>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sutek

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Witam!
Liga okręgowa skierniewice
Olimpia Chąśno - Korona Wejsce - X - 4,15 - 0,5/5

Trenerzy obu zespołów to bardzo dobrzy koledzy, ostatnio na piwie brząknęli żeby zagrać na remis, że wtedy nikomu nic się złego nie stanie. Z drugiej strony to piłkarze grają, ale... w bramce Chąśną broni właśnie ich trener, a w ataku Wejsce coach Korony ???? Ja zagrałem ten typ bo jest możliwy a kurs fajny, potencjał obu zespołów podobny, mają kilku wychowanków Pelikana, boisku wzór, najlepsze w całej lidze. Moim zdaniem remis jest możliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sutek 79

sutek

Forum VIP
Liga okręgowa Skierniewice
Bednary - Pelikan II 2 - 1,25
+ Cielądz - Nieborów 1 - 1,36
= 1,70 4/5

Bednary beznadzieja zespol, rezerwy musza to wygrac, jada swoim składem, tylko dwoch z pierwszego ale to moze i lepiej. Nie wyobrazam sobie innego scenariusza niz wygrana.
Cieladz piłkarsko bardzo dobrze wygląda najlepsza druzyna w tej lidze moim zdaniem, Nieborow bez bramkarza podstawowego, i dwoch najlepszych zawodnikow, jeden kostka rozwalona, drugi kontuzja al&#39;a Wasilewski złamana noga... wczoraj trzech czy czterech spotkałem w lokalu, ja już wychodziłem oni jednak uchachani podobało im się, piwka, wódeczka sie lała więc mogą dzisiaj być w slabszej formie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sutek 79

sutek

Forum VIP
IV liga mazowiecka południe

Naprzód Zielonki - Znicz II Pruszków 2 # 1,60 było 1,75 poczatkowo

Zielonki beznadziejny zespół. Na treningach 5 osób w porywach do 10. Boisko dobre, Znicz II ciekawy zespół. Wygrają ten mecz na spokoju jestem tego pewny w 100%!!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ale niefart... Znicz II od 9. minuty grał w dziesiątkę, jednak w osłabieniu odrobił straty i prowadził 2-1 aż do... 93 minuty kiedy stracił bramke ⛔⛔⛔
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Cześć, macie trzy fajne typy na dziś:

IV liga mazowiecka polnoc

MKS Mława - KS Łomianki 1 1,60 - Łomianki jadą w 13 na mecz w tym policzyłem już kierownika i ich trenera. 11 ludzi do grania w tym dwóch moich kolegów, którzy wrocili o 4 rano do domu jeden wstal o 9 i caly czas wymiotuje ???? A będzie musiał grać 90minut.

IV liga mazowiecka poludnie

KS Warka - Pogon Grodzisk 2 1,50 Warka troche sie powzmanciala na tą runde, ale Pogon Grodzisk to zdecydowany lider, boisko jest dobre w Warce więc dobre dla Pogonii która gra piłką. Dla mnie 1,50 to prezent od Tobetu.

Pilica Białobrzegi - Wulkan Zakrzew 1 1,60 Piica jest bardzo zgrzana na awans i &quot;wyjebanie&quot; Grodziska. Jezdza z pieniedzmi za druzynami zeby urywaly punkty Pogoni. Jest fama że druzyny radomskie maja pomoc Pilicy w wygrywaniu, ostatnio wygrali własnie na bardzo ciezkim terenie w Kozienicach. Stawiam zdecydowanie na Pilice ktora wygrala wszystkie mecze w tej rundzie. Doswiadczony zespol wygra ten mecz a kurs fajny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom