>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

M 40

mareczek666

Użytkownik
Witam. Nie wiem czy wybrałem dobry temat, ale spróbuję.
Pytałem wujka google, ale nie rozwiązał mojego pytania.
Chodzi o punkty przyznawane w rankingach atp.
Chyba potrzebuję wytlumaczenia dobitnego. Dlatego :
Djoko w zeszłym roku w Paryżu przegrał w finale, w tym roku również,dlatego do rankingu nie doliczają. zadnych punktów? A gdyby wygrał ilosc 2 tysiące trafia do niego na konto ?
Jeśli w zeszłym roku był w finale, a teraz odpada w ćwierćfinale to jakąś ilość punktów odejmują ? Nie dostaje nic ? Czy dostaje ilosc za ćwierćfinał ? Z góry dzięki za wyrozumiałość jeśli taka sie pojawi.
 
juras333 802

juras333

Użytkownik
w tamtym roku był w finale czyli obronił 1200, bo tyle za finał jest. gdyby w tym roku wygrał, to do tych 1200, które obronił dostałby jeszcze 800, bo 2000 jest za wygraną w całym turnieju
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
To wtedy odejmuje mu się w rankingu tą różnicę, dlatego też często można przeczytać w analizach w dziale, że zawodnik broni &quot;xxx&quot; punktów w danym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Po spotkaniu zarządu WTA opublikowano wstępny kalendarz turniejów na 2016 rok:
Dwa nowe turnieje:
- Majorka (ranga International) na trawie w tygodniu 24. równolegle z turniejem rangi Premier w Birmingham
- Louisville (ranga International) na hardzie w tygodniu 34. przed US Open.
W miejsce turnieju w Pattaya - turniej w Kaohsiung (ranga International) na hardzie w tygodniu 6.
W miejsce turnieju w Baku - turniej w Nanchang (ranga International - poprzednio ranga WTA 125K Series) na hardzie w tygodniu 31.
Do kalendarza wpisany zostanie jeszcze jeden nowy turniej na cegle rangi International w tygodniu 16. - równolegle ze Stuttgartem, miejsce zostanie ustalone niebawem.
Turniej olimpijski w Rio odbędzie się w dniach 6 - 14 sierpnia (nawierzchnia: hard).
FED CUP 2016:
6-7 luty (tydzień 5.) - ćwierćfinały
18-19 kwietnia (tydzień 15.) - półfinały + playoffy
14-15 listopada (tydzień 45.) - finał
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
W dniach 13-19 lipca 2015 w Poznaniu odbędzie się turniej ATP Challenger. Mecze będą rozgrywane na kortach ziemnych w Parku Tenisowym OLIMPIA.
Opublikowano dzisiaj listę zgłoszeniową do turnieju głównego.
TOP 5 zawodników:
1. Pablo Carreno-Busta
2. Alexander Zverev
3. Joao Souza
4. Lucas Pouille
5. Radu Albot
W drabince głównej zobaczymy minimum trzech Polaków: Huberta Hurkacza, Andrzeja Kapasia i Michała Dembka (otrzymali dzikie karty). Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz nie wystąpią w turnieju, gdyż równolegle będą rozgrywali mecz z Ukrainą w Pucharze Davisa. Udział w kwalifikacjach zapewniony mają Kamil Majchrzak i Grzegorz Panfil.
Wstęp na korty będzie darmowy do ćwierćfinałów włącznie, wstęp na półfinały i finał będzie płatny (bilet normalny: 10 złotych za dzień, bilet ulgowy: 5 złotych za dzień).
Więcej szczegółów na oficjalnej stronie turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Witam. Nie oglądałem meczu Djoko, ale widze wynik. Pytam bo moze ktos oglądał. ? Co tam sie stało ? Celowy zabieg ?
Nie oglądałem lecz, można napisać to co zawsze o turniejach pokazowych ???? Takich meczy po pierwsze się nie obstawia ponieważ tenisiści najlepsi a takim jest Djoko traktują to jako zabawę czy też sparing ???? Totalnie nie ma się co sugerować takim wynikiem patrząc pod kątem Wimbledonu. Natomiast Ci słabi spinają poślady jakby grali w turnieju wielkiego szlema. Djoko przegrał lecz nie należy wyciągać żadnych złych wniosków.
 
Do góry Bottom