>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Polski Raków Częstochowa - Legia Warszawa (sobota 15.07.2023 godz. 20:10)

Status
Zamknięty.
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Raków - Legia 2 @ 2,70 @ Fortuna

Idę tutaj w kierunku Legii. Raków w tym sezonie (przynajmniej w początkowej fazie) raczej priorytetowo potraktuje Puchary. Szczególnie, że jest wiele niewiadomych (nowy trener, kontuzja kluczowego gracza, nowe twarze, rotacja składu). Mogą nie ryzykować gry na 100% na wszystkich frontach i niektóre mecze mogą odpuszczać lub dać pograć zmiennikom. Taki może być mecz o Superpuchar bo w meczu z Florą nie wszystko wyglądało dobrze i wynik przed rewanżem jest niepewny. A Polskie drużyny w Estoni na tym etapie rozgrywek już miewały problemy i na pewno Raków ma to z tyłu głowy i to spotkanie w Tallinie będzie traktowane na 100%.

Legia zaczyna Europejskie Puchary tydzień później, więc ma komfort zagrać tutaj na 100% i zdobyć kolejne trofeum do bogatej gabloty klubowej.

Kurs całkiem atrakcyjny. Mój typ to wynik 1-2 dla Wojskowych.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Raków - Legia, Legia zdobędzie puchar @1.85 Superbet

Obie drużyny są godne Superpucharu Polski i śmiało można powiedzieć, że są to dwie najlepsze ekipy z Ekstraklasy. Oczywiście ktoś mógłby napisać, że to Lech Poznań powinien być w tym momencie wyżej w hierarchii niż Legia, jednak to właśnie ekipa z Warszawy ma największy potencjał kadrowy i mimo wszystko jest tutaj duże pole do wychodzenia z kryzysów - tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie, który ostatecznie zakończył się Pucharem Polski. Raków Częstochowa jest świeżo po rywalizacji z Florą w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Sam mecz był dość intensywny i trzymał w napięciu do ostatnich minut. W oczy z pewnością rzucił się odwieczny problem Rakowa - szczególnie pod nieobecność Iviego, czyli brak napastnika z prawdziwego zdarzenia. Legia podchodzi do tego meczu w pełni wypoczęta i myślę, że to będzie jeden z kluczowych aspektów w kontekście końcowego triumfu tego zespołu. Raków Częstochowa z pewnością nie traktuje tego trofeum jako wielkiego priorytetu - szczególnie przy terminarzu, który czeka ten zespół wraz z awansami do kolejnych rund Ligi Mistrzów. Bezpośrednie rywalizacje tych drużyn są dość wyrównane i już ostatni mecz w Pucharze Polski pokazał, że forma dnia nie zawsze jest kluczowa i nawet grając w osłabieniu można wyciągnąć końcowy triumf. Proponowany typ to tym razem bez kombinacji po prostu zwycięstwo końcowe Legii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1262
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar Polski
Godzina: 20:10
Spotkanie: Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Typ: Legia strzeli powyżej 2.5 gola
Kurs: 4.10

Bukmacher: ETOTO

Wiem , że może to zbędna informacja ale patrząc na grę Rakowa to głowa może rozboleć , w meczu kwalifikacji do LM z Florą tylko dzięki bramkarzowi ustrzegli się blamażu bo jego interwencje w paru przypadkach zapobiegły bramce no i widzieliśmy jego oburzenie do swoich kolegów , dla Rakowa ten mecz o superpuchar mógłby się wcale nie odbyć bo wątpię żeby zagrali po pierwsze w swoim najlepszym składem a po drugie to jadą do Talina na rewanż a gdyby im się przydarzyło że odpadną po tej pierwszej kolejce to to by było dopiero głośno , Legia w meczach kontrolnych doprawdy imponowała i ma wygrane choćby np z Salzburgiem czy też Qarabag , oba mecze wygrane do zera , wiem to mecze towarzyskie ale akurat do dzisiejszego meczu uważam podejdą całkiem serio a już jak będą mieli okazję zlać świeżo upieczonego mistrza Polski to na pewno to zrobią , myślę że jak już zdobędą pierwsi bramkę i będą widzieć że można więcej to będzie więcej !
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Raków - Legia 20:10 Fortuna
Legia - hc 1.5 @ 5.00



Większość kolegów opisujących to spotkanie widzi w stołecznych faworyta do zdobycia superpucharu i wcale się temu nie dziwię. Jestem tego samego zdania i uważam że zrobią to Legioniści w regulaminowym czasie w sposób pewny mimo że mecz jest rozgrywany na boisku rywala. Powodów jest kilka.

Przede wszystkim w ekipie Rakowa skończyła się pewna epoka w momencie odejścia z klubu trenera Papszuna ,w ślady którego poszło kilku piłkarzy zmieniając barwy klubowe. O dziwo zbiegło się to z historycznym zdobyciem tytułu mistrza kraju co w naszych ligowych realiach jest rzeczą częstą tzn. każdy dobry wynik oznacza zainteresowanie innych klubów i ubytki personalne których nie zastępuje się należytymi transferami , w efekcie osłabiając drużynę. Nie inaczej było i tym razem...
Myślę że Papszun był też świadom tego że niczego więcej już z tej drużyny nie wyciśnie i wieloletnia współpraca z piłkarzami i zarządem się powoli wyczerpuje. Po prostu zmęczenie materiału .

Legia przegrała mistrzostwo na rzecz Rakowa i nawet zdobycie PP w bezpośredniej konfrontacji nie osłodzi tej porażki . Dlatego dzisiaj będzie zmotywowana w dwójnasób do tego by sięgnąć po kolejne trofeum kosztem rzeczownika. Wspomniał kolega wyżej o nie najlepszej grze Rakowa delikatnie mówiąc w pierwszym meczu kwal. LM z estońską ekipą i czekającym ich rewanżu . Jakby nie było mimo wygranej 1:0 nie polecą do Estonii super pewni awansu mając świadomość jak wyglądało to spotkanie i o mankamentach jakie ich dotykają. Nie znaczy to oczywiście że " odpuszczą" mecz o Superpuchar , ale w głowie na pewno świta myśl o wyjeździe do Talina.

Legia w spotkaniach kontrolnych faktycznie spisywała się bardzo dobrze i wygląda pewnie przed spotkaniem w Czestochowej. Kadrowo w odróżnieniu od rywala nie osłabiła się i wygląda bardzo solidnie jak na krajowe realia . Myślę że sięgną Legioniści po trofeum wygrywając przekonująco.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bez niespodzianki, Szymon Marciniak został wyznaczony na sędziego głównego meczu o Superpuchar Polski, w którym Raków Częstochowapodejmie Legię Warszawa.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +305
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Raków 3,00
Fajna ta nagonka na Legię. Legia to Legia tamto. A Raków to jedna z najsolidniejszych obron w kraju i nie tylko. Do tego zawsze potrafią znaleźć sposób, by mecz wygrać w stylu Manchesteru City, czyli 1-0. Tak może stać się tym razem. Tak wiem, że grali słabo z Florą Talinn, ale kogo to obchodzi. Mecz meczowi nierówny. Ponadto jak pomyślimy, to weszli już w rytm meczowy, a Legia co robi, gra jakieś nieistotne mecze towarzyskie? Mecz o stawkę budzi inne emocje i te emocje będą towarzyszyć w spotkaniu Rakowa z Legią. Już na nie lepiej są przygotowani właśnie Rakowianie.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Josue strzeli bramkę @4.75 Superbet


Odnośnie typu powyżej , po co Raków ma się spinać na jakiś śmieszny superpuchar, skoro mają większy szmal do zarobienia w przypadku europejskich pucharów. Można tu pisać o znakomitej defensywie Rakowa, ale nie zdziwi mnie jak wyjdą składem rezerwowym na to spotkanie. Rytm meczowy w przypadku rozegrania jednego spotkania? No dobra, pozostawię to bez komentarza x d
Mecze towarzyskie może nie są miarodajne, ale akurat Legia prezentowała się bardzo dobrze na tle m.in. Qarabagu. Meczem o stawkę był na Narodowym, a nie jutrzejszy o pietruchę w Częstochowie i jakoś na Narodowym grając cały mecz z przewagą jednego zawodnika, Raków nie potrafił wygrać, więc o jakie lepsze przygotowanie mentalne chodzi, to nie wiem. Nie mówię, że Raków tutaj przegra, wszystko jest możliwe, zwłaszcza widząc masówkę na Legię, ale jest w tym dużo prawdy i sam na miejscu trenera Rakowa po skromnym zwycięstwie nad Estończykami, wystawiłbym lekko rezerwowy skład.
Szukając fajnych kursów, natrafiłem na bramkę kapitana Stołecznych, czyli Josue. Wiadomo, że jest to głównie lider w asystach, ale liczę tutaj na rzut karny lub wolny, a wtedy do piłki podchodzi Josue, który ma kapitalnie ułożoną nogę i mamy bramkę po fajnym kursie.
Jak się pojawią linie na kartki, to również spróbuje, bo wielu zawodników pamięta mecz na Narodowym, który obfitował w wiele fauli, przepychanek i emocji, więc i tym razem może być gorąco.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Liczba podyktowanych karnych powyżej 0.5 superbet

Mysle, że wygra Legia tak jak większość przedmówców. Gram karnego, bo nie widzę nigdzie kartek, a czuje że będzie ostro.
Mecze między tymi drużynami bywają bardzo ostre, pamiętam ostatni i też dawałem analizę na kartki i one weszły na luzie i otrzymałem wtedy tyle punktów reputacji co nigdy.
Raków na pewno będzie tu zmotywowany nawet jak wyjdzie rezerwami. Mecze między tymi drużynami zawsze bywają emocjonujące i w zasadzie zawsze jest w nich też dużo agresji . Liczę na to, że będzie tutaj karny.
Jeżeli obrona Rakowa będzie nieco przemeblowania to jeszcze łatwiej będzie o jakiś błąd i faul w polu karnym .
Jako że sędziuje Marciniak nie martwię się też o to, że sędzia nie zauważy jakiegoś faulu.
Uważam że karny jest tu bardzo, ale to bardzo prawdopodobny i raczej będzie podyktowany dla Legii które wydaje mi się być w lepszej dyspozycji i będzie w tym meczu znacznie przeważała .
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Raków Cz. - Legia W.
Legia @ 2.45
powyżej 4.5 żółtych kartek @ 1.52
powyżej 5.5 żółtych kartek @ 2.04
Rzut karny @ 2.90
Betclic / Fortuna

Już jutro zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Polski w którym zmierza się obecnym mistrz Raków Częstochowa z zwycięzca Pucharu Polski Legią Warszawa. Podobnie jak koledzy wyżej spróbuje tutaj pograć zwycięstwo Legii. Raków ma już za sobą ważny mecz w ramach kwalifikacji do LM, który wygrali skromnie 1:0. Czy zagrali źle?, nie wydaje mi się, ale z pewnością skuteczność zawiodła. Kibice spodziewali się wyższego wyniku na korzyść Rakowa co dało by większy komfort przed rewanżem. Nie zapominajmy jednak, że rywal również miał swoje jedna czy dwie sytuacje i gdyby jedna z nich zamienili na gola to zrobiło by się ciepło.
Legia ma za sobą dość fajne sparingi z których wychodziła zwycięsko. Mecze min. z Qarabach czy Salzburg robią wrażenie. Jednak ich forma jest dla nas zagadką, bo tak naprawdę jeśli ktoś oglądał mecze Legii w sparingach będzie nam w stanie napisać nie co więcej. Legia dokonała fajnych i ciekawych wzmocnień o czym pisałem w temacie ekstraklasy. Bukmacherzy widzą co się dzieje i powoli kursy na zwycięstwo Legii spadają w dół. Jestem zdania, że Legia to weźmie w regulaminowym czasie bowiem na dzień dzisiejszy wydają się być lepiej przygotowani niż ich rywal.
Kolejny propozycjami są kartki, jednak bukmacherzy jeszcze się wstrzymują z liniami na to spotkanie. Sędzia spotkania będzie Marciniak, który tych kartek nie daje za dużo, ale dobrze wiemy co działo się na Narodowym i powiem, krótko, ze trochę liczę na powtórkę, bowiem oba zespoły po raz kolejny maja rachunki do wyrównania.
Rzut karny?. Gdy widzę nazwisko Marciniak odrazu ta propozycja rzuca mi się w oczy. Gry kontaktowej w polu karnym nie będzie brakowało. Marciniak nawet bez pomocy VAR jest w stanie spokojnie pokazać na wapno. Czy jednak tak będzie?, przekonamy się w sobotę wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Raków Częstochowa - Legia Warszawa typ Legia Warszawa kurs 2.40 Superbet

Ogladałem Raków w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z przeciętna grająca drużyna Flory Tallin. Jedynym graczem, który mi bardzo zaimponował to w wieku 38 lat Konstantin Vassiliev niczym nie odbiegał od niejednego grającego w dzisiejszych czasach dwudziestolatka. Kostia świetnie panowanie nad piłka rozgrywane piłki wszystkie w punkt, ale tak po za tym to Flora oprócz dwóch groźnych sytuacji to nie zagrozili. Raków dużo w ataku pozycyjnym z którego mało co wynikało. Bardzo chaotyczna gra w obronie drużyny z Częstochowy. Gra Rakowa opierała się w głównej mierze na takim graczu jakim jest Lopez ktory dostał kontuzji w meczu sparingowym. Ciekawym transferem jest Yeboah, ale myślę, że będzie potrzebował kilku meczów, żeby w pełni się zaklimatyzowac w całkiem innym stylu gry niż to było we Wrocławiu. Legia wszystkie sparingi wygrane z rywalami naprawdę groźnymi m.in Botosani, Qarabach, Salzburg oraz naszymi zespołami z Ekstraklasy i I ligi Śląskiem i Lechia Gdańsk. Z zawodników, którzy juz w Ekstraklasie pokazali duże umiejętności, a w tym sezonie dołączyli do Legii to Patryk Kun oraz Gual. Drugi wymieniony zawodnik jest przymierzany przez wielu ekspertów jako jedna z gwiazd nadchodzącego sezonu zobaczymy jak mu pójdzie w sezonie. Według mnie stabilnej na ten moment wygląda Legia. Ciężko to dokładnie określić przed sezonem, ale Raków ma za kilka dni mecz rewanżowy z Flora, gdzie jak wiemy różnica jest tylko jednej bramki, a mecz wyjazdowy więc na pewno nie będzie to łatwe spotkanie. Pozdrawiam.
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Raków - Legia
Typ under 2,5
Kurs 1,80 -1,90

Mając w pamięci poprzedni mecz Rakowa, gdzie tylko raz potrafili pokonać obronę drużyny Flory uważam że dzisiaj nie zobaczymy dużej liczby bramek. Bardzo dobry bramkarz Czestochowian to szansa na zagranie na zero z tyłu. Jak dołożymy do tego że będzie upalnie i bieganie w takich warunkach nie jest optymalnym sposobem na spędzanie czasu to nudny mecz staje się realny.
Legia w meczach przedsezonowych zaliczyła zwycięstwa beż straty gola. Tu też obrona daje rade. Ale mecze towarzyskie to inny poziom zaangażowania.
Ostatnio między nimi było 0:0. Może dzisiaj powtórzą?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1262
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar Polski
Godzina: 20:10
Spotkanie: Raków Częstochowa vs Legia Warszawa
Typ: Powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 3.00
jeden rogal
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Mistrz Polski miał okazję sprawdzenia się w meczu o stawkę. Każdy, kto oglądał pierwsze spotkanie eliminacyjne Rakowa do fazy grupowej Ligi Mistrzów mógł stwierdzić, że pierwsza połowa była po prostu beznadziejna w wykonaniu popularnych Medalików. Sporo ożywienia wniosły zmiany zaproponowane przez nowego trenera Dawida Szwargę i szczególnie najświeższy nabytek John Yeboah zrobił różnicę na boisku. To też dzięki byłemu piłkarzowi Śląska Wrocław padła jedyna bramka w starciu przeciwko Florze. Dzisiaj należy spodziewać się występu Niemca od pierwszych minut, ale Raków musi mieć też z tyłu głowy, że za kilka dni odbędzie się rewanż w stolicy Estonii. Odpowiednie zarządzanie kadrą jest w tym momencie istotne. Czy gospodarze zrewanżują się Wojskowym za porażkę w Pucharze Polski?

Legia od dwóch sezonów nie cieszyła się z tytułu mistrzowskiego i wydaje się, że ta kampania jest po prostu momentem prawdy dla warszawskiego projektu. Wiele działo się na rynku transferowym i wydaje się, że brakujący element w postaci skutecznego napastnika został wypełniony. Marc Gual to król strzelców Ekstraklasy w sezonie 2022/2023 z 16 trafieniami i Hiszpan daje nadzieję na powrót na tron Wojskowym. Nie zapominajmy jeszcze o kilku innych nabytkach, jak Patryk Kun, Juergen Elitim, czy też Radovan Pankov i każdy z tych zawodników może dać coś ekstra kadrze prowadzonej przez Kosty Runjaica. Bardzo istotnym faktem jest zatrzymanie Josue, który nie narzekał na brak ofert, ale kapitan Legii postanowił pozostać w polskiej lidze. Stołeczni świetnie zaprezentowali się w sparingach, gdzie pokonali m.in. Salzburg, czy Qarabag w stosunku 2:0. Czy pewność siebie pozwoli na triumf w Superpucharze?

Zgadzam się z bukmacherami i uważam, że Legia jest faworytem w tym spotkaniu, ale nie należy lekceważyć Raków, szczególnie na własnym boisku. Jestem zdania, że emocje po finale Pucharu Polski jeszcze nie opadły, dlatego też zdecydowałem się na kartki. Pobieram linię 4.5 upomnień. Arbitra nie trzeba przedstawiać, wszak Szymon Marciniak od dłuższego czasu trzyma wysoki poziom i kara zawodników w odpowiednich sytuacjach. Nasz eksportowy sędzia regularnie pokazywał w poprzedniej kampanii 4-5 kartoników, dlatego jestem zdania, że nasz próg zostanie dzisiaj pokryty. Zarówno dla Rakowa, jak i dla Legii to dobry sprawdzian na rozpoczęcie sezonu i zapewne dojdzie do kilka groźniejszych fauli, czy też prowokacji. Mam nadzieję, że Pan Marciniak sięgnie przynajmniej 5 razy do kieszonki. Do tego dokładam kornery. Raków i Legia w poprzednich rozgrywkach były overowe w ten element gry i 10 rzutów rożnych to odpowiedni próg na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
typ: poniżej 2,5 gola
@1.87 FORTUNA

Mecz o Superpuchar Polski. Jak wiadomo mecze finałowe rządzą się swoimi prawami ale bardzo często pada w nich niewiele goli, gdyż żadna z drużyn nie chce się odkryć od samego początku spotkania, bowiem presja spotkania jest ogromna i wszyscy grają bardzo uważnie w obronie. W trzech ostatnich meczach o Superpuchar padło poniżej 2,5 gola. Stawiam, że i tym razem będzie tak samo. Raków zagrał pierwsze oficjalne spotkanie przed sezonem w kwalifikacjach do LM z Florą Talin i wygrał 1:0 ale nie pokazał nic szczególnego. Teraz przed nimi rewanż na wyjeździe. Szykuje się więc bardzo ciężkie spotkanie a tu w międzyczasie mecz o Superpuchar. Możliwe, że następca Papszuna pokusi się o jakieś zmiany w wyjściowej jedenastce, która i tak jest osłabiona brakiem czołowego strzelca. Z drugiej strony Legia dla której będzie to pierwszy oficjalny mecz przed startem sezonu. Zagrali oni 3 towarzyskie spotkania i w żadnym z nich nie stracili gola a mieli wymagających rywali: Salzburg (2:0) czy Karabach (2:0). Ostatni bezpośredni mecz obydwie drużyny zagrały o finał Pucharu Polski i wtedy po regulaminowym czasie było 0:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1636
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Raków - Legia 0:0 (k. 5-6) (4-5 RR, 2-4 żk)

Legia, @2,50 Superbet
Legia Warszawa strzeli powyżej 1.5 gola + Legia Warszawa wygra jedną z połów, @2,60 Superbet
Legia Warszawa strzeli powyżej 0.5 gola + Legia Warszawa wykona powyżej 4.5 rz.rożnych + Legia Warszawa otrzyma powyżej 1.5 kartek , @3,10 Superbet



Moja pierwsza myśl na to spotkanie to wygrana Legii przede wszystkim ze względu na terminarz Rakowa i rewanż już we wtorek w Estonii, zaliczka 1:0 nie daje raczej komfortu, tym bardziej, ze już nie liczą się gole na wyjeździe (i słusznie, bo był to chory zapis), a raczej trener Szwarga nie będzie chciał odpaść już w pierwszej rundzie z pucharów. Wiadomo, że Raków się nie położy, ale gdzieś z tyłu głowy na pewno będzie asekuracja, zeby nie wylecieć przez kontuzję na wtorkowy rewanż. Wiadomo, że Raków nie ma za bogatej gabloty i jak mówił już nie raz właściciel Medalików, ze dla nich każde trofeum włożone do niej jest na wagę złota. Z drugiej strony Legia, która nie wygrała meczu o Superpuchar od 2008, przegrała 8 kolejnych takich spotkań i też ma ciśnienie, żeby w końcu przełamać tą niemoc. Do tego dokładam dwa zakłady łączone, które teoretycznie też idą w stronę przyjezdnych, ale przy różnym scenariuszu mogą wejść nawet w przypadku porażki w głównym typie. Ogólnie liczę na ciekawe otwarcie sezonu i że mecz będzie w stylu ostatniego bezpośredniego ich starcia w lidze, a nie to co zobaczyliśmy w finale Pucharu Polski.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +374
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Raków - Legia
1 drużyna liczba goli poniżej 1.5 & 2 drużyna poniżej 2.5
STS 1.65

Na początek sezonu w Polsce można powiedzieć prawdziwy hit - mistrz Polski zagra z wicemistrzem. Raków po skromnym pokonaniu Flory w pierwszym meczu eliminacji Ligi Mistrzów spróbuje powstrzymać Legię, która w sparingach wyglądała bardzo dobrze i pokonała między innymi Salzburg czy Karabach. Gospodarze mają za sobą pierwszy mecz o stawkę i to co można było zaobserwować to problemy w ofensywie, wykańczanie akcji stało na niskim poziomie i nie spodziewam się tutaj strzelaniny z ich strony. Legia tak naprawdę jest wciąż niewiadomą, bo dopiero dziś przekonamy się, czy formę ze sparingów przełoży na rozgrywki ligowe czy też pucharowe. Moim zdaniem będzie to underowe spotkanie i obie ekipy nie pokryją podanych linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1262
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar Polski
Godzina: 20:10
Spotkanie: Raków - Legia
Typ: Legia DNB
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś mamy sobotę 15 lipca, jest to dzień w którym zostanie rozegrany mecz o Superpuchar Polski. Na stadionie Miejskim w Częstochowie o godzinie 20.10 zmierzą się Raków Częstochowa oraz Legia Warszawa, w moim odczuciu ten mecz wygrają piłkarze ze stolicy Polski, ale zabezpieczam się zakładem bez remisu. Raków ma już za sobą jeden mecz o stawkę w tym sezonie, bowiem jak wszyscy wiemy rozpoczął bój o Ligę Mistrzów. W pierwszym meczu rozegranym również w Częstochowie pokonał Florę Tallin 1:0, ale gra Rakowa pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Flora stworzyła sobie jakieś sytuacje, i gdyby mieli odrobinę więcej szczęścia lub gdyby bramkarz Rakowa nie był w dobrej dyspozycji ten mecz mógłby się potoczyć inaczej. Przed Rakowem więc rewanż w Estonii, który w mojej ocenie nie będzie łatwym spotkaniem. Dlatego myślę, że w głowach piłkarzy Rakowa bardziej jest ten mecz z Florą , aniżeli z Legią. Raków w sparingach prezentował się nieźle, pokonał 4:0 Puszczę Niepołomice czy 2:1 U. Cluj oraz przegrał 1:2 ze Slavią Praga. Legia natomiast w sparingach pokazała się z bardzo dobrej strony, wygrała wszystkie 4 mecze i w każdym z nich była lepszym i konkretniejszym zespołem. Uważam, że dziś to właśnie piłkarze Legii sięgną po Superpuchar, typuję Legię DNB.
 
zellt 6,2K

zellt

Użytkownik
Tak na zdrowy rozum to Rakow powinien ten mecz najnormalniej w swiecie odpuscic. Co znaczy Superpuchar ? Nic. Przed Rakowem we wtorek rewanz z Flora majac zaliczke tylko 1:0. Teoretycznie powinni sie po Talinie lekko przejechac ale Polskie zespoly w pucharach juz nie z takimi tuzami odpadaly. Mysle, ze dla Rakowa to wlasnie kazdy mecz pucharow europejskich bedzie najwazniejszym. To tam sa prawdziwe pieniadze i tam ma sie zwracac zainwestowana kasa. Czy Rakow zaryzykuje kontuzje w meczu z Legia (maja w pamieci, ze taki Lopez odpadl im w meczu sparingowym) gdzie Warszawiacy nogi odstawiac nie beda ? Jesli Rakow zagralby tu na 100% i odpadl z Flora to chyba by sie samozaoral. Juz na tym weekendzie mistrz Bulgarii Ludogorec po porazce w pierwszym meczu kw do LM odpuscil w piatek inauguracje sezonu w lidze bulgarskiej przegrywajac z beniaminkiem 3:1 (widac co jest priorytetem). Mysle, ze tak samo powinien podejsc Rakow co powinno sie przelozyc na zwyciestwo Legii (zreszta uwazam, ze i tak bardzo mocnej). Piszac o odpuszczaniu Rakowa mam oczywiscie na mysli gre pierwszym skladem.

Jak dla mnie Legia to dzis bierze.

Legia wygra... 2,35 (sts)
Legia 1,5 gola... 2,28 (sts)
Legia wygra + wykona 4,5rr... 3,50 (sts)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Raków Częstochowa - Legia Warszawa

Widzę, że poszła spora masówka na zwycięstwo Legii dlatego uciekam od typu na zwycięstwo.
Raków Częstochowa już rozpoczął sezon od zwycięstwa u siebie 1:0 w lidze mistrzów nad Estońską Florą Tallin. Co prawda wygrana tylko 1:0 można tak to powiedzieć w końcu Estońska liga jest bardzo słaba i na pewno liczyliśmy na dużo pewniejsze zwycięstwo. W Rakowie przede wszystkim Ivi Lopez, który zerwał więzadła i czeka go przerwa kilkumiesięczna to jest ogromna strata dla zespołu. Przyszedł w Jego miejsce Jeboah ze Śląska Wrocław, który ma straszyć obrońców przeciwników. Dziś za pewne wyjdzie w 1 składzie bo z Florą rozpoczął na ławce. Każdy mówi, że dla Rakowa Superpuchar jest mało ważny i po części się zgodzę jednak nie można mówić, że wyjdą tutaj zupełnie rezerwami bo dla nich liczy się liga mistrzów - za nimi tylko 1 mecz więc liczę tutaj na walkę w 100%.
Legia w meczach sparingowych wyglądała bardzo dobrze, zwycięstwa z Salzburg 2:0, 2:0 z Qarabach czy 5:0 z Botosani na pewno rozbudziły apetyt na ten puchar. Oczywiście Legia jest w lepszej sytuacji bo jeszcze nie rozgrywają meczy kwalifikacyjnych do Europejskich Pucharów i tutaj na pewno wyjdą w mocnym zestawieniu.
Ja osobiście liczę, że ten mecz będzie przede wszystkim fajny dla oka, z bramkami a kto wygra - dla mnie to bez różnicy.

obie strzelą 1,81 Betclic
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Superpuchar Polski
Godzina: 20:10
Spotkanie: Raków - Legia
Typ: X2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Zaczynamy nowy sezon.. na naszym podwórku superpuchar.. idę tutaj w dość bezpieczny typ Remis lub Wygrana Legii.. Raków sparingi wygrana 4:0 z Puszczą, porażka ze Slavią Praga 1:2, wygrana 2:1 z Cluj no i już mecz eliminacyjny do Ligi mistrzów wygrana 1:0 z Levadia.. moim zdaniem Raków bez Papszuna będzie zmierzał w kierunku średniaka ligowego.. wzmocnienia też mnie nie przekonują dołączyli między innymi Domingez z Miedzi Pestka,Zwoliński ,Yeboah ten ostatni to solidne wzmocenie lecz odejście z Częstochowy Gutkowskiego, Musiolika, Petraska czy Kuna wydaje się że jednak zespół się osłabił..do tego dochodzi Kontia Lopeza. Legia sparingi obiecujacujace wygrane 2:0 z Quarabachem I Salzburgiem 5:0 z Botosani i 3:1 z Lechią.. Raków ma przed sobą za chwilę rewanż w Talinie,Legia puchary zaczyna dopiero za 1.5 tygodnia. Myślę że Legia tego spotkania nie przegra.. a czy wygra czy zobaczymy jedenastki to wszystko przed nami.. powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1262
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom