>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwester

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Wiadomo czas leci bardzo szybko i czeka nas nowy rok już 2011:-|
Ciekawi mnie to gdzie forumowicze spędzają popularnego Sylwka?
Czy jest to domówka ze znajomymi czy grubsza impreza.
Temat czysto lajtowy bez spinek.:cool:
Jakieś specyfiki już są przyrządzane spirytus itp. może jakieś przepisy?
 
T 98

tomisdz

Użytkownik
Do wyboru mam dwie opcje domówka u znajomych lub 3-5dni w górach sylwester połączony z obserwacją tropieniem drapieżników (ryś, misio, wilk) to takie moje drugie hobby poza bukmacherką ????

Obowiązkowo cytrynówka a na lekki spokojny sen wiadomo co umila sen :razz:

Grudzień bardzo lubie na początek urodziny imieniny i sylwester wiec będzie co robić ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Tomisdz bardzo ciekawa opcja z tym tropieniem zwierzyny.Sam bym się wybrał.
Na sen najlepsze...
Baqu jedno nie wyklucza drugiego w pracy też można się bawić:cool:
można wiedzieć co to za robota(wiem wiem ciekawość pierwszy stopień do piekła)typowa zakładowa 3 zmiany czy coś konkretniejszego?
I sądząc po mince(emotce?co to za słowo) cieszysz się;)

ja pewnie się skuje na domówce i będę zaprawiał 2dni
spirytus z ajsami(cukierki)bardzo dobry jak coś.
 
Baqu 796,2K

Baqu

Forum VIP
coś konkretniejszego

ciesze się gdyż:
- na pewno zapamiętam tego sylwestra
- pierwszy raz w zyciu bede pracowal w sylwestra
- pierwszy raz w zyciu więcej zarobie niz wydam w sylwestra
- stawka 2x oczywiscie w sylwestra -_-

poza tym tak jak piszesz, ciesze sie bo praca raczej lekka, wypije kieliszek wina, zrobie co mam zrobic i pójde spać ????

nowy rok to nie jest dla mnie jakiimś wielkim świętem, nauczono &quot;nas&quot; je obchodzić zgodnie z kalendarzem gregorianskim, ale jak wiemy, nie tylko &quot;my&quot; zyjemy na tym swiecie i jeżeli ktos jest tak rad to może &quot;sywestra&quot; obchodzić bodajże 4 razy w roku :) zreszta zapytaj polaka o poprzednie sylwestry, gdzie był i co robil ? wiekszość tylko pamięta że piła i że &quot;było fajnie&quot; ;-)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
coś konkretniejszego
ciesze się gdyż:
- na pewno zapamiętam tego sylwestra
- pierwszy raz w zyciu bede pracowal w sylwestra

- pierwszy raz w zyciu więcej zarobie niz wydam w sylwestra
- stawka 2x oczywiscie w sylwestra -_-
poza tym tak jak piszesz, ciesze sie bo praca raczej lekka, wypije kieliszek wina, zrobie co mam zrobic i pójde spać ????
nowy rok to nie jest dla mnie jakiimś wielkim świętem, nauczono &quot;nas&quot; je obchodzić zgodnie z kalendarzem gregorianskim, ale jak wiemy, nie tylko &quot;my&quot; zyjemy na tym swiecie i jeżeli ktos jest tak rad to może &quot;sywestra&quot; obchodzić bodajże 4 razy w roku :) zreszta zapytaj polaka o poprzednie sylwestry, gdzie był i co robil ? wiekszość tylko pamięta że piła i że &quot;było fajnie&quot; ;-)
Podobnie myślę jak Ty nie mam jakiegoś większego ciśnienia ale rok trzeba pożegnać.
Też lubię taką odmianę .
Im więcej lat na karku (żeby nie było że jestem staruch)tym inaczej się myśli kiedyś było tak pół osiedla czekało aż wybije 00:00 tak samo czekało się na lany Poniedziałek.Wolne dni mam wtedy to na pewno się zaprawie,ale jakbym miał podobną opcje do twojej to nie zastanawiałbym się.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Druga zmiana i praca do ok 21.Potem dom,szampan z dziewką i do wyra.Nie mam ochoty na sylwka bo konretnie dostałem po dupie w robocie przez ostatnie 0.5 roku :/
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ja w ogóle nie planuje. Może na disco ruszę lub na domówkę jak rok temu a może w domu ale to akurat było ostatni raz za dzieciaka XD.
Nie lubię sylwestra tak samo jak urodzin i innych świąt po których odnoszę wrażenie że kolejny raz jakiś określony czas życia minął.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Alpy , albo praca := jedno i drugie ma plusy i minusy .
Praca wiadomo KASA
Alpy wiadomo snowboard, spotkanie z rodziną
Ale osobiście najbardziej leżała by mi dobra domówka najlepiej taka 2 - może nawet 3-dniowa ...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Osobiście Sylwka nie lubię, stary rok się kończy, nowy zaczyna i tak w kółko :razz: Tak jak większość pójdę zapewne na domówkę lub wyskoczę do klubu ze znajomymi a w nowy rok będzie się dziwił czemu mam pusty portfel :cool:
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Ja uderzam na party przebierane i może z tej okazji ktoś by mi mógł doradzić jakieś ciekawe przebranie po kosztach?:p z góry mówię że za dziwkę się nie będę przebierał :p
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
zaś ja planuje, już 3 rok z rzędu, zrobić z kumplem imprezkę na jakiejś wynajmowanej sali dla znajomych i dla znajomych znajomych :p
gdzieś tak na 50-60 osób ????
oczywiście kulturalna imprezka, różnica będzie tylko taka, iż nie chcemy w tym roku na nim stracić :p
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Razem z ekipą wynajeliśmy lokal,dj,kelnereczki,pokoje,jedzenie a wszystko to za 150zł od osoby wiec nie dużo ???? tak mi się wydaje ???? Byłem tam z 2lata temu to zabawa niezła była ???? Szkoda tylko że większość ekipy nie było.Za to w tym roku bedzie cały skład! ???? Co do 1stycznia to pewnie jakiś poprawiny(nigdy nie lubiłem tego dnia bo tak cicho wszędzie i nic sie nie dzieje):p
 
5567 719

5567

Użytkownik
Hmm.. Ok... napisze ;]
Ja 31.12.2010r. idę ze swoją dziewczyną... do t e a t r u.
Wieczór Sylwestrowy z Woody Allenem, czyli spektakl „Zagraj to jeszcze raz, Sam” z Kubą Wojewódzkim w roli głównej :browar565:
---&gt;
&quot;Na ten wyjątkowy wieczór złoży się nie tylko brawurowe aktorstwo pozostałych wykonawców - Anny Cieślak, Małgorzaty Sochy oraz Michała Żebrowskiego, ale także wspaniała sylwestrowa atmosfera pełna muzyki i wina, no i oczywiście toast noworoczny wzniesiony przez twórców spektaklu wraz z jego Widzami.&quot;
No to ciekawe co o tym sądzicie ;]
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Hmm.. Ok... napisze ;]

Ja 31.12.2010r. idę ze swoją dziewczyną... do t e a t r u.
Wieczór Sylwestrowy z Woody Allenem, czyli spektakl „Zagraj to jeszcze raz, Sam” z
Kubą Wojewódzkim w roli głównej :browar565:
---&gt;

&quot;Na ten wyjątkowy wieczór złoży się nie tylko brawurowe aktorstwo pozostałych wykonawców - Anny Cieślak, Małgorzaty Sochy oraz Michała Żebrowskiego, ale także wspaniała sylwestrowa atmosfera pełna muzyki i wina, no i oczywiście toast noworoczny wzniesiony przez twórców spektaklu wraz z jego Widzami.&quot;
No to ciekawe co o tym sądzicie ;]
sądzę że ładnie mówiąc zepsułeś dzień
 
Do góry Bottom