>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Niemiec 13.08.2014

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie bwin źle ocenia szanse obu ekip w tym meczu.
Pamiętam to co miało miejsce rok temu, gdy to Borussia wygrała z Bayernem.
Faworytem powinien być Bayern i to wyraźnym, BVB swoją grą wysokim pressingiem
ma klucz do równej rywalizacji z Bayernem, ale zmiany w składzie są ich minusem.
Dla mnie Bayern ma wartość 2,2 nie więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Jeszcze jedna ciekawostka, jak zbudujemy sobie DNB w bwinie będziemy mieli kurs ~1,53 w stronę Bayernu,
a przy takim 2,2 wychodzi na wygraną Bayernu, jak jest 2,55 to DNB powinno być 1,75-1,8.
Matematyki się nie oszuka.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jeszcze jedna ciekawostka, jak zbudujemy sobie DNB w bwinie będziemy mieli kurs ~1,53 w stronę Bayernu,
a przy takim 2,2 wychodzi na wygraną Bayernu, jak jest 2,55 to DNB powinno być 1,75-1,8.
Matematyki się nie oszuka.
Mamy kursy 2,55-3,50-2,55.

Budujemy kurs na 2 DNB.

Przyjmujemy łączną stawkę 350 zł - żeby łatwo dobrać stawkę na remis.

Zatem 100 zł na remis i 250 zł na Bayern.

Przy remisie mamy: 100 zł * 3,50 = 350zł, czyli zwrot łącznej stawki.

Przy wygranej Bayernu mamy:
250 zł * 2,55 = 637,50 zł
637,50 zł / 350 zł = 1,82
Zatem zbudowany kurs na 2 DNB to 1,82.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Borussia Dortmund v Bayern Monachium
Bayern Monachium AH: 0, -0,5 kurs: 1,950 buk: Bet365 ⛔ (jaki skład i zaangażowanie, taki wynik...)
Bayern Monachium AH: -1 kurs: 3,10 buk: Bet365 ⛔
Niektórzy na tym forum już nie mogli się doczekać moich typów na handi na Bayern więc nie mogę ich zawieść ???? Bayern został wzmocniony, Dortmund osłabiony - tak w największym skrócie można określić powód mojego grania. Nawet wygrana 3:0 z nie w pełni mocnym Śląskiem jest nieprzekonywująca, a to co zrobił Liverpool to rzeź. Oczywiście Dortmund słynie z tego, że na ważne mecze potrafią się spiąć, ale ja uważam, że po prostu jakościowo bez Lewego nie są w stanie zagrozić Bayernowi. Mkhitaryan, Aubameyang to klasa niżej niż Lewandowski czy Robben, a z nowych Immobile i Ramos nie wpasowali się jeszcze w drużynę. Zresztą Ramos to jak narazie kompletnie nie zachwyca. Nie mówię, że Bayern gra jakoś świetnie, ale jakość zawodników na wszystkich pozycjach jest dużo lepsza. Jeszcze jak Dortmund postawi Langeraka na bramce to typ sporo zyska. Immobile jeszcze się nie zgrał z drużyną, zresztą jak powiedział sam Klopp Lewandowskiego nie jest w stanie zastąpić. Co do Bayernu jak zagra optymalnym składem to wg mnie nie powinno być problemu w czasie regulamninowym. Co do motywacji to nie ma co pisać. Poprzedni mecz ligowy przegrany 0:3, puchar zdobyli w czasie dogrywki, a Superpuchar z zeszłego roku wiadomo 4:2 dla Dortmundu. Bayern więc ma powody, aby zabrać BVB Superpuchar Niemiec.
 
ali111 9

ali111

Użytkownik
A ja właśnie znalazłem taką oto informację:
&quot;Kto zatem wybiegnie na murawę Signal Iduna Park w Dortmundzie? Według prognoz Kickera Bawarczycy zastosują ustawienie 3-4-2-1 z wysuniętym Robertem Lewandowskim. Polak ma być obok Davida Alaby i Javiego Martineza jedynym graczem pierwszego składu, który zagra od początku z Borussią Dortmund.
Najprawdopodobniej eksperymentalnie zestawiona zostanie linia pomocy. Ma się składać z nowych nabytków: Juana Bernata i Sebastiana Rode, a także 19-letniego Pierre-Emile&#39;a Hoejbjerga oraz rewelacyjnie spisującego się w okresie przygotowawczym Gianluki Gaudino. 17-latek na tyle przypadł do gustu trenerowi, że pozostanie w pierwszym zespole na najbliższe miesiące.
Mocno rezerwowy skład szykowany przez trenera na mecz o Superpuchar Niemiec sprawia, że z ewentualnej porażki Bayernu trudno będzie wyciągać daleko idące wnioski. Dortmundczycy mają wystąpić w znacznie mocniejszym zestawieniu, choć również nieoptymalnym - bez Romana Weidenfellera, Matsa Hummelsa i Marco Reusa.
Przewidywany skład Bayernu na mecz z Borussią: Starke - Martinez, Badstuber, Alaba - Hoejbjerg, Rode, Gaudino, Bernat - Shaqiri, Pizarro - Lewandowski.&quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przewidywany skład Bayernu na mecz z Borussią: Starke - Martinez, Badstuber, Alaba - Hoejbjerg, Rode, Gaudino, Bernat - Shaqiri, Pizarro - Lewandowski.&quot;
Jeśli tak rzeczywiście będzie to należy grać na Dortmund, albo nic nie grać. Mi już wystarczy sam Starke na bramce. To by też oznaczało kompletne odpuszczenie przez Bayern. Na stronie Bayernu wyczytałem, że mają nie grać: Weiser, Reina, Rafinha, Thiago, Ribery oraz Bastian Schweinsteiger (co wyszło dzisiaj).
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Przewidywany skład Bayernu na mecz z Borussią: Starke - Martinez, Badstuber, Alaba - Hoejbjerg, Rode, Gaudino, Bernat - Shaqiri, Pizarro - Lewandowski.&quot;
Przecież to jest skład z kickera, więc może wyglądać zupełnie inaczej i zapewne tak będzie. Na 99% grają ci co wystąpili w Telekom Cup. I nie będzie żadnego „eksperymentalnego zestawianie” Hoejbjerg, Rode, Gaudino, Bernat w pomocy – bo niby co to miałoby być. Choćby Martinez w pomocy nie może zagrać? Bernat w obronie? Tylko odwrotnie?
Rok remu wygrała Borussia, teraz wygra Bayern. Moim zdaniem BVB jest bez formy - wniosek po meczu ze Śląskiem.
 
G 8

gerardinho

Użytkownik
Borussia Dortmund – Bayern Monachium 1 DNB 2.43 Pinnacle
Czemu Borussia??
+ Grają u siebie, na pewno zmobilizuje ten fakt piłkarzy do jeszcze lepszej gry.
+ Zakup najlepszego strzelca Serie A Ciro Immobile oraz jednego z czołowych napastników Bundesligi Adriana Ramosa, którzy łącznie w swoich ligach strzelili 38 bramek.
+Aktualni mistrzowie i triumfatorzy Pucharu Niemiec od sezonu 2010/11 wygrali zaledwie pięć z 14 wszystkich rozegranych w tym czasie pojedynków przeciwko Borussii Dortmund (w tym finał Ligi Mistrzów 2013 2:1).
+ Nie zagrają Franck Ribery, Rafinha, Thiago Alcantara, Manuel Neuer, Philipp Lahm, Jerome Boateng, Dante, Mario Gatze, Bastian Schweinsteiger, Arjen Robben i Thomas Mueller . Jedynymi zawodnikami z pierwszego składu będą Robert Lewandowski, David Alaba I Javi Martinez.
+ Drużyna Borussi nie będzie miała tylko trzech zawodników z pierwszego składu, w porównaniu z Bayernem to mała różnica.
Czemu nie Borussia??
- Słabe spotkanie z Liverpoolem, porażka 4-0, słaba gra graczy rezerwowych.
- Brak na boisku podstawowych zawodników Romana Weidenfellera, Matsa Hummelsa i Marco Reusa.
- Strata w okienku transferowym Roberta Lewandowskiego oraz pozyskanie go przez największego rywala.
Ten mecz jest jedyną szansą Borussi na wygranie jakiegoś trofeum i pokonanie Bayernu Monachium. Skład mają wystarczający aby zdobyć Superpuchar Niemiec bo w sezonie szans nie mają aby powalczyć o mistrzostwo Niemiec.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Rok remu wygrała Borussia, teraz wygra Bayern. Moim zdaniem BVB jest bez formy - wniosek po meczu ze Śląskiem.
O Jezu :grin::grin::grin: dziękuje ... jak Ty wyciągasz takie wnioski z meczu o pietruszkę to naprawdę klękajcie narody .

Błyskotliwe stwierdzenie ostatnio wygrało BVB to teraz musi Bayern :grin::zoltakartka:.
Do puki nie bedzie oficjalnych składów to nie ma sensu wróżyć z fusów ... ,ale w wielu źródłach powtarza się ze w meczu nie zagrają Reus i Ribbery .
Bayern wcale nie jest takim faworytem jak kreują to buki ...a w samym meczu bramek nie powinno zabraknąć ...
 
ali111 9

ali111

Użytkownik
Przecież to jest skład z kickera, więc może wyglądać zupełnie inaczej i zapewne tak będzie. Na 99% grają ci co wystąpili w Telekom Cup. I nie będzie żadnego „eksperymentalnego zestawianie” Hoejbjerg, Rode, Gaudino, Bernat w pomocy – bo niby co to miałoby być. Choćby Martinez w pomocy nie może zagrać? Bernat w obronie? Tylko odwrotnie?
Rok remu wygrała Borussia, teraz wygra Bayern. Moim zdaniem BVB jest bez formy - wniosek po meczu ze Śląskiem.
Skoro jest to PRZEWIDYWANY SKŁAD to zapewne może się on różnić od wyjściowej jedenastki natomiast nie zmienia to faktu, że najprawdopodobniej największe armaty Bayernu nie zagrają w tym meczu.
 
ali111 9

ali111

Użytkownik
Informacja z oficjalnej strony Bayernu:&quot;Pep Guardiola is just as hungry for success. “We’re playing for the first title of the season, so we&#39;ll try and win it,” said the head coach on Tuesday, although he declined to reveal details of his squad for the trip to the Ruhr Valley.&quot;
Szybkie tłumaczenie: &quot;Guardiola jest głodny sukcesu. Gramy o pierwszy tytuł w sezonie więc postaramy się go zdobyć - powiedział powiedział trener we wtorek, jednocześnie stwierdził, że nie zamierza ujawniać szczegółów dotyczących składu na wycieczkę do Zagłębia Ruhry&quot;.
Także drodzy koledzy i koleżanki wcale się nie zdziwię jeżeli Bayern jednak wyjdzie najbardziej optymalnym składem ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zamiast poczekać cierpliwie na te 30-60 minut przed meczem na OFICJALNE składy to Wy się bawicie we wróżenie z fusów kto zagra, a kto nie. Przecież można zagrać i 10 minut przed meczem wiedząc wszystko kto wystąpi na boisku. A tak to powołujecie się na jakieś gazety, brukowce godne faktu, wypowiedzi trenerów itd.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości ???? .
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Borussia Dortmund – Bayern Monachium 2-0⛔
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betsafe

Chyba najbardziej ekscytujący mecz dzisiejszego dnia czyli Super puchar Niemiec. Ja osobiście nie widzę faworyta w tym meczu, bo co prawda Bayern ma bardzo mocną drużynę,ale to jedyna szansa, aby BVB zdobyło jakieś trofeum w tym sezonie, gdyż nie oszukujmy się ligę wygra Bayern;). Po drugie BVB, gra u siebie co zawsze doda im skrzydeł. Po trzecie Borussia będzie chciał udowodnić Bayernowi że są nadal mocni. Teraz trochę o Bayernie wiadomo klub gdzie grają mistrzowie świata( Neuer, Lahm, Boateng, Götze, Muller) i do tego nasz Lewy. Bardzo mocny skład dobry trener na ławce, ale zaliczyli wtopę w ostatnim sparingu bo przegrali z MLS All-Stars. Podsumowując moim zdaniem 3 bramki w tym meczu to minimum jakie padną, bo obie drużyny będą chciały wygrać to trofeum, a kto wie może i lewy coś strzeli. Kurs 1,55 uważam za dobry do zagrania over 2,5.
 
ali111 9

ali111

Użytkownik
Zamiast poczekać cierpliwie na te 30-60 minut przed meczem na OFICJALNE składy to Wy się bawicie we wróżenie z fusów kto zagra, a kto nie. Przecież można zagrać i 10 minut przed meczem wiedząc wszystko kto wystąpi na boisku. A tak to powołujecie się na jakieś gazety, brukowce godne faktu, wypowiedzi trenerów itd.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości .
Spoko tylko 10 min przed, jak to ująłeś, buki też znają składy i weryfikują kursy.
Także tego pozdrawiam i życzę wysokich kursów ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
BVB - Bayern
TYP : Bayern over 5,5 rzutów rożnych
2,10 !!! Bet365

Dla mnie zdecydowanie najciekawszy typ na dzisiejszy mecz...
Uważam, że linia bardzo atrakcyjna...w stosunku do kursu.
Już wczoraj Real dał mi zarobić na rzutach rożnych gdzie linia była 6,5.
Bayern i Real to są dwie drużyny, które jak grają to zawsze na myśl przychodzą mi overy rr. Wiem, że dziś niby sklad Bayernu nie jest pewny, że być może nie zagra Robben, Ribery, czyli skrzydła, które rożne zdobywają, ale to nie szkodzi. Jest Lewandowski, jest Muller, jest Shaqiri. Ja bym się dziś nie pakował w żadne win, czy handi. Miałem okazje być osobiście na meczu BVB ze Śląskiem i jakoś nie widziałem tego błysku w tych pilkarzach. Owszem wygrali, ale zagrali bardzo przeciętnie. Bayern też nie wiadomo jak podejdzie do tego meczu, na ile rzeczywiście jest to dla nich nobilitujace. Proponuję zagrać na rożne Bayernu, bo według mnie ta drużyna taka linie, w takim meczu pokryje.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
O Jezu dziękuje ... jak Ty wyciągasz takie wnioski z meczu o pietruszkę to naprawdę klękajcie narody .
Z każdego meczu można wyciągnąć wnioski, zwłaszcza jak widzę, że nie ma tempa. BVB jest zajechane, świeżości nie złapią na Bayern więc o co ci chodzi?
Błyskotliwe stwierdzenie ostatnio wygrało BVB to teraz musi Bayern .
Jako że byłem moderatorem BL to mogłeś się domyśleć, że to nie było na serio ;). Choć stawiam na Bayern nie gram tego, gram under 2,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom