>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System 100%

Status
Zamknięty.
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Ponawiam temat dotyczący mojego systemu, który znajdował się w dziale Systemy Bukmacherskie. Był on sprawdzany na 300 zakładach i sprawdzał się w 100%. Co prawda trzeba poświęcić dużo czasu ale jeśli zysk jest pewny to chyba nie będzie z tym problemu. Minusem jest to że zapewne będzie można osiągnąć z niego jedynie ok. 5.000zł gdyż jest on do zrealizowania w bwin, a więc jak wiadomo w miarę z większym zyskiem stawiają limit stawek, no może jeszcze w bet365 ale tam szło by to naprawdę mozolnie. Polega on na grze live, nie żadnym wyłudzaniu bonusów, korzystaniu z błędów technicznych strony. Nie potrzebujesz tutaj wkładu 10.000 zł wystarczy jedynie 40(minimalna wpłata) choć przy zmniejszonej wpłacie oczywiście w późniejszym terminie osiągniesz swój cel. Sposób jest dla ludzi którzy są cierpliwi mają silną wolę tzn. nie ulegają emocją i kierują się ciągle wg podanych zasad. Dzięki temu nie będziesz miał pretensji o niepowodzenie. Poniżej zobaczycie post Benka17, w którym wyrazi on swoją opinię o tym systemie, który testował 5 dni. System jest płatny, mianowicie kosztuje on 200zł, co prawda jest to sporo ale na pewno się zwróci. Pamiętajcie jest on kierowany do osób cierpliwych!!! Jeśli ktoś byłby zainteresowany lub miał pytania proszę pisać najlepiej na gg:4745753(często niewidoczny) lub na PW. Niestety dzisiaj mnie już nie będzie, proszę się zgłaszać jutro po godz.12. Prosiłbym nie pisać w temacie ponieważ uważam że wszystkie posty są zbędne i nie chciałbym żadnych nabijaczy postów tutaj.

EDITT: Jeśli chodzi o zyski to średnio jak siedzisz 2,5h masz zysk 10%. Jak ktoś ma dużo czasu mam dla niego system z którym moze osiągnąć nawet do 50% zysku dziennie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,

System oczywiście się sprawdza, da się zarobić. W Bwin jest on do zrealizowania w 100% i w dość szybkim czasie, bo np. w Bet365 trzeba by dużo czasu poświęcić na taką grę. Ten system jest zdecydowanie dla ludzi cierpliwych, cel można osiągnąć szybciej w zależności od stanu konta danej osoby. Kolejorz1980r. wpadł na dość dobry pomysł i w 100% popieram jego system naprawde warto.

pzdr ;)
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
kurcze no napisz cos więcej o tym systemie. Bo tak to jakbyś sprzedawał kota w worku. Powiedz np czy to da sie grać wyłącznie na live, czy każdy macz sie nadaje, jak duże są kursy, jakimi się gra czy coś w tym stylu.
 
damians888 0

damians888

Użytkownik
kurcze no napisz cos więcej o tym systemie. Bo tak to jakbyś sprzedawał kota w worku. Powiedz np czy to da sie grać wyłącznie na live, czy każdy macz sie nadaje, jak duże są kursy, jakimi się gra czy coś w tym stylu.
też jestem bardzo ciekawy...moze napiszecie cos więcej, aby zachęcić do kupna.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Również jestem ciekaw... Każdy dobry pomysł jest wiele wart, ale w tym przypadku jest to kot w worku jak wspomniał poprzednik. Nie wiem jak ale próbka jakaś być wpoinna. Nie dam 200 zł &#39;&#39;ło tak ło&#39;&#39;
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nie radzilbym pisac wiecej na temat tego systemu na forum raczej zalatwiajcie to przez PW pamietajcie ze BWIN expert tez nas odwiedza ????
 
kolejorz1980r 0

kolejorz1980r

Użytkownik
Prosiłem aby wszelkie pytania kierować na PW lub na gg. Dzięki Karlos widzę że zrozumieli po Twoim poście ???? Proszę więcej nie pisać tutaj. Temat będzie przeznaczony do opinii od użytkowników systemu
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Oj widzę , że co jakiś czas ktoś na forum ogłasza że znalazł 100 % system , heh . Takich systemów nie ma , nie było i nie będzie bo inaczej gra u bukmacherów nie miałaby sensu . Mogą być bardzo prawdopodobne ale nie w 100 % pewne .Powiem szczerze , że nie chce mi się wierzyć że w 100 % się sprawdza na live i można z tego uzyskać zysk ponad 2000 % ( swoją drogą nie piszesz w jak długim czasie ) . Bo każdy zakład to ryzyko i cuda się czasem zdarzają ( np. zwycięstwo MU nad Bayernem w LM w doliczonym czasie gry ) . Sam napisałeś że sprawdziłeś go na 300 zakładach . OK ale komuś się zdarzy w 301 że przegra wszystko i co wtedy ...
To , że dałeś go przetestować moderatorowi tego forum Benkowi , niby fajnie ale według mnie to wcale nie jest pewnością że to co piszesz jest prawdą bo mogłeś go choćby przekupić :p Nie no to żart , bo Benek do przekupnych nie należy , heh .
P.S. Moim zdaniem dobrze , że ludzie tutaj się wypowiadają bo jeśli chociaż jedna osoba nie wykupi tego systemu i nie przegra przez ten Twój system wielkiej kasy to się będzie opłacało .
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jeśli to info dostanie się (a stanie się to w niedalekiej przyszłość) do kogoś z bWin to bukmacher ten z pewnością wykorzysta swój słynny punkt regulaminu...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jeśli to info dostanie się (a stanie się to w niedalekiej przyszłość) do kogoś z bWin to bukmacher ten z pewnością wykorzysta swój słynny punkt regulaminu...
jak tak coraz wiecej userow bedzie pisac na temat tego systemu to w koncu wszyscy pracownicy bwin bedą o tym wiedziec, juz chyba pisali ze jest PW i GG
 
S 11

support75

Użytkownik
Jacques mylisz sie, jest sposob 100% a ci co go odkryli dostali wielkie miliony za to ze go nie zdradza. byli to studenci matematyki. gdzie kiedys o tym pisali ale juz nie pamietam. i nie wiem ile w tym prawdy.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
jak tak coraz wiecej userow bedzie pisac na temat tego systemu to w koncu wszyscy pracownicy bwin bedą o tym wiedziec, juz chyba pisali ze jest PW i GG
Pisali też, że ten temat służy do wyrażania swojej opinii nt. systemu co powyżej uczyniłem. Więc &quot;Ryjek&quot; :jezora:
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
support pisali takze ze to bylo w sts gdzie ma live i po za tym to bylo wymyslone aby pozyskac klientow, tego juz nie przeczytales. z tego co rozmawialem z kolejarz1980r nie jest to zaden blad techniczny bukow i nie pokapuja sie w tym
 
K 3

kisiel26

Użytkownik
Jeżeli dobrze zrozumiałem tekst Kolejorza, to system wcale nie polega na błędzie tech. strony, więc słynny punkt regulaminu może nie będzie miał zastosowania(oby).
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Ja chyba jako pierwszy z tego Forum miałem przedstawiony ten...&quot;niby&quot; system-wcześniej od Benka.Do młodzieńców nie należę , więc czasu też nie mam aż tyle żeby przesiadywać na live BWIN godzinami, a tu trzeba siedziec moim zdaniem dość długo żeby kilka PLN ugrać(chociaz Kolejarz &quot; mówi ,że nie).Nie będę się szeroko wypowiadał na ten temat -zamieszczam tylko swoje prywatne zdanie, bo zostałem wtajemniczony &quot;o co biega&quot;.
 
S 11

support75

Użytkownik
support pisali takze ze to bylo w sts gdzie ma live i po za tym to bylo wymyslone aby pozyskac klientow, tego juz nie przeczytales. z tego co rozmawialem z kolejarz1980r nie jest to zaden blad techniczny bukow i nie pokapuja sie w tym
powiem Ci, ze czytalem to na jakims forum dosc dawno, podawali jakies linki do artykulu, ale juz nie pamietam. Jak masz gdzies na ten temat to podeslij chetnie przeczytam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom