>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Witajcie,
czy ktoś oglądał dzisiaj mecz Wawrinka-Cilic ?
Czy Wawrinka wygrał tak gładziutko przez bardzo dobrą grę czy przez słabą dyspozycję Chorwata?
Po wynikach widać jakby Cilicia w ogóle na korcie nie było...
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Dlaczego postawiłem na Dimitrova (po kursie 1,12) to nie wiem.
[e: miałem na kuponie -3,5g jako pewniaczek ale stwierdziłem, że jednak nie, bo za dużo meczy rozgrywa ostatnio na wysokim poziomie i starczy może. Później mi chyba było jakoś przykro czy coś, że to usuwam?..]
Dlaczego będę w przyszłości stawiał przeciw niemu częściej, niż na niego:
-Przegrał seta- spoko, miał doświadczonego gracza, który podszedł bardzo agresywnie do defensywy i spokojnie do ataku. 4-6 zacięcie i fajnie.
-Wygrał drugiego seta- nie wypowiem się, bo musiałem wyjść na chwilę akurat z domu. 6-3. Spoko.
-Dlaczego mnie trafiało w trzecim? Bo mu kibicowałem.
Bo przy stanie 3-3 (a mógł już być przełamany Dimitrov właściwie przy 2-2) on ma Rogera na widelcu. Robi 40-15 przy jego serwisie (chyba popełnił dwa podwójne błędy akurat Francuz) i Dimitrov zaczyna swoje: nie zrobi normalnego returnu na zdenerwowanego przeciwnika, tylko próbuje skończyć jedną piłką, do tego musi ona ewentualnie, rozumiesz, wyglądać tak by krzyknąć: KAPITALNE!! Roger wychwycił to momentalnie. Dimitrovowi nie udaje się: 3 razy z rzędu. Jest 3-4 w gemach a Bułgar ma twarzy nerw a ja żegnam się z kuponem.
Jego serwis bez pytań, 40-0 i bez szans. Klasa. Francuz sam nie wiem, czy zaczyna odczuwać presję, własny wiek czy piłki nie do odbioru, bo latają ponad 200 na godzinę w końcu.
Jest 4-4.
I co robi Dimitrov? Znów powtórka, zresztą szybciej bo przy lekkiej przewadze 0-15. Wymiana nie na szybkość, tylko bieganie i dokładność, więc Dimitrov musi puścić coś co chciał żeby było „slice-returno-dropem” i to w stylu gotyckim. Myli się odrobinkę. Oczy do niebios, rakieta do ust, ręce do modlitwy i uśmiechy do publiki.. Widowisko i show- nie odmówię kolesiowi też talentu i techniki, prawdziwie mistrzowskiej. Bułgarscy fani tenisa i wszyscy których oko cieszy ten rodzaj atletyczności muszą być w swoim kawałku nieba. Zresztą coś sie należy za czas i kasę na bilet. Gość robił w tym meczu zagrania na noty 10/10.
Ale oczywiście nie z taką częstotliwością. Nikt nie może jej utrzymać: czy Nadal czy Djok. Ale oni mają jeszcze inne atuty. U Dimitrova zdolność zagrywania piłek niesamowitych nosi znamiona wad. Nie jako sportowca, nie jako ewentualnego mistrza tego czy owego turnieju.
Zarzucam mu niespełnianie kryteriów obiektu lokowania moich pieniędzy, nawet 17 PLNow, które ryzykuję przecież przeciw jakimś algorytmom rankingowym, oddsamcherowi za jakimś biurkiem.
Teraz się udało, ostatni set 6-4.
Stawiam hipotezę: grając przeciw niemu, handikapami czy setami, zwłaszcza na początku turniejów, na odpowiednio rozciągniętej linii czasu i z rozsądnym stawkowaniem- wyjdziesz na plus. Uważam, że można by zrobić taki team cały z niestabilnymi psychicznie wysokorankingowcami pokroju: Raonic, Dimitrov, Gulbis, czy Janowicz i cieszyć się kursiwem nie na nich, tylko na underdogi.
Kiedyś to rozpatrzę, jak będe miał jakiś kapitał.
pozdrawiam
 
K 128

konju1

Użytkownik
&quot;Ciekawe&quot; wyniki dzis w Busan. Trzej zawodnicy skreczowali, a kursy na przeciwników po 4, 6 i 9! Do tego krecz Udomchoke, na którego najpierw kursy po 1.80, a potem na Reida spadło do 1.30...
 
P 991

parodia

Użytkownik
Mam takie głupie pytanie. Dzisiaj dowiedziałem się, że Nadal gra lewą ręką, ale normalnie w życiu jest praworęczny. I tu moje pytanie czy tylko ja byłem taki zacofany i o tym nie słyszałem czy mój post większość z was także zaskoczył ???? ?
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Mam takie głupie pytanie. Dzisiaj dowiedziałem się, że Nadal gra lewą ręką, ale normalnie w życiu jest praworęczny. I tu moje pytanie czy tylko ja byłem taki zacofany i o tym nie słyszałem czy mój post większość z was także zaskoczył ?
Nic nowego. Wujaszek go tego nauczył...
 
P 22

polasios

Użytkownik
Ja też o tym już wcześniej wiedziałem ????
A tak swoją drogą, to mimo że jestem praworęczny, to często grywam, jak leworęczny zawodnik (przede wszystkim gram forhend oburęczny, jak backhand u leworęcznych). Oczywiście do klasy Nadala brakuje mi 10000000000000 razy, ale jestem przekonany, że można się tego wyuczyć.
I ciekawe, czy jest jeszcze jakiś zawodnik (zawodniczka), jak Nadal, który gra lewą ręką, choć jest praworęczny.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Oto moja konwersacja z niejakim bukiem Hill:
Robert (Słuchanie)

Robert : Dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą William Hill!
Robert: Witam
Robert: Nazywam się Robert. W czym mogę pomóc?
: Witam, proszę o wyjŚNIENIE ZAKŁADU O/5455480/0000685/F DLA
Robert: Prosze zaczekać, już sprawdzam zakład Pana.
: dlaczego raz jest win a zaraz potem przegrana
Robert: prosze zaczekać 3-4 min
Robert: Niestety zakład przegrany. Postawił Pan na 1 set - 6 gem na Alexandros Jakupovic. 6 gem w 1 secie wygrał Devin McCarthy
i: gdzie to mogę sprawdzić?
Robert: prosze to sprawdzić w internecie lub oficialna strona turnieju.
: według mnie 6 gem wygrał Jakupowic
Robert: Niestety my mamy swoje źródła które nie możemy Panu podać.
Robert: Prosze podać nam link lub zrzut ekranu z podaną przez Pana informacją ze 6 gem wygrał Jakupovic|
Robert: Moge jeszcze w czymś pomóc?
: według waszej relacjj live, niestety nie zrobiłem PrtSc gdyż nie sądziłem, że będzie to potrzebne. Teraz będę robił zrzuty z waszych przekazów. Nie możecie odwracać wyników na swoją korzyść.
Robert: Dokładamy wszelkich starań, aby informacje w zakładach na żywo Live (In-Play) były zawsze dokładne. Należy jednak pamiętać, że dostarczane na naszej stronie informacje dotyczące wyniku oraz czasu meczu powinny służyć wyłącznie jako wskazówka. Nie bierzemy odpowiedzialności za to, że informacje te mogą być czasami wyświetlane niewłaściwie.
Robert: Jest to opisane w warunkach korzystania z naszej strony
Robert: W zakładkach LIVE.
: wie Pan dobrze, że bardzo ciężko jest zdobyć point by point z meczu ITF. Jeżeli uznaliście zakład za wygrany, a później za przegrany to coś jest chyba nie halo ????
Robert: Ostateczna decyzja Działu rozliczeń jest że zakład jest przegrany.
: Wg takich interpretacji można każdy wynik w ITF opisać jak się chce. Jedyna rada nie grać na liva ITF. Dziękuję
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Rafael Nadal nie zagra w Montrealu oraz Cincinnati Open!!

28-letni Hiszpan doznał kontuzji nadgarstka podczas wtorkowego treningu i nie będzie zdolny do gry przez trzy tygodnie.

&quot;Dzisiaj przeszedłem testy medyczne, niestety badania nie są dla mnie optymistyczne. Będę musiał odpocząć przez 21 dni, po tym jak we wtorek uszkodziłem prawy nadgarstek&quot;.

Na Li nie zagra w US Open!!

&quot;Chciałabym powiadomić wszystkich moich fanów, że niestety muszę wycofać się ze zbliżających się imprez w Toronto i Cincinnati, oraz z wielkoszlemowego US Open. Od marca mam problemy z kolanem i muszę się z tym uporać aby znów rywalizować na najwyższym poziomie. Moi doradcy medyczni poradził mi, abym zrobiła sobie przerwę, aby wyleczyć kolano. Z niecierpliwością czekam na powrót na kort jesienią podczas imprez w Wuhan i Pekinie.&quot;-facebook.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Mamy taki dylemat z ArQuiskiem, pozwoliłem napisać, aby uslyszeć opinię innych ludzi, dotyczącą stylu gry S. Johnsona.

Ja uważam, że jest to gracz ofensywny. ArQuisek uważa, że jest to serwismen z niższej półki.

Kto się wypowie ?
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Serwisman z niższej półki, to moje zdanie. Potrafi coś tam serwować, ale nie ma asa za asem. Serwisem ustawia grę i to kończy. Graczem ofensywnym to może być Djoko, Tsonga, Kubot ????
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Tylko, że ten serwisman z niższej półki ograł pod rząd dwóch serwismenów z najwyższej półki, czyli Isnera i Karlovica, więc chyba taki słaby nie jest. Inna sprawa, że obaj frajersko przegrali swoje mecze, a Karlovic to już się skompromitował na całego w decydujących momentach. Swoja drogą jestem ciekaw, ile match pointów przy swoim serwisie zmarnował Chorwat w swojej karierze.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tylko, że ten serwisman z niższej półki ograł pod rząd dwóch serwismenów z najwyższej półki, czyli Isnera i Karlovica, więc chyba taki słaby nie jest. Inna sprawa, że obaj frajersko przegrali swoje mecze, a Karlovic to już się skompromitował na całego w decydujących momentach. Swoja drogą jestem ciekaw, ile match pointów przy swoim serwisie zmarnował Chorwat w swojej karierze.
Chcemy poznać tylko wasze zdanie na temat stylu gry serwismen vs gracz ofensywny. Do której grupy bysie Johnsona dali ?

Inne tematy nas nie interesują.
 
tony-halik 5

tony-halik

Użytkownik
Mylicie pojecia.

Service Man to kazdy wysoki z dobrym serwisem? Gdzie Karlovic i jego BH a gdzie Isner? Jakby klasyfikowac po wszemu to BigJohn by na SM raczej niepasowal, za dobrze radzi sobie w ataku i na siatce (a moze to juz s&amp;v ???? ? )

Johnson typowa amerykańska szkola, dobry serwis, dobra budowa ciala, fizyczny tenis, oparty na szukaniu wygrywajacych uderzen. Czasem gdy nie idzie, faktycznie wyglada jakby opieral gre na serwisie, ale to bardzo solidny grajek, na hardzie w USA bardzo grozny. Kolejna sprawa to, ze grajac z Isnerem, czy Karlovicem, nigdy nie pokaze swoich mozliwosci z glebi. Z Nadalem, Ferrerem, czy innym Andujarem jego tenis bedzie wygladal zupelnie inaczej.

Mam nadzieje ze was pogodzilem ????
 
Do góry Bottom