>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System 100%

Status
Zamknięty.
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
grać na live`ach to można i bez systemu...ja w tydzien robiłem po 700 zł bez żadnych systemów a siedziałem raptem 3-4 godziny na Bwinie...więc to nie problem...lepiej 200 zł zainwestować w buka niż w jakiś system ;) wystarczy mieć &quot;swój styl&quot; grania i się go trzymać a wtedy nie będą potrzebne systemy..odradzam :p
 
R 0

rebmar

Użytkownik
wpłace na bwin 200zł i dajesz mi poradnik jak ugram coś przez jeden dzień tym twoim poradnikiem to twoje przegram 1 zł nic nie zostajesz :-D idziemy na taki układ ?
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
Nie kupujcie tego systemu !!!!

Ja go juz kupiłem i bardzo tego żałuje !!!

Jak ktos chce to moge mu przesłac na PW ten systemik za darmo.

A tak na marginesie to nie jest zaden 100% system tylko gra oparta na wielkim szczęściu !
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Z tego co mi napisal kubajajo na PW caly ten &quot;system&quot; to granie na live kursow 1.01. Czy to jest warte 200 zl sami sobie dopowiedzcie.
Ciekawe od ilu osob sie udalo kase wyludzic....
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Załuż temat z typami opierający sie na systemie bez publikacji o co w nim chodzi. To może sprzedaż jak będą dobre efekty.
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
Dobra , w zwiazku z duzym zainteresowaniem napisze tutaj o co chodzi !

System , który zakupilem za 200 zł opiera sie na graniu kursów 1.01 na live na bwin , gdy druzyna juz prowadzi !
Jak nas sprzedawca wyliczył mozna z tego wyciagnąć niezle kokosy ????

Mało tego system jest sprawdzony i juz wiele razy byl testowany.
UWAGA :
Za kazdym razem gdy zagramy za całą stawke swoja na kurs 1,01 to nastepnym razem rowniez gramy za całą stawkę !

Dla mnie to jest droga do klęski, bo juz niejednokrotnie widzialem ze kursy 1,01 nie wchodza wcale tak łatwo.

Dla mnie to łatwy sposob zeby stracic kase a nie zyskac !!
 
S 11

support75

Użytkownik
gdy postawie 1000 zł zyskuje 10 zł.
aby zwrociło mi sie 200 zł za super system potrzebujemy postawic za laczna kwote 20 000
to sie wydaje ze duzo jest, ale to szybko zleci ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie ukrywam,dawno temu jako początkujący też się na takim kursie z dwa razy przejechałem -a dawałem tak tylko do obrotu bonusa w BWIN..no i niestety nie jest to 100%:kwasny4565:
 
C 0

curt

Użytkownik
mój system który sprzedawałem był sto razy lepszy i prawie pewny... (trzeba było tylko uważnie grać) i sprzedawałem go kilkakrotnie taniej a teraz koleś wyjeżdża z taką marnotą za 200 zł, jak co to mogę jakiemuś Adminowi przesłać mój systemik do przetestowania jest jakiś chętny?
 
Z 0

zicoo

Użytkownik
Czytam te wszystkie posty i na prawdę chce mi sie śmiać...
Po pierwsze: jeśli znalazłby ktoś 100% system to czy sprzedawałby go innym? - wątpię
Po drugie: Jak jest tatki zaje.... to graj nim a nie wyłudzasz pieniądze od innych (na pewno odpisze że pracuje i nie ma czasu nim grac - ale w takim wypadku zwolnij sie z pracy i graj tyko na live w bwin!!!!, po co masz się męczyć w pracy skoro tu - na bwin - bez żadnego wysiłku zgarniesz grubą gotówkę?!)

śmieszny jesteś i tyle!
Pozdrawiam i ostrzegam - NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ NA 100% SYSTEMY (TAKICH NIE MA)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom