>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sylwester 2012/13

erxone 10

erxone

Użytkownik
Jakie plany macie na tego sylwka? Może macie ciekawe oferty? Albo sami organizujecie jakaś większa imprezę?

Ja osobiście szukam czegoś w górach w większym mieście lub miasteczku np Zakopane/Poronin itp . Polecicie coś?
Może ktoś z was wynajmuje pokoje lub domki?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
z roku na rok co raz mniej jara mnie ta impreza ,na pewno gdzieś coś zrobię ale bez ciśnień ,takiego Sylwestra w roku to nie raz się przeżywa hehe
 
wisienka 8

wisienka

Użytkownik
muszę podbić kolegę z góry ;) czym starszy, tym mniej kręcą mnie takie imprezy. jak miałem 16 lat i ktoś mówił, tak jak ja teraz, to pomyślałbym sobie, że to jakis no life ????

pewnie jakaś domóweczka, ale nawet nie nastawiam się na takową
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Polecam jechac do Pragi ???? znajduje sie tu &quot;najwiekszy&quot; klub muzyczny w europie srodkowej http://www.karlovylazne.cz/ jak i wiele innych atrakcji ???? miasto jest cudowne i ma swoj klimat dzieki legalizacji pewnych przyjemnosci. Ja w tym roku wybieram Amsterdam ????
 
A 0

anielica

Użytkownik
Ja w Sylwestra chce poza zabawą, odpocząć :p micaik- dla mnie w Zakopcu będzie za dużo ludzi, sama wizja tłumu na Krupówkach mnie przeraża! Osobiście wybieram się do Bukowiny Tatrzańskiej - mniej ludzi, można pojeżdzić na nartach a potem się zrelaksować w Termach ???? sylwester w tym roku w formie balu w Hotelu Bukovina - zabawa do białego rana (oby!) z super widokami na Tatry ????
 
A 0

anielica

Użytkownik
Ja jadę do Bukowiny Tatrzańskiej do hotelu Bukovina, jadę z grupą znajomych, więc pewnie będzie super. W tym roku spędzamy sylwestra nietypowo, bo na basenach! Liczę na dobra zabawę! Już raz byliśmy w Bukowinie ale zatrzymaliśmy sie w kwaterach i byliśmy w karczmie na imprezie, tez było super ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ja miałem jechać na Ukrainę ???? fajna sprawa wszystko poczytałem,tylko bałem sie o nocleg bo najlepiej w ciemno jechać ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja właśnie wybieram się ze sporą ekipą (ok. 20 osób) na Ukrainę - Lwów. Mamy nocleg w centrum miasta, w samym rynku. Bardzo tania wyprawa (nocleg od 28.12 do 01.01 ok. 220zł!). Szykuje się naprawdę świetna zabawa i sporo zwiedzania w &#39;Polskim&#39; mieście ????
 
Do góry Bottom