>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Niee... no z pewnością żaden z czołowych graczy ATP nie będzie traktował poważnie mastera w Paryżu. To tylko przecież 1000 pkt...Kpicie sobie z tymi insynuacjami co do potencjalnych &quot;odpuszczeń&quot; DP i DJoko?
Fajnie, że zauważacie takie incydentalne wydarzenia, ale ja bym mimo wszystko tego poważnie nie traktował.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Szczerze to jedni i drudzy mają chociaż trochę racji. Z jednej strony w Paryżu są do zgarnięcia o wiele mniejsze pieniądze (2,5mln nagrody w Bercy, 6mln w Londynie, gdzie gra tylko 8 zawodników). Z drugiej jednak punkty do zdobycia plus to, że w końcówce sezonu czołowa 10 nie grywa znowu tak często. Więc spokojnie do ogarnięcia jest gra przez 2 tygodnie z rzędu, gdzie w Londynie gra się maks 5 spotkań.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie na jakiej stronie mozna sprawdzac , mecze pokazowe, charytwatywne, chodzi mi o wyniki i rowniez o przyszle spotkania
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Novak z Nadalem grają turnieje charytatywne a tymczasem Bernard Tomic:

Zachęcam do zapoznania się z artykułem. Chłopak ma niewątpliwy talent i dopiero 21 lat ale co z tego. Sezon 2014 będzie dla niego bardzo ważny, jeśli się ustatkuje może osiągnąć bardzo wiele (pokonał już Novaka Hopman 2012) szczególnie w Australii na swojej ziemi. Mam nadzieje że te zdjęcia będą pozytywnym bodźcem dla niego i może uda się go poskromić ;)
ps.umie się chłopak bawić :p
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Dla mnie to zdjecie nic nie znaczy. Ma wolne, kase, jest mlody i bawi sie jak wielu innych w jego wieku. Trzeba oddzielic zycie prywatne od zawodowego. Przeciez to nie ksiadz;]
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Afera od rana z Tomiciem, bo się chłopak zabawił w klubie podczas urlopu i swojego czasu wolnego. Straszne. Mogłaby ona być, gdyby to zrobił w trakcie turnieju, przed jakimś meczem, ale podczas urlopu ? Dla mnie temat prosto z pudelka żenada.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Nie wiem komu się chciało łazić za jakimś chłopakiem i robić mu zdjęcia podczas zabawy. Materiał nadaje się do plotka, czyli nic nie jest wart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 52

d0ri3nt3s

Użytkownik
Nie wiem komu się chciało łazić za jakimś chłopakiem i robić mu zdjęcia podczas zabawy. Materiał nadaje się do plotka, czyli nic nie jest wart.
Nikomu nie musialo sie chciec. Robil to prawdopodobnie klubowy fotograf, a zdjecia jak co impreze trafiaja na klubowego facebooka lub twitera. A ze trafil im sie taki rodzynek to pewnie byli przeszczesliwi:)
 
Do góry Bottom