią, grają ostro. Idealni kandydaci do &quot;mam talent&quot;.
Fazio żółta kartka 3,60 Betsson
Pereja żółta kartka 3,70 Betsson
 
G 8

gerardinho

Użytkownik
Real Madryt - Sevilla goście zdobędą puchar 1/10 5.00 Bet365
Real Madryt - Sevilla +1 2ah 3/10 2.45 Pinnacle

Po pierwsze chciałem pozdrowić wszystkich, którzy grają Real Madryt po tak niskim kursie.
Czemu grać na Seville??
+ Mieli dobry sezon  po utracie czołowych zawodników za których otrzymali około 80 mln euro czyli przede wszystkim mowa o Negredo, Jesusie Navasie i o Kondogbie zakupili świetnych zawodników, którzy byli ważnymi filarami tej drużyny czyli Gameiro, Bacca, Iborra i Vitolo. Zajęli piąte miejsce i triumfowali w Lidze Europejskiej.
+ Sevilla nie ma najgorszego bilansu z Realem. Na własnym sezonie wygrali 6 spotkań na 10, zaś na wyjeździe tylko 2. Moim zdaniem Sevilla jest to rywal niewygodny dla Madryckiego zespołu.
+ Dobra postawa w meczach sparingowych. Wiadomo rywale nie byli z górnej półki ale wyniki były dobre. Przede wszystkim dobra gra Denisa Suareza (wypożyczenie z Barcelony ), który ma być zastępcą Rakitica.
+ Real nie jest jeszcze zgrany wiele zawodników w tym m.in. Toni Kroos i James Rodriguez dopiero od niedawna trenują z madryckim zespołem.
+ Brak Xabiego Alonso, który musi pauzować .
+ Kiepskie wyniki sparingów. Porażki z Romą, Interem i Manchesterem United.
Czemu nie powinniście grać na Sewille??
- Nie zagra w tym meczu kontuzjowany Gameiro ( podstawowy napastnik )
- Real po nowych nabytkach ma aspiracje aby zdobywać tytuły
- Real skład ma o wiele lepszy niż Sevilla.
- Ogromna strata jakim jest Rakitic na pewno odbije się na grze Sewilli.

Jakby to nie był początek sezonu to grałbym Real Madryt, jednak widzę ogromne value po stronie Sevilii więc gram.

Przewidywane składy:
Real Madryt: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao - Rodriguez, Modrić, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo.
Sevilla FC: Beto - Coke, Parejo, Fazio, Moreno - Carrico, Krychowiak - Vitolo, Suarez, Vidal - Bacca.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Rodriguez - Kroos - Modrić... Kompletnie nie widzę takiego środka u Królewskich, kto będzie od zadań defensywnych? Raczej żaden z tej przytoczonej 3. Alonso zawieszony, zostają Khedira i Illaramendi, wybór raczej oczywisty, że to Niemiec zagra. W lidze i w pucharach zdarzyła się znikoma liczba meczy w ubiegłym sezonie gdzie grało 3 ofensywniej przysposobionych pomocników(Di Maria, Isco, Modrić).
Poprawcie mnie ewentualnie, dla mnie będzie jedna wielka dziura w defensywie...
Jak takie cudo Ancelotti(w co szczerze wątpię) wystawi to zagram:
Sevilla powyżej 1.5 gola | 3.75 Bet365 1/10
Sevilla (+2 AH) po kursie 1.475 jest całkiem niezły do dubla, szkoda, że już spadły kursy.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Real - Sevilla
TYP : under 2,5 gola +++++++++++
2,70 Bet365

Na mnie nie robią wrażenia potyczki ligowe między tymi ekipami, w którch pada dużo goli... W meczach pucharowych już tych bramek jest znacznie mniej. Dla mnie kurs na under 2,5 gola jest bardzo wysoki dzisiaj. To mecz, ktory ma charakter finałow. Rozgrywany na dosc malym stadionie cardiff city.
W okresie przygotowawczym Real wyglądał dość dziwnie, mnie nie przekonał swoją grą na tyle, żeby dziś ostro isc w Ich win. Ostatnio troche kasy poszlo w komin, więc gram to dziś delikatnie. Myślę, że Sevilla z, czy bez Rakiticia będzie bardzo skoncentrowana w tym meczu na obronie. W finale z Benfica bardzo skutecznie rozbijali ataki, dzielnie broniac swojej bramki. Mysle, ze będzie dziś podobnie.
Zastanawiam się jeszcze nad zagraniem over 6,5 rr Realu za 2,20. +++++ ( ostro jadą... )
Linia dość wysoka, ale powinni pokryć w takim meczu. Przewiduje, że Sevilla postawi na bardzo mocną defensywe dziś.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Wyjściowe &quot;11&quot;:
Real: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao - Kroos, Modrić - Bale, James Rodriguez, Ronaldo - Benzema
Sevilla: Beto - Coke, Pareja, Fazio, Navarro - Krychowiak, Carrico - Vidal, Suarez, Vitolo - Bacca
A jednak, Ancelotti prawie vabank idzie, ogromnie ciekaw jestem jak to będzie wyglądało z tyłu.
Sevilla raczej bez niespodzianki, zobaczymy jak Krychowiak sobie poradzi.
 
zwirek365 13

zwirek365

Użytkownik
mam taką ciekawostkę a jednocześnie pytanie.
Postawiłem na hatricka Ronaldo w Betclicku no i jak wiadomo niestety nie weszło ale po zalogowaniu ku mojemu zdziwieniu okazało się, że zakład został rozliczony jako wygrany !! Nie wiem dla czego tak się stało (może to ma związek z promocją betclicka ?? - ale tego rynku to nie obowiązywało a po za tym miał to być freebet. ) Od razu wypłaciłem pieniądze i są już na skrillu tylko zastanawiam się co będzie jak ogarną swój (ewentualny) błąd. Wjadą mi na ujemy bilans? Już nie pogram sobie na betclick czy nic z tym nie zrobią?? Ktos miał taki przypadek?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
mam taką ciekawostkę a jednocześnie pytanie.
Postawiłem na hatricka Ronaldo w Betclicku no i jak wiadomo niestety nie weszło ale po zalogowaniu ku mojemu zdziwieniu okazało się, że zakład został rozliczony jako wygrany !! Nie wiem dla czego tak się stało (może to ma związek z promocją betclicka ?? - ale tego rynku to nie obowiązywało a po za tym miał to być freebet. ) Od razu wypłaciłem pieniądze i są już na skrillu tylko zastanawiam się co będzie jak ogarną swój (ewentualny) błąd. Wjadą mi na ujemy bilans? Już nie pogram sobie na betclick czy nic z tym nie zrobią?? Ktos miał taki przypadek?
Będzie ujemne konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dziwię się, że pytasz o zdanie takiego matoła ( w twojej ocenie i robsona ) jak ja, ale odpowiem. Sprawdziło się to co pisałem w analizie przedmeczowej. Sevilla bez Rakitica i Mbia jest bardzo słaba. Ku mojemu zaskoczeniu, a raczej zaskoczeniu znawcy robsona-moderatora, który bez przerwy pisze, że opowiadam bzdury dokładnie to samo co ja mówili profesjonaliści z Canal + Pan Leszek Orłowski i Piotr Laboga, że bez Rakitica właśnie ta drużyna bardzo dużo traci. Nie trzeba zresztą było mówić bo było widać. Gdyby mecz byłby w Madrycie Real podkręcił by tempo i mogło być nawet 5:0. Grając na 3 biegu bez problemu do 49 min mieli 2:0, a potem kontrolowali przebieg spotkania. Sevilla z tym co dzisiaj zaprezentowała nie sądzę aby powtórzyła w nadchodzącym sezonie jakieś sukcesy na miarę poprzedniego. Nawet jeśli jest kwestia niezgrania to tam po prostu nie ma kogoś naprawdę ciągnącego zespół, a z kolei to nie jest jak Atletico, które miało Costę, który robił różnicę, ale i na reszcie pozycji zespół stanowił kolektyw na który jednak składali się zawodnicy lepsi od Sevilli. Reasumując o ile w poprzednim sezonie grałem w LE na Sevillę w tym odpuszczam, no oczywiście jeszcze zobaczymy co będą prezentowali, ale na dzień dzisiejszy nie wyglądało to dobrze. Krychowiak miał jedną dobrą akcję pod koniec, tak się niczym nie wyróżniał, ale i cała drużyna jakaś taka bezładna bez iskry, bez niczego. Przycisnęli ostatnie 10 min chyba tylko żeby strzelić gola honorowego, ale Real po prostu przy stanie 2:0 im na to pozwolił. Bardzo dobre typy w tym wątku podał Nole. Gratulacje. Rogi Realu weszły zdaje się już ok 35 min.[/quote]
Pytałem ogólnie :razz: Ty już znasz miejsce Sevilii w tym sezonie hehe.
Costa w Atletico nie strzelił gola od lutego.
Koniec końców Adamo i tak wyszedłeś do tyłu grając te Twoje typy jedną stawką ja się przejechałem ale cóż czasami to tak musi być kończę już te jałowe dyskusje bo to już telenowela się robi :razz: a Ty byku mecze oglądaj bardzo dobrze! ???? \
Do skasowania teraz już będę pana Adamo80 już tylko w prywatnych wiadomościach męczył ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dziwię się, że pytasz o zdanie takiego matoła ( w twojej ocenie i robsona ) jak ja, ale odpowiem. Sprawdziło się to co pisałem w analizie przedmeczowej. Sevilla bez Rakitica i Mbia jest bardzo słaba. Ku mojemu zaskoczeniu, a raczej zaskoczeniu znawcy robsona-moderatora, który bez przerwy pisze, że opowiadam bzdury dokładnie to samo co ja mówili profesjonaliści z Canal + Pan Leszek Orłowski i Piotr Laboga, że bez Rakitica właśnie ta drużyna bardzo dużo traci. Nie trzeba zresztą było mówić bo było widać. Gdyby mecz byłby w Madrycie Real podkręcił by tempo i mogło być nawet 5:0. Grając na 3 biegu bez problemu do 49 min mieli 2:0, a potem kontrolowali przebieg spotkania. Sevilla z tym co dzisiaj zaprezentowała nie sądzę aby powtórzyła w nadchodzącym sezonie jakieś sukcesy na miarę poprzedniego. Nawet jeśli jest kwestia niezgrania to tam po prostu nie ma kogoś naprawdę ciągnącego zespół, a z kolei to nie jest jak Atletico, które miało Costę, który robił różnicę, ale i na reszcie pozycji zespół stanowił kolektyw na który jednak składali się zawodnicy lepsi od Sevilli. Reasumując o ile w poprzednim sezonie grałem w LE na Sevillę w tym odpuszczam, no oczywiście jeszcze zobaczymy co będą prezentowali, ale na dzień dzisiejszy nie wyglądało to dobrze. Krychowiak miał jedną dobrą akcję pod koniec, tak się niczym nie wyróżniał, ale i cała drużyna jakaś taka bezładna bez iskry, bez niczego. Przycisnęli ostatnie 10 min chyba tylko żeby strzelić gola honorowego, ale Real po prostu przy stanie 2:0 im na to pozwolił. Bardzo dobre typy w tym wątku podał Nole. Gratulacje. Rogi Realu weszły zdaje się już ok 35 min.
Pytałem ogólnie :razz: Ty już znasz miejsce Sevilii w tym sezonie hehe.
Costa w Atletico nie strzelił gola od lutego.
Koniec końców Adamo i tak wyszedłeś do tyłu grając te Twoje typy jedną stawką ja się przejechałem ale cóż czasami to tak musi być kończę już te jałowe dyskusje bo to już telenowela się robi :razz: a Ty byku mecze oglądaj bardzo dobrze! ???? \
Do skasowania teraz już będę pana Adamo80 już tylko w prywatnych wiadomościach męczył ???? [/quote]
Ogólnie, ale mnie wymieniłeś. Kto powiedział, że grałem to płaską stawką, a nawet jak to bym był na 0, a ty 3 w plecy, ale zawsze pierwszy typ jest najważniejszy i tak było dzisiaj. Tak znam miejsce Sevilli w tym sezonie i nie zdobędzie LE w tym sezonie. A miejsce w La Liga pod koniec sezonu będzie niższe w sezonie 12/13. Za rok sprawdź mnie ????
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
zawsze pierwszy typ jest najważniejszy i tak było dzisiaj
Adamo80, nie mam nic do Ciebie, ale jak piszesz takie rzeczy po meczu, to wychodzisz co najmniej bardzo niepoważnie.
Mając w podpisie coś takiego:
TYPY, KTÓRE PODAJĘ NA FORUM ZAWSZE GRAM OSOBIŚCIE. PODAJĘ TYPY PRZEMYŚLANE BO JAK TRACĘ SAM TO JESZCZE OK, ALE JAK POCIĄGAM INNYCH, TO BARDZO SIĘ Z TYM ŹLE CZUJĘ - TO SIĘ WŁAŚNIE NAZYWA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PANOWIE TYPERZY PODAJĄCY TYPY DLA ZABAWY ! Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKIE PRZEGRANE.
Wypadałoby się dzielić stawkowaniem typów, a nie po meczu mówić, że pierwszy typ jest najważniejszy, bo to zasada z nosa wzięta ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom