>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Surebet u 1 buka - czy dozwolony ?

grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Witam
Danego dnia postawiłem w pinnacle zdarzenie
Stavanger (-0.5) vs Sparta Sarpsborg
ako 2,18
Następnego dni rano, kurs spadł, dzięki czemu na zdarzenie przeciwne wzrósł tworząc mi surebet&#39;a
Stavanger vs Sparta Sarpsborg (+0.5)
ako 1,917
Teraz zastanawiam się, czy jeśli obstawiam u jednego bukmachera, w tym przypadku pinnacle, zdarzenia przeciwstawne do siebie. To czy jest to niezgodne z regulaminem, czy jest to jak najbardziej dopuszczalne bo np zmieniłem decyzje i uważam, iż teraz drużyna przeciwna wygra.
W regulaminie nie znalazłem takich informacji odnoszących się do tego. Jedynie w przypadku wyrabiania obrotu przy jakiejś promocji. Jednak ja żadnego obrotu nie wykonuje gdyż nie korzystałem z promocji, wiec wydaje mi się, że powinno być ok. Jeśli się mylę lub mam słuszność to proszę o wypowiedź
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ciekawa sytuacja.
Masz rację, że w przypadku bonusa posądziliby Ciebie o oszustwo.
Mając na uwadze, że jest to pinnacle to chyba nie powinni robić problemów. Ale jakbyś tak próbował robić z jakimś marnym bukiem to mogliby się przyczepić...
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli chodzi o grę live to nie spotkałem jeszcze buka, który robiłby z tym problemy. Bardzo często obstawiałem w trakcie spotkania przeciwne zdarzenia tworząc surebeta.
Nie sądzę aby jakakolwiek firma (a Pinn już na pewno) miała o to jakieś pretensje... oczywiście jeśli nie obracamy bonusem co zaakceptowałby jedynie nigdy niczego nieświadomy BAH ;)
 
Do góry Bottom