>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Polski 2010

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mecz o Superpuchar POLSKI 2010


Pomiędzy mistrzem kraju Lechem Poznań i zdobywcą Pucharu Polski Jagiellonią Białystok zostanie rozegrany na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

Ekstraklasa SA przedstawiła dokładny termin rozegrania meczu o Superpuchar 2010. Spotkanie pomiędzy Lechem Poznań, a Jagiellonią Białystok odbędzie się 1 sierpnia, o godzinie 17:00, na stadionie Wisły Płock.



Oczywiście gorąco zachęcam wszystkich do dyskusji na temat meczu. Podawanie typów na to spotkanie mile widziane oraz wszelkich informacji dotyczących tego meczu. Mam na myśli składy, kontuzje, itp.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Na 19 rozegranych spotkań (nie liczę tu spotkania z 2007 r. bo wiadomo, że z tym zamieszanie było). 12 spotkań wygrali zdobywcy PP, 7 - MP. Lech walczył o niego 6 razy (4 krotnie wygrywając). Jaga ani razu nie miała takiej okazji.
Drużyny traktują to raczej mało poważnie, stąd z reguły wygrywa zdobywca PP.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja postawię na Jagę. Myślę że buki z pewnością wystawią na ten mecz większy kurs na ekipę z Białegostoku. Jagiellonia z pewnością ma możliwości by pokonać Lecha. Na swoim koncie nie mają super pucharu i z pewnością będą chcieli tą szansę wykorzystać. Obie ekipy występują w europejskich pucharach, ale myślę że Lech bardziej stawia na te europejskie puchary aniżeli Jaga.
Napisałem to bardzo chaotycznie, ale wiadomo o co mi chodziło ;)
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
No z bet365 kursy
Lech 1.9
Remis 3.4
Jaga 3.75
Czyli warto grać na Jagę, ew. dać ją do jakiegoś AKO na podwyższenie kursu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja rozumiem też że znajdą się tacy co powiedzą że &quot;ok, ale Jaga też gra w europejskich pucharach&quot;. Fakt, faktem ale myślę że włodarze Jagiellonii potrafią ocenić swoje siły, bo na tą chwilę do europy im daleko brakuje, sam występ jest i tak dużym osiągnięciem. Zdobycie Superpucharu Polski zapisze się na stałe w ich karty historii, a kibice moim zdaniem docenią to że ich drużyna pokonała nie byle kogo a samego mistrza Polski. Do fazy grupowej ligi europejskiej Jaga nie dojdzie w 99%, a Superpuchar jest na wyciągnięcie ręki. To wiąże się nie tylko z wcześniej wspomnianymi zapiskami w historii polskiej piłki, ale także premiami dla piłkarzy. Może nie wszyscy się będą ze mną zgadzać ale taki jest moje zdanie ;)
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Do fazy grupowej ligi europejskiej Jaga nie dojdzie w 99%
Niby dlaczego tak uważasz? Aris to nie jest klub, w którym stawia się szanse 99 do 1 tylko nawet niektorzy 50 na 50, ja osobiście daje 60 do 40 dla Aris ale nie 99-nie przesadzajmy.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Niby dlaczego tak uważasz? Aris to nie jest klub, w którym stawia się szanse 99 do 1 tylko nawet niektorzy 50 na 50, ja osobiście daje 60 do 40 dla Aris ale nie 99-nie przesadzajmy.
Ale po pokonaniu ewentualnym Arisu, Jage czeka jeszcze jeden rywal w Ir. Ligi Europejskiej, czyli przed fazą grupową. Tam jako drużyna nierozstawiona mogą mieć ciężko...Ale 99%, że nie wejdą to przesada :jezora:
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Moim zdaniem superpuchar wygra Jagiellonia, ciekawy sklad ma ta druzyna. W ogole w poprzednim sezonie najbardziej podobaly mi sie wlasnie druzyny Lecha i Jagielloni, mam nadzieje ze stworzą widowisko na dobrym, wysokim poziomie. Warto za grosze postawic na zwycięstwo Jagiellończyków ????
 
godziu 0

godziu

Użytkownik
A ja stawiam na Leszka po kiepskim meczu w Poznaniu przeciwko Inter Baku Kolejorz potrzebuje sukcesu żeby udobruchać kibiców bo ostatnio gwizdali wniebogłosy ;)
 
maciejevsky 1

maciejevsky

Użytkownik
Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Lech będzie w trakcie rozgrywania dwumeczu z Pragą.
27 Lipca: Sparta - Lech (LM)
01 Sierpnia: Lech - Jaga
3/4 Sierpnia: Lech - Sparta (LM)
Jak dla mnie na boisko wyjdzie młodzież.
Obstawiłbym X2 pewnie po dobrym kursie lub DNB Jaga.
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Ale co wy tu za bzdury sugerujecie? Że ktoś będzie oszczędzał siły na europejskie puchary i odpuszczał mecz? W lipcu? Jak jeszcze nie zaczęli grać?
Co za głupota. Wszędzie się gra nawet co trzy dni i zapier....na całego a nieudacznicy z polskiej ligi już siły będą oszczędzać. Jeśli by się któryś tak tłumaczył, to nic tylko tłuc w ten głupi łeb i wywalić na zbity pysk.
Ja wybiorę jakiś under bramkowy, albo Jagiellonię. Lech nie ma ataku. Wichniarek się nie nadaje do niczego. Pięknie opalone Peszko, coraz więcej się przewraca niż gra. Najlepszy piłkarz Poznania Stilić, jest bez formy. Obrona jako taka.
Jagiellonii nie widziałem, ale sparingi przyzwoite. Mecz pewnie bez rewelacji będzie.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Lech będzie w trakcie rozgrywania dwumeczu z Pragą.
27 Lipca: Sparta - Lech (LM)
01 Sierpnia: Lech - Jaga
3/4 Sierpnia: Lech - Sparta (LM)
Jak dla mnie na boisko wyjdzie młodzież.
Obstawiłbym X2 pewnie po dobrym kursie lub DNB Jaga.
to przecież Lech gra w eLM a Jaga w eLE więc jaga ma jeszcze mniej czasu na odpczynek po meczu jak coś !! ;)
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Panowie... Ale zagrac 3 mecze w tygodniu przed rozpoczeciem sezonu to spory wysilek. Sezon sie dopiero zaczyna a Wy myslicie ze fajnie sie gra? Na starcie sezonu 3 bardzo wazne mecze? Zastanowcie sie, potem gadajcie...
 
G 24

gijom

Użytkownik
Ale co wy tu za bzdury sugerujecie? Że ktoś będzie oszczędzał siły na europejskie puchary i odpuszczał mecz? W lipcu? Jak jeszcze nie zaczęli grać?
Co za głupota. Wszędzie się gra nawet co trzy dni i zapier....na całego a nieudacznicy z polskiej ligi już siły będą oszczędzać. Jeśli by się któryś tak tłumaczył, to nic tylko tłuc w ten głupi łeb i wywalić na zbity pysk.
Ja wybiorę jakiś under bramkowy, albo Jagiellonię. Lech nie ma ataku. Wichniarek się nie nadaje do niczego. Pięknie opalone Peszko, coraz więcej się przewraca niż gra. Najlepszy piłkarz Poznania Stilić, jest bez formy. Obrona jako taka.
Jagiellonii nie widziałem, ale sparingi przyzwoite. Mecz pewnie bez rewelacji będzie.
Wichniarek sie nie nadaje? Przeciez w dwumeczu zBaku byl najbardziej wyroznijacym sie pilkarzem Lecha.
Stilic bez formy? Moim zdaniem ma dobra forme, motorycznie, technicznie wyglada bardzo dobrze. Walczy w obronie, jak to na niego nie przystalo.
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Stilica najbardziej cenię, ze wszystkim piłkarzy Lecha i tę Arboledę jeszcze. Najlepszy to był ten bramkarz a nie Wichniarek. Jakie z tego wnioski? To już temat na inną dyskusje. Jak można było kontraktować takiego kogoś, jak Wichniarek, to ja nie wiem. Facet spadał chyba z tej niemieckiej ligi ze czterysta razy, natłukł parędziesiąt farfocli i jest gwiazda.
Panowie... Ale zagrac 3 mecze w tygodniu przed rozpoczeciem sezonu to spory wysilek. Sezon sie dopiero zaczyna a Wy myslicie ze fajnie sie gra? Na starcie sezonu 3 bardzo wazne mecze? Zastanowcie sie, potem gadajcie...
To Ty się zastanów. Klub profesjonalny, zawodnicy zawodowi, a ten będzie mnie się tu pytał czy się fajnie gra. Co mnie to obchodzi jak im się gra? Czy mnie się ktoś pyta w poniedziałek w pracy, czy mi się fajnie zaczął tydzień? Jak się fajnie nie gra to niech zmieni robotę. Przez takie myślenie jak Twoje, te żałosne piłkarzyki całe życie będą obijać się i tłumaczyć jakimis bzdurami, ale kasa im się musi zgadzać. Do roboty chamy..
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Stilica najbardziej cenię, ze wszystkim piłkarzy Lecha i tę Arboledę jeszcze. Najlepszy to był ten bramkarz a nie Wichniarek. Jakie z tego wnioski? To już temat na inną dyskusje. Jak można było kontraktować takiego kogoś, jak Wichniarek, to ja nie wiem. Facet spadał chyba z tej niemieckiej ligi ze czterysta razy, natłukł parędziesiąt farfocli i jest gwiazda.
Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Wichniarek był najlepszym piłkarzem w dwumeczu z ofensywy. Jeśli dojdzie do pełni sił będzie groźny tak jak Żurawski może być w Wiśle. Doświadczenie &quot;z tej niemieckiej ligi&quot; na pewno zaprocentuje. Myślisz, że tak łatwo strzelić parędziesiąt (!) farfocli w 1 czy 2 Bundeslidze? Jedyne co trochę dziwi to fakt, że Rutkowski z miesiąc wcześniej mówił, że nie ma tematu Artura...
A ogólnie zobaczymy jak to będzie, po dojściu Tshibamby rywalizacja się zwiększy. Z Rudnevsem sprawa utknęła, bo klub nie dogadał się z piłkarzem... Oby jednak trafił do Poznania...
 
S 381

szczurek

Użytkownik
A czy Stilić nie doznał przypadkiem kontuzji w meczu z Interem? Po swojej jedenastce wyraźnie utykał. Zresztą to samo tyczy się Arboledy...
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jeśli chodzi o mnie to poczekam aż oba zespoły rozegrają swoje spotkania w kwalifikacjach do LM i LE. Wiadomo Lech gra wcześniej więc będzie miał więcej czasu na odpoczynek niż Jaga, która gra dopiero we czwartek. Jednak do tego dochodzą rezultaty w tych spotkaniach. Myślę, że jak Lech wygra ze 4:0 (lub odpukać tyle przegra) tzn. mecz będzie praktycznie rozstrzygnięty będzie mógł skupić się na Superpucharze. W przypadku małej róznicy dla Lechitów na pewno ważniejszy będzie mecz rewanżowy. Jeśli chodzi o Jagiellonię to tu główną rolę może grać zmęczenie. Jednak to bardziej drużynie z Białegostoku może zależeć na zdobyciu tego trofeum ponieważ będzie to kolejna szansa na sukces dla tego klubu. Mimo tego, jak wspomniałem na początku z ostatecznym typem/stawką poczekam przynajmniej do wtorku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom