>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

pisak 1

pisak

Użytkownik
Mam pytanie czy kwota 1000zl jest wystarczalna zeby zaczac zarabiac na Surebetach? I ile mniej wiecej przynioslo by mi zysku w ciagu miesiaca ?
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
w tydzień wyciągnąłbyś w miarę dużo o ile możliwa jest szybka wpłata do buka.... każdy dzień jest inny....polecam http://www.betsquare.com wychwytuje może ok 10 spotkań dziennie .... największy profit(chyba tak to się nazywa- chodzi mi o możliwy zysk) widziałem 28,xx % a tak z reguły 0,50- 5 % ...... przy tysiącu zł myślę, że opłacałóby się nawet, jeżeli oczywiście nie masz jakiś wielkich oczekiwań
pzdr.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Surebety istnieją tylko w teorii.
Po pierwsze, należy ograniczyć grupę setek buków do kilku-kilkunastu najbardziej zaufanych, co znacząco ogranicza szansę wystąpienia &quot;pewnego typu&quot;
Po drugie chyba każdy bukmacher ma w regulaminie napisane, że zawsze może bez wyjaśnień anulować zakład, zwłaszcza puszczony za dużą kwotę.
Po trzecie, trzeba dokładnie znać inne punkty regulaminów, np w betgunie płaci się dodatkowo prowizję od wyciągnięcia z konta pieniędzy. Istnieje pewnie wiele innych sztuczek, nie znam się na nich dokładnie.
Po czwarte surebety istnieją niezwykle krótko, bo gdy pracownik firmy bukmacherskiej zauważy, że nagle wszyscy typują duże kwoty tylko na jeden wynik, wyda mu się to podejrzane i ureguluje kursy, poza tym wcześniej zazwyczaj porównuje własne kursy z kursami u konkurencji.
Po piąte, istnieją prowizje za przelewy w sieci, a potem za przelew na konto.
Po szóste, istnieją ograniczenia co do przyjmowanych kwot, co przy większych sumach uniemożliwia grę, a przy małych kwotach gra jest nieopłacalna.

Ogólnie bardzo ryzykowny i niebezpieczny sposób typowania, ewentualna wygrana netto mizerna. Moim zdaniem z surebetów na dłuższą metę nie da się &quot;wyżyć&quot;.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ogólnie bardzo ryzykowny i niebezpieczny sposób typowania, ewentualna wygrana netto mizerna. Moim zdaniem z surebetów na dłuższą metę nie da się &quot;wyżyć&quot;.
Zaczynałem z 4000 zł pod koniec stycznia. W chwili obecnej mam ponad 35 tys. zł zysku. Ponad 95% zakładów było tylko u dwóch buków. Da się? Da.
Ale 1000 zł to według mnie dużo za mało na początek.
 
damians888 0

damians888

Użytkownik
Zaczynałem z 4000 zł pod koniec stycznia. W chwili obecnej mam ponad 35 tys. zł zysku. Ponad 95% zakładów było tylko u dwóch buków. Da się? Da.
Ale 1000 zł to według mnie dużo za mało na początek.
Mozna wiedziec z jakiej strony korzystales?(chodzi mi oczywiscie o strone ktora wylapuje surebety)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Z żadnej strony nie korzystałem (oprócz stron buków oczywiście), wyłącznie z oprogramowania, które sam napisałem.
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
raczej z 1000 zl bedize ciezko , dobrze by bylo miec tak ze 2 albo 3 tysiace. zyski zaleza od dnia czasami jest masa zakladow i mozna ugrac 40 euro a czasami nic. ja generalni gram na surbety rzedu 2-5 % na wieksze surbety jest ryzykownie stawiac , bo jeden z bukow ktory sie pomyli anuluje wtedy kursy i zwraca kase.
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
Surebety istnieją tylko w teorii.
Po pierwsze, należy ograniczyć grupę setek buków do kilku-kilkunastu najbardziej zaufanych, co znacząco ogranicza szansę wystąpienia &quot;pewnego typu&quot;
Po drugie chyba każdy bukmacher ma w regulaminie napisane, że zawsze może bez wyjaśnień anulować zakład, zwłaszcza puszczony za dużą kwotę.
Po trzecie, trzeba dokładnie znać inne punkty regulaminów, np w betgunie płaci się dodatkowo prowizję od wyciągnięcia z konta pieniędzy. Istnieje pewnie wiele innych sztuczek, nie znam się na nich dokładnie.
Po czwarte surebety istnieją niezwykle krótko, bo gdy pracownik firmy bukmacherskiej zauważy, że nagle wszyscy typują duże kwoty tylko na jeden wynik, wyda mu się to podejrzane i ureguluje kursy, poza tym wcześniej zazwyczaj porównuje własne kursy z kursami u konkurencji.
Po piąte, istnieją prowizje za przelewy w sieci, a potem za przelew na konto.
Po szóste, istnieją ograniczenia co do przyjmowanych kwot, co przy większych sumach uniemożliwia grę, a przy małych kwotach gra jest nieopłacalna.


Ogólnie bardzo ryzykowny i niebezpieczny sposób typowania, ewentualna wygrana netto mizerna. Moim zdaniem z surebetów na dłuższą metę nie da się &quot;wyżyć&quot;.
czlowieku glupoty piszesz i tyle sam gram na surbetach i niezle na tym wychodze. o jakich ty oplatach mowisz ?? zakladasz konto na moneybookers i przelewasz kase na konta bukow i wyplacasz za darmo.owszem zdaza sie anulowanie zakladow ale wtedy zawsze mozna go odbic u inego buka i zminimalizowac strate.ograniczenia jak na razie mam tylko u jednego buka takze nie jest tak zle.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
surebet spec, sam potwierdziłeś, że surebety nie zawsze są w 100% pewne ;)
owszem zdaza sie anulowanie zakladow ale wtedy zawsze mozna go odbic u inego buka i zminimalizowac strate.ograniczenia jak na razie mam tylko u jednego buka takze nie jest tak zle.
Mamy takie same zdanie, więc nie mów że piszę głupoty, bo sam się ośmieszasz ????
Pozdro
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
surebet spec, sam potwierdziłeś, że surebety nie zawsze są w 100% pewne ;)



Mamy takie same zdanie, więc nie mów że piszę głupoty, bo sam się ośmieszasz ????

Pozdro
ja sie osmieszam , ty napisales ze nie da sie na nich wyzyc , a to ze czasami jakis buk anuluje kurs i sie straci pare euro to chyba nie swiadczy o tym ze sa nieoplacalne.w porowaniu do tego ile zakladow sie wygrywa taka strata jest nieodczuwalna
 
G 46

ghs

Użytkownik
Zapominacie o tym, że jeśli zostanie się z obstawioną tylko jedną stroną, to owszem - można sporo stracić, ale można też sporo zyskać. Na dłuższą metę nawet na takich pomyłkach wychodzi się na lekki plus - wynika to z tego, że surebet zwykle składa się z valuebetów.
 
Do góry Bottom