>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sylaaa

Status
Zamknięty.
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Arminia Bielefeld - Rot-Weiß Oberhausen, 1 1.65 2/10 2-1 ✅
-goscie mają przede wszystkim problemy z bramkarzem, ich pierwszy bramkarz jest kontuzjowany, a drugi Semmler jest zdecydowanie kiepski... ( http://pl.soccerway.com/players/christoph-semmler/55632/ ) , dodatkowo Stoppelkamp (9brameczek) ogłosił, że w następnym sezonie przechodzi do Hannover 96. Oberhausen ma marny bilans na wyjeździe - 3-4-9.
Wiem, że ostatnio Bielefeld przegrało m.in z Union Berlin, ale to kwestia wejścia drugiego bramkarza:/ dzisiaj zagra już pierwszy.

(jakby co to na poprzedniej stronie jest typek na St Pauli :p )
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Atlético-MG - Vasco, 1 1.75 expekt 4/10 2-1 ✅
Vasco w sumie nie ma mega doskonałych piłkarzy, ma słabą obronę, a dzisiaj zagra bez głównego pomocnika Carlosa Alberto;
a już jak trenerem jest Vanderlei Luxemburgo, to panowie wiedzą, że najprzyjemniej wygrywa się w domu.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Slovan - Spartak Trnava, 1 1.85 3/10 expekt ✅
Trener Trnavy ma kilka problemów kadrowych; nie wystąpi Kone(5brameczek), Hanzel, Dolezaj(8brameczek), dalej kontuzjowani są Kozuch, Juhasz, Bernardi także ich występ również jest mało prawdopodobny. Słyszałam, że Slovan ma niezłe parcie na zdobycie pucharu, u gospodarzy większych braków nie ma.
Oho, ten z weryfikacji ten sam typek:] więc ja też zamiast tego co napisałam mogłam po prostu dać &#39;finał&#39; :grin:
Interblock Ljubljana - Rudar Velenje, 2 2.35 2/10 expekt ✅
Interblock przegrywa ze wszystkim, grają nasłabiej w lidze, ich ostatnie 7 spotkań, to 6 porażek i 1 remis, własnie zwolnili trenera. Rudar walczy o 4pozycje.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Kopervik - Vard Haugesund, 2 1.65 expekt 2/10 1-2 ✅
gospodarze kiepsko zaczeli 2dywizje (0-0-4), strzelili 1bramke, a stracili 11. Braki: Solhaug, Mathiassen, Garba.
Goscie są w 1dywizji, bilans 2-0-2, kadra na mecz cała, a ostatnie h2h skończyło się wynikiem 0-2 dla Vard Haugesund.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Istra 1961 - Rijeka, 1 1.60 2/10 expekt 2-0 ✅
Braki u gości: Dalovic(10brameczek), Cagalj, Mance(goalkeeper), Pamić, Krizman, Gerc. U gospodarzy nie ma braków.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Start - Kongsvinger, 1 1.45 expekt spotkanie za 15min. 3/10 3-0 ✅
Duże osłabienia u gosci ; T. Myhre , E. Frejd , V. Riseth , R. Risholt, H. Shindika and Y. Hakonsen are all questionable, K. Ryen and C. Mansson .
U gospodarzy bez poważniejszych braków kadrowych.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Hødd - Kolstad -1 1.60 expekt - dzisiaj o 16:00 4/10 ⛔
słyszałam, że goscie mają straszne osłabienia; trener ma problemy z dopraniem 11stki na mecz. Brakuje: Vegar F. Stene, Odd Arild Haugen, Alex Larsen, , Eirik Breen, Mads Skjærvold,Rune Hagen , Robin Onarheim , Serkan.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Carl Zeiss Jena - SSV Jahn Regensburg, 1 2.10 expekt 2/5
Wyczytałam, że goście maja problemy w obronie, brak: Mersad Selimbegovic, Florian Hörnig, André Laurito, Alexander Maul, wejda niedoświadczeni Karikari and Hein.
Dodatkowo nie zagraja napastnicy Petr Stoilov i Tobias Schweinsteiger.
Do składu gospodarzy powraca Smeekes(w zeszłym sezonie 17brameczek).

Unirea Urziceni - Steaua Bucharest -1 2.10 3/5 expekt 1-0 ⛔
koniec unirei; brak Bilasco, Galamaz, Marinescu, Apostol, Onofras. Czytałam, że unirea zagra kompletnie nową 11stką, bez zupełnej motywacji, kibice sie odwrócili. A podstawowi zawodnicy podpisali kontrakty ze Steaua ;] także bankructwo i beznadziejna sytuacja u Unirei pozwoli goscia spokojnie zgarnac 3pkt.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Unirea Urziceni - Steaua Bucharest ah -1 2.10 3/5 expekt
koniec unirei; brak Bilasco, Galamaz, Marinescu, Apostol, Onofras. Czytałam, że unirea zagra kompletnie nową 11stką, bez zupełnej motywacji, kibice sie odwrócili. A podstawowi zawodnicy podpisali kontrakty ze Steaua ;] także bankructwo i beznadziejna sytuacja u Unirei pozwoli goscia spokojnie zgarnac 3pkt.
Typ może i dobry, ale w Expekcie nie ma azjatyckiego handicapu -1, jest zwykły handicap, a to spora różnica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom