>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

michau 84

michau

Forum VIP
Coś Ci się pomieszało chyba...

Betoto - Reading 1.65
W Betfair już jest lepszy kurs na remis, bo 4.00
Na gości mi się już nie chce sprawdzać, bo widze ze juz nie ma surebeta;]

Poza tym jak ktoś gra grubiej, to nie polecam takich egzotycznych buków...
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Witam, mam następujące pytanie czy zna ktoś może jakąs strone z surebetami na której można powiedzmy wpisac lub wybrac z listy buka i wyszukuje mi surebety dostępne w wybranych bukmacherach powiedzmy wybieram expekt, bet365, bwin, betsson i jeśli jest dostępny surebet z tych buków to mi pokaże ? z góry dzięki za pomoc
 
P 0

progresista11

Użytkownik
Witajcie, Ja co prawda preferuję grę progresją, korzystając z kont u kilku buków ale surebety również zdarza mi się zagrać jak sa w okolicach 2 - 5% . Czytając to forum zauważyłem, że korzystacie z różnych stron typu betbrain, które oferują surebety. To ja wam podsunę jeszcze jedną stronkę z której możecie brać surebety. Chodzi mi o http://www.betplatform.com. Kursy są aktualizowane co 5 minut, a co ważniejsze dostęp do surebetów jest całkowicie free i nie ma żadnych opóźnień. Jak zna ktoś inne strony, które za darmo udostepniaja surebety to podawajcie.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Niech mi ktoś powie jak to wygląda z nakładaniem limitów. Najpierw dostajemy maila i wiemy że mamy limit czy stawiamy surka, w jednym buku już poszło, dajemy &quot;potwierdź&quot; w drugim i zonk, wyskakuje że limit albo stawka przekazana do weryfikacji i jest jazda?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Żadnego maila nie dostajesz. Po prostu w pewnym momencie nie możesz zagrać za więcej. Chociaż kojarzę, że Willima Hill pisze, że już dłużej kasy od Ciebie nie będa przyjmowali...
W zależności od buka. Niektóre biorą do akceptacji a u innych wyskakuje Ci przy zwieraniu zakładu, że nie możesz więcej postawić niż /tyle i tyle...
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
A jak wygląda taka akceptacja? Robią to &quot;od ręki&quot; czy czeka się nie wiadomo ile?(oczywiście jeśli do spotkania jest sporo czasu). Jest tak że albo akceptują całość albo nic czy przyjmują np. część kwoty a reszta zwrot? I co jak w czasie między postawieniem zakładu a weryfikacją przez pracownika zmieni się kurs?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Byś poszukał po forum coś o limitach. Tematów było sporo. Forum to kopalnia informacji. Nie tylko ludziom forum służy do szukania typów. Warto poszukać interesujących Ciebie informacji.
kiedyś zebrałem się żeby opisać limity na bwinie w tym poście, poczytaj--&gt; http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=778142&amp;amp;postcount=5
Cały temat też poczytaj.
A tutaj masz przykład limitu do akceptacji. Też na forum o tym gdzieś pisałem...
 
danni 8

danni

Użytkownik
Ludzie czemu nikt nie szuka surebetów?! Ja pół godzinki poświęciłem i znalazłem:spokodfhgfh::
Sugiyama A. - Parra Santonja A. 1,35 2,90

Arantxa Parra Santonja (ESP) 4.03 Ai Sugiyama (JPN) 1.20
Najważniejsze, że to zakłady z 2 najpopularniejszych u nas buków czyli bwin i BaH.:-D
Co o tym myślicie? Czy dobrze sprawdziłem i to rzeczywiscie sure bet? ???? Wychodzi mi ponad 1% zysku po sprawdzeniu

Vader // nie wkleja się takich linków...
http://www.mecz.com/kalkulator.php
 
S 0

sznaucer

Użytkownik
Surebet
Co myślicie o surebetach podanych aktualnie na http://www.oddsexchange.com/servlet?cat=surebets /. Są to 2 pojedynki bokserskie. Troche się pobawiłem w obliczenia i wyszła niezła kasa na czysto, tyle tylko, że się trochę boję, bo wydaje się, że w buku astrabet.com nastapiła jakaś pomyłka. Większość buków na remis w boksie w tych meczach wystawia kursy ok. 15-20. W astrabecie natomiat jest odpowiednio 3,6 i 3,7. Za to na drugiego zawodnika w większości buków są ok. 3-4, a w astrabecie 21 i 22 (czyli mniej więcej tyle ile u innych płacą na remis). Czy nie myślicie, że jest to zwykła pomyłka z ich strony? (tzn. ze strony astrabetu) I że w razie trafienia przeze mnie takiego kuponu z kursem 21 lub 22 byłyby problemy z naliczeniem wygranej? Mogliby przecież tłumaczyć się błędem z ich strony i anulować mi kupon. Poza tym wie ktoś coś na temat tego buka? (astrabet). Bo ja przyznam, że choc gram już dobrych kilka lat to jeszcze nie miałem okazji u nich grać, a nawet o nich słyszeć. Napiszcie co o tym sądzicie. Z góry dzięki
 
K 0

kolorowanka

Użytkownik
Sznaucer taki surbet to pomyłka jednego z buków,omijaj z daleka,w miarę bezbieczne sury do 3%,rpg strona z ocenami buków o której mówisz to SBR ranking znana i wiarygodna.
 
Do góry Bottom