>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Czy ma ktoś jakiś filmik z zajścia Agnieszka Radwańska vs. Papa Radwański? Nigdzie nie mogę znaleźć, a bardzo bym chciał sobie zobaczyć i posłuchać ????
na 99,9% nie ma, bo grały na korcie numer 4, z którego nie ma transmisji
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zaczynamy krótki okres zmagań na trawie. W tym tygodniu dwa turnieje i oczywiście (jak co roku) ciekawiej wygląda Queens Club. A to za sprawą udziału w zawodach 3 z 4 głównych faworytów do triumfu na kortach Wimbledonu: Rafaela Nadala, Andy&#39;ego Roddicka i Andy&#39;ego Murraya. Roddick zapowiadał od początku sezonu, że turniej na którym się skupia to Wimbledon i wreszcie zamierza go wygrać. Forma w tym sezonie od początku była dobra, cegły nie można brać pod uwagę, a wczoraj zagrał pierwszy mecz i... Oddał Kunitsynowi 3 gemy co na trawie trzeba nazwać sukcesem, nawet mimo to że rywal nie pokazał niczego ciekawego. Murray także niezły pierwszy mecz, wszyscy są w formie i jestem przekonany, że turniej w Londynie (QC) wygra jeden z tych trzech panów. Osobiście wydaje mi się, że wygra Roddick, ale nie widziałem jeszcze Nadala, który gra pierwszy mecz dziś i z oceną jego gry zaczekam do wieczora. Niemniej jednak rzuca się w oczy typ na triumf Roddicka na Wimbledonie, który bukmacherzy wyszacowali aż na @ 11.00 (bet-at-home)! Przed nami niesamowicie istotny tydzień, po którym będziemy widzieli dużo więcej przed zbliżającym się wielkimi krokami turniejem rozgrywanym na All England Lawn Tennis Club!
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Określenie tego niezwykłym to mało powiedziane. Jutro przegra ten, kto to wygra. 9 godzin gry to już za dużo, niestety - jutro nie będzie formy. Pozwoliłem sobie stawiać kilka gemów (koło 40 ???? ) kto go wygra. Z 100 euro doszedłem do 1800 ponad. Ubaw po pachy. Czasem stawiałem całą wygraną, czasem tylko niewielką część. Jak bym cały czas stawiał wszystko miałbym już 8k ponad. Tak mówi matma ????

Spotkanie niesamowite... Należy im się OGROMNE uznanie!
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Po prostu Isner miał w tym meczu kilka piłek meczowych i widać było ,że ewidentnie je oddaje. A wy tak wszystko łykacie jak dzieci i liczycie ,że sport zawsze jest fair play. Mecz to już bardziej Show niż pojedynek dwóch zawodników. Przecież oni od czasu do czasu zrobią jakąś akcję np. &quot;rzuci się na trawę za piłką&quot; czy coś w tym stylu efektownego by pokazać publiczności ,że jednak to nie jest niby gra naciągana. Obaj dobrze wiedzą o co teraz grają. Goście zrobili sensację i pewnie lepiej na tym wyjdą niż by doszli do półfinału czy ćwierćfinału Wimbledonu. A tak to świat będzie o nich mówił i całe środowisko tenisowe. A to ,że grali obaj po 59 setów i nie widzicie w tym ustawki to już wasz problem. Isner to wygra przynajmniej tak to wygląda ,bo Mahut mógł to przegrać dużo wcześniej ,ale Isner dobrze wiedział co się kroi więc parę piłek meczowych oddał by stworzyć widowisko.
 
K 0

krzywy0

Użytkownik
Chiudinelli-Reynolds vs Bryan-Bryan Canceled
Mam to rozumieć jako mecz przełożony ? Obstawiłem na braci i czekałem na to spotkanie, nagrodę w takim razie mogę odebrać a mecz(kurs) z kuponu nie będzie brany pod uwagę?
 
drago 108

drago

Użytkownik

Dzisiejszego dnia John Isner i Nicolas Mahut rozegrali historyczne, epickie itd. itd. spotkanie. Pobili wszelkie rekordy... Coś niesamowitego. Co najmniej 120 gemów w jednym secie. Już 165 gemów w jednym spotkaniu, prawie 200 asów... nikt nie mógł się spodziewać, że po blisko 10 godzinach gry nie będzie rozstrzygnięcia! A mecz może jeszcze trwać i trwać... Zawodnicy są wymęczeni, ale Isner chciał grać dalej, mimo że jego rywal stanowczo mówił, że jest już zbyt ciemno. Niesamowity spektakl, kilka wymian przepięknych, mimo, że większość nie trwała dłużej niż 3 odbicia.
Nie mogę doczekać się na dokładkę ;o
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A co jeszcze bardziej mnie zainteresowało to fakt, że Isner mimo tego, że wyraźnie już zaczął odstawać od Mahuta chciał dalej grać, a Mahut nie. Zdziwiło mnie to. Ale wogóle epicki mecz - break pointy, Isner odpowiada asami, choć przed chwilą serwował bardzo słabo jakby już opadł z sił. To samo było przy serwisie Mahuta, kiedy bronił 4 razy bodajże Match Pointa. Wisienką na torcie był sędzia prowadzący mecz, który był juz na tyle zmęczony, że zaczął się mylić...
&quot;Forty-Fifteen...Fifteen-Forty&quot; :jezora: albo: &quot;Isner leads 56 games to.....(chwila przerwy) 55 in the final set&quot;. Publiczność też żywo na to reagowała ;)
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Jutro będą grali jako 3 spotkanie na tym korcie więc koło 16 powinni zacząć
Więc do zmierzchu mogą znowu powalczyć ???? i zrobić jeszcze większą sensację pod publiczkę. I tak już sporo namieszali w tenisie ???? .
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Po prostu Isner miał w tym meczu kilka piłek meczowych i widać było ,że ewidentnie je oddaje. A wy tak wszystko łykacie jak dzieci i liczycie ,że sport zawsze jest fair play. Mecz to już bardziej Show niż pojedynek dwóch zawodników. Przecież oni od czasu do czasu zrobią jakąś akcję np. &quot;rzuci się na trawę za piłką&quot; czy coś w tym stylu efektownego by pokazać publiczności ,że jednak to nie jest niby gra naciągana. Obaj dobrze wiedzą o co teraz grają. Goście zrobili sensację i pewnie lepiej na tym wyjdą niż by doszli do półfinału czy ćwierćfinału Wimbledonu. A tak to świat będzie o nich mówił i całe środowisko tenisowe. A to ,że grali obaj po 59 setów i nie widzicie w tym ustawki to już wasz problem. Isner to wygra przynajmniej tak to wygląda ,bo Mahut mógł to przegrać dużo wcześniej ,ale Isner dobrze wiedział co się kroi więc parę piłek meczowych oddał by stworzyć widowisko.
Jak dla mnie to nie jest to ustafka, było widać że oni po pewnym czasie byli już tak zmęczeni, że mogli by swoje podania wygrywać w nieskończoność głównie serwisem, bo zarówno jednemu i drugiemu nie chciało ( lub nie mieli siły ) biegać za piłką przy podaniach przeciwnika.
Po za tym jak słyszę ustafka to mi się śmiać chce, tym bardziej ze było kilka BP w ważnych momentach, i dziwnie jest trafiać na &quot;ustafce&quot; w decydującym momencie w linię. Bo jakbyś nie trafił to byś nie dosć że przegrał to ustafka by nie wyszła ????

Po za tym 80% zawodników nic nie osiagnie w Wimbledonie i twoim tokiem rozumowania powinniśmy mieć pełno takich meczów - by zaistnieć i pokazać się światu.

Moim zdaniem taki mecz powstał z tego powodu, że obaj panowie, mają dobre swoje podanie, no i tak wyszło, a z czasem zmęczenie nie pomagało i nie wróżyło przełamaniom. Po za tym z pewnością każdy chce ten mecz wygrać, ponieważ w pewnym sensie przechodzi do historii tennisa. Więc to nie jest ustafka.
Nie chce żadnej napinki - to jest tylko moje zdanie. Ja bym wolał walczyć ( choćby jak Melzer w RG ) Niż poddawać się ustafką tylko po to żeby pogadali o mnie 1 dzień w mediach. Po za tym jeśli obaj się godzą na ustafke to ktoś musi w koncu wygrać ? a jeśli to jest ustafka miedzy nimi, to kto ? rzut monetą ?
peace.

EDIT: Po za tym nie grali 59 setów.
Ja nie widzę ustawki, ty widzisz - twój problem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Po prostu Isner miał w tym meczu kilka piłek meczowych i widać było ,że ewidentnie je oddaje. A wy tak wszystko łykacie jak dzieci i liczycie ,że sport zawsze jest fair play. Mecz to już bardziej Show niż pojedynek dwóch zawodników. Przecież oni od czasu do czasu zrobią jakąś akcję np. &quot;rzuci się na trawę za piłką&quot; czy coś w tym stylu efektownego by pokazać publiczności ,że jednak to nie jest niby gra naciągana. Obaj dobrze wiedzą o co teraz grają. Goście zrobili sensację i pewnie lepiej na tym wyjdą niż by doszli do półfinału czy ćwierćfinału Wimbledonu. A tak to świat będzie o nich mówił i całe środowisko tenisowe. A to ,że grali obaj po 59 setów i nie widzicie w tym ustawki to już wasz problem. Isner to wygra przynajmniej tak to wygląda ,bo Mahut mógł to przegrać dużo wcześniej ,ale Isner dobrze wiedział co się kroi więc parę piłek meczowych oddał by stworzyć widowisko.
Bo pogrubionym tekście widzimy jakim kolega jest specjalistą. Zagraj sobie ustawkę z kimś 7h i zejdź o własnych siłach ????

Zacząłem oglądać to było coś w okolicach po 40. Isner już ledwo chodził, ale sprężał się w waznych momentach. Serwis siedział obydwu znakomicie. Obawiam się, że jutro długo to nie potrwa, mieć 3 dni pod rząd taką dyspozycję serwisową u 2 zawodników wydaje się nierealne, ale zobaczymy.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Taa... &quot;ustwfka&quot;, &quot;pare oddanych piłek meczowych&quot;... czy my oglądaliśmy ten sam mecz? Czy ty oglądałeś ten mecz? Bo jak &quot;oddaniem&quot;piłki meczowej nazwiesz np. przyp... asa przez zawodnika[mahuta] któremu &quot;oddano&quot; tą piłkę to gratuluje ???? A to że obaj ledwo chodzili po korcie, a isner zaczął w pewnym momencie( gdzieś tak koło 110 gema 5 seta ???? ) serwować ze zmęczenia w połowę siatki... cóż, miłego tropienia spisków ????
 
B 30

boher

Użytkownik
Obaj dobrze wiedzą o co teraz grają. Goście zrobili sensację i pewnie lepiej na tym wyjdą niż by doszli do półfinału czy ćwierćfinału Wimbledonu.
Czyli lepiej przegrać teraz i zarobić mniej niż dojść wyżej i zarobić więcej, bo reklamodawcy sie rzucą na mnie, bo zagrałem najdłuższy mecz? Ciekawy tok myślenia... Jak miałbym wyjść lepiej na porażce w I rundzie? Jak Isner mógł wiedzieć co sie kroi? ????
Co do meczu, nie jest zbytnio ciekawy, ale dość emocjonujący jeśli sie oglądało jakieś 20 gemów, a nie wszystkie 163 ;)
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Po prostu napisanie o ustawce to już szczyt. Trzeba było właśnie to oglądać, widzieć jak serwowali. Obaj chyba mają coś koło 100 asów, tych podań tak naprawdę żaden zawodnik nie odebrałby tak, by coś móc jeszcze zrobić w tych akcjach. Poza tym, jeżeli wybrać by dwóch zawodników, którzy mogą zagrać taką partię, to oprócz tego, że pierwszy w kolejce byłby Karlovic, to Mahut i Isner także mieliby wysokie do tego predyspozycje - fantastyczne gemy serwisowe, gorzej z odbiorem. A ustawka to być nie może, ponieważ to nie jest challenger w mini-miasteczku, tylko poważny turniej. Dla Mahuta zdecydowanie najważniejszy w sezonie. Obu cholernie musi zależeć na wygranej, także obaj nie chcą być skrajnie wyczerpani w drugiej rundzie. Pewnie dziś ktoś kogoś raz złamie, największe szanse, że na samym początku, bo często tak w meczach bywa. Ja mimo to kibicuję im obu, ale, niestety, w nieskończoność trwać to nie będzie.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
&quot; Ustawka&quot; ale żeś kolego napisał.. Ustawka to może byc po meczu kibiców, albo w meczu Karoliny Wozniackiej ????
Ja zacząłem oglądac ten mecz od stanu 10:11 potem troche przysnąłem, budze się sparwdzic jaki wynik pewny, że już skończyli a tam 30:31, szok.
Mecz jest historyczny, ale powiem wam, że w moim odczuciu nudny.. zwłaszcza pod koniec kiedy już nie miali siły biegać i polegali tylko na Swoim serwisie..
Jestem ciekaw jak dzis zagrają, czy w ogóle po takim meczu któryś z nich będzie miał siły biegać i podnieść do góry ręke żeby zaserwować..? Zakwasy po wczorajszym pewno dadzą znać.
Co by nie było to szacunek dla nich obu za walkę no i trzymam kciuki za Isnera ????
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Mówiłem ,że Isner wygra i to już było ewidentnie widać wczoraj. Ale jak ktoś ma klapki na oczach to nie dostrzeże tego. Pozdrawiam was. :)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zdazył Mahut zagrac w nocy przeciw sobie to dzis szybko skonczyl ten kabaret. Slabiutki mecz, Isner tylko serwis, szkoda, ze tak beznadziejny mecz przejdzie do historii. Jak Michal wygral z Ljubicicem to w niektorych wiadomosciach sportowych tego nie podali a jak drewniactwo gra to odrazu wszystkie media podadza. Antytenis.
 
Do góry Bottom