>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

G 46

ghs

Użytkownik
Ależ z ciebie człowiek. Czy ty potrafisz coś oprócz opluwania ludzi w każdym wątku forum?
Na takich cwaniaczków jest jeden sposób. Jeżeli uważasz, że napisałem nieprawdę, to załóż się. Proponuję stawkę 1000 zł. Wybierzmy sędziego, najlepiej jakiegoś administratora tego forum z długim stażem. Następnie obaj przelewamy mu po 1000 zł na konto. Tobie pokażę screeny z moich kont, sędziemu udostępnię hasła do moich kont, żeby mógł sprawdzić, co trzeba.
Masz jaja?
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
ciezko powiedziec ,ja gram najczescie za okolo 250 euro na zaklad przeliczajac twoj tysiac zloty na euro masz 270 euro. grasz surbeta powiedzmy za 4% za 270 euro zysk 10 euro teraz musisz kase z powrotem wplacic do monaybookers co w zaleznosci od buka moze trwac od jednego do kilku dni :/ jak wyplacasz kase w weekend to do moneybookers dojdzie dopiero w poniedzialek lub wtorek. wiec powiedzmy ze uda ci sie zagrac z 15 zakaldow w miesiacu po 4% to bys mial 150 euro zysku............
 
G 46

ghs

Użytkownik
Żeby myśleć poważnie o surebetach, to powinieneś mieć kasę na 5-10 surebetów. W przeciwnym razie na jeden surebet stracisz kilka dni, a może i ponad tydzień, jak trafisz na szmacianego buka. Surebety rzędu 4% w zakładach non-live też nie trafiają się często, tak więc IMO trzeba liczyć 1,5% * 10 surebtów = 15% czyli 150 zł. Szkoda byłoby mi czasu i zachodu na taką zabawę, dlatego też na początku napisałem, że się nie da.
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
czy ja wiem , jeszcze nie gralem na surebeta za mniej niz 2,5 % czasem mi wchodza takei po 4-5 % -niestety rzadlo:/ mysle ze jak juz nie ma wiecej pieniedzy to na upartego moze tak grac i po 5-6 miesiacach grania bedize mial juz odpowiedni kapital
 
G 46

ghs

Użytkownik
Szczerze mówiąc to już dawno nie sprawdzałem jakie surebety teraz są, bo gram je wyłącznie live. Może i faktycznie są średnio po 3%, co podnosi opłacalność przedsięwzięcia. Tak czy inaczej ja bym sobie dał spokój z takim kapitałem.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Szczerze mówiąc to już dawno nie sprawdzałem jakie surebety teraz są, bo gram je wyłącznie live.
A to mnie zainteresowało surebety na live? A cóż to takiego? (to nie jest sarkazm, ale pierwszy raz o czymś takim słyszę). Sprawdzasz kursy live u różnych buków, szukasz surka i obstawiasz? (raczej wątpliwe, bo kursy zbyt szybko się zmieniają itd. itp.) Czy po prostu obstawiasz jedno zdarzenie i jak kursy na livie zmienią się na tyle, że wychodzi surebet to obstawiasz? (tylko co to ma wspólnego z surebetem?).
P.S Jeżeli nie jest to jakąś super tajemnicą, to możesz zdradzić u jakich 2 buków te surki znajdowałeś? (jeżeli nie chcesz podać na forum, to można prosić o PM? - obiecuję dochować tajemnicy)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Monitoruję kursy na live u buków, które mają bogatą ofertę w tym zakresie i jeśli pojawi się surebet, to staram się jak najszybciej go obstawić (zwykle jest na to mniej niż 15-30 sekund).
Hmm jak dla mnie na dobry poczatek dobra jest nawet polowa zarobku z tego 1000zl.Chodzi mi o miesiac stawiania
Moim skromnym zdaniem nie masz szans wyciągnąć 50% w ciągu miesiąca. Wydaje mi się, że nawet 30% będzie ciężko z takim kapitałem.
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
kolego ja to napisalem z takim wielkim przymruzeniem oka, zebys z tych 250 euro wyciagnal 150 e to musialy by ci sie trafiac caly czas dobre surebety a jak juz pisalem czesniej czasami sa dni ze nie ma dobrych zakladow i nic nie ugrasz. mozesz zaczac grac z tym tysiacem, bedzie ciezko.........
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
po prostu zysk na surbetach jest zawsze ale ciezko go przewidsziec przy tak malej kwocie poczatkowej. mozesz ugrac w miesiacu 120 euro ale moze to byc rownie dobrze jednie 30 euro
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
dokładnie, ale po paru miesiącach czy latach, kiedy będziesz miał już załóżmy kilka czy kilkanaście razy więcej niż włożyłeś (pamiętając, że w każdej chwili może się zdarzyć czarny scenariusz i stracisz połowę kapitału) nie możesz obstawiać w praktyce pojedynczego spotkania za np. 20.000zł, bo są ograniczenia u bukmacherów jeśli chodzi o stawkę. Nie wiem czy jest to 1000, 20 tys czy 100 tys ale nie można tego ciągnąć w nieskończoność.... Zgadzacie się?
 
S 0

surebet-spec

Użytkownik
A Ty co posty nabijasz??Lekcje korzystania z forum Ci zrobić??
ta nabijam sobie posty strasznie mi na tym zalezy .................????






rycerzx oczywiscie ze nie mozna grac surebotow za takei stawki , chodzi o to zeby grac za mniejsze stawki np 500 albo 300 euro. moj znajomy gra juz ponad rok na surenetach i ma ograniczenia rzedu 10 - 15 euro na zaklad ale tylko w kilku bukach wiec nie jest tak zle
 
G 46

ghs

Użytkownik
są ograniczenia u bukmacherów jeśli chodzi o stawkę. Nie wiem czy jest to 1000, 20 tys czy 100 tys ale nie można tego ciągnąć w nieskończoność.... Zgadzacie się?
No cóż, może to mało etyczne, ale zawsze można założyć nowe konto ;)
A Ty co posty nabijasz??Lekcje korzystania z forum Ci zrobić??
Twój post właśnie był przykładem offtopu, nabijania postów, o braku kultury nie wspomnę. Jeśli tak się zachowują tutaj modzi, to żenada.
Ja zawsze kasuję posty po tym jak zostanie przeczytany.Więc nie wypominaj mi offtopu bo go nie robię.
Ja komentuję bieżącą sytuację, a nie przyszłość. W momencie, kiedy pisałem moje słowa, na forum był twój offtop. Jak ktoś rzuci śmiecia na ulicę, to śmieci, niezależnie od tego, czy kilka godzin później go podniesie, czy nie. Pomijam już, że tego typu uwagi powinny iść na PM - kto, jak kto, ale mod forum powinien o tym wiedzieć.
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ghs
chodziłoo mi o program który &#39;oczywiście sam napisałeś&#39; .... forum jest po to żeby sobie pomagać... a ty wyskakujesz z tekstem: Jasne, po to męczyłem się nad pisaniem tego, żeby teraz ktoś inny grał moje surebety przede mną. grał przede mną ? uciekną Ci te surebety ;-) ... stanie się coś jak ktoś pierwszy je zagra... ty nie będziesz mogł ??
pzdr.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Widać, że masz nikłe pojęcie o surebetach. Jak pojawia się surebet, to ludzie go zaczynają grać. Jak bukmacher widzi przypływ gotówki na jakieś zdarzenie, to natychmiast obniża kurs i surebet znika. Im więcej ludzi zagra surebeta przede mną, tym mniejsza szansa, że mi się uda. Szczególnie na live, czyli tam, gdzie gram.
To wie każdy, kto ma choć trochę pojęcia o surebetach. A jak ci go brakuje, to nie bądź taki pochopny w obrażaniu innych. Poza tym forum jest od wymiany opinii i informacji. To, że napisałem jakieś oprogramowanie, to nie znaczy, że mam obowiązek się nim dzielić. Nawet moralnego.
Nie napisałeś, czy przyjmujesz zakład.
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
dobra ghs, sory mój błąd, byłem zbyt pochopny... co do zakładu nie stać mnie, a w ogóle dotyczy screenów wygranych do, których się nie doczepiłem ;-) ... sory jeszcze raz ghs, widać złe miejsce wybrałem na wyżycie się.........
koniec tematu jak chcesz coś odp. to na PW albo na gg
pzdr.
proszę usunąć moje wszystkie nic niewnoszące posty... za prosiłbym jutro
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
mam pytanko. od jakiegos czasu interesowalem sie sure betami i dzisiaj na probe puscilem jeden, na jednym kuponie w rubryce typ jest napis sure bet. czy oznacza to ze moga anulowac ten kupon?? niby przyjeli go bez problemow, powinienem sie tym przejmowac w ogole??
 
Do góry Bottom