>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Polski 2015: Lech Poznań - Legia Warszawa 10.07.2015

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Lech Poznań - Legia Warszawa
10. lipca 2015, godz. 20:15
INEA Stadion, Poznań




Kursy (Fortuna):




Ostatnie mecze Lecha Poznań:




Ostatnie mecze Legii Warszawa:




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od razu powiem, że ostatnio nie śledziłem piłki w Polsce więc dokładnie nie wiem sportowo jak to wygląda. Zakładam, że 50/50.
Lecha czekają ważne mecze w EL LM i co nie ukrywają ważniejsze niż ten Superpuchar. Czy to nie jest dostateczny powód na granie na Legię, która ma przecież coś do udowodnienia ? Kursy na czystą 2 są ok 3,20, a na puchar ok 2. Czuję, że Legia to ogarnie. Lech ma inne cele, ale na razie nic nie gram. Czekam na opinie.
 
harrisonjones 24

harrisonjones

Użytkownik
Wg mnie różnica w kursie polega na atucie własnego boiska Poznaniaków, chociaż Warszawiakom powinno to zwisać gdzie ten mecz grają. Tak, Lech powinien, ale nie musi, kalkulować siły bo zaraz wyjazd do Sarajewa, gdzie czeka ich upał i mimo wszystko niewygodne miejsce i przeciwnik.
Berg twierdzi, że zdobędzie puchar, no ale on musi tak twierdzić ???? Osobiście ciekawy jestem też nowego piłkarza Legii, może jakiś udany debiut?
http://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-legia-warszawa-nemanja-nikolic-nowi-koledzy-duzo-mi-pomagali,nId,1848806
bez szaleństw: stówkę na czysty win Legii, może półtorej na puchar, ale tylko dlatego, że jest 33%/50% szansa na +, kurs spoko, wzrósł przez ostatnie dni i dla lepszego oglądania ;)
edit: ale padaka Legia, brawo Kolejorz. Opuszczenie trybun przez warszawskich kibiców - chyba nie trzeba więcej komentarza ???? ⛔
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Widzę zainteresowanie tym meczem niewielkie, ale też nie ma się co dziwić gdyż prestiż tego trofeum równie małe, a zespoły myślami są już przy rozgrywkach ligowych i eliminacjach do europejskich pucharów. Co do meczu to podejrzewam, że to Legia jest bardziej zmotywowaną stroną aby odnieść sukces. Warszawiacy na własne życzenie oddali mistrzostwo, z kolei tak jak już zostało to zauważone Lechici nie będą się nadwyrężać przed wtorkowym meczem w Bośni. Do tego trener Legii chyba wyciągnął wnioski z zeszłego roku, kiedy to został mocno skrytykowany za fakt wystawienia w tym meczu 3 składu. Myślę, że transfery w tym okienku również są jak na razie ze wskazaniem na Legię. Podopieczni Berga pozbyli się w końcu kilku bezproduktywnych graczy, na ich miejsce sprowadzony został solidny Michał Pazdan do linii obrony. Z kolei 2-krotny król strzelców ligi węgierskiej Nemanja Nikolić, ma zapełnić lukę po Orlando. Na dniach ma zostać sprowadzony jeszcze jakiś Szwajcar z ligi tureckiej, również do ataku. Lech oprócz wątpliwych wzmocnień w osobach Dudki i Robaka pozyskał z greckiej ekstraklasy 25-letniego Ghańczyka i byłego młodzieżowego reprezentanta Niemiec. Oba transfery trochę niewiadome. Ciekawi mnie jak poradzi sobie zwłaszcza ten drugi, bo Niemców w naszej piłce jest jak na lekarstwo. Mecz zapowiada się ciekawie myślę, że będzie wyrównane spotkanie. Bez faworyta ale ze wskazaniem na Legię. Dodatkowo uważam, że to będzie taki sparing o stawkę więc osobiście przewiduję otwartą grę i sporo goli. Nowi gracze będą chcieli sie pokazać i może to zaowocować szybką grą i bramkami.
Moje typy:
X2 - 1,55 - TOTO-MIX ⛔
over 2,5 bramki - 2 - TOTO-MIX ✅
BTS - 1,8 - TOTO-MIX ✅

Po kursach widać, że buki raczej również nie do końca wiedzą czego się po tym meczu spodziewać. Ale za symboliczną dychę czy dwie, można spróbować.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Lech oprócz wątpliwych wzmocnień w osobach Dudki i Robaka pozyskał z greckiej ekstraklasy 25-letniego Ghańczyka i byłego młodzieżowego reprezentanta Niemiec. Oba transfery trochę niewiadome.
Dlaczego uważasz transfery Robaka i Dudki jako wątpliwe? Przecież Robak ponad 30 goli w ostatnich dwóch sezonach zdobył w polskiej lidze. Dudka może zagrać na wielu pozycjach, rozwiąże problem w defensywie i w przypadku gdyby Trałka potrzebował partnera w środku pola albo zastępcy na niektóre mecze itp. Robak to taki typ napastnika jakiego w Poznaniu nie było w poprzednim sezonie, a niewątpliwie się przyda i będzie miał kto wykorzystywać grę skrzydłami Lecha, który robi to bardzo często. O potencjale Tetteha i Thomali się nie wypowiadam bo żadnego w akcji nie widziałem i mogą odpalić jak Hamalainen a mogą być wtopą jak Keita czy Djoum. Czyli jakby Lech sprowadził zamiast Robaka i Dudki jakieś szroty z zagranicy to byś powiedział, że wzmocnienia super? Nie rozumiem tej mentalności, co roku sprowadza się do tej ligi kilkudziesięciu dziadów, którzy potem kopią jak patałachy, a w kolejce czeka wielu młodych zdolnych, którym nie daje się szans bo menadżerowie muszą mieć wypchane kieszenie itp. Choroba polskiej piłki po prostu…
Myślę, że transfery w tym okienku również są jak na razie ze wskazaniem na Legię. Podopieczni Berga pozbyli się w końcu kilku bezproduktywnych graczy, na ich miejsce sprowadzony został solidny Michał Pazdan do linii obrony. Z kolei 2-krotny król strzelców ligi węgierskiej Nemanja Nikolić, ma zapełnić lukę po Orlando. Na dniach ma zostać sprowadzony jeszcze jakiś Szwajcar z ligi tureckiej, również do ataku.
Ze wskazaniem na Legię? Póki co to Legia się bardziej osłabia niż wzmocniła więc bardzo dziwne rozumowanie. Owszem Pazdan klasa miał poprzedni sezon i może z Rzeźniczakiem dobry duet obrońców wstawić. Ale widziałeś Nikolica, Dyego w akcji, że mówisz o super wzmocnieniach? Czy zachwycasz się na podstawie tego co piszą w Przeglądzie Sportowym? (a sorry, ale ta gazeta stale się stacza po prostu, nie kupuję ale czasami czytam ich stronę i poziom artykułów jest żenujący, to nie mam wątpliwości, że ów dziennikarze także tych piłkarzy w akcji nie widzieli). No i odszedł Orlando Sa, Duda już krok od Interu, plus odeszła ławka Astis, Dossa, Kosecki i Helio Pinto. A więc ja tutaj nie widzę transferów tak znakomitych jak to mówisz. Poza tym znowu ten zaciąg zagraniczny… jakby w Polsce nie było piłkarzy!

Od razu powiem, że ostatnio nie śledziłem piłki w Polsce więc dokładnie nie wiem sportowo jak to wygląda. Zakładam, że 50/50.
Lecha czekają ważne mecze w EL LM i co nie ukrywają ważniejsze niż ten Superpuchar. Czy to nie jest dostateczny powód na granie na Legię, która ma przecież coś do udowodnienia ? Kursy na czystą 2 są ok 3,20, a na puchar ok 2. Czuję, że Legia to ogarnie. Lech ma inne cele, ale na razie nic nie gram. Czekam na opinie.
Nic nie wiem, ale się wypowiem. Typowy post w stylu Adamo …
Mecz będize mozna obejrzeć na Polsat Sport NEWS i Polsat Sport.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nic nie wiem, ale się wypowiem. Typowy post w stylu Adamo …
Ty masz chyba na mnie jakąś alergię... Przecież nic się nie mądrzę, nie podałem typów, chciałem zagaić dyskusję i się udało... Jak zauważyłeś w tym roku wziąłem sobie twoje uwagi jak i innych do serca i staram się pisać merytorycznie, a jak nie wiem to piszę otwarcie o tym. To chyba dobrze, że mimo (nie)miłego przyjęcia z twojej strony na tym forum nie poddaję się i konsekwentnie od 3 lat ciągle się doskonalę w bukmacherce. Dyskusja to nie jest zapatrzenie się we własne ego i poglądy bo to nigdy nic dobrego nie przynosi ani w bukmacherce ani w życiu; tylko słuchanie racji 2 strony, ale żeby wysłuchać trzeba pisać czasami nawet najbardziej absurdalne, prowokacyjne rzeczy. Dzięki wielu dyskusjom w których miałem rację i nie miałem racji moja gra przynosi coraz lepsze rezultaty. Dzięki za konstruktywną krytykę, ale tylko konstruktywną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Jestem daleki od knucia teorii spiskowych, ale też nie wierzę w czysty sport dlatego mocno zastanawiają mnie dwie promocję bukmacherów na to spotkanie. Unibet jeśli postawimy 50 zł w tym spotkaniu daje 20 zł za każdy gol przewagi jednej z drużyn.
STS z kolei daje pule 10000 zł do podziału na osoby, które trafią zakład na strzelca gola, a drużyna tegoż strzelca wygra spotkanie. W przypadku Unibetu przy remisie nie wypłacają nic. STS, jako sponsor Lecha przy 0-0 również nie zbiednieje, a pula nie zostanie wypłacona.

Myślę, że można pokusić się o DW 0-0 @8,5 Unibet
 
C 58

cesarz

Użytkownik
Panowie już dziś Superpuchar Polski, a na forum coś cicho...dlatego też postanowiłem dorzucić swoje &quot;trzy grosze&quot; i pobudzić nieco dyskusję ????
Przechodząc do meritum :
Gole w I połowie - poniżej 0,5 kurs - 2,70
Moim zdaniem dziś wieczorem na INEA Stadion w Poznaniu nie zobaczymy otwartej i widowiskowej gry. Obie drużyny raczej skupią się na defensywie i nie będą chciały się otworzyć. Spodziewam się, szczególnie w pierwszej połowie meczu &quot;badania się&quot; i spokojnej gry. Legia żądna rewanżu za przegrany tytuł mistrzowski, ale czy mają odpowiednie argumenty aby pokonać Lechitów na ich stadionie? Nie sądzę.
Skorża zapowiada grę podstawą o ile to będzie możliwe, ale raczej zawodnicy Kolejorza będą się oszczędzać na wyjazdowy mecz II rundy eliminacji LM z bośniackim FK Sarajevo. Nie oznacza to jednak, że Lech ten mecz odpuści, szczególnie, że grają na własnym podwórku, co jest dużym bonusem.
I teraz mocne, punktowe uderzenia, argumentujące zasadność typu ????
Lech:
- Twierdza Poznań (spodziewane 40 tysięcy widzów)
- chęć potwierdzenia swojej wyższości nad Legią i odebranie jej kolejnego tytułu
- wzmocnienia Dudka i Robak (doświadczeni i ograni ligowcy)
- już we wtorek bardzo ważny i ciężki wyjazd do Bośni (II runda eliminacji LM)
- stoper Paulus Araajuri i pomocnik Gergo Lovrencsics nie wystąpią z powodu kontuzji
Legia
- chęć rewanżu za przegrane mistrzostwo kraju
- Lech bardziej skupiony na eliminacyjnym meczu LM z FK Sarajevo
- Michał Pazdan jako nowy filar w obronie, z Rzeźnikiem uszczelnią środek
- spore zmiany kadrowe w Legii, nowi zawodnicy mogli nie zdążyć się wkomponować
- odszedł Orlando Sa, Duda (Inter?), Astis, Dossa, Kosecki i Helio Pinto, Vrdoljak kont.
Wychodzi remis, ale mimo wszystko w II połowie może paść jakaś przypadkowa bramka, która da zwycięstwo. A więc I połowa poniżej 0,5 gola, kurs 2,70
Można też próbować poniżej 2,5 gola w meczu, kurs 1,60
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie Dudka nie nadaje się na obronę, jedynie na środek pomocy stwierdzam to na podstawie tego co widziałem w ostatnim sezonie w jego wykonaniu.
Robak to dobry transfer, mimo problemów z kontuzjami
(dobry zmiennik jest jednak potrzebny, bo Robak złapie kontuzję i będzie kaplica).
On jest tym kim był Teo czyli snajperem, Sadajew nie nadawał się do tej roli.

Value było na Lech DNB 1,8 potem się odwróciło na Legie +0,5.
Dla mnie tylko live ten mecz.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Składy:
Lech Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Tamas Kadar, Barry Douglas, Karol Linetty, Łukasz Trałka, Szymon Pawłowski, Kasper Hamalainen, Dawid Kownacki, Marcin Robak.

Legia Warszawa: Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Brzyski, Tomasz Jodłowiec, Michał Pazdan, Guilherme, Adam Ryczkowski, Michał Kucharczyk, Nemanja Nikolić.

Sędzia dzisiejszego spotkania to Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Zobaczymy jak zaprezentują się nowe nabytki Robak, Nikolic, Pazdan.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dlaczego uważasz transfery Robaka i Dudki jako wątpliwe? Przecież Robak ponad 30 goli w ostatnich dwóch sezonach zdobył w polskiej lidze. Dudka może zagrać na wielu pozycjach, rozwiąże problem w defensywie i w przypadku gdyby Trałka potrzebował partnera w środku pola albo zastępcy na niektóre mecze itp.
Bo to nie są wzmocnienia ma miarę LM. Dwóch ligowców po 30-stce, nie ma co. W swoim komentarzu bardziej chodziło mi jednak o Dudkę, który na razie zabłysnął jedynie tym, że chlapał coś o tym, że Legia chciała zapłacić Wiśle w zeszłym sezonie za zwycięstwo z Lechem. Robakowi widać, że się wczoraj chciało, ale Legia również zagrała beznadziejne zawody, więc przypuszczam, że pożytek z tych nabytków w starciu z Basel, Salzburgiem czy Steauą nie będzie duży.
Ze wskazaniem na Legię? Póki co to Legia się bardziej osłabia niż wzmocniła więc bardzo dziwne rozumowanie. Owszem Pazdan klasa miał poprzedni sezon i może z Rzeźniczakiem dobry duet obrońców wstawić. Ale widziałeś Nikolica, Dyego w akcji, że mówisz o super wzmocnieniach? Czy zachwycasz się na podstawie tego co piszą w Przeglądzie Sportowym? No i odszedł Orlando Sa, Duda już krok od Interu, plus odeszła ławka Astis, Dossa, Kosecki i Helio Pinto.
To, że Legia pozbyła się kilku piłkarzy nie oznacza, że została osłabiona bo to był w większości balast. Przykłady? Przecież Astiz to to już nie to co 2-3 lata temu, z resztą widać było, że Berg nie jest do niego przekonany więc nie ma tematu. Kosecki to chyba dobre mecze rozegrał tylko na początku sezonu w dwumeczu z Celticem. Dossa więcej zeszłego sezonu spędził na leczeniu niż graniu. Pinto to już w ogóle był niewypał. Co do Dudy to jak dla mnie może odejść. Koleś miał dobrą jedną rundę i od razu okrzyknięto go drugim Hamsikiem, a tak naprawdę to wiosną już nic nie grał. Niech leci do tego Interu bo za rok to Legia nie dostanie nawet połowy tej sumy, a jestem przekonany, że on tam zginie jak Andzia w parku, co z resztą udowodnił choćby wczorajsza grą czy całą poprzednią rundą. Dlatego jedyną stratą z w/w jest dla mnie Orlando. Co do Nikolcia to jak nie dostanie wsparcia to też nic tam nie zdziała. Mam wrażenie, że tylko jemu i Guilherme (sorry jeśli przekręciłem) chciało się wczoraj grać, no i może Rzeźnikowi.
 
Do góry Bottom