>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Polski Wisła Kraków - Legia Warszawa

Status
Zamknięty.
nivet 277

nivet

Użytkownik
Witam


W nadchodzący weekend Białą Gwiazdę czekają dwa pojedynki. W sobotę towarzyski z Liverpoolem oraz w niedzielę rezerwowym składem pojedynek o Superpuchar Polski z Legią Warszawa.

Wygląda na to że Wisła odpuści mecz o superpuchar na rzecz Legi.

Kursy na Legionistów w okolicach 2.80 można jeszcze złapac w necie.

Grajcie póki Buki jeszcze nie koryguja kursów.

Zapraszam do typowania i wymiany poglądów.

Legia @ 2.85 6/10 Betgun.

Pozdro
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Jak już to odpuści na rzecz Legii .
No nie wiem nie wiem przecież Legia gra z FC Homel i tego meczu na pewno nie odpuszczą. Tymczasem Wisła może zagrać z Liverpoolem jakim składem chce. Szczerze?Faworytem jest jednak Wisła.
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Rzeczywiście z rozpędu brakło &quot;i&quot;

Jasna sprawa, że Legia nie odpuści, czy ja tak napisałem ???? ?

Jednak ponad dwa dni na odpoczynek po zmaganiach pucharowych to chyba wiecej niż parenaście godzin Wisły po meczu z Liverpoolem.

Wisła wiadomo że może wystawic skład jaki chce, ale jasne chyba tez jest że nie chce się skompromitowac przed The Reds i ja uważam, że w obecnym kursie na Legię jest value.
 
matinho100 0

matinho100

Użytkownik
Kto jest wg. was faworytem superpucharu? ???? Jak myślicie która drużyna ma większe szanse na zwycięstwo?
Moim zdaniem jest to legia... ponieważ Wisła nie przyłoży się zbytnio do tego meczu...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Faworyta ciężko wskazać za to myśle że under 2,5 prędzej ;)
Wisła pewnie myślami meczem z Liverpoolem (chociaz to mecz towarzyski) z penością cenniejsze doświadczenie dla zawodników niż superpuchar z Legią który też można nazwać sparingiem ;)
Ja tu daje lekkie wskazanie na Legie z większym prawdopodobieństwem remisu Wiśle specjalnie na takich trofeach nie zależy mam wrażenie że Legii bardziej ale to niech potwierdzi jakichś Warszawiak bo to tylko moje zdanie
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem będzie Legia.


&quot;- Długo zabiegaliśmy o mecz z Liverpoolem - przypomniał dzisiaj Maciej Skorża. Dlatego w spotkaniu o Superpuchar z Legią Warszawa zagrają dublerzy.&quot;

&quot;W starciu z Legią, która przyjedzie do Ostrowca w optymalnym składzie, może to okazać się za mało.&quot;

Wisła, której osobiście kibicuje stawia mecz z The Reds na 1 miejscu. Będą chcieli się pokazać z dobrej strony, a poza tym nie po to się organizuje sparing z tak silną drużyną żeby grać rezerwami. Legia na pewno podejdzie do tego meczu na poważnie i zagra w mocniejszym składzie a poza tym będą mieli dużo więcej czasu na odpoczynek.

&quot;Skład ten może wyglądać mniej-więcej tak: 1 Ilie Cebanu - 2 Peter Singlar, 24 Mateusz Kowalski, 3 Rafał Darda, 15 Junior Diaz - 11 Tomasz Dawidowski, 10 Krzysztof Mączyński, 14 Przemysław Szabat, 18 Andrzej Niedzielan - 5 Grzegorz Kmiecik, 19 Patryk Małecki&quot;

Z takim składem przeciwko Legii nie ma większych szans. Legia poczyniła poważne wzmocnienia w tym okienku i ma dużo szerszą kadrę od Wisły.
Stawiam na zwycięstwo Legii.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Trzeba stawiac na Legię dopóki kursy są warte grania. Wisła woli grac sobie sparingi to niech sobie gra tylko w Polsce są takie numery, ale my typerzy mozemy na tym skorzystac ????
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu Legii z Homel w Uefa mysle ze Wisła moze wygrac ten Superpuchar nawet 3 składem.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5472261,Giza_i_Kumbev_wypadli_ze_skladu_Legii_na_Superpuchar.html
an Urban wybrał 18 zawodników, którzy pojechali do Ostrowca Świętokrzyskiego na niedzielny mecz o Superpuchar z Wisłą Kraków (godz. 20.15, transmisja w TVP). W porównaniu do spotkania z FK Homel w kadrze są dwie zmiany. Nie ma Pance Kumbeva i Piotra Gizy. Są Jakub Wawrzyniak i Sebastian Szałachowski

Trener Legii obiecał, że w przeciwieństwie do szkoleniowca Wisły Macieja Skorży nie wystawi rezerw (krakowianie dzień wcześniej grają towarzyski mecz z Liverpoolem w Szwajcarii), choć jakieś zmiany w składzie być mogą. Przede wszystkim wraca do gry reprezentacyjny obrońca Wawrzyniak. A w ogóle Legia w Ostrowcu będzie miała do wyboru aż trzech lewych obrońców, bo w składzie są jeszcze Przemysław Wysocki oraz Tomasz Kiełbowicz.
Początek sezonu jest z pewnością rozczarowujący dla Kumbeva. Macedoński obrońca po przyjściu z Groclinu miał tworzyć parę stoperów z Dicksonem Choto. Jednak po blamażu 1:6 w sparingu ze szwajcarskim FC Basel Kumbev przegrywa na razie rywalizację z 32-letnim Wojciechem Szalą, zresztą na razie nowym kapitanem zespołu. Podczas meczu Pucharu UEFA siedział na ławce, teraz zabrakło dla niego nawet miejsca w osiemnastce. W piątek można było tylko spekulować, kto pojedzie, a kto zostanie w Warszawie. Skład został wytypowany w sobotę.
W czwartek po raz pierwszy od dwóch miesięcy po przerwie spowodowanej kontuzją zagrał Giza. Nie był to udany występ i poobijany w spotkaniu z Białorusinami zawodnik dostał wolne. Na pozycji wysuniętego pomocnika, właściwie cofniętego napastnika, wystąpi Roger. Polski Brazylijczyk z Homel wszedł dopiero w drugiej połowie, bo ma zaległości treningowe. Na tej pozycji grał w naszej kadrze podczas mistrzostw Europy.
W ataku zapewne wystąpi Takesure Chinyama, który ma też zaległości treningowe, ale nawet jego krótkie wejście w czwartek było bardziej pożyteczne niż gra hiszpańskiego debiutanta Mikela Arruabarreny. Mimo, że można było tego się spodziewać, do Ostrowca nie pojechał prawy obrońca Piotr Bronowicki, który u trenera Urbana jest już raczej skończony. Z powodu kontuzji nadal pauzują Bartłomiej Grzelak i Edson.
Kadra Legii na niedzielny mecz z Wisłą
Bramkarze: Jan Mucha, Wojciech Skaba
Obrońcy: Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Jakub Wawrzyniak, Przemysław Wysocki
Pomocnicy: Ariel Borysiuk, Roger Guerreiro, Maciej Iwański, Miroslav Radović, Maciej Rybus, Sebastian Szałachowski, Aleksandar Vuković
Napastnicy: Mikel Arruabarrena, Takesure Chinyama, Piotr Rocki

Przewidywany skład Legii:
Mucha - Rzeźniczak, Szala, Choto, Wawrzyniak - Radović, Vuković, Iwański, Roger, Rybus - Chinyama
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
http://www.weszlo.com/blog/1
Odnośnie tego meczu wypowiedział się Super Czesio :
&quot;Historia lubi się powtarzać. Kilka dobrych lat temu też w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się mecz o Superpuchar Polski. Amica wystawiła wtedy przeciwko Wiśle rezerwy – juniorów oraz piłkarzy, którzy wracali po kontuzjach. Wiecie, Przerada wracający do zdrowia, Kasperski po Achillesie z krótszą nogą, Dubiela, Panin, Koszaków... No i ja na bramce, choć wtedy byłem już trenerem rezerw. Doszło do tego, że 16-letni Darek Dudka, który grał w obronie, krzyczał do mnie: - Trenerze, niech pan mi poda!
W końcówce meczu Paweł Pęczak (też rekonwalescent) nie miał już siły biegać, więc poszedł do ataku. Dostał piłkę na 30 metrze, nie wiedział co zrobić, bał się, że mu zabiorą, więc strzelił, a Sarnat puścił. I tak to wygraliśmy 1:0! Sam zostałem bohaterem, a jedna z gazet dała tytuł: „Kuchenka dla Michniewicza”.
Dlatego kto wie, co wydarzy się w niedzielę – Wisła zagra rezerwami, ale w Superpucharze już nie do takich niespodzianek dochodziło. Inna sprawa, że szkoda takiego meczu. Co roku traktowany jest jak kukułcze jajo. W zeszłym sezonie Groclinowi i Kolporterowi nie chciało się przyjechać do Lubina, to przyjechał Bełchatów. Teraz Wisła przysyła rezerwy. Cały czas zaniżamy standardy.
W Anglii można ustalić, że sezon rozpoczyna się od spotkania o Tarczę Dobroczynności, zawsze na tym samym stadionie (ostatnio grano w Cardiff, bo Wembley było remontowane). A u nas pełny bałagan... Nie mówię już o tym, że za chwilę moja Arka zaczyna ligę, ale nie wiemy, którą. W normalnych warunkach można przygotować się pod mecz z konkretnym rywalem, a my nawet nie mamy pojęcia, czy nas czeka spotkanie z Polonią Warszawa, czy np. wyjazd do Świnoujścia. To już naprawdę przestaje być śmieszne.
Jutro mamy konferencję na ORP Błyskawica. Zobaczymy, czy osiądziemy na mieliznie, czy będzie cała naprzód ???? &quot;

Bardzo ciekawe spojrzenie. Ja pamiętam, że w zeszłym roku to Legia przyjechała w Pucharze Polski czy Ligi już nie pamiętam drugim składem i ograli Wiślaków na Reymonta ! Moim zdaniem kurs wcale nie jest zawyżony. Legia grała padaczkę z Homel i młodzi Wiślacy nie są bez szans.
Inna sprawa, że trochę żal że Puchar Polski czy Superpuchar traktowane są przez kluby po macoszemu. Ale to już temat na inną dysuksję .
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Remis do końca 1 połowy wydaje mi się rozsądnym typem. Ewentualnie under 2.5
Szkoda, że polskie drużyny tak odpuszczają ten puchar. Powinna być o wiele większa wygrana aby zmotywować zespoły. Mecz moim zdaniem powinien być rozgrywany na Śląskim.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jacques Legia rezerwami na Reymonta przyjechała w meczu Pucharu Ekstraklasy ;) i wygrała po błędzia bramkazra Wisły po strzale Bartka Grzelaka.
Dzisiejszy mecz moim zdaniem wcale się tak jednostronnie nie zapowiada, Legia widac że nie ma pomysłu na gre w spotkaniu z Homel. To było walenie głową w mur można powiedziec. Wisełka wczoraj pokazała dobrą gre z Liverpoolem jednak w dzisijeszym meczu zapewne wielu graczy z tamtego meczu nie zobaczymy. Druga sprawa że rezerwowi Wisły nie są aż tak słabi bo to przecież m.in Niedzielan czy Małecki a wiec dobrzy gracze jak na nasze podwórko.
A to że puchar ten jest traktowany po macoszemu to już jest parodia. Dobrze że PZPN nie wymyslił że mecz zostanie rozegrany o 10 rano ???? co zdarzało się w ostatnich latach że Finał Pucharu Polski był rozgrywany o 12... A o traktowaniu go przez drużyny także szkoda już się wypowiadac;)
Niech wygra dzisiaj lepszy ????
 
foltest 0

foltest

Użytkownik
Moim zdaniem jednak Legia jest tutaj faworytem. Wisła fakt, zagrała wczoraj niezły mecz z Liverpoolem (co szczerze mówiąc nieco mnie zaskoczyło) ale rzecz w tym że ten mecz był właśnie wczoraj. I trener Skorża raczej nie będzie miał innego wyjścia - będzie musiał wystawić bardzo rezerwowy skład. A jeśli chodzi o rezerwy Wisły to są one dużo słabsze od I drużyny Legii a nawet od jej rezerw. Po drugie Legia z pewnością będzie się chciała zrehabilitować za słaby występ przeciwko KF Homel. Legioniści zdają sobie sprawę że zagrali słabo ale moim zdaniem wynikało to nie tyle z braku umiejętności czy pomysłu na grę ale po prostu z nieprzygotowania do nieco wcześniej rozpczynającego się sezonu. Roger i Chinyama mieli spore zaległości treningowe i nie mogli zagrać całego meczu, Giza wrócił po kontuzji ale co wyprawiał wszyscy widzieliśmy, zaś nowy nabytek Arru jest jeszcze kompletnie nie zgrany z drużyną. Myślę jednak że z meczu na mecz powinno wyglądać to coraz lepiej.
Tak więc typ na dzisiaj to lekko Legia, chociaż jako murowanego faworyta bym jej nie stawiał, a najpewniejszy z tego wszystkiego będzie chyba under.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Pragnę tutaj tylko przypomnieć o meczu w Pucharze Ekstraklasy(?) w ubiegłym sezonie gdzie Legia grała rezerwowym składem przeciwko full ekipie Wisły... i wszyscy wiemy jak to się skończyło. Dla mnie ten mecz to no bet, nawet jakby Wisła grała 5. składem. Jeżeli miałbym wybierać to under 2.5.

pozdrawiam
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Pragnę tutaj tylko przypomnieć o meczu w Pucharze Ekstraklasy(?) w ubiegłym sezonie gdzie Legia grała rezerwowym składem przeciwko full ekipie Wisły... i wszyscy wiemy jak to się skończyło. Dla mnie ten mecz to no bet, nawet jakby Wisła grała 5. składem. Jeżeli miałbym wybierać to under 2.5.

pozdrawiam
z tego co pamietam to Juszczyk nie jest podstawowym zawodnikiem Wisły.
 
deivid 286

deivid

Użytkownik
Bynajmniej znakomita większość zawodników to był pierwszy skład.
Pamietam strzelal Grzleak z duzego kąta i piłka prawdopodbnie nie wpadła by do bramki, ale niestety Juszczyk wbił sobie ja do bramki. Legia wygrała wtedy na konkretnym farcie, bo Wisła przewazała przez cały mecz, jednak Legia broniła sie prawie cały mecz cała jedynastką. Jednak dzisiaj myśle ze moze byc róznie. Co prawda Wisła gra 2 składem, ale po tym co Legia pokazała w PU to mysle ze dzisiaj Wisła ma szanse na zwyciestwo w Superpucharze. Dodam ze zmiennicy bedą sie chcieli pokazac i beda bardzo zmotywowani przed sezonem, aby wywalczyc miejsce w podstawowej 11.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja mimo iz jestem zawsze kibicem Wisly i serce mi zawsze mowi ze Wiselka wygra to jednak rozum mowi co innego.....
ja wiem ze kazdy pisze ze rok temu tez jak legia grala rezerwami miala przegrac a wygrala.....ale takie niespodzianki czesto sie nie zdarzaja dlatego nazywane sa niespodziankami.......
uwazam ze w tym meczu juz nie bedzie niespodzianki i pewnie wygra Legia......
gdyz musi pokazac ze nie jest bez formy przed waznym meczem w UEFA.....
dlatego ze mimo iz stawka meczu nie jest mistrzostwo to dla Legi aby zatrzec obraz z ostatniego meczu bedzie to mecz jak o mistrzostwo.........
wiedza ze musza juz zlapac forme aby nie wypasc juz na starcie UEFA.....
dla mnie STAWKA 9/10 NA LEGIE (po kursie 1,76 na zdobycie pucharu) !!!!!!
a na 2,2 w regulaminowym czasie stawka 7/10 na LEGIE
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wisla Krakow - Legia Warszawa
Legia Warszawa @2.10 ✅
Under 2.5 goals @ 1.70⛔

BetGun


Zacznijmy od skladow . Wiadomo nie da sie grac dzien w dzien tym samym skladem wiec Wisla po wczorajszym sparingu z angielska druzyna Liverpool zagra rezerwami. Choc wielu z nas od razu skazuje na przegrana Wisle , mysle ze nie bedzie t otaki latwy mecz . Wisla w rezerwie ma naprawde kilku bardzo dobrych grajkow ktorzy umieja namieszac na boisku. Jednym z nich jest Patryk Malecki ktory w ubieglym sezonie gral w Zaglebiu Sosnowiec, ale teraz deklaruje walko o wejscia na boiska . Bycmoze trener Maciej Skorza na boisko desygnuje od pierwszej minuty Mauro Cantoro ktory podczas wczorajszeog meczu z FCL zszedl w czasie przerwy. Co do warszawskiej Legi , racja nie grali najlepiej w Pucharze UEFA a wrecz grali katastrofalnie , mieli tam niektore sytyuacje ale hiszpanski napastnik niezbyt dobrze wkomponowal sie obecnie w zespol , dzis na szpicy zobaczymy Chinyame a za nim Radovicia Vukovica Rogera Rybusa i Iwanskiego czyli bardzo duza moc razenia , w obronie na srodku Szala z Choto oraz po bokach Rzezniczak i Wawrzyniak . Sklad moim zdnaime jak najbardziej prawidlowy do ktorego trener Urban wrocil , bo pamietamy wczesniej w koncowkach Ekstraklasy stosowal 4-4-2 (nie liczac meczu UEFA oczywiscie) i zageszczenie pola lepiej pasuje Warszawskiej druzynie . Jeszcze na pewno troche brakuje Iwanskiemu do optymalnej formy ale mysle ze z pomoca Radovicia Rogera czy Vukovicia dadza rade oslabionej Wisle i zdobeda Super Puchar Polski ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Krótki podsumowanie tegorocznej imprezy:
Jak zwykle zawiódł PZPN - chyba wiecie za co. Brawa dla kibiców obu drużyn, Legia doping na dobrym poziomie, szkoda że tak mało Wiślaków . Niestety na minus, że co druga przyśpiewka-bluzga. Brakowało też opraw.
Jeśli chodzi o stronę piłkarską- Legia moim zdanie zawiodła mimo wywalczenia tytułu. &quot;Wymęczone&quot; zwycięstwo, choć Juszczyk parokrotnie ratował Wisłę. Ledwo na nogach trzymał się Roger, bardzo słabo zagrał Rocki mimo strzelenia bramki. Cóż- zamiast ciekawego widowiska była słaba gra obu drużyn. Mam nadzieję, że za rok superpuchar będzie SUPERPUCHAREM !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom