>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sure Bets

trutana 211

trutana

Użytkownik
czyli wyglado to tak jak czytam jestes na plusie srednia krajowa to wypierda.....j ze strony buka , czyli lepiej jebn....ć tasme za 10 i czekac na ten moment
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Spójrz na temat z typami kolegi, który pisał przed Tobą. Zauważysz, że gra on średnio 1k na surebeta, surki od 0.5 do kilku % a robi kilka zakładów na dzień. Liczbę kont bukmacherskich, z których korzysta policzysz na kilku palcach. Ważnym wydaje mi się plusem jego gry jest stawianie zaokrąglonych końcówek we wszystkich bukach oprócz oczywiście Pinnacle. Do tego dochodzi comiesięczna licencja na surki (raptem 100zl)- które po 2 dniach stawiania zwracają się z nawiązką. Od siebie dodam, że wypadałoby mieć kilka dobrych tysi, żeby móc stawiać następne surki, nie czekając na rozliczenie tego pierwszego. Życzę wysokich wygranych no i oczywiście braku limitów.
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Witam,
sportem interesuję się już odkąd mnie szkoła jeszcze nie widziała, a gram u buka od paru lat. Moje zakłady wychodzą mi mniej więcej na 0, ale nie o tym ????
Mianowicie chciałbym spróbować jakichś betsurów. Przejrzałem tutaj te kilkadziesiąt stron postów, ale jakby nie patrzeć, są to posty z wielu lat, a rynek jak wiadomo się zmienia.
Prosiłbym, aby ktoś mi w pigułce napisał : gdzie grać, czego unikać, gdzie się szybko dostaje limity itp. Nie planuję na razie gry na dużym kapitale (kilkaset złotych), ale chciałbym się pobawić ???? Z góry dzięki ????
 
henry 83

henry

Użytkownik
Tak po krótce i na szybko
Gdzie grać: Najlepiej zakładać konta u popularych większych bukmacherów. B365, Sportingbet, WilliamHill etc etc etc. Najlepiej też aby jak najwięciej kont było w tej samej walucie, dobrze również posiadać portfel internetowy aby móc szybko pieniądze pomiędzy bukami przesyłać
Czego unikać? &quot;Grubych&quot; błędów bukmachera( niektórzy swoje błędy uznają na korzyść gracza, niektórzy robią zwrot). Dobrze jest zapoznać się ze sposobem rozliczania zakładów: jak bukmacher rozlicza krecz w tenisie, czy wynik uwzglednia dogrywkę(np koszykówka) itd Niestety można się na tym przejechać.
Limity:
Bukmacherzy bez limitów: Pinnacle, Bet-at-home, Betfair, Sbobet. Cała reszta w zależności jak bardzo będziesz ich kosił, powinna Cię zlimitować- jedni szybciej drudzy wolniej. Najlepiej grać surbety na live, wtedy prawdopodobieństwo zlimitowania jest mniejsze, ale znaleźć taką okazję również jest ciężko.
 
S 0

[email protected]

Użytkownik
Witajcie!
Zajmuję sie surebetami od jakiegoś czasu. Natomiast niszczą mnie wszelkie limity u bukmacherów. Jaki macie na to sposób ? Zakladacie konta na znajomych / rodzine ? Jeżeli tak to jak w tej kwestii ma się sprawa IP ? Co robicie aby nie zostać zbanowanym ?
Pozdrawiam !
 
A 498

addam44

Użytkownik
Witajcie!

Zajmuję sie surebetami od jakiegoś czasu. Natomiast niszczą mnie wszelkie limity u bukmacherów. Jaki macie na to sposób ? Zakladacie konta na znajomych / rodzine ? Jeżeli tak to jak w tej kwestii ma się sprawa IP ? Co robicie aby nie zostać zbanowanym ?

Pozdrawiam !
Na limity rady nie mam.Nie gram surebetow a i to w paru bukach limity dostalem.
Co do IP to majac net np.w Play czy innej sieci tego typu nie masz stalego a przy kazdym logowaniu nowy.
 
czoker 117,1K

czoker

Użytkownik
Siemka, moze ktos pomoc? jak flitrowac booki na bmbets.com, caly czas mi wyskakuje, ze nic nie moze wyszukac, jestem zalogowany.
Jak zaznaczasz 2 outcome to musisz zaznaczyć dwóch bukmacherów na liście i na dole zaznaczyć &quot;and&quot; wtedy wyszukuje Ci tylko pomiędzy tymi dwoma, analogicznie w przypadku 3 outcome.
Dla grających surebety - używacie bukmachera ComeOn? W wyszukiwarkach go nie widze, kopiują skądś kursy? Bonus zachęca do skorzystania z ich usług jakby można go jeszcze było obrócić surebetami ...
 
A 63

awax

Użytkownik
Jak zaznaczasz 2 outcome to musisz zaznaczyć dwóch bukmacherów na liście i na dole zaznaczyć &quot;and&quot; wtedy wyszukuje Ci tylko pomiędzy tymi dwoma, analogicznie w przypadku 3 outcome.
Dla grających surebety - używacie bukmachera ComeOn? W wyszukiwarkach go nie widze, kopiują skądś kursy? Bonus zachęca do skorzystania z ich usług jakby można go jeszcze było obrócić surebetami ...
kursy z tego samego źródła co np bet365 (na live napewno) tylko troszkę większa marża
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Może ktoś grał i wie,
ostatnio znajduje sporo surebetów z hokeja na lodzie o/u oraz handicap azjatycki. Gram głównie w Bet365 oraz w Marathonbecie, głównie nożną, siatkówkę i koszykówkę
Jak wczytałem się w regulaminy to Bet365 wlicza dogrywkę do zakładów, natomiast Maraton nie.
Więc jak dobrze rozumiem zakład handicap +1 i przeciwstawny w drugim -1 wcale może nie zagwarantować mi zysku przy pechowym wyniku?
Ktoś grał już to i ma większe doświadczenie, bo wiem już, że nie należy gracz tenisa bo inaczej rozliczają krecze
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Spotkała mnie taka sytuacja:
postawiłem surebeta około 1% na mecz 2. ligi szwajcarskiej pomiędzy bet365 a comeon. Mecz ten miał się odbyć jutro, ale został przełożony na poniedziałek. Bet365 anulowało z tej racji zakład, a comeon (póki co) nie. Nie wiecie czy anulują mi ten zakład? W ostateczności wszystko nie pójdzie się kochać, bo wówczas zagram surebeta -7%, ale zawsze lepiej nic nie stracić ????
 
M 0

michalo

Użytkownik
limity limity limity
Ja nawet jeszcze nie zaczalem....i juz mi sie odechcialo. Myslalem...e nie...nawet bylem przekonany ze - owszem cos takiego jak limity istnieje ale to sie zaczyna dla powaznych kwot (czyli dziesiatki tys pln) a nie dla kogos kto sobie przyharata 500pln na pojedynczym zakladzie po kursie 2,27. Przeliczylem sobie ze majac konta u 20 firm z kasą na kazdym 300-500E to spokojnie na te przyslowiowe waciki miesiecznie zarobie (waciki czytaj - 3 tys pln:grin: ) Matematykę w miarę ogarniam, obstawianiem zajmuje sie wybitnie rekreacyjnie no ale jak zgłebiłem temat surebets to pomyslalem - skoro i tak siedzie te 3-4 h dziennie przed kompem to czemu nie ? Pare fajnych hooby mam, bedzie sponsor....no ale widze ze dupa zbita. Oczywiscie sprobuje sam i przekonam sie na wlasnej skorze, no ale to zdaje sie jak wyprawa z motyką na slonce. A moze od razu ograniczyc sie do Pinnacle Betfair i kulku azjatow (ryzykujac utratę czesci srodkow z powodu plajty buka )? Jednego tylko nie rozumiem. W internecie jest po prostu ogrom informacji stron materialow ,serverow poswieconych surebet&#39;om a jak przychodzi co do czego to czlowiek moze grac za 5 E?????
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Myslalem...e nie...nawet bylem przekonany ze - owszem cos takiego jak limity istnieje ale to sie zaczyna dla powaznych kwot (czyli dziesiatki tys pln) a nie dla kogos kto sobie przyharata 500pln na pojedynczym zakladzie po kursie 2,27.
Wydaje mi się, że większość (w tym również ja) tak na początku myślała ????
Przeliczylem sobie ze majac konta u 20 firm z kasą na kazdym 300-500E to spokojnie na te przyslowiowe waciki miesiecznie zarobie (waciki czytaj - 3 tys pln )
Takie przeliczenia również pewnie większość robiła... ????
Trzeba na to spojrzeć z innej strony. Jest to system praktycznie pewny, na którym gracz musi zarobić (pomijam błędy gracza). Bukmacherzy muszą sobie z tym jakoś radzić, to są firmy nastawione na zysk, a surebetowcy (i inni &quot;profesjonalni&quot; gracze) ten zysk zmniejszają - czy Ty na miejscu bukmachera pozwalałbyś grać osobom mającym pewny system?
Coś można na surebetach zgarnąć, jednak lepiej nie zakładać zdobycia z tego tytułu kokosów i cieszyć się z każdego grosza. Moim zdaniem grosz ten jest wysiłku wart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 9

theart

Użytkownik
SB to przecie mistejk buka wiec norma ze daja limity, jak nie bedziesz wybieral SB to nie będziesz miał limity i obstawisz za ile chcesz
 
Do góry Bottom