>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

djgregor 55

djgregor

Użytkownik
To nieźle porobiło się. Teraz zastanawiam się jaką karę dostanie za pozytywny wynik.
Ten miesiąc będzie głośny w sprawie dopingu.
Wygląd Szarapowej na konferencji prasowej kojarzy mi się z Emily Ratajewski w zaginionej dziewczynie... Wszędzie piękna, powabna, dla nie których sex bomba, a tutaj poniżej przeciętnej. Ciekawe czy to taki zabieg &quot;marketingowy&quot; aby sprzedać historię o tym że nie przeczytała nowej listy czy naprawdę tak było i bardzo ją to przytłacza. Ale gdzie są ludzie od tego? Ma przecież ogrom ludzi w sztabie odpowiedzialnych za różne funkcje... Rezerwacje, odżywianie, trening, odnowa biologiczna, prawo itp itd.
Ogólnie sportowcy przyjmują multum witamin, wspomagaczy które dopiero później nie które z nich trafiają na listę antydopingową.
Tutaj niby brała to cały czas od 2006 roku na jakąś niedokrwistość. Ciekawe czy w tym przypadku aż tyle czasu ludzie od Szparki wyprzedzili komisję antydopingową czy po prostu to zwykły przypadek. Nie wiem jak w tej sytuacji ale w większości sportsmeni i sportsmenki które mają status gwiazdy wiedzą co przyjmują i z jakimi mogą liczyć sie konsenkwencjami ale jednak ryzykują. Jak przyjrzeć się bliżej pozytywnym wynikom to wychodzi że każdy sportsmen(menka) był/jest na coś chory... gdzie z takimi dolegliwosciami po badaniu by nie dostał się na kasę do biedronki
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Z tego co wyczytałem to skoro lek do 1 stycznia 2016 nie był na liście leków zakazanych w tenisie to znaczy, że po prostu można było go brać bez żadnych konsekwencji. Jeśli można to można - nie zakrzywiajmy rzeczywistości. Nie można karać Szarapowej za to, że brała dozwolony specyfik uwzględniony przez odpowiednie organizacje medyczne i tenisowe do tego czasu, czy to trwało miesiąc, rok czy 10 lat. Oczywiście zaraz pojawi się tu pełno postów, że wszyscy się szprycują i generalnie ja się z tym zgadzam, ale przepisy Szarapowa złamała dopiero po Nowym Roku, wg niej nie czytając odpowiedniej aktualizacji leków niedozwolonych.
Tak więc widzę to tak, że 10-12 miesięcy dyskwalifikacji pomniejszone po apelacjach do 6, strata kilku punktów, pieniędzy i jednak wizerunku.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Tez tak uwazam, dziolcha brala cos od tylu lat wiec nie przesadzajmy, dadza jej dyskwalifikacje do konca roku (rok olimpijski) i pozniej jak bedzie chciala wroci przechodzac przez kwale do kilku pierwszych zawodow itp.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Wie ktoś może co się dzieje z Pablo Andujarem ?
Unfortunately After my last tournament I had to retire due to an elbow problem I&#39;ve been carrying for some time,we&#39;ve decided get surgery. It will take a while until competing once again, but I&#39;ll keep you posted on my evolution with photos and I&#39;m sure I&#39;ll come back stronger. Thanks for your support!
https://www.instagram.com/p/BDEEKOJFOVN/
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
A 132

acemilan

Użytkownik
Ciekawe rzeczy piszecie... Widać większość bez pojęcia o temacie ustawiania, ale popisać można, wszak źródła informacji nie wykraczają poza wp ???? ...
Skoro te miliony/tysiące euro można zarabiać to jedno moje pytanie: powiedzcie w jakich bukach? I tu właściwie możemy dyskusję skończyć podejrzewam ????
Z EU obecnie chyba WSZYSTKIE gdzie limity wynoszą live &gt;1k e należą do ESSA, tak samo z informacji/doświadczenia wiem, że większość współpracuje z TIU- tajemniczą pedalską organizacją niszczącą i uprzykrzającą życie tenisistom, która ciągnie kasę za nic. Oczywiście nikt się tym nie chwali, na 100% współpraca dotyczy tak &#39;chwalonych&#39; tutaj firm jak b365, wh, unibet czy bwin, wszystkie z grupy Pokerstars. Co pewne zdziwi wielu także Betfair i PinnacleSports &#39;kablują&#39; do tej instytucji (jak ktoś sensowniejszy chce z adminów mogę wkleić część swojej korespondencji). Więc wszelkiej maści cwaniaków pytam gdzie grać za sensowną kasę? No chyba, że ktoś lubi blokady konta i kilkuletnie szarpanie podczas gdy ktoś będzie dysponował Waszymi środkami...
Mógłbym tu popisać o wielu meczach odpustach/oszukanych itp, o przesłuchaniach Interpolu na turnieju w pięknej Banja Luce itp itd.
Myślę iż ilość meczów obecnie ustawianych jest dużo mniejsza niż jeszcze 2-4 lata temu.
Co innego odpuszczanie (zwłaszcza jakieś pedalskie deble po ITF-ach do których trzeba dopłać) z różnych powodów (czasem studia, czasem liga za kasę w jakimś kraju na której zarobi się tyle, żeby pograć kolejne turnieje to chleb powszedni na turniejach ITF), ale nie za kasę- choć zawodnicy to rozróżniają dla mnie to to samo. Z prywatnych moich rozmów wynika smutna rzeczywistość: w pierwszym tysiącu ATP wg różnych rozmówców nie ma więcej niż 50 zawodników co by zawsze wyszli grać na 100%- ja osobiście się z tym zgadzam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Ciekawe rzeczy piszecie... Widać większość bez pojęcia o temacie ustawiania, ale popisać można, wszak źródła informacji nie wykraczają poza wp ???? ...
Skoro te miliony/tysiące euro można zarabiać to jedno moje pytanie: powiedzcie w jakich bukach? I tu właściwie możemy dyskusję skończyć podejrzewam ????
Z EU obecnie chyba WSZYSTKIE gdzie limity wynoszą live &gt;1k e należą do ESSA, tak samo z informacji/doświadczenia wiem, że większość współpracuje z TIU- tajemniczą pedalską organizacją niszczącą i uprzykrzającą życie tenisistom, która ciągnie kasę za nic. Oczywiście nikt się tym nie chwali, na 100% współpraca dotyczy tak &#39;chwalonych&#39; tutaj firm jak b365, wh, unibet czy bwin, wszystkie z grupy Pokerstars. Co pewne zdziwi wielu także Betfair i PinnacleSports &#39;kablują&#39; do tej instytucji (jak ktoś sensowniejszy chce z adminów mogę wkleić część swojej korespondencji). Więc wszelkiej maści cwaniaków pytam gdzie grać za sensowną kasę? No chyba, że ktoś lubi blokady konta i kilkuletnie szarpanie podczas gdy ktoś będzie dysponował Waszymi środkami...
Mógłbym tu popisać o wielu meczach odpustach/oszukanych itp, o przesłuchaniach Interpolu na turnieju w pięknej Banja Luce itp itd.
Myślę iż ilość meczów obecnie ustawianych jest dużo mniejsza niż jeszcze 2-4 lata temu.
Co innego odpuszczanie (zwłaszcza jakieś pedalskie deble po ITF-ach do których trzeba dopłać) z różnych powodów (czasem studia, czasem liga za kasę w jakimś kraju na której zarobi się tyle, żeby pograć kolejne turnieje to chleb powszedni na turniejach ITF), ale nie za kasę- choć zawodnicy to rozróżniają dla mnie to to samo. Z prywatnych moich rozmów wynika smutna rzeczywistość: w pierwszym tysiącu ATP wg różnych rozmówców nie ma więcej niż 50 zawodników co by zawsze wyszli grać na 100%- ja osobiście się z tym zgadzam.
Witaj, bardzo mądrze napisane, podzielam Twoje opinie. Mam pytanie, dlaczego z tak dużą wiedzą nie udzielasz się? Typujesz tenisa?

Pytam, bo też siedzę w tej branży, myślę że z niezłym skutkiem (mój temat), ale zawsze kumających ten sport więcej to po prostu - lepiej.

Możesz odpowiedzieć na priv.
 
endefis 13

endefis

Użytkownik
Ciekawe rzeczy piszecie... Widać większość bez pojęcia o temacie ustawiania, ale popisać można, wszak źródła informacji nie wykraczają poza wp ???? ...
Skoro te miliony/tysiące euro można zarabiać to jedno moje pytanie: powiedzcie w jakich bukach? I tu właściwie możemy dyskusję skończyć podejrzewam ????
Z EU obecnie chyba WSZYSTKIE gdzie limity wynoszą live &gt;1k e należą do ESSA, tak samo z informacji/doświadczenia wiem, że większość współpracuje z TIU- tajemniczą pedalską organizacją niszczącą i uprzykrzającą życie tenisistom, która ciągnie kasę za nic. Oczywiście nikt się tym nie chwali, na 100% współpraca dotyczy tak &#39;chwalonych&#39; tutaj firm jak b365, wh, unibet czy bwin, wszystkie z grupy Pokerstars. Co pewne zdziwi wielu także Betfair i PinnacleSports &#39;kablują&#39; do tej instytucji (jak ktoś sensowniejszy chce z adminów mogę wkleić część swojej korespondencji). Więc wszelkiej maści cwaniaków pytam gdzie grać za sensowną kasę? No chyba, że ktoś lubi blokady konta i kilkuletnie szarpanie podczas gdy ktoś będzie dysponował Waszymi środkami...
Mógłbym tu popisać o wielu meczach odpustach/oszukanych itp, o przesłuchaniach Interpolu na turnieju w pięknej Banja Luce itp itd.
Myślę iż ilość meczów obecnie ustawianych jest dużo mniejsza niż jeszcze 2-4 lata temu.
Co innego odpuszczanie (zwłaszcza jakieś pedalskie deble po ITF-ach do których trzeba dopłać) z różnych powodów (czasem studia, czasem liga za kasę w jakimś kraju na której zarobi się tyle, żeby pograć kolejne turnieje to chleb powszedni na turniejach ITF), ale nie za kasę- choć zawodnicy to rozróżniają dla mnie to to samo. Z prywatnych moich rozmów wynika smutna rzeczywistość: w pierwszym tysiącu ATP wg różnych rozmówców nie ma więcej niż 50 zawodników co by zawsze wyszli grać na 100%- ja osobiście się z tym zgadzam.
Taki jestes cwany i madry ? Przedewszystkim gra sie na innym kontynencie niz jest grane zdarzenie. Zdarzen w Europie nie gra sie w europ buku ! I tak omija sie interpol i ta weryfikacje. Nigdy gry nie robi zawodnik, on tylko otrzymuje pape do lapki, sam to sie moze wyproznic jakby co, wiec historie o graniu znajomych zostawcie w gimnazjum. Yakuza ma dziesiatki tysiecy zolnierzy do puszczania kuponow. Skosni ustawiaja wyniki w europie a graja gdzie indziej. To samo wloska mafia i balkanska ! Co wy mysleliscie ze oni graja w bet365, bwin i pinacle ?Te buki sa dla was abyscie se tam &quot;wygrywali&quot; A meczu Davidenki nie pamietacie z Vasalo ? Mimo dowodow ze Vasalo pisal smsy o ustawce z wloskim oszustem jak to zrobic nic im Interpol nie zrobil ! Wloski oszust (szczegoly w sieci) jest znany ze latal z torba papy po malych turniejach i ustawil tak wiele meczy w prymitywny sposob dawno temu ! Specjalista nr1 z Wloch. Oczywiscie byli mniej inteligentni tenisisci jak nasze Polaczki z itf-u co robili to na wlasna reke i wlasny tel. Zlapani i zawieszeni ! Jak kiedys tenisisci z ATP grali w sieci wlasne mecze z wlasnych kont w trakcie turnieju. Tez zrobili papa za kilka marnych $ . Rynek ustawianych zdarzen tenisowych jest bardziej oplacalny, dochodowy dla organizacji przestepczych ktore dysponuja setkami mln usd, jak handel narkotykami i ludzmi wlacznie ! A ta wasza logika ze w bet365 sa limity i kontrola . Chyba was abyscie wiecej przegrali !

To tak jak mowic ze w Polsce rzad nie kreci mlrd na boku bo jest kontrola ! (temat rzeka). Tak samo z ustawianiem meczy.
Wszyscy wszystko wiedza, a beka tylko zwykly janek za wybicie szyby.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Cześć mam pytanie : Czy ktoś się ma jakieś bardzo świeże wiadomości na temat IVO KARLOVICA? Ostatnio ma jakieś problemy zdrowotne , czy ktoś wie o co dokładnie
chodzi? Będę bardzo wdzięczny za informacje.Pozdrawiam wszystkich fanów tenisa.
 
endefis 13

endefis

Użytkownik
Ma swoj wiek i ponad 205-207 cm (moze wiecej ...) a zawsze problemy z poruszaniem, motoryka. Juz dawno powinien zejsc ze sceny, bez wzgledu co mu jest dzis. Ost cos tam probowal. On gral przedewszystkim warunkami fizycznymi i swoje juz &quot;wyciagnal&quot; z tenisa !
 
Do góry Bottom