>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Superpuchar UEFA] Inter Mediolan - Atletico Madryt [27 sierpnia]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Inter Mediolan - Atletico Madryt
Kursy z bet-at-home :
2,10 - 3,00 - 3,20
Monaco 20:45
27 sierpnia
Na początku nie wiedziałem gdzie wstawić temat, czy w temacie Ligi Mistrzów czy Ligi Europejskiej, ale ostatecznie zdecydowałem się na Ligę Mistrzów ze względu na większy prestiż i zainteresowanie ;-).
Już w najbliższy piątek dojdzie pojedynku gigantów. Zwycięzca ligi mistrzów kontra zwycięzca ligi europejskiej sezonu 2009/2010.
Inter jako triumfator ligi mistrzów po pokonaniu 2:0 Bayernu Monachium na Santiago Bernabeu w Madrycie w Monaco stoczy pojedynek z Atletico Madryt które pokonało Fulham w finale Ligi Europejskiej.
Faworytem według bukmacherów jest Inter Mediolan i uważam, że słusznie. Mają oni szansę na historyczne 6 pucharów. Zdobyli już mistrzostwo Włoch, puchar Ligi Mistrzów, Puchar Włoch, Super Puchar Włoch, teraz czeka ich kolejne trofeum Super Pucharu UEFA.
Inter ma nowego trenera Beniteza który prowadził Liverpool, w sparingach Inter zaprezentował się nieźle, natomiast o Atletico nie mogę dużo napisać.
Mecz wyemituje Polsat 20:45. ;-)​
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Takie pytanko...Co prawda nie do końca w temacie, ale nie wiem gdzie zapytac. Dlaczego internetowi bukmacherzy nie maja opcji tzw awansu w meczu Inter - Atletico ?? Sa tylko koncowe wyniki meczow...A przeciez moze byc remis po 90 minutach i dogrywka...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Takie pytanko...Co prawda nie do końca w temacie, ale nie wiem gdzie zapytac. Dlaczego internetowi bukmacherzy nie maja opcji tzw awansu w meczu Inter - Atletico ?? Sa tylko koncowe wyniki meczow...A przeciez moze byc remis po 90 minutach i dogrywka...
Bet365 ma brzydki zwyczaj wystawiać ten zakład dosyć późno. W innych pewnie też się pojawi, ew. na live raczej będzie &quot;kto wygra puchar&quot;
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Mecz ciekawy, na pewno emocji nie zabraknie. Obie ekipy sa naszpikowane gwiazdami, do tego zobaczymy na co tak na prawde te druzyny stac. Sparingi to tylko przetarcie przed sezonem, a mecz o punkty zawsze mobilizuje. Dodatkowo Benitez na pewno bedzie chcial pokazac ze jest godnym nastepca Mourinho.
Inter stoi tez przed wielka szansa aby powtorzyc sukces Barcelony i zdobyc wszystko co mozliwe, wiec na pewno woli walki im nie zabraknie.
Z drugiej strony Atletico, ktore na poczatku LE nie bylo tak do konca traktowane jako faworyt, a jednak udowodnili ze potrafia grac w pilke. W tej druzynie tej jest kilku ciekawych pilkarzy, w dodatku mlody ambitny trener. Osobiscie wolalbym ogladac zwyciestwo Hiszpanow, ale to Inter jest faworytem.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Nie wiem czemu tak mało osób się tu udziela i nic nie sugeruje. Ja w tym meczu widzę bardzo wiele ciekawych typów , za które postawiłbym duże pieniądze i zapewne na któryś z nich postawię. Mecz o Superpuchar będzie miało takie samo wielkie znaczenie dla Interu co dla Atletico. Inter może zagarnąć kolejny puchar zaraz po LM i udowodnić, że wciąż po odejściu Mou jest bardzo silną drużyną. Atletico natomiast nie wygrało Copa del Rey i musiało zadowolić się tylko pucharem Ligi Europy. Dziś może się to zmienić i pomimo porażki w krajowym Copa del Rey mogą poprawić sobie nastroje i sprawić, że jeszcze przed sezonem rozpoczynającym się za 2 dni będą pełni energii i wiary we własne możliwości. Czy czerwono białe barwy okażą się mocniejsze na starym kontynencie? Dobrze wiemy , że Rafa Benitez już w poprzednim sezonie spotkał się z drużyną Atletico prowadząc Liverpool. W wywiadzie dodał, że najbardziej niebezpieczni oczywiście będą Aguero i Forlan i odpowiednio przygotuje swoich graczy aby nie ulegli zabójczej ofensywie Rojiblancos.

Atlético: De Gea; Ujfalusi, Godín, Domínguez, Antonio López; Reyes, Assuncao, Raúl García, Fran Mérida; Forlán i Kun Agüero.
Inter: Julio César; Maicon, Lucio, Samuel, Chivu; Zanetti, Cambiasso; Eto&#39;o, Sneijder, Pandev; i Milito
Arbiter: Massimo Busacca (Suiza).
Stadion: Louis II de Mónaco.

Typy:
Obie strzelą -- @ 1.90 Bet365
W której połowie padnie więcej goli? - Druga połowa - @ 2.05 Expekt
Łączna ilośc pkt za kartki - over 35.5 -- @ 1.95 Expekt ( żółta kartka 10pkt, czerwona 25, czyli minimum czerwona kartka i 2 żółte lub 4 żółte minimum)
Która drużyna wygra 2. połowę (liczą się tylko gole strzelone w 2. poł.)? -- Atletico -- @ 4.20 Bwin​

 
H 0

hanry

Użytkownik
Nie ma co się rozpisywać o tym meczu. Myślę, że INTER rozjedzie Atletico M. Forlan i Kun to za mało na pakę z Włoch, która wygrała LM. Będzie to jednostronny mecz Stawiam na Inter. Przewidywalny wynik 3:0 ???? Kurs 1.9 na Bet365 bardzo dobry. POLECAM
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Superpuchar Europy
Inter Mediolan - Atletico Madryt​



Dziś o 20.45 tradycyjnie w dniu losowania grup europejskich pucharów w Monaco odbędzie się mecz pomiędzy triumfatorami europejskich pucharów z poprzedniego sezonu - Interem oraz Atletico.
Inter po odejściu Mourinho i zatrudnieniu Rafy Beniteza bez specjalnych zmian personalnych. Poza odejściem Mario Balotelliego do Manchesteru City skład nie zmienił się. Siłę zespołu stanowią Ci sami zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie zdobywali potrójną koronę.
Największym sukcesem zespołu Rojiblancos było zatrzymanie Diego Forlana i Kuna Aguero. Z drużyną z Madrytu pożegnali się Pablo Ibanez oraz Ruben Perez. Skład natomiast wzmocnili obrońcy: Villareal Diego Godin oraz mający polskie korzenie Luis Filipe Kasmirski z Deportivo. Trzeba przyznać iż są to dobre wzmocnienia lini defensywnej. Na ławce trenerskiej Quique Floresa - jednego z wyróżniających się trenerów w lidze hiszpańskiej.
Trudno przewidzieć kto zdobędzie pierwsze trofeum w sezonie. Obie ekipy dopiero w ten weekend rozpoczynają rozgrywki ligowe. Ja stawiam jednak na to, iż obie drużyny zdobędą bramkę. Inter z Diego Milito, Samuelem Eto&#39;o z przodu i Wesleyem Sneijderem za plecami są z pewnością w stanie pokonać nowo poukładaną linię obrony Atletico i młodziutkiego bramkarza : De Gee. Hiszpanie natomiast z Aguero i najlepszym piłkarzem afrykańskiego mundialu Forlanem również mają czym postraszyć.
Mam nadzieję, iż ujrzymy ciekawe widowisko ze sporą ilością goli. ;)

Przewidywane składy:
Inter Mediolan: Julio Cesar - Maicon, Lucio, Samuel, Chivu - Cambiasso, Zanetti - Eto&#39;o, Sneijder, Pandev - Milito.
Atletico Madryt: De Gea - Ujfalusi, Dominguez, Godin, Filipe - Reyes, Assuncao, Tiago, Simao - Forlan, Aguero.

Moje typy:
Obie drużyny strzelą:TAK 1,83-&gt;Bet365
Diego Forlan strzelcem gola:TAK 2,87-&gt; Bet365
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Jestem pod ogromnym wrażeniem gry Atletico. Widać, że Quique Flores odwala tam kawał dobrej roboty. Co do Interu..Jeszcze sporo pracy przed panem Benitezem i okazuje się, że Inter nie taki straszny jak go malują. Wczoraj na losowaniu grup piłkarskiej Ligi Mistrzów wszystkie nagrody indywidualne trafiły do bohaterów z Mediolanu przypominam..Najlepszy snajper ubiegłego sezonu LM nie trafia karnego w 90 minucie w takim meczu..Bez komentarza. Gratuluję drużynie z Madrytu i życzę sukcesów w obecnym sezonie, bo im się to należy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Atletico po raz kolejny udowodnilo ze potrafi grac w pilke. Wygrana z Interem w meczu o taka stawke jest nie lada wyczynem, a do tego styl w jakim zwyciezyli byl przekonywujacy.
Mlody, glodny sukcesow trener, do tego ciekawa druzyna i nareszcie jakis sukces.
Ciekawe tylko czy potwierdza swoja wartosc w Primiera Division. Osobiscie to mam nadzieje ze tak, bo juz od kilku sezonow Atletico zasluguje na cos wiecej w lidze.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
A ja myśle że nie ma za bardzo co się sugerować wynikiem tego meczu , nie sądzę aby Inter brał na poważnie ten puchar i to spotkanie. Drużyna z Włoch jeszcze nie zaczęła sezonu i nie jest w rytmie meczowym a Benitez dopiero nie dawno zaczął z nimi prace i ma jeszcze dużo czasu na poukładanie tej drużyny na najważniejsze spotkania Ligi i LM.
Superpchar UEFA to taki towarzyski meczyk który na pewno nie jest wyznacznikiem siły zespołu , pamiętam jak Zenit ograł Manchester United dwa lata temu i samo to jest przykładem że drużyny raczej na serio do tych spotkań nie podchodzą .

Jestem pewien że gdyby to była np. 1/8 czy 1/4 LM to Inter tutaj rozniósł by Atletico , a tak to piłkarze nie są jeszcze w rytmie meczowym , wrócili dopiero z wakacji i z gali losowania LM i nie byli na pewno za bardzo zmotywowani do tego spotkania co zaowocowało słabszą grą.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
A ja myśle że nie ma za bardzo co się sugerować wynikiem tego meczu , nie sądzę aby Inter brał na poważnie ten puchar i to spotkanie. Drużyna z Włoch jeszcze nie zaczęła sezonu i nie jest w rytmie meczowym a Benitez dopiero nie dawno zaczął z nimi prace i ma jeszcze dużo czasu na poukładanie tej drużyny na najważniejsze spotkania Ligi i LM.
Superpchar UEFA to taki towarzyski meczyk który na pewno nie jest wyznacznikiem siły zespołu , pamiętam jak Zenit ograł Manchester United dwa lata temu i samo to jest przykładem że drużyny raczej na serio do tych spotkań nie podchodzą .

Jestem pewien że gdyby to była np. 1/8 czy 1/4 LM to Inter tutaj rozniósł by Atletico , a tak to piłkarze nie są jeszcze w rytmie meczowym , wrócili dopiero z wakacji i z gali losowania LM i nie byli na pewno za bardzo zmotywowani do tego spotkania co zaowocowało słabszą grą.
Moze i masz troche racji, ale nie moge sie z tym zgodzic ze pilkarze traktowali ten mecz jak towarzyski. Na pewno pilkarze obu druzyn chcieli wygrac to spotkanie bo puchar to jednak puchar, ale widac bylo ze Benitez nie poukladal jeszcze do konca tego zespolu, z reszta co sie dziwic liga dopiero sie zacznie, a poza tym trener jeszcze nie mial na to zbyt duzo czasu wiec nie ma co sie mu dziwic. Nie twierdze tez ze ten mecz jest jakims wyznacznikiem na przyszly sezon, tylko to ze Atletico po raz kolejny potwierdzilo swoja sile, a na Inter Beniteza jeszcze przyjdzie czas.
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Dwight18 jak przeczytałem Twoją wypowiedź to złapałem się za głowę. Jak można mecz o Super Puchar Europy nazwać towarzyskim?! Takich bzdur to naprawdę dawno nie słyszałem. Pozdrawiam kumatych.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Mega pozytywne wrażenie zrobiło na mnie Atletico wczoraj!
Przed spotkaniem stawiałbym w ciemno puchar dla Internazionale, no ale boisko wszystko zweryfikowało... najlepszy bramkarz, obrońca, pomocnik i napastnik oraz gracz roku z jednej drużyny to musi robić wrażnie... Hmmm... chyba nie na graczach z Madrytu ????
Jak dla mnie Milito - na pewno nie gracz roku! 90 minuta udowodniła, oczywiscie &quot;każdemu zdarzyć się może bla bla bla&quot;, ale najlepszemu zawodnikowi nie powinno! Wielki plus dla De Gei ????
Zobaczymy, jak Inter Beniteza będzie radził sobie w nowym sezonie, bo o ile wysokie miejsce w Serie A jest oczywistością o tyle LM może ich ostro sprowadzić na ziemię.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
INTER rozjedzie Atletico M
widac jak sie znasz ;)

Milito Karnego nie wykorzystał to nie dobrze.Przegrali do zera znając życie wszyscy napalali się na Inter,a powinniscie wiedziec że nie zawsze zespół który wygra LM wygrywa superpuchar Europy ,najdobitniejszy przykład widzieliscie wczoraj.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Dwight18 jak przeczytałem Twoją wypowiedź to złapałem się za głowę. Jak można mecz o Super Puchar Europy nazwać towarzyskim?! Takich bzdur to naprawdę dawno nie słyszałem. Pozdrawiam kumatych.
Każdy kto ma chociaż troszeczke pojęcia o piłce powie ci to samo , za głowe to może się ktoś złapać jak zobaczy że pieprzysz od rzeczy a nawet nie wiesz że ten mecz to dopiero inauguracja sezonu i gwiazdy po powrocie z urlopu nie są jeszcze w pełni sił i na pewno nie chą ryzykować jakiś kontuzji grając na maksa.

Zastanów się najpierw na swoją głupotą a potem możesz dopiero coś napisać .

Barca w tamtym roku z Shakhtarem tak samo grała może na 50 % swoich możliwości , to samo United z Zenitem.

Jak dla mnie Milito - na pewno nie gracz roku! 90 minuta udowodniła, oczywiscie &quot;każdemu zdarzyć się może bla bla bla&quot;, ale najlepszemu zawodnikowi nie powinno! Wielki plus dla De Gei
Niby dlaczego nie powinno? nie takim piłkarzom zdarzały się przestrzelone rzuty karne , z Roberto Baggio w finale MŚ na czele . Przestrzelony karny to na pewno nie jest wina słabych umiejętności.

A tak w ogóle to masz jakieś wątpliwości czy Milito powinien dostać nagrode dla najlepszego piłkarza LM? jeśli tak to chyba zbyt wielu meczów w Champions League nie oglądałeś , wystarczy powiedzieć że Milito sam wygrał Interowi finał , strzelał arcyważne bramki z Chelsea w 1/4 i z Barcą w 1/2 więc nie gadaj głupot.
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
Każdy kto ma chociaż troszeczke pojęcia o piłce powie ci to samo , za głowe to może się ktoś złapać jak zobaczy że pieprzysz od rzeczy a nawet nie wiesz że ten mecz to dopiero inauguracja sezonu i gwiazdy po powrocie z urlopu nie są jeszcze w pełni sił i na pewno nie chą ryzykować jakiś kontuzji grając na maksa.

Zastanów się najpierw na swoją głupotą a potem możesz dopiero coś napisać .
Gościu naucz się czytać ze zrozumieniem a dopiero wtedy wypowiadaj. Polemika z Tobą jest bezsensu, bo po Twojej wypowiedzi powyżej wnioskuję iż należysz do pokolenia jak ja to nazywam &quot;internetowych napinaczy&quot; którzy mało wiedzą a dużo piszą.Człowieku czy inauguracja czy nie, to nie ma nic do rzeczy. Chodziło mi o rangę meczu, czy to tak ciężko było zrozumieć:/???? Pozdro kumaci ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
gwiazdy po powrocie z urlopu nie są jeszcze w pełni sił i na pewno nie chą ryzykować jakiś kontuzji grając na maksa.
Po to się wraca z urlopu, żeby zapieprzać na maksa na treningach i w meczach od razu pojawią się efekty od pierwszego spotkania. Mecz o Super Puchar Europy tak jak towarzyski ? bez komentarza ... ???? ???? http://forum.bukmacherskie.com/members/dwight18-u61118.html
dwight18
widzę, że się z każdym tylko kłócisz, starając się uwzględnić swoje racje, a wychodzi jak zwykle - błaźnisz się na każdym poziomie. Z administratorem, czy tam moderatorem było to samo, to Ci trochę przykrócił ???? Ściągnij w końcu kapelusz i głowa w dół - zacznij normalnie dyskutować, bo będziesz takim pośmiewiskiem jak Haz$ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom