>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Europy UEFA 2015: FC Barcelona - Sevilla FC, 11.08.2015

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Podstawowe i najważniejsze pytanie - czy ktoraś z polskich stacji będzie transmitowała ten mecz w TV? Z tego co kojarzę to kiedyś TVP Sport pokazywała mecze o SP Europy ale w tym roku nie widzę tej pozycji w transmisji. Będę wdzięczny za info.
A żeby post nie był spamem to dorzucę kilka słów od siebie odnośnie meczu.
Kursy na zwycięstwo Barcelony na poziomie 1,3 to straszna mizeria. Logicznym byłoby tu granie jakiegoś dodatniego handi na Sevillę. Barca pokazała w meczu o Puchar Gampera, że intensywność i zaangażowanie jest na bardzo wysokim poziomie, a przecież był to pierwszy mecz dla Messiego i Neymara, którzy zaledwie kilka dni temu wrócili do treningów. Obejrzałem spotkanie przeciwko Romie i bardzo podobała mi się gra podopiecznych LE. Gdyby nie parady Wojtka Szczęśnego to tam spokojnie mogła wpaść &quot;piątka&quot;.
Sevilla z kolei rozegrała 6 sparingów, z czego 2 wygrała, 3 przegrała i 1 zremisowała. To co ważne to fakt, że odszedł najlepszy strzelec drużyny - Carlos Bacca - który przeniósł się do Milanu. W jego miejsce sprowadzono Ciro Immobile z BVB, dołączył również skrzydłowy Konoplyanka. Jak to będzie wyglądało na boisku? Sam jestem ciekaw gdyż gra Sevilli bardzo mi się podobała w ubiegłym sezonie.
Niemniej jednak sądzę, że Barcelona to spotkanie wygra. U zawodników widać głód zwycięstw, bardzo im zależy aby powtórzyć wyczyn PepTeamu i zdobyć upragnione 6 pucharów. Moim zdaniem jest to bardzo możliwe i jak by ktoś znalazł u jakiegoś buka zakład, że Barca wygra SP Europy, SP Hiszpanii i KMŚ to niech da znać, chętnie to pogram.
A wracając do spotkania to moim zdaniem obejrzymy tu kilka goli. Ostatnie spotkania mega overowe - 2:2, 5:1, 4:1, 3:2, 2:1, 2:3. Kurs co prawda dupy nie urywa ale moim zdaniem do dubelka w sam raz.
Over 2,5 @ 1,43 ✅✅✅ bez problemu
Uni
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podstawowe i najważniejsze pytanie - czy ktoraś z polskich stacji będzie transmitowała ten mecz w TV? Z tego co kojarzę to kiedyś TVP Sport pokazywała mecze o SP Europy ale w tym roku nie widzę tej pozycji w transmisji. Będę wdzięczny za info.
Niestety z perspektywy kibiców nie posiadających żadnych platform satelitarnych czy kablówek to prawa do Ligi Mistrzów na kolejne lata posiada tylko NC+, sublicencja TVP się skończyła i tego meczu nie mogą pokazać na swoich antenach, chyba że jeszcze dojdą do jakiegoś porozumienia.
Mecz o Superpuchar Europy na tą chwilę jedynie w CANAL+.
Ci co nie maja NC+ będą mogli mecz obejrzeć na niemieckim ZDF.
Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ciężki mecz do typowania. Nie jestem przekonany czy over wejdzie skoro tu nie ma żartów i to jest jeden, jedyny mecz. Zazwyczaj jak jest remis ok 70 min. w takich meczach grają już na przeczekanie do dogrywki. Po za tym nikt specjalnie nie chce się otwierać. Z 2 strony grają hiszpańskie ekipy, które nie grają prawie nigdy minimalistycznie. Chciałbym coś tu pograć, ale kompletnie nic mi nie przychodzi do głowy.
A ZDF jest nie kodowany więc każdy kto ma satelitę na HOT BIRDA będzie mógł obejrzeć za darmo.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Niestety z perspektywy kibiców nie posiadających żadnych platform satelitarnych czy kablówek to prawa do Ligi Mistrzów na kolejne lata posiada tylko NC+, sublicencja TVP się skończyła i tego meczu nie mogą pokazać na swoich antenach, chyba że jeszcze dojdą do jakiegoś porozumienia.
Mecz o Superpuchar Europy na tą chwilę jedynie w CANAL+.
Ci co nie maja NC+ będą mogli mecz obejrzeć na niemieckim ZDF.
Pozdrawiam ;)
Ale ze mnie parówa. Nawet nie wiem czemu ale nie przyszło mi do głowy aby sprawdzić na C+. Przebobrowałem wszystkie sportowe od TVP, po Polsat Sporty i Eurosporty, a o Canal+ jakoś nie pomyślałem. Super, dzięki! ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niestety z perspektywy kibiców nie posiadających żadnych platform satelitarnych czy kablówek to prawa do Ligi Mistrzów na kolejne lata posiada tylko NC+, sublicencja TVP się skończyła i tego meczu nie mogą pokazać na swoich antenach, chyba że jeszcze dojdą do jakiegoś porozumienia.
Czyli kto w tym sezonie będzie puszczał LM na otwartym kanale? Nie będzie już Ligi Mistrzów dla Januszy? ????
Z tym składem to w kadrze wstawionej przez FLPman są Arda Turan i Aleix Vidal. Z tego co wiem to oni mieli być uprawnieni do gry dopiero od 1 stycznia. Coś się jednak zmieniło?
Co do samego meczu to Neymar jest sporą stratą dla Barcy. W ataku nie mają godnych zmienników, bo moim zdaniem Pedro zdecydowanie odstaje poziomem, więc zostaje tylko młodzież.
 
S 135

seba96

Użytkownik
We wtorkowy wieczór w Tbilisi zmierzą się ekipy Barcelony i Sevilli. W jutrzejszym spotkaniu w składzie Sevilli zabraknie: Carrico, Kolodziejczaka, N`Zoniego i prawdopodobnie również Ramiego. A co to oznacza dla Sevilli? A no to, że w ich kadrze nie ma teraz żadnego środkowego obrońcy. Wielką zagadką jest jaką parę stoperów na to spotkanie wystawi Emery. Kogo Hiszpan by nie wystawił na pewno ta para nie będzie zgrana i będzie grała ze sobą pewnie pierwszy raz w życiu. Nie muszę chyba mówić jak ważne jest zgranie w tej formacji. Można przypuszczać, że na środku obrony zagra Krychowiak i może Coke. Wówczas Sevilla pozbawi się w środku pola Krychowiaka i kontuzjowanego już N`Zoniego oraz na boku obrony będzie musiał zagrać ktoś za Coke. Tak czy siak, mówiąc delikatnie nie wygląda to dobrze. Warto również powiedzeić o ruchach Sevilli jakie poczynili w tym okienku transferowym. W klubie nie gra już M`Bia, Vidal oraz Bacca. Sprowadzony został m. in. Immobile, Kron-Delhi czy Konoplyanka. Moim zdaniem Sevilla zrobiła duży błąd sprzedając Baccę, a zastępując go Immobile. Włoch nie jest tej samej klasy zawodnikiem co Kolumbijczyk. Jest jeszcze Gameiro, ale on najlepiej sprawdza się w formie Jokera.
W składzie Barcy nie wystąpi Alba, który zostanie zastąpiony przez Mathieu oraz Neymar, którego zastąpi Pedro lub ktoś z dwójki Munir-Sandro. Reszta kadry w komplecie.
W związku z powyższymi informacjami, typ jaki obstawiam w tym spotkaniu to handicap Barcelona -2 po kursie 3.1 w Bet 365. Dla mniej odważnych polecam handicap Barcelona -1 po kursie 1.9. Ktoś może powiedzieć, że przecież nie zagra Neymar. Moim zdaniem nie będzie to miało większego znaczenia patrząc na sytuację kadrową Sevilli, a Pedro to solidny zmiennik, młodzi Sandro czy Munir też będą się chcieli pokazać. Kto oglądał spotkanie z Romą wie, że potencjał ofensywny Barcy nie zmalał i tylko dzięki Szczęsnemu skończyło się 3:0. Podsumowując:
Handicap Barcelona -2 kurs: 3.1 Bet365 3/10
Handicap Barcelona -1 kurs: 1.9 Bet365 6/10
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Barcelona - Sevilla
Typ: żółte kartki - powyżej 5.0
Kurs: 1.86
Buk: Betsson


4 ⛔⛔⛔

W końcu wraca porządne granie. Obu klubów nie trzeba nikomu przedstawiać także przejdziemy od razu dlaczego taki Typ. Wszyscy dobrze wiem, że w takich spotkaniach nie odstawia się nogi, a spotkania Barcy z Sevillą pokazały już, że emocji na boisku nie zabraknie: W ostatnich spotkaniach sędziowie pokazywali kolejno
7 ż. kartoników
3 ż kartoniki
6 ż. kartników
7 ż. kartoników
To pokazuje tylko, że walki na boisku nie brakuje. Dodam jeszcze, że jest to jedno spotkanie, które daje szansę do gry w Klubowych Mistrzostwach Świata.
Sędzią spotkania jest Willam Collum, który w europejskich pucharach na sześć spotkań, które sędziował pokazał 26 żółtych kartek!

Do tego dodam skromnie:

Grzegorz Krychowiak - żółta kartka - TAK

✅✅✅

Barcelona: ter Stegen - Alves, Pique, Mascherano, Mathieu - Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Pedro.
Sevilla: Beto - Mariano, Coke, Krychowiak, Tremoulinas - Iborra, Banega - Reyes, Vitolo, Konoplianka - Gameiro.

Pomogłem? Wygrałeś dzięki mnie? Podziękuj.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Barcelona - Sevilla
Powyżej 3 bramek (3 bramki = zwrot) ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
W piłce nożnej panuje pewna hierarchia klubów, pod względem ich &quot;mocy&quot; na sportowej arenie w Europie. Na pewno do tej grupy można zaliczyć Barcelonę, Real, Bayern i tam jeszcze z dwa kluby. Oni to giganci światowej piłki, potężne piłkarskie korporacje gdzie większość klubów z Europy może tak naprawdę lizać im buty.
Sevilla, Valencia, Lyon, Dortmund, Milan, Liverpool itd. - to kluby fajne z nazwy, ale są o jakieś 1-2 piłkarskie poziomy niżej niż właśnie wyżej wspomnieni piłkarscy magnaci.

Sevilla poprzedni sezon (jak na nich) miała genialny, wygrali to co mieli wygrać. Stworzyli na własnym stadionie prawdziwą twierdzę, ale teraz wydaje mi się, że po tym sukcesie będą grać o wiele słabiej. Odeszło sporo kluczowych zawodników którzy trzymali trzon tej drużyny, począwszy od obrony kończąc po najlepszego napastnika zespołu Bacca.

Pisanie o Barcelonie nie ma najmniejszego sensu, bo każdy fan piłki nożnej zna ten zespół bardzo dokładnie. Okropnie overowa drużyna, strzelają dużo bramek. 2:2 z Deportivo na zakończenie ligi, 3:1 w finale LM, 3:1 w Pucharze Króla, we wszystkich meczach towarzyskich padły przynajmniej 3 bramki. Składu nie ma sensu wymieniać, celują w tym sezonie w 6 pucharów jak za czasów Guardioli. Brakuje im tylko Superpucharu Hiszpanii, Superpucharu UEFA i Klubowych Mistrzostw Świata. Moim zdaniem mają wielkie szanse na ten triumf.
Jeżeli pierwsza bramka padnie dość szybko, to Sevilla bądź Barcelona będą musiały szybko strzelić wyrównującą bramkę, a to znaczy jedno = drużyna będzie musiała się otworzyć.
Wyniki z meczów bezpośrednich bardziej przypominają wyniki z ligi NHL niż piłki nożnej, tak to leciało: 2:2, 5:1, 1:4, 3:2 , 2:1, 2:3.
Wynik: 4:4 ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie jestem przekonany zupełnie do overów w tym meczu. Nawet do tego stopnia, że myślałem nad pograniem underu, ostatecznie zagrałem czystą Barcę w dubelku z Man. City. Niby grają 2 drużyny hiszpańskie, gra Barca, która teoretycznie może sama postrzelać, ale pierwsza kwestia to Neymar, który albo sam strzelał, albo odciągał defensywę, a 2 kwestia, że mecz jest w dalekiej Gruzji. Wiadomo - wyjazd, aklimatyzacja, to jednak nie środek Europy. Pachnie mi tu czymś stykowym i nie wykluczam nawet remisu i dogrywki. Z 2 strony ilekroć grałem na under w meczach w PD tyle razy wtapiałem. Tam się rzeczywiście gra, rzadko minimalistycznie, ale dzisiaj mam duże obawy.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Czyli kto w tym sezonie będzie puszczał LM na otwartym kanale? Nie będzie już Ligi Mistrzów dla Januszy? ????
Z tym składem to w kadrze wstawionej przez FLPman są Arda Turan i Aleix Vidal. Z tego co wiem to oni mieli być uprawnieni do gry dopiero od 1 stycznia. Coś się jednak zmieniło?
To jest szeroka kadra, która udała się w podróż na mecz, Arda i Aleix normalnie trenują z zespołem, ale grać nie mogą - w tej kwestii aktualne wszystko. Wybaczcie jeśli kogoś to zmyliło, wstawiłem kadrę by pokazać brak Neymara...
 
cimonekxd 7

cimonekxd

Użytkownik
TYP: Brak gola do 15. minuty
KURS: 1,42
BUKMACHER: 1xbet
Granie na Barcelonę po kursie 1,3 najzwyczajniej nie ma sensu. Wiadomo już z hiszpańskich boisk, że Sevilla potrafi postawić się największym mocarzom, ba nawet ich ograć na ich własnych stadionach. Ja w moim typie poszedłem w zupełnie inną stronę. Brak gola do 15. minuty wydaje się dobrym betem a kurs też jest nawet odpowiedni do jakiegoś dubelka. Zacznijmy od tego, że mecz odbędzie się w Tbilisi (Gruzja). Na godzinę meczu (20:45) przewidywana jest temperatura około 32*C. Niby obydwie drużyny są przyzwyczajone do wysokich temperatur lecz warto zauważyć, że sezon w lidze hiszpańskiej jeszcze się nie rozpoczął, więc z tym może być różnie. Nikt nie będzie od początku forsował tempa. Obydwie drużyny będą miały w głowie, że tu może być dogrywka i ewentualne rzuty karne, więc tempo meczu będzie umiarkowane.
Ponadto w Barcelonie zabraknie Neymara, więc siła ofensywna zostanie nieco uszczerbiona.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Barca - Sevilla
Barca/Barca = Połowa/Cały mecz
@ 1,79 Unibet !
OGROMNA SZKODA SEVILLI. . .
Dzisiaj przed nami w końcu upragniony finał Super Pucharu Europy. Pomiędzy Barceloną a Sevillą. Gołym okiem widać kto tu jest faworytem i nie trzeba za bardzo tego zespołu przedstawiać. Aczkolwiek jego spotkania towarzyskie, nie emanowały jakoś specjalnie optymizmem. Dużo chaosu w grze i do tego postoju, które skutkowały nietypowe porażki z ekipy z Katalonii. Messi, zagościł dopiero po przerwie w którymś tam meczu i już zanotował gola. Suarez, kapitalna forma. Co mecz, to praktycznie bramka. Dzisiaj nie zobaczymy Neymara choć nie powinno być to jakieś wielkie osłabienie, więc w ataku na pewno zobaczymy Leo i Suareza. Któryś z nich dziś z pewnością ukuję trafienie. Barca, na pewno i za wszelką cenę chcę wejść w sezon już z pucharem, a super puchar europy stoi dla nich podany na tacy. Bo nie wierzę żeby Sevilla w jakimkolwiek stopniu im się postawiła. Oddała Bacce do Milanu co jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem. Zawodnika, który rozdawał karty w ekipę z Sevilli. Teraz nawet nie mają takiego rasowego napastnika, który mógłby namieszać. W mojej opinii Sevilla dziś dostanie nauczkę po stracie Baccy. Barca mimo &#39;&#39;milionów&#39;&#39; podań w meczu, wykorzysta i to że Bacci nie ma i wykorzysta dziurawą obronę Sevilli, która też czasem dawała się we znaki. Dlatego mój ruch jest taki, aby Barca wygrała pierwszą połowę i także cały mecz. Barca będzie dominować i tak na prawdę to od nich będzie zależało jaki będzie wynik. Z pewnością od pierwszych minut będą się rozdwajać żeby już w pierwszej połowie dali się we znaki z Sevilli. Stawiam Barca/Barca, po dość ciekawym kursie. Nie zdziwię się jak potem spadnie.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Na szybko bo mecz za chwile. Barca nie bije jakoś mnóstwo rożnych, bo z samych kornerów nie ma za wiele pożytku przy nie najwyższych graczach. Nie liczyłbym aby dziś nabili jakaś zawrotną ilość. Sevilla natomiast kilka cornerów nabije, ale zapewne nie będzie to 7. Zatem moja propozycja w miarę bezpieczna:
Barca - Sevilla =&gt; Kto pierwszy 7 rzutów rożnych =&gt; Żadna z drużyn =&gt; 1,80 ✅✅✅ 5:4
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do underu się myliłem i to bardzo. Gratuluję typerom overowym. Jednak co do meczu stykowego z remisem już się nie myliłem. Niestety jak jest coś z dogrywką potrafi się to tak kończyć. No i Konoplianka dzisiaj wymiatał. Trzeba uważnie obserwować Sevillę. Może jednak Bacca nie był tak niezastąpiony. A co do Barcelony to już przy 3:1 jak się bawili w swoim polu karnym jak na sparringu pomyślałem - pycha poprzedza upadek ???? Barcelona przegrała na własne życzenie z Bilbao nie popełnią tego błędu, będzie można pograć coś mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Co do underu się myliłem i to bardzo. Gratuluję typerom overowym. Jednak co do meczu stykowego z remisem już się nie myliłem. Niestety jak jest coś z dogrywką potrafi się to tak kończyć. No i Konoplianka dzisiaj wymiatał. Trzeba uważnie obserwować Sevillę. Może jednak Bacca nie był tak niezastąpiony. A co do Barcelony to już przy 3:1 jak się bawili w swoim polu karnym jak na sparringu pomyślałem - pycha poprzedza upadek ???? Barcelona przegrała na własne życzenie z Bilbao nie popełnią tego błędu, będzie można pograć coś mocniej.
Barcelona tego meczu nie przegrała...:cool: mecz fantastyczny, podobnie jak Ty, czekam na to co pokaże Konoplyanka w lidze, rok-dwa lata za późno to jego pujście do poważnej ligi, ale lepiej teraz niż wcale,a potencjał jest...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Wypuszczenie prowadzenia 4:1 z rąk dla Barcelony to jak przegrana ????
Już tak nie dramatyzujmy ???? Wiadomo, że taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Ale jest to kolejny zimny kubeł (sytuacja podobna z meczu na Sanchez Pizjuan kiedy z 0:2 skończyło się 2:2) i sygnał dla Lucho, że musi popracować z zespołem nad podejściem zawodników przy korzystnym wyniku. Bo niewiele brakowało, a na własne życzenie straciliby jeden z pucharów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom