>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Hiszpanii 2012 FC Barcelona - Real Madryt 23 i 29 sierpień

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
taa Dawid i weź mi jeszcze napisz że to Mou kazał Pepe tak faulować i ogólnie inne cyrki...
po czerwonej kartce i ostrych wejściach przypomnieć Ci co się działo w brukowcach?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dla mnie mówienie o prowodyrach z jednej czy drugiej strony z naciskiem na ekipę do której dana osoba nie żywi sympatii jest tak samo głupie jak spieranie się czy Leo jest lepszy od Cristiano czy Cristiano od Leo. Obie ekipy mają takich zawodników, Sergio B. symuluje, Alvesowi często puszczają nerwy, Barcelona pozyskała kolejnego rzeźnika w osobie Songa... ja tam jak tylko będą możliwe zakłady to będę pobierał kartkę dla tego Pana.
Moim zdaniem jeden wielki no bet, jeżeli miałbym coś wybierać to jedynie posiadanie piłki po stronie Barcelony, over na 10 rzutów rożnych ... typowanie wyniku jest dla mnie śmieszne, tak samo jak cały ten Superpuchar. Dla mnie to idiotyczne grać mecz o Superpuchar w formie dwumeczu, to tak samo jakby finał LM rozgrywał się w tej formie. Finał to finał, w ogóle forma Pucharu Hiszpanii jest dziwna i nie ma tam miejsca na niespodzianki bo niby jak skoro jest mecz + rewanż.
 
K 7

krem_do_stop-

Użytkownik
Superpuchar Hiszpanii Barcelona - Real Madryt
*kursy na mecz rewanżowy


Widzę, że jeszcze nie założono takiego tematu, tak więc, jak wasze wrażenia po meczu? Jestem wiernym kibicem Realu, nie powiem, że gra Realu rzuciła na kolana, no ale taka była taktyka Mou. Wyniki 3:2 jak najbardziej korzystny wg mnie, prawdopodobnie i w Madrycie nie mają na co narzekać. Bardzo mi się podobała postawa Alvesa w tym meczu, było go pełno na boisku, dobre podania, stwarzał niebezpieczne sytuacje. Wykorzystał wczoraj niedyspozycję Coentrao i jego rajdy prawą stroną boiska były bardzo, ale to bardzo niebezpieczne. Do tego pewny w obronie Mascherano, który świetnie czytał podania no i strzelec bramki Pedro. Messi... hmm... został skutecznie odcięty w środku pola, fakt dwa dobre prostopadłe podania, tyle samo razy uciekł obrońcom, ale on nie był reżyserem wczorajszej gry. Często podwojone, potrojone krycie. Chociaż on tak samo jak Ronaldo, gdy się urwali z piłką pokazali, że żyją świetnie dryblując. No i tak przejdę do Realu. Cristiano odcięty od piłek (środek pola w Realu nie dostał pozwolenia na grę że tak powiem) nie błyszczał na boisku. Poza bramką, dwoma-trzema dobrymi dośrodkowaniami i taką samo ilością dryblingów nic nie wniósł do gry. To samo po drugiej stronie, na dodatek Ronaldo i Callejon zmuszeni byli do powrotu pod własne pole karne, aby pomóc kolegom. Wracając do środka pola, Ozil bez formy no ale grał praktycznie w roli defensywnego pomocnika. Zaskakujący jestem postawą Albiola, jego celem było wyłączenie z gry szybkiego Messiego a jak wiadomo Raul nie należy do tych szybkich i zwrotnych, no ale mu się udało. Pewnie gdyby nie szybka kartka pozwoliłby sobie na odważniejsze zagrania, chociaż grał na pograniczu kartki. Myślę, że udało mu się zastąpić kontuzjowanego Pepe. Odnośnie do meczu to było widać gołym okiem przewagę Barcelony, no ale po zdobyciu trzeciej bramki to Real napierał, Barcelona odsłoniła się &quot;płuca&quot; Realu zaczęły oddychać to i można było pograć środkiem. Postawy Valdesa nie będę komentował, gdyż to jego nie pierwsze i nie ostatnie takie zagranie.
Mecz było mi dane oglądać w telewizji polskiej. Był to pierwszy i ostatni raz. Jak mnie to wkurza jak dobierze się dwóch stronniczych pajaców i mało w tyłek nie wejdą Barcelonie... ich że tak powiem &quot;nienawiść&quot; do Realu była odzwierciedlona przy każdej akcji Galacticos. Nawet panowie mieli wielki żal, że sędzia odgwizdywał spalone. Szczególnie nazywając 2 metrowego spalonego na którym był Sanchez &quot;o buta&quot; i komentując, że można było grać dalej... Brak mi słów do takich ludzi
kapszti // Na drugi raz to się przypatrz, czy taki temat jest założony czy nie, bo poleci kartka.
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
Byłem w szoku po tym co widziałem, Real ograł na CN w lidze Barcelonę, wydawało się że Mou doprowadził do tego że obie drużyny grają na podobnym poziomie,a tu szok, Real kompletnie nie istnieje na w superpucharze. Real wyglądał trochę jak Śląsk, nie potrafią zagrozić bramce rywala, a tu nagle bramka ze stałego fragmentu gry, wynik w żadnym wypadku nie odzwierciedla różnicy poziomów drużyn we wczorajszym meczu nawet Marca pokazuje swoje niezadowolenie. Perez powinien wysłać Valdkowi dużego szampana z podziękowaniami że jeszcze Real ma szanse na wygranie superpucharu, bo z 3:1 było by ciężko ale przy 3:2, wynik 1:0 czy 2:1 jest bardzo prawdopodobny.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Panowie i Panie, mecz już jutro, powiem szczerze iż, po występach ligowych obu drużyn faworyta widzę po stronie Barcelony, lecz nie powinienem się kierować tylko jednym spotkaniem. Nawiązując do pierwszego spotkania, warto zauważyć iż Barca, miała niesamowitą swobodę gry pod polem karnym Realu, operowała bardzo płynnie piłką w porównaniu do rywala, duża ilość podań dochodziła w tępo, nie podawali za plecy, szybkość wymiany piłki jest tutaj kluczowym atutem, zawodnicy Realu nie spisali się tak samo jak przeciwnicy, naprawdę w ważnych momentach ta piłka gubiła ich bądź oni piłkę. Dziwę się bardzo czemu Real tak sobie odpuszcza, inaczej powiem nie przykłada do gry, czy tutaj wina stoi być może w kwestii początku sezonu, zawodnicy są nie rozegrani, na pewno jakiś minimalny nacisk to wszystko odkłada na grę lecz, na pewno nie w takim stopniu. Bukmacherzy oferują nam zbliżone kursy na zwycięstwa gospodarzy czy też gości, ja osobiście skłaniał bym się mimo tego to bardziej ostrożniejszego typu, a mianowicie X2 po 1,44 w Bet365, warto również zwrócić uwagę na posiadanie piłki po stronie gości. I raczej taki dosyć spokojny typ, pierwsze 10 min. Remis. Powodzenia
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Bardzo mało( jak na Gran Derbi) kartek było w 1 meczu.Czy teraz warto pokusić się o zakład na over np: 60 pkt? Nikt nogi nie odstawi,będzie zażarta walka,ale czy mecz będzie zawierał tyle wzajemnych złośliwości co w lidze?
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2.56
Bukmacher: Pinnacle sports
Przed pierwszym spotkaniem o SuperPuchar Hiszpanii obaj trenerzy Tito Vilanova i Jose Mourinho, mówili, że ich zespoły nie są jeszcze w pełni przygotowane do sezonu. Zdecydowanie bardziej widać to jednak po grze &quot;Królewskich&quot; i nie chodzi już tylko o osiągane wyniki (jak na razie bez zwycięstwa w 3 meczach o stawkę). Real na razie w niczym nie przypomina zespołu z poprzedniego sezonu, gra wolno i bez pomysły, fizycznie również nie wygląda to najlepiej, bo Real zwłaszcza w końcówkach spotkań zdecydowanie odstaje od rywali. Jest jeszcze jednak różnica na początku sezonu to gra liderów obu zespołów. W Pampelunie gdy nie szło Barcelonie o losach zwycięstwa zdecydował Lionel Messi, który zdobył dwie bramki i dał 3 punkty swojej drużynie. W Realu Cristiano Ronaldo niczym się nie wyróżnia i również w niczym nie przypomina zawodnika z poprzedniego sezonu.
Oto jak podsumowują grę Ronaldo ze strony realmadrid.pl w poprzednich spotkaniach: &quot;Zagrania bardzo dobre przeplatał takimi, których długo mógłby się wstydzić, do tego był (i to nie tylko jak na siebie) bardzo mało aktywny, jakby liczyłna to, że tym razem koledzy wygrają za niego mecz. Mnóstwo strat, za lekkie lub niecelne strzały, nawet szybkość nie ta co w zeszłym sezonie – Cristiano wciąż jest na wakacjach i pozostaje mieć nadzieję, że wróci z nich zanim przegramy pierwsze trofeum.&quot; oraz &quot; W niczym nie przypomina perfekcyjnej maszyny z poprzedniego sezonu
Cristiano nie wychodzi niemal nic – notuje dużo strat, przegrywa pojedynki biegowe, podejmuje złe decyzje, a do tego często za bardzo kombinuje, jakby chcąc samemu sobie udowodnić, że wcale nie ma żadnego problemu.&quot;

A przecież nie znalazłem tego na stronie, która nie sprzyjałaby &quot;Królewskich&quot; tylko jest pisana przez właśnie kibiców tego klubu. Zresztą do innych zawodników również jest sporo krytycznych uwag m.in. Mesuta Özila (a może przede wszystkim): &quot; Nie wychodziło mu niemal nic, większość kierowanych do niego podań kończyła się stratą, a pożytek w ofensywie był znikomy.&quot; &quot;...wyraźnych braków szybkościowych&quot; .
Ponadto od siebie chciałbym zwrócić uwagę na grę dwóch defensywnych pomocników Realu czyli Sami Khediry i Xabi Alonso, którzy o ile jeszcze w przerywaniu groźnych ataków rywali spisują się poprawnie (choć zdarzają się im również pomyłki) o tylko w wyprowadzaniu ataków czy dokładnych podań otwierających drogę do bramki mają jak na razie jak na lekarstwo i chyba nie jest przypadkiem, że Mourinho zaczął stawiać na Lassana Diarra. Kolejnym piłkarzem, który myślami jest chyba jeszcze na wakacjach jest Karim Benzema, który również w niczym nie przypomina zawodnika z poprzedniego sezonu.
Wydaje się więc, że Barcelona jest krok przed Realem na początku sezonu ale również to, że Real jest krok za nie tylko Barceloną ale również kilkoma innymi zespołami. I wydaje mi się, że braki kondycyjne i fizyczne nie poprawi się z dnia na dzień i potrzebne jest to tego trochę czasu.
Dziś Real gra u siebie i chcąc wygrać SuperPuchar musi odrobić straty z pierwszego spotkania. Paradoksalnie jednak w ostatnim czasie piłkarzom Barcelony gra się lepiej z Realem na Santiago Bernabéu niż na Camp Nou. Barcelona bowiem nie przegrała ostatnich siedmiu spotkań na obiekcie Realu, wygrywając przy tym 5 razy i 2 remisując. Dziś co prawda Real zagra w najsilniejszym składzie, wraca do kadry Pepe a także jest nowy zawodnik &quot;Królewskich&quot; Luka Modrić natomiast w ekipie Barcelony może nie zagrać Carles Puyol (mimo, że pojechał wraz z drużyną do Madrytu) a w kadrze wciąż brakuje Abidala i Muniesy to jednak patrząc na dotychczasowe spotkania obu ekip, ich grę to wydaje mi się, że wiele od ostatniego pojedynku nie mogło się zmienić w tych ekipach i znów to Barcelona będzie lepsza i wygra na Santiago Bernabéu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Witam po kilkumiesięcznym rozbracie z forum ????

Dziś o godzinie 22:30 w Madrycie odbędzie się widowisko, na które będą zwrócone oczy całego piłkarskiego świata. W rewanżowym meczu o Superpuchar Hiszpanii zmierzą się zespoły Realu i Barcelony. Pierwsze El Classico zakończyło się zwycięstwem Blaugrany (3:2), ale niesmak pozostał. Nie ma sensu gdybać, co byłoby dziś, gdyby nie obrony Casillasa i kiks Valdesa 6 dni temu. Wynik wyjściowy: 2:3

Wszyscy zapewne wiedzą, jak zaczęły sezon obie ekipy i że do optymalnej formy daleko jednym i drugim. Messi plącze się po murawie i nie pomaga zespołowi, aby dwa razy w ciągu 90 minut błysnąć i zapewnić ekipie zwycięstwo (jak to było w meczu z Osasuną). Ronaldo bez błysku, może oprócz połyskujących włosów. Taki puchar-nic, zespoły bez formy, a nazwa Gran Derbi obowiązuje. Mourinho może sobie mówić, że jest to trofeum najmniej warte, ale Perez szybko wybił mu z głowy obojętność Superpucharu. Na Bernabeu Barcelona odbierać trofeów nie może.

Kursy jakie oferują nam bukmacherzy na to spotkanie sugerują po 50% szans dla obu ekip. Jednak nie o tym chciałbym powiedzieć. Kibicować będę Barcelonie, ale na 1X2 złotówki bym nie obstawił.

Jeśli chcecie bawić się w kartki - co słyszałem od wielu kolegów i widzę po wpisach na forum - uwaga! Mecz poprowadzi dziś Mateu Lahoz, czyli ulubiony sędzia Mourinho.

&quot;Mateu Lahoz jest fantastycznym arbitrem, ponieważ nie podobają mu się artyści-nurkowie&quot;

Lahoz pozwala walczyć, rzadko przerywa grę, jest to sędzia w stylu angielskim. Gwiżdże tylko wyraźne faule, a po kartki sięga tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Linia kartek na granicy 7 przy tym arbitrze to spore niebezpieczeństwo.

Ode mnie jedynym konstruktywnym typem na to spotkanie jest

Real czyste konto - NIE @ 1,18 bet365

Do zagrania za sporą kwotę kurs jak najbardziej ciekawy. W obronie Realu zabraknie przecież Coentrao, Pepe wciąż nie jest zdrowy w 100%, a Barcelona musi atakować...

Pozdrawiam
 
C 0

cink

Użytkownik
Witam, postaram się również dodać coś od siebie.
Na dzień dzisiejszy śmiało można powiedzieć że na papierze mamy lepszą drużynę Barcelony. Czy jednak to wystarczy ? Statystyki lubią się mścić, a aktualnie wszystkie są przeciwko Realowi, który może zrobić w tym meczu Break. Jak kolega wyżej wspominał - odpowiedni sędzia dla Mourinho, który będzie przepuszczał dużo agresywnego ataku prowadzonego przez Real który umówmy się, od czasów Mourinho zdjął garnitur i walczy w samej koszuli, często nie patrząc na etykę i zdrowie.
Do czego zmierzam ?
Barcelona jest w stanie strzelić bramkę i z pewnością będzie to priorytet od pierwszych minut. Również przewiduję iż bramka zostanie prędzej czy później wymęczona. Co daje nam już w tym wypadku 2 gole przewagi dla Barcelony, pewność siebie, oraz uspokojenie gry. W takim wypadku, nie zdziwię się gdy znów uświadczymy błędu formacji obronnej Barcelony, która doprowadzić może do remisu.
Szczerze powiedziawszy widzę waleczność i przewagę Barcelony, jednak Mou ma tutaj wysokie zaplecze i możliwości do wykorzystania. Sytuacje nie będą się też wiecznie powtarzać. Dziś Real może wreszcie zwyciężyć na Santiago Bernabeu, statycznie jest już bardzo blisko do przełamania tej złej passy.
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: X
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
&quot;Mateu Lahoz jest fantastycznym arbitrem, ponieważ nie podobają mu się artyści-nurkowie&quot; Lahoz pozwala walczyć, rzadko przerywa grę, jest to sędzia w stylu angielskim. Gwiżdże tylko wyraźne faule, a po kartki sięga tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Linia kartek na granicy 7 przy tym arbitrze to spore niebezpieczeństwo.
Dobrze ze ktos o tym wspomnial i oszczedzil mi pisania.. ;).
Sedzia ktory wystrzega sie szybkiego kartkowania jak i pokazywania kartek w nadmiernej ilosci. Dorzucajac do tego to ze sedziowie boja sie napinki Mourinho jak i spiec na samym poczatku meczu przez pokazywanie kartek ( pokazanie szybkiej kartki skutkuje potem tym ze trzeba bedzie caigle je pokazywac czego arbitzy unikaja w takich meczach).
Brak kartki do 22 minuty
1,83

bet365
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Kilka ciekawostek, które przemawiają za Realem Madryt.
Jedynie dwa razy w historii Real rozgrywał rewanż Superpucharu przeciwko Barcelonie u siebie. I dwa razy wygrał, dokładnie w 1990 i 1997 roku.
Mourinho. Portugalczyk już zaczynał sezon bez wygranej w pierwszych trzech meczach. Miało to miejsce w Benfice i Chelsea. Nigdy jednak seria nie przedłużyła się do czterech spotkań.
Vilanova. Hiszpan może być pierwszym trenerem Barcelony, który wygra swoje cztery debiutanckie mecze. Ostatni raz zrobił to Venables w 1984 roku. Takiej rzeczy nie osiągnęli między innymi Aragonés, Cruyff, Robson, Van Gaal, Serra Ferrer, Rexach, Antić, Rijkaard, a nawet Guardiola.
Nie wiem jak Wy, ale już na Camp Nou było wyrównane spotkanie. Ja osobiście myślę, nad REAL MADRYT - zdobędzie puchar @ 2,75 kurs był jeszcze wczoraj. Teraz w sumie nie sprawdzałem. Według mnie dobry typ. + Luka Modrić w liście powołanych.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale już na Camp Nou było wyrównane spotkanie. Ja osobiście myślę, nad REAL MADRYT - zdobędzie puchar @ 2,75 kurs był jeszcze wczoraj. Teraz w sumie nie sprawdzałem. Według mnie dobry typ. + Luka Modrić w liście powołanych.
Ja widziałem to inaczej. Mimo tego, że kibicuję Realowi to o wyrównanym meczu bym nie wspomniał ???? W I połowie zagrożenie stwarzali na dobrą sprawę tylko piłkarze Barcelony ale defensywa Realu radziła sobie świetnie. W II połowie Real się co prawda obudził ale i tak dominowała Barca. Można mieć wątpliwości co do bramki na 1-1 ale ogólnie Barcelona wygrała zasłużenie, dla Królewskich wynik zdecydowanie lepszy niż gra.
Ale z Twoim typem się zgodzę. Po atrakcyjnych kursach jakie oferują buki można próbować zagrać na Real. Pojawił się Modric, wraca Pepe (po narodzinach córki więc pewnie morale w górę ???? , mam nadzieję, że limit złej gry wyczerpali w meczu z Getafe. Powinni od początku ruszyć ostro i może uda się szybko wbić bramkę, ostatnio często pierwsi strzelali bramki Barcelonie więc może się uda
 
M 135

mhm

Użytkownik
Jedynie dwa razy w historii Real rozgrywał rewanż Superpucharu przeciwko Barcelonie u siebie. I dwa razy wygrał, dokładnie w 1990 i 1997 roku. Mourinho. Portugalczyk już zaczynał sezon bez wygranej w pierwszych trzech meczach. Miało to miejsce w Benfice i Chelsea. Nigdy jednak seria nie przedłużyła się do czterech spotkań.
to teraz gra 3 raz i przegra.
Jezeli nigdy takiej serii nie mial to teraz bedzie.
Boze. Stek bzdur, tylko sie mozna posmiac. Jezeli ustawie pilke na linii rzutu karnego i bede strzelal w poprzeczke i 5 razy nie trafie to postawisz 6 raz ze nie trafie po kursie 1,2? Postawisz. Bo jestes jednym z tych, ktorzy sie kieruja takimi bzdurami jak np Szpakowski czyli sucha, nic nie mowiaca statystyka, ktora jest tylko ciekawostka a nie realnym przedstawieniem sil!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Moim zdaniem Real wygra ten mecz i wygra puchar. Wynik jaki przewiduje to 2:1 dla &quot;Królewskich&quot;. W pierwszym meczu Real już żegnał się z pucharem przegrywając 1:3, lecz szanse przedłużył Di Maria, a właściwie to Valdes. Zaliczyli wpadkę z Getafe, więc powinna się w nich obudzić ta dobra, sportowa złość i będą na pewno zmobilizowani, aby potwierdzić mistrzostwo z poprzedniego sezonu. Cristiano może wyśrubować rekord, 5 Gran Derbi gdzie strzeli bramkę. Ma chłopak charakter i pociągnie Real do zwycięstwa, a reszta pomoże i u siebie na Santiago zagrają najlepiej jak potrafią. Co do Barcelony to różnie może być, nie wiadomo jaki plan ma Tito, wszystko się okaże podczas meczu.
 
M 135

mhm

Użytkownik
nic za tym nie przemawia. Absolutnie nic. Na 16 meczy wygrali 1 i to wtedy jak Barca musiala sie odkryc. Ten sam trener, ci sami pikarze. Dnb na Barce to prezent. Kurs 2.025 w tej chwili. 1 na 16! A kurs 2. Promocja tygodnia.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Real Madryt - Barcelona​

Typ: Wygra Puchar - Barcelona
Kurs: 1,50
Buk: Bet365​
Barca ma zaliczkę z pierwszego meczu i dla mnie nie ma opcji żeby nie wygrała dzisiaj Super Pucharu Hiszpanii. Real jest kompletnie bez formy, w pierwszym meczu na Santiago zremisował z Valencią, jakby nie błąd sędziego tak naprawdę przegrali by ten mecz. W drugiej kolejce mimo prowadzenia z Getafe i tak przegrali. Barca za to obie kolejki wygrała, w pierwszym meczu wygrali aż 5:1 w drugim 1:2 mimo że przez większość meczu przegrywali to wystarczyło kilka minut i Messi żeby strzelić dwa gole i wygrać ten mecz. Najważniejszymi zawodnikami obu zespołów bez wątpienia jest Messi i Ronaldo. Argentyńczyk jest w mega formie i w lidze ma już 4 gole, Ronaldo kompletnie zgasł i mimo że w ubiegłym sezonie strzelał jak na zawołanie w tym jeszcze w La Liga nie trafił. Patrząc na to w jakiej formie są oba zespoły dla mnie nie opcji żeby Barca dzisiaj nie sięgnęła po swoje kolejne trofeum.
 
M 0

mym

Użytkownik
Real musi wygrać dzisiaj co najmniej dwoma bramkami lub jakimś mało realnym wynikiem np. 4:3, albo wygrać 3:2 i liczyć że coś im się uda ugrać w dogrywce lub w karnych. Jakby jednak nie patrzyć to Real musi strzelić Barcy co najmniej dwie bramki i przy tym nie stracić żadnej.
Dla Realu wystarczy 1:0 bądź 2:1. Przy 4:3 i wyższych puchar wygrywa Barcelona.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dla Realu wystarczy 1:0 bądź 2:1. Przy 4:3 i wyższych puchar wygrywa Barcelona.
Fakt, pomyliłem trochę, nie zmienia to faktu że Barca i tak dzisiaj wygra ten puchar. ????
Robson// A kiedyś się nauczysz napisać coś poprawnie ? Bo w ostatnim czasie to same błędy na poziomie przedszkola robisz i potem udajesz znawce, że się tylko pomyliłeś ale orientujesz się odpowiednio w temacie ????
/za szybko piszę, a za wolno myślę ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
mi podobają się under w pierwszej połowie i przedstawia się to tak:
under 1.5 gola 1.65 tobet moim zdaniem Barcelona będzie sobie kopać a real czekać. Moim zdaniem real pocisnie w drugiej połowie i będą ryzykować aby wygrać 1-0 i awansowac a co z tym idzie to fajnie wygląda kurs gospodarz czyste konto w pierwszej połowie tak 1.90 też od tobet.

Chyba będę tego próbował bo kurs adekwatny do ryzyka
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Ciekawostka:
Dla ludzi którzy potrzebują zakładów do zrobienia obrotu na Betsafe polecam: Czy Fabio Coentrao strzeli bramkę? (cały czas siedzi w ofercie) lub więcej bramek (bez remisu) Coentrao czy Alba?
Całkowite posiadanie piłki - Real Madryt powyżej 35,5% @ 1,74 Betsafe
Zakład dnia. Nie róbmy jaj, na Santiago Bernabeu Barca nie będzie miała 65% lub więcej posiadania piłki. Kursy powinny być wystawione między 40-43% na Real. To Real musi złapać rytm i strzelić bramkę. Wiedząc co może odstawić VV będą podchodzić wysoko pressingiem, wiec przez dłuższy okres gry nie będzie &quot;łatwych procentów posiadania&quot; dla Barcelony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom