>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Superpuchar Hiszpanii 2015 Athletic Club - FC Barcelona [14.08 i 17.08]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
SUPERCOPA 2015
Athletic Club de Bilbao vs FC Barcelona

Kursy z Expekt

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

Dwoma pojedynkami w Superpucharze zainaugurujemy sezon w Hiszpanii. W pojedynku rzecz jasna biorą udział triumfator, bądź finalista Pucharu Króla, oraz zwycięzca La Liga. W tym wypadku będziemy świadkami niezwykle emocjonującego pojedynku Athletic Club, którzy zmierzą się z FC Barceloną, która była najlepsza w ubiegłym sezonie i zwyciężyli wszystko co mieli do wygrania (LL, LM, PH). Czy dołożą do tego również Superpuchar Hiszpanii?
Weźmy pod uwagę, iż jest to dwumecz i pierwsze spotkanie odbędzie się na Nuevo San Mames. Dlatego wydaje się, że granie na Dumę Katalonii po tym kursie nie ma najmniejszego sensu, tym bardziej, że Messi i Neymar wrócili do treningów w okolicach początku tego miesiąca, gdzie Baskowie już dzielnie trenowali i budowali kondycję. Do tego szybciej zaczęli sezon, gdyż rywalizują w 3 rundzie eLE. Kurs na 1X wydaje mi się kuszący i będę jeszcze myślał jak wyjść na plus z tego pojedynku. Wprawdzie do spotkania jeszcze dość sporo czasu, niemniej warto przyglądać się meczom obu drużyn i już powoli myśleć nad tym spotkaniem.
Warto też wspomnieć, że spotkanie odbędzie się 3 dni po Superpucharze Europy, gdzie FC Barcelona będzie rywalizować z FC Sevillą. Następnie 3 dni później jest rewanż Superpucharu Hiszpanii na Camp Nou . Na chwilę obecną Blaugrana niespecjalnie kwapi się do meczów sparingowych, a gdy je rozgrywa, to nie widać w nich dobrej dyspozycji.
A jak Wam się widzi to spotkanie?
 
D 15

destiny

Użytkownik
Z cyklu pewki Destiny bo dostałem banika na miesiąc ;)
Ja ze swojej strony proponuje zagrać Bilbao +1.5 gola w pierwszym meczu każdy doskonale wie jak się gra na San Mames-nic łatwo tam nie przychodzi.
Ostatnio Barcelonie nie było trudno o zwycięstwaw Bilbao ale zważywszy na to że to początek sezonu i pamiętając że wielu latynosów z Barcy uczestniczyło w Copa America a także to że są dwa mecze a więc rewanż na Camp Nou i tam można dobić rywala moim zdaniem warto pograć w kierunku Bilbao.
Zmian w obu klubach nie uświadczymy za dużych Iraola poszedł do Stanów rozwiązano kontrakt z Toquero.Nadal nie wiadomo co z Monrealem powinien trafić do Basków jednak jeszcze się przeciąga ten transfer.
W Barcelonie wiadomo zakaz transferowy pozyskani piłkarze dopiero zagrają zimą.

W tym sezonie planuje grać trochę ostrzejsze kursy w moich pewkach dlatego atakuje:
Bilbao +1.5 handicap (kurs wpisze jak się pojawi na Pinnacle)
Moim zdaniem warte zaryzykowania za grubszą kasę.

Bilbao +1 2.340

Neymar nie gra Pedro bedzie sie potykał o swoje nogi.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Barcelona -1,25 1,95 ⛔ over 2,75 1,84 ✅ pinnacle
Barcelona jest w dobrej formie, mimo braku Neymara dziś już strzeliła 4 gole z Sevillą.
Bilbao ma mecz w LE na głowie, nic wielkiego nie grali z Baku w obu spotkaniach.
Dwa gole Mesjasz z wolnych pokazują w jakiej jest formie już na początku sezonu,
Barcelona radziła sobie z nimi w ostatnich dwóch potyczkach, nie widzę tu innej opcji niż wygrana Barcelony.
Można dać zakłady Messi strzeli, Messi dwa lub więcej goli, Suarez strzeli, over 1 ht. reszta live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Hiszpania, Superpuchar &lt;nozna&gt;
Bilbao - Barcelona - wynik meczu/obie drużyny strzelą
Typ: 2/tak
Kurs ogólny: 2.80 (STS)

Wynik: 4:0 ???? No comment...

Barcelona jest faworytem tego spotkania i myślę, że nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem drużyny z Bilbao. Cieszyłem się jednak oglądając wczorajsze spotkanie drużyny z Katalonii z Sevillą, która okazała się godnym i trudnym przeciwnikiem przez co tak &quot;wywalczone&quot; zwycięstwo powinno dodatkowo wzmocnić psychicznie graczy Barcelony. A jednak...wczorajsze spotkanie z Sevillą pokazało, że nawet Wielka Barcelona porafi &quot;zgubić&quot; kilka bramek i dlatego za niewielką stawkę spróbuję coś ugrać na powyższym zakładzie. Mając w perspektywie ligowe spotkanie z Barcą uważam, że drużyna Atletic B. da z siebie absolutnie wszystko i będzie w stanie strzelić chociaż tego jednego, honorowego gola.

Barcelona znów &quot;zgubiła&quot; 4 gole :? Barcelonie szykuje się bardzo ciekawy początek sezonu...
Tak czy inaczej gratulacje dla Bilbao. Historyczny wynik / mecz.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Athletic Bilbao - FC Barcelona
Athletic Bilbao +2 AH ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅


Mój plan na ten Superpuchar jest taki, że w pierwszym meczu widzę większe szanse dla Bilbao, a w drugim cisnę Barcelonę -1.25 AH. Zapewne Barcelona wyciągnęła wczoraj wnioski z meczu, gdy prowadziła 4:1 dali sobie wbić 3 bramki. To świadczy tylko o jednym, że ta obrona wcale tak dobrze nie działa, a już w meczach towarzyskich było to widać. Po drugie zmęczenie - dogrywka 120 minut, wyjazd do Gruzji, wielka feta - to na pewno wysysa energię z piłkarzy, a kolejny ważny mecz dosłownie za dwa dni.
Trener Bilbao na pewno wyciągnął wnioski z Superpucharu Europy i przygotuje na tą okazję specjalną taktykę. Bilbao to często był trudny teren dla wielu drużyn i na to też liczę tym razem. Może nie padnie aż 8 bramek w regulaminowym czasie gry, ale liczę na jakiś wynik na styku. Barcelona strzelając bramkę, lub dwie wiedząc, że ma komfort w postaci rewanżu może zagrać później zachowawczo oszczędzając energię zawodników.
Wynik: 4:0 @Edit: 4 bramki stracone z Sevillą, 4 stracone z Athletic Bilbao, nieźle Barcelona zaczęła sezon!
Pozostałe typy na dziś:
⚽ Bundesliga: HSV strzeli ::: 2,56 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
????
ATP Montreal: Murray A. -2 gemy ::: 1,48 ::: Pinnacle ::: 3/3 ✅
????
WTA Toronto:
Halep S. -1,5 gema ::: 1,62 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
W momencie kiedy Suarez strzelił wczoraj gola na 4:1 pomyślałem sobie &quot;ja pierdolę co oni grają już na początku sezonu&quot;. I potem wszystko pękło jak bańka mydlana. Obrona Barcy posypała się, a Sevilla zaczęła w fenomenalnym stylu odrabiać straty. Prawdę mówiąc zdziwiła trochę ta sytuacja gdyż Barcelona faktycznie lubi uspokoić i kontrolować grę przy korzystnym wyniku, jednak taka dekoncentracja jaka miała miejsce wczoraj jest niedopuszczalna ze strony takiego klubu jak Barca. Myślę, że zarówno trener jak i sami zawodnicy mają tego świadomość i wyciągną z tej sytuacji wnioski. Jeśli chodzi o dwumecz z Bilbao to moim zdaniem Baskowie nie będą w stanie postawić Katalończykom takiego oporu, takich warunków jak zrobili to podopieczni Emery&#39;ego. Przede wszystkim dlatego, że nie mają zawodników tej klasy i o takiej charakterystyce. Oczywiście mecze na San Mames nigdy nie należały do najłatwiejszych choć trzeba tu zaznaczyć, że premierowe spotkanie na nowym stadionie Basków zakończyło się zwycięstwem Blaugrany 5:2 co pokazuje, że jednak nie taki diabeł straszny jak go malują. Nie wiem czy Barcelona ponownie pierwsze spotkanie wygra choć skok kursu do 1,4 jest dla mnie zadowalający i ja bokiem na pewno gdzieś to zagram. Poza tym w dużej części popieram moich przedmówców, którzy widzą tu przynajmniej trzy gole. Moim zdaniem taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, z resztą mecze Barcy z reguły są overowe, a tu kursy są całkiem ciekawe. Poza tym zgadzam się z Szefem Elity, który celuje w over ht. Sam wczoraj chciałem zagrać over 1,5 za który płacili jakoś 2,15 ale się zdygałem, a po pięciu minutach spotkania plułem sobie w brodę, że odpuściłem. Dlatego też celuję w tym spotkaniu w takie typy:
Over 3 (azjan) @ 1,90 ✅
Over 1,5 ht @ 2,32 ⛔
Gol w obu połowach @ 1,48 ✅

Uni
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22:00 Athletic Club Bilbao - Barcelona
Typ: Liczba bramek powyżej 2.5
Kurs: 1.63
Buk: Betsson


4:0 ✅✅✅

Po ostatnim ostrym strzelaniu Barcelony z Sevillą aż grzech nie zagrać takiego typu po tak niezłym kursie.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi klubami również kończyły się wysokimi wynikami - 5:1, 1:3. Dodać można, że obrona gości jak na razie szwankuje. Wystarczy spojrzeć na presezon, gdzie nie stracili gola tylko w meczu z Romą. Tak w pozostałych spotkaniach tracili minimum jedną bramkę. W meczu na pewno nie zobaczymy Neymara, Alby. Jednak duet Messi-Suarez na pewno coś ustrzeli.

Skromnie jeszcze zagram

liczba bramek powyżej 3.5

4:0 ✅✅✅

Pomogłem? Wygrałeś dzięki mnie?. Podziękuj - to nic nie kosztuje
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Athletic Bilbao vs FC Barcelona - Barcelona AH: -1,5 kurs: 2,00 buk: Totolotek (pograne w dubelku z Bayernem - szczegóły w dziale kupony w moim temacie) ⛔
Zacznę od tego, że gra Barcelony jest f e n o m e n a l n a. Co już pisałem przy okazji finału LM opłacać się będzie na nich grać w tym sezonie. Mecz z Sevillą pokazał jaką są rewelacyjną drużyną. Ten spadek z 4:1 na 4:4 tłumaczę tylko i wyłącznie spadkiem koncentracji, zlekceważeniem przeciwnika przy stanie 4:1 itd. Kiedy zachowywali koncentrację grali tak w ofensywie jak i defensywie bezbłędnie, a potem jak by ktoś włączył magiczny przycisk i defensywa się posypała. O zlekceważeniu Sevilli niech świadczą &quot;zabawy&quot; w swoim polu karnym.
Teraz zagrają z Bilbao, które jak wiemy nie jest na poziomie Sevilli i San Ma Mes to już nie taki trudny teren jak w sezonie 12/13 i wcześniejszych. Najważniejsze jednak, że jeśli Barcelona będzie chciała zachować strategię z poprzedniego sezonu z LM to powinna chcieć załatwić sprawę już teraz. Grali tak, że na wyjazdach robili dobry wynik, a u siebie to już była kontrola. Oczywiście brak Neymara jest małym problemem, ale na Bilbao i to świeżo po &quot;nauczce&quot; z Sevillą myślę, że zakręcą jakieś ładne handi. Oczywiście podawane przez was overy też są jak najbardziej do grania. Oczywiście o takich oczywistościach jak mecz w KW do LE 20.08 dla Bilbao i korzystnych statystykach dla Barcy nie wspomnę.
Z uwagi na fakt, że Barcelona może sobie jeszcze odrabiać ewentualną stratę u siebie i z uwagi na męczący wyjazd do Gruzji - długi mecz, aklimatyzacja itd gram to małą stawką.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Adamo80, Twoja wypowiedź natchnęła mnie do innego typu,a mianowicie Bilbao over 1 po zacnym kursie 2,34 w Marathonbet.com. Tak jak piszesz, Barca gra świetnie, ale ma problemy z zachowaniem należytej koncentracji przez 90 minut, do tego to dopiero preludium do sezonu, rewanż w zanadrzu, więc tutaj możemy, tak jak w Tbilisi wesołą piłkę w wykonaniu obydwu drużyn.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80, Twoja wypowiedź natchnęła mnie do innego typu,a mianowicie Bilbao over 1 po zacnym kursie 2,34 w Marathonbet.com. Tak jak piszesz, Barca gra świetnie, ale ma problemy z zachowaniem należytej koncentracji przez 90 minut, do tego to dopiero preludium do sezonu, rewanż w zanadrzu, więc tutaj możemy, tak jak w Tbilisi wesołą piłkę w wykonaniu obydwu drużyn.
Ja nie wysnułem hipotezy, że Barcelona nie jest w stanie się koncentrować przez 90 min tyko taką, że przy stanie 4:1 uwierzyli, że im nic już się złego nie może stać i olali Sevillę, a do tego się bawili - podania w swoim polu karnym, zamiast wybicia, gry trenningowe itd, a Sevilla się postawiła. 2 raz jednak tego nie powtórzą i jeśli będzie dekoncentracja to tylko w wyniku zmęczenia po poprzednim meczu. Myślę, że Barcelona może być tym razem bardzo skoncentrowana w defensywie, bo ma świeżo w pamięci poprzedni mecz.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Typerzy stawiający dzisiaj na Barcelonę mają jakieś dziwne argumenty. Chyba to przez to, że przez miesiąc nie mogli pograć Barcy za 1.40 lub niżej. Owszem są faworytem spotkania, ale mecz w Tbiliisi miał zachwycać? Gole z rzutów wolnych Messiego + błąd defensywy Sevilli. Ano Sevilla wtedy grała w eksperymentalnym zestawieniu w obronie z Coke i Krychowiakiem. Nie dziwota, że nie powstrzymali Katalończyków, często uciekając do gry faul. Beto też nie jest bez winy przy przynajmniej jednym rzucie wolnym.
Co do Basków to może nie mają siły rażenia jak Sevilla i będzie im ciężej o bramkę/i, ale też nie rzucą się na Katalończyków. Będzie dużo walki, ale i mało miejsca dla Messiego. Puchar Hiszpanii był rozgrywany na Camp Nou. Tutaj na San Mames duży atut zyskują piłkarze Valverde. Tekst o eLE mnie rozbroił. Co ma do tego meczu spotkanie z Żliną, które odbędzie się w przyszły czwartek. Jeśli mają oszczędzać siły to w rewanżu odpuszczą, ale nie ma ku temu podstaw, bo Słowacy mają małe szanse w tej rywalizacji, tym bardziej, że rewanż Los Leones mają u siebie i mogą spokojnie zagrać pierwszy mecz.
Zmęczenie piłkarzy Barcelony to jest dobry argument. Nie sądzę, by się tak dobrze przygotowali fizycznie jak Baskowie, którzy swoje przygotowania zaczęli dużo wcześniej i grali dużo intensywniej. Barcelona musiała spełnić zachcianki sponsorów i zagrać w ciężkich warunkach za Europą. Z resztą w Superpucharze Europy każdy obiektywny widz widział, że Katalończycy nie mają zupełnie sił na 90minut, a co dopiero 120. Tyle, że Sevilla zamiast zagrać w dogrywce ofensywnie (tak jak ostatnie 5 minut, kiedy stracili gola i byli zmuszeni do ataku - stworzyli sobie co najmniej 2 super okazje i mocno postraszyli Blaugranę), to zagrali na rzuty karne. Emerey nie wierzył w zwycięstwo poza rozstrzygnięciem w jedenastkach. Warto też dodać, że Sevilla sporo się zmieniła personalnie. Athletic ma stały niemal cały, niezmieniony skład.
Reasumując jeśli ktoś chce grać na Barcelonę to takie same kursy są na mecz rewanżowy. Takie same. Co jest nieporozumieniem. Jeśli pakować się w jakieś handi to tylko w poniedziałek.
We wtorek był wesoły futbol i Barcelona czuła się jak ryba w wodzie. Byliśmy świadkami wielu bramek, ale zbyt optymistycznie pod tym względem nastawiacie się na podobny wyczyn. Gospodarze bez Muniaina, Rico, więc w ofensywie będą dość ograniczeni. Na lewej flance ma zagrać jakiś młodzian.
Jak nie dziś to kiedy mają powstrzymać Barcę?!
1X do HT @1,80 bet365 ✅ ✅ 1-0 HT
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Reasumując jeśli ktoś chce grać na Barcelonę to takie same kursy są na mecz rewanżowy. Takie same. Co jest nieporozumieniem. Jeśli pakować się w jakieś handi to tylko w poniedziałek.
No tak tylko problem polega na tym, że jak dzisiaj Barcelona rozłoży Bilbao to kursy na poniedziałek zostaną, ale Barcelonie może się nie chcieć, a jak dzisiaj Barcelona zawiedzie np. remis lub przegrana, to kursy na poniedziałek zmaleją. Chyba najlepiej obserwować dzisiejsze spotkanie i na 10 min. przed końcem albo w ostatnich minutach pograć coś poniedziałkowego w zależności od dzisiejszego rozstrzygnięcia.
 
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
Ja nie wysnułem hipotezy, że Barcelona nie jest w stanie się koncentrować przez 90 min tyko taką, że przy stanie 4:1 uwierzyli, że im nic już się złego nie może stać i olali Sevillę, a do tego się bawili - podania w swoim polu karnym, zamiast wybicia, gry trenningowe itd, a Sevilla się postawiła. 2 raz jednak tego nie powtórzą i jeśli będzie dekoncentracja to tylko w wyniku zmęczenia po poprzednim meczu. Myślę, że Barcelona może być tym razem bardzo skoncentrowana w defensywie, bo ma świeżo w pamięci poprzedni mecz.
Widzisz,a jednak dali,w pamięci to oni mecz z Sevillą mogą sobie mieć, ale mentalnie to jeszcze na wakacjach są...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie widziałem meczu a jestem ciekaw jak to możliwe że wynik jest taki a nie inny? Barcelona się położyła ?
Ja nie poznawałem drużyny z poprzedniego sezonu z LM. Nie wiem co się stało, grali tragicznie. Może zmęczenie po Sevilli i sparingach, może dekoncentracja na początku sezonu, tak czy inaczej na całe szczęście już się dawno nauczyłem żeby mecze początku sezonu grać dla zabawy. Nie sądzę aby odrobili tą stratę - za mało czasu na regenerację, za mało prestiżowa nagroda, wciąż brak Neymara.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Ja nie poznawałem drużyny z poprzedniego sezonu z LM
I wcale nie dziwne, że nie poznawałaś bo połowa składu była przecież inna. Ten mecz tylko i wyłącznie pokazał, że taki Rafinha i Sergi Roberto nadają się do tarcia chrzanu a nie grania w piłkę na takim poziomie ( i to jeszcze z takim rywalem, który u siebie gryzie trawę przez 90 minut). Pedro to jest wg jakiś żart piłkarza, to jaki chaos robi gdy się do niego gra to głowa mała.....i do tego ten jego pressing za każdym razem kończony faulem na przeciwniku...Mesjasz gubił co druga piłkę i jeszcze jak widział co grają jego kumple to nawet mu się biegać odechciało. Ogólnie do tego wczoraj większość zawodników zagrała bardzo słabo, 2 bramki stracone w sumie z zerowego zagrożenia ( główka Ter Stegena i debilny faul Alvesa) i stąd wynik 4:0 ale jest on jak najbardziej zasłużony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Ja nie poznawałem drużyny z poprzedniego sezonu z LM. Nie wiem co się stało, grali tragicznie. Może zmęczenie po Sevilli i sparingach, może dekoncentracja na początku sezonu, tak czy inaczej na całe szczęście już się dawno nauczyłem żeby mecze początku sezonu grać dla zabawy.
Jak to dobrze ze Ty zawsze grasz dla zabawy, kiedy dany typ nie wchodzi ;))
Nic dziwnego ze grali jak grali, skoro Enrique w obronie wystawil trzech graczy - Vermalena, Bartre i Adriano - dwoch z nich w ogole w tej druzynie byc nie powinno. Adriano zawalil wczoraj przynajmniej dwa gole. Dwaj stoperzy nie byli lepsi. Zenujaco z prawej strony wygladal Alves, ktory w treningu jest od niespelna dwoch tygodni, co nie moze sprawiac aby byl w formie, ale druga sprawa ze popelnia fatalne bledy.
W drugiej linii Roberto, ktory jest zenujaco slaby i nie wiadomo, co on jeszcze w tej druzynie robi. Rafinha i Masche takze wygladali wczoraj slabo, nie potrafili przytrzymac pilki, zagrac dokladnie, nic.
Messi jest wypompowany, w treningu jest od kilkunastu dni, a ma za soba wyczerpujacy mecz w Gruzji, skoro juz Enrique wczoraj tak rotowal to mogl i Leo dac odpoczac - nie zrobil tego, polozyl cala odpowiedzialnosc na Messiego, ktory i tak na tle wszystkich 10-ciu parodystow w skladzie jako jedyny walczyl i potrafil minac rywala zwodem.
Druga sprawa, to ogolnie te rotacje. Lucho zjebal. Na najtrudniejszy stadion w Hiszpanii, na rywala ktory pressingiem potrafi grac jak wsciekle Lwy, wystawia w drugiej linii zawodnikow ktorzy tej pilki utrzymac nie beda potrafili. Obrone tez zestawil komicznie, bo wiadomo co jest sila Adruiza, ale mimo to dal przecietniakow na stoperze.
Inna kwestia to Bilbao - trzeba oddac im co cesarskie, Barca byla zenujaca, ale to jednak Bilbao zagralo kapitalne zawody - oni z czterech sytuacji, strzelili cztery bramki. Barca miala dwie setki - Messi, i strzal w poprzeczke. Nie wykorzystali. Baskowie wygrali zasluzenie.
W poniedzialek Barca zagra zupelnie inaczej.
Niemniej kluczowa jest niedziela - tam zagra zupelnie inny sklad, zupelnie inna druga linia i tutaj nalezy takze spodziewac sie innego wyniku w lidze. Smiem twierdzic, iz wszyscy rzuca sie na Athletic w lidze, tak jak wczoraj na Barce &#39;bo oni musza&#39; - i pewnie tak samo zostana wyjasnieni.
Bilbao bierze puchar, Barca trzy punkty w lidze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Barcelona-Bilbao zwieciezca rywalizacji - Barcelona @6.5
A dlaczego nie sprobowac mimo wszystko. To nie jest mecz ligowy Barcelony z kursem w graniach 1.2 tylo ponad 6 (słownie: szesc). Wydaje sie malo realne, ale kurs jest bardzo duzy. Oczywiscie jakis splt szczesliwych okolicznosci i moze zrobi sie pilkarski cud. Wszelki analizy sa tak naprawde zbedne i to lanie wody po wyniku pierwszego meczu, ale zaproponowac mozna.
 
grubanov 90

grubanov

Użytkownik
Barcelona - Bilbao
typ: obie strzelą i powyżej 2,5 gola
kurs: 2,2 bet365
Na rewanżowy mecz Superpucharu Hiszpanii polecam zagrać powyższy typ. Idę tutaj w bramki, ponieważ to wg mnie najpewniejsza opcja w tym spotkaniu. Bilbao na San Mames pokazało swoją silę ofensywną, zdobywając aż 4 bramki. Gole zdobyte przez Basków tylko potwierdzają słabość defensywy Barcy w tym sezonie. Wystarczy wspomnieć, że Barcelona tylko w jednym meczu przygotowawczym zachowała czyste konto (mecz z Romą). Parcie na bramki drużyny z Katalonii będzie oczywiste w rewanżu, ale uważam, że Athletic jest w stanie skutecznie skontrować. Dla mnie to pewny typ na jutrzejszy mecz.
Polecam serdecznie....
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja akurat pograłem typ, że Barca nie wygra do zera. Po pierwsze może tego meczu w ogóle nie wygrać, bo Athletic dość nieźle się zaprezentował u siebie. Nie wiem czy kolejne spotkanie w ciągu 3 dni to jest plus dla Barcelony. Oni raczej słabo przygotowani fizycznie nie podołają po raz kolejny. 3 mecze w ciągu 9 dni? W tym w takich, gdzie trzeba mecz wybiegać, bo z Athletic i Sevillą. Po drugie to bramka Bilbao całkiem realna. Choć czy w takim wypadku nie lepiej by pograć gola dla Los Leones po 1.83 na bet365?:&gt; Jakby nie patrzeć to tylko 0-0 zabezpieczam. To kolejny ciężki mecz dla Dumy Katalonii. Nie wiadomo też jakim składem wyjdzie LE. Czy stwierdzi, że wszytko już wyjaśnione, czy wytoczy największe działa.

Obracam bonusa w BAHu to taki typ mi się rzucił:
Barca nie wygra do zera @1.78 Bet-at-home. (poszukać na rynku, pewnie będą większe kursy, bo BAH je bardzo zaniża - nigdzie nie szukałem). ✅ ✅ Nie wygrała nawet, a co dopiero do zera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom