>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System 1.01 - dziennie +10% kapitału

culepl 39

culepl

Użytkownik
System 1.01 - dziennie ✅ 10% kapitału
OPIS
Ten sposób gry opiera się na graniu Va-bank po kursach 1.01 czyli praktycznie i teoretycznie najbardziej prawdopodobnych ze wszystkich.
Dziennie gramy po 10 typów aby powiększać kapitał o 10% każdego dnia.
Udoskonalamy ten sposób grania...
Bukmacher: Betfair (najniższe marże)
JAKIE TYPY?
Z moich obserwacji wynika, że przegrywamy typy 1.01 jeżeli stawiamy na zdarzenie które w rzeczywistości nie ma takiego prawdopodobieństwa.

Tak więc omijajmy takie typy:
- typy na wygraną przed meczem
Oczywiste że żadna drużyna nigdy nie jest 95% pewniakiem więc nigdy nie należy stawiać na zwycięstwo drużyny po kursie 1.01
- under X goli w 70-84 min
Drużyny często tracą gole w ostatnim kwadransie gry.
- wszelkiego typu typy 1X2 lub 1X/X2 na LIVE
Często kursy są bardzo mylne przy właśnie takich zdarzeniach.
Przykład z typów samuel&#39;a
Braga - Olhanense
Typ: 1X (Wynik: 1:0, 51 minuta)
Kurs: 1.02
Wynik: 1:2 FT


Jakie typy są bezpieczniejsze:
- under X goli w &gt;84 min LIVE
np. przy wyniku 1:0 (84&#39;) stawiamy na under 3.5 - takie typy można znaleźć np. w Lidze Holenderskiej
- wygrana w tenisie LIVE
Jeżeli faworyt prowadzi a do końca meczu pozostało mu niewiele gemów warto postawić na jego wygraną
- over X gemów w tenisie LIVE
Tutaj należy uważnie analizować mecz na żywo
-over 0.5 gola w meczu Klasy światowej z 3 ligowcem
- przykłady:
Real - Ponferradina 5:1
FC Barcelona - L&#39;Hospitalet 9:0
-LAY single/akumulator na niemożliwe zdarzenia o kursie ako 50-100
Jednym słowem chyba najlepsze typy 1.01
Przykład Real Madryt - Athletic Bilbao - Dokładny wynik (Nie Wygra 0 - 2 @ 40.39).
- under 8.5 gola przy mega faworytach
Barca, Real, City, United, Milan, Juve
Z czasem dodam więcej typów bezpiecznych i tych które powinniśmy omijać...

WYMAGANIA
1. Wielki kapitał początkowy, najlepiej około 1000zł.
2. Cierpliwość i wytrwałość a przede wszystkim szczęście
3. Umiejętność rzeczywistego oszacowania prawdopobieństwa zdarzenia
4. Cel np. 200 typów

PODSUMOWANIE
Cuda się zdarzają i raz na milion meczy zdarzy się taki jak np. w Pucharze Narodów Afryki w 2010r. gdzie do 78 min Angola prowadziła 4-0 z Mali by ostatecznie zremisować 4-4 (gole w 78&#39;, 88&#39;, 90&#39;+3 oraz 90&#39;+5).
Nie znaczy to, że taki sposób gry nie ma sensu. Uważam, że w dłuższej perspektywie można wyjść na spory ✅
Szacunek dla jednego z naszych użytkowników - samuel&#39;a, który pokazał na czym to wszystko polega i z 15zł zrobił ponad 700.
Jego temat:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/800-typow-1-01-w-drodze-do-szczescia-69276.html
Podobne tematy już się pojawiały jednak nikt nie prowadził ich w dłuższym okresie czasu i po prostu odpuścił...
Czekam na wasze opinie, pomysły​
 
T 0

tico

Użytkownik
Witam, CulePL.
Grałem tym sposobem przez ok. 1 miesiąca. Setki zakładów. I totalna wtopa.
Np. obstawiasz po kursie 1,01 za 100j. Jeśli wygrasz - masz 1j. I tak w kółko. Jeśli przegrasz - tracisz 100j. Aby je odrobić musisz wygrać 100 razy ( tą samą stawką ) , aby odrobić straty.
Według mnie trzeba mieć szczęście, aby coś na tym zarobić. Mnie udało się wygrać pod rząd 249 razy. 250 raz okazał się przegrany. Potem 80 razem przegrałem, a potem 25 bodajże.
A nie o szczęście w tym wszystkim chodzi, lecz o metodę.
Ale życzę powodzenia.
 
disvolrest 8,3K

disvolrest

Użytkownik
Ja również życzę powodzenia. Ostatnio podobają coś mi się zdarzenia z &quot;nieopłacalnymi?&quot; kursami. Fakt, wpadka i tyle do odrabiania ale &quot;zabawa&quot; musi być, będę jak najbardziej obserwował temat ;)
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
No i skończysz tak jak samuel.
Już bardziej się opłaca grać kursy 8.00 ; 9.00 ; 10.00 np w tenisie albo w siatce, szybciej coś osiągniesz. Trzeba tylko szukać i próbować grać na takie value. Bo takie serie z kursami 1.01 , nie oszukujmy się, zawsze szybko się kończą. Jeśli chcesz mieć normalny zysk to tylko głęboka analiza spotkań z normalnymi kursami.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Jeśli chcesz mieć normalny zysk to tylko głęboka analiza spotkań z normalnymi kursami.
Czemu tak myślisz? Przez miesiąc powiększyłem swój budżet o ponad 20% czasem na kursach mniejszych niż 1,01. Trzeba odpowiednia zarządzać swoim budżetem a wyjdzie się na plus.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
No i skończysz tak jak samuel.
A właśnie że nie!
samuel grał zdarzenia z kursami od 1.01 do nawet 1.10 a dodatkowo nie zawsze dobrze dobierał typy - chodzi mi tu o realne prawdopodobieństwo dla typów &gt;1.01
Ja zamierzam grać tylko 1.01 i to konkretne typy a dokładniej valuebety - co robi system trudniejszy od innych
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
- under X goli w &gt;84 min LIVE
np. przy wyniku 1:0 (84&#39;) stawiamy na under 3.5 - takie typy można znaleźć np. w Lidze Holenderskiej
Betis Sevilla - Atletico Madryt sprzed kilku dni ???? Niemniej, good luck.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Szczerze mówiąc z tą Bragą nie wydaje mi się aby kurs nawet przed bramka dla rywali był 1.01.Obserwuję takie kursy od jakiegoś czasu bo też przymierzam się do takiego sposoby gry, i chociażby na Chelsea po bramce na 3-0 z QPR można było nawet 1,02 złapać,tak samo z Wigan-Newcastle po bramce na 4-0. Według mnie na rynek MO nie ma sensu obstawiać bez przynajmniej dwubramkowej przewagi. Jednak bardziej opłacalne wydaje mi się stawianie underów z dużym zapasem bramkowym ( minimum 3 ).Kiedy oglądamy mecz to teoretycznie jesteśmy w stanie przewidzieć ilość goli na podstawie akcji,taktyki obu zespółow(czy np goście zaczynają się bronić po strzelonej bramce itp. Ograniczanie się tylko do kursu 1,01 jest według mnie jest lekko bez sensu bo można znaleźć value też w nieco wyższych kursach.Przykłady to bryndzowata liga polska kursy ok 30 minuta Legia-Jaga na under 4,5 1,08 , derby Krakowa koło 35-36 minuty na under 5,5 było po 1,02-1,03 ???? Jednakże obowiązkowym jest obserwowanie meczu zarówno przed jak i po obstawieniu.Kiedy zakład nie idzie po naszej myśli ,to zawsze możemy skontrować z mała stratą na betfair,Najlepiej zaopatrzyć się w jeden z programów do tradingu np Geeks Toy . Jeśli dosyć wczesnie zdecydujemy się wyjśc z rynku (np trzecia bramka a mamy u5,5) to strata nie będzie duża gdyż wg mnie rynku zawsze faworyzują undera i ten kurs nie pójdzie zbytnio do góry.Nawet w tym przykładzie wyżej jeśli gracz zdecydowałby się na wyjsciu po 3 bramce to strata wyniosłaby max 15-20 procent stawki początkowej.Także CulePL jeśli mogę Ci coś polecić-mniej wejść,za to bardziej przemyślanych (stream) i po nieco wyższych kursach(nawet do 1,1).
 
cock 756

cock

Użytkownik
WYMAGANIA
1. Wielki kapitał początkowy, najlepiej około 1000zł.
Weź wreszcie rozpęd i uderz w coś mocno głową, albo delikatniej, weź przykład z Samuela i z 2 Euro zrób najpierw 20 Euro! Dobry, jak to mówisz system sam na siebie zarobi! Nie potrzebuje żadnych zer, a jeszcze większej cierpliwości i dyscypliny - od CIEBIE!!!
Czekam na wasze opinie, pomysły
Wielkość stawki nie jest gwarantem sukcesu. Chrzanisz coś o procentach, i od razu chcesz kokosów... Pomysł masz cytat wyżej.
Ja zamierzam grać tylko 1.01 i to konkretne typy a dokładniej valuebety
Valuebety z kursem 1,01... No ciekawe... Graj jak zamierzasz, trzeba takich - ja trafiłem dwa razy kurs 1000. ;)
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
W tej zabawie chodzi tak naprawdę o jedną pomyłkę.
Jedno kliknięcie i po tobie.
Arsenal grał o pietruszkę i przegrał 1:2.
Po tym wydarzeniu stwierdziłem, że najważniejszą motywacją dla piłkarzy jest stawka meczu. Jeżeli mamy 6 punktów przewagi nad kolejnym miejscem i 6 punktów straty do miejsca wyżej to czy chcemy czy nie, włącza nam się leń, a jeżeli gramy mecz, który decyduje o mistrzostwie (patrz manchester united - swansea 06.05.2012 r.) to gramy na najwyższych obrotach. Polecam Manchester over 0.5 albo 1X w tym meczu po kursie 1.03.
- wygrana w tenisie LIVE
Jeżeli faworyt prowadzi a do końca meczu pozostało mu niewiele gemów warto postawić na jego wygraną
Nie polecam. krecz w 2 secie i po tobie.
Zawsze jest potrzebne szczęście. Bez tego się nie uda.
Życzę powodzenia.

EDIT:
No i skończysz tak jak samuel.
Już bardziej się opłaca grać kursy 8.00 ; 9.00 ; 10.00 np w tenisie albo w siatce, szybciej coś osiągniesz.
Pokaż na forum opłacalność tego sposobu gry.
Valuebety z kursem 1,01... No ciekawe... Graj jak zamierzasz, trzeba takich - ja trafiłem dwa razy kurs 1000.
Pokaż to na forum. Wstaw typ przed meczem. Niech wszyscy zobaczą jak trafiasz kurs 1000. Nie mówię, że to niemożliwe. Jednak nieudokumentowane.
Uważam, że mimo tego, że poniosłem porażkę, to pokazałem, że można wygrywać do nieskończoności - 1. I tutaj pojawia się pytanie czy uda się wygrać do etapu nr X ????
Czasami są kursy 1.01, które są pewne w 100 %, bo leżą pieniądze po zakończeniu nienadzorowanego rynku lub przy stanie meczu, który wyraźnie jest już przesądzony. Np. w kosza zostało 5 punktów do rzucenia w 5 minut itp...
A czasami są takie, w których przypadek decyduje o wygranej.
Te pierwsze to kwoty rzędu 10 - 100 zł. Później już nikt za darmo pieniążków nie rozrzuca tak łatwo...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Pokaż to na forum. Wstaw typ przed meczem. Niech wszyscy zobaczą jak trafiasz kurs 1000.
Nie czuję takiej potrzeby. Przed meczem? Takie prezenty raczej in play, więc gdybym nawet chciał... to odpada. Próbuj siatkę, tenisa... Może i Ty dasz radę.
Ale najbardziej rozbawił mnie nie tyle roszczeniowy ton, co zupełnie nielogiczne, brak pytania o ilość prób.
Przewertowałem sobie Twój temat, z uporem maniaka hazardzisty przekonujecie o słuszności swoich racji gdy, jak sam napisałeś:
Cóż. nie udało się niestety, a było już ponad 700 zł
do 20000 brakowało AKO 30, zrobiłem AKO ponad 40...
chciałem tylko pokazać, że wytrwałością można naprawdę wiele zdziałać i wciąż wierzę w ten sposób gry.
muszę sobie odpocząć.
może wrócę znowu na forum. jak wrócę to na pewno znowu od 20 zł. bo większych pieniędzy nie będę wkładał.
było dużo emocji, dużo radochy, dużo nadziei i wiary, ale niestety kiedyś to musiało się skończyć. liczyłem po cichu na to, że skończy się to po 306 typie...
Jak ćmy w ogień... Eh... ????
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Nie polecam. krecz w 2 secie i po tobie.
Właśnie dlatego będę grał głownie LAY na BF na zdarzenia typu
- 8 meczy (tasiemiec ako 50-100)
- dokładny &quot;niemożliwy&quot; wynik
- over 8.5 goli np. tak jak we wczorajszym meczu Barcy z Malagą (4:1)
 
shen 408

shen

Użytkownik
masz zobacz co się może stać gdy będziesz grał Under w ostatnich minutach

http://www.livesports.pl/mecz/6LZOeISF/#szczegoly-meczu
Ps drużyna co tak grała dostała czerwo &quot;tak mi się wydaje&quot;
Nie sądze aby ktoś szanujący swoją kase zagrałby taki rynek(pewnie go nawet na BF nie było),aczkolwiek oczywiście chodzi o przykład-dlatego też trzeba ustalić sobie plan ewakuacji kiedy rynek nie idzie po naszej myśli.Jeśli kolega zapewnie zagrałby under 3,5/4,5 to po drugiej/trzeciej bramce miał na pewno dosyć czasu aby wyjśc z niedużą stratą,w tym meczu akurat widzę ze kursy faworyzują undera także kurs po 2/3 bramce na under odpowiedniu 3,5/4,5 był nie wyższy jak 1,2 czyli strata 8-10 procent stawki wyjściowej .Druga strona to psychologiczny aspekt,no bo jakim prawem kurs 1,02-1,05 ma nie wejść ? :-| Do undera bezwzględnie trzeba oglądać mecz i najlepiej wybierać równe drużyny (lub fav na wyjeździe bo też grają bardziej zachowawczo niż u siebie).Pozdrawiam i czekam na poczatek gry ;)
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Oczywiście niektórych nie da się przekonać do tego typu gry, ale wystarczy zapoznać się z forum punterslounge żeby zobaczyć, że tak na prawdę można grać.
Są tam osoby, które grając w ten sposób dochodzą do 350-400 trafionych typów z rzędu.
Ale i tak znajdą się tacy którzy trafiają typy o kursach 500 i wyżej częściej niż te po 1,01 ???? .
Cierpliwość i dyscyplina i można w ten sposób mnożyć kapitał.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Oczywiście niektórych nie da się przekonać do tego typu gry, ale wystarczy zapoznać się z forum punterslounge żeby zobaczyć, że tak na prawdę można grać.
Są tam osoby, które grając w ten sposób dochodzą do 350-400 trafionych typów z rzędu.
Ale i tak znajdą się tacy którzy trafiają typy o kursach 500 i wyżej częściej niż te po 1,01 ???? .
Cierpliwość i dyscyplina i można w ten sposób mnożyć kapitał.
Daj link do tych tematów bo nie mogę znaleźć.
 
Do góry Bottom