>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System 3%. Budujemy Bank.

brylant 66

brylant

Użytkownik
Witam, system polega na tym, żeby każdego dnia ugrać 3 % budżetu.
Najlepiej grać niskie kursy na live z przediału 1.01-1.10. Dlaczego live? Widzimy co się dzieje na boisku, korcie, tafli, parkiecie. Jezeli np w 80 minucie gospodarz prowadzi 3-0, to wtedy dajemy beta (kurs pewnie będzie oscylował w granicach 1.01-1.02). Kilka takich betów dziennie i dniówka zrobiona

Ciekawostka: jak ktoś zacząłby grać tak dzisiaj z bankiem początkowym 500 to 100.000 osiągnąłby 8 lipca 2012.

Jednak celem nie jest granie do miliona i ciągłe ryzykowanie co raz to większego kapitału, celem jest zbudowanie banku np. 10.000 euro. Gdy już mamy taki bank, mozemy grać tak, zeby osiągnać dniówkę 100-300e (w zaleznosci od potrzeb).

Piszcie śmiało co myślicie, więcej faktów na pewno wyjdzie podczas wspólnej burzy mózgów
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
brylant 66

brylant

Użytkownik
Tak samo jak 3% ze 100 zł to 3zł, też może być ciężko ugrać. Jednak są nie raz okazje dość dobre. Ostatnio oglądałem mecz tenisa, kurs na faworyta cały czas był w granicach 1.05 jednak w pewnym momencie wzrósł gwałtownie na 1.17. Poszedł becik i dniówka zrobiona na jednym spotkaniu.

Możecie grać jakie kursy chcecie, ważne tylko, żeby trzymac się tego progu - 3%. Nie ważne czy gramy Laye czy Backi. Podałem takie, bo w-g mnie takie są najpewniejsze.
 
D 0

devilll

Użytkownik
Stawiając 500zł na kurs 1.02 masz zysk 10zł, więc dwa spotkania i ponad 3% zrobione.
Brylant , a co najczęściej obstawiasz ? Tylko sytuacje w których druzyna prowadzi po 2,3-0 i jest tam 60-70 min, czy jeszcze coś innego też?
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
Stawiając 500zł na kurs 1.02 masz zysk 10zł, więc dwa spotkania i ponad 3% zrobione.
Brylant , a co najczęściej obstawiasz ? Tylko sytuacje w których druzyna prowadzi po 2,3-0 i jest tam 60-70 min, czy jeszcze coś innego też?
Tylko chodzi tu o to, żeby ugrać 3% nie grając va bank. wtedy jest trochę więcej &quot;pracy&quot;.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Różnie, koncówki meczy tenisowych, snookera, piłki nożnej. Zajmuje się też trochę tradingiem, więc te 3% przeważnie udaje mi się zrobić. Gdy juz będę miał trochę większy bank będę grał LAY multi zakłady np taki:



w tym zakładzie przegramy tylko wtedy gdy wszystkie spotkania zakonczą się remisem, co możliwe nie jest. Wiadomo, duże zobowiązanie w przypadku przegranej, no, ale to dwa euro to jest praktycznie za damski hooy ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
w tym zakładzie przegramy tylko wtedy gdy wszystkie spotkania zakonczą się remisem, co możliwe nie jest. Wiadomo, duże zobowiązanie w przypadku przegranej, no, ale to dwa euro to jest praktycznie za damski hooy ????
Jest możliwe. I wtedy przegrasz prawie 500 euro. Prędzej czy później trafisz te 4 remisy i co wtedy???
 
D 0

devilll

Użytkownik
Hmm , a jak będą 3 remisy i np City wygra, to ile wygrywasz? Bo nie bardzo rozumiem ten zakład, tzn rozumiem, że przegrasz jak będą 4 remisy i wtedy tracisz 500 euro prawie, ale ile do wygrania jest jeśli np. beda 2 remisy czy też 3 remisy?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
2 euro. To jest zakład LAY czyli przegrywam TYLKO WTEDY gdy wszedzie bedzie remis. Wystarczy, ze City wygra to ja tez mogę księgować 2e.

To tylko przyklad ten kupon więc nie ma się co gorączkować za bardzo ????

Możecie grać co chcecie, jakie kursy chcecie. Najważniejsze jest to, zeby robić te 3% budżetu dziennie. Ja gram takie kursy, i jestem do przodu.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Dokładnie, przede wszystkim chodzi o psychikę, zeby grać bez podpalania się.

Nie mogę wstawić arkusza na forum, bo jest za &#39;&#39;ciężki&#39;&#39; jak ktoś chce mogę podesłać na e-mail. wysyłajcie mi adresy na PW.

Oto screen z arkusza. Pochodzi on z zagranicznej strony betting-school.


W rubryce eod fund wpisujemy to co ugraliśmy danego dnia, start amount czyli kapitał początkowy, liczba procent - 3% oraz możemy wpisac sobie datę, czyli np od jutra zaczynamy ???? Program oblicza zarobek na kolejne 10 lat.
 
D 0

devilll

Użytkownik
A czy buki zablokują mi możliwość obstawiania, jeśli będę stawiał powiedzmy za 500 zł , dużą ilość meczy po kursach właśnie 1.01-1.10?
 
S 0

sighton

Użytkownik
Jako, że jestem początkujący w tym temacie mam pytanie apropo tego systemu o którym sam myslalem wczesniej ale zdawalo mi sie to zbyt latwe... spojrzmy na to z tej strony: Obstawiam codziennie mecz w stawce 1000 zl: i jest to raczej oczywiste ze dana druzyna wygra... kurs wynosi 1.03. czyli po niedlugich obliczeniach do wygrania : 1030 zl. czyli analogicznie gdybym wstawil na konto 4 k pln to do wygrania w takiej sytulacji mial bym 120 zl. Powiedzcie mi gdzie tu jest chaczyk bo w takim przypadku zarabiam 120 zl dziennie ( wyplata moze byc na koniec miesiaca z opoznieniem nie ma to wielkiego znaczenia).
czy istnieja jakies limity typu : maksymalna kwota stawki, a moze nie mozna obstawiac meczy codziennie tylko np. co 3 dni. ? ( poprostu gdzie lezy haczyk?) Dodam ze mam zamiar grac na str. betfair... Slyszalem takze o obnizaniu kursu w trakcie meczu. czy jest wgl mozliwe aby w np. 80 min meczu zmienieli na 1.00 ? czy to raczej nie mozliwe ?
Prosze o jak nakszybsza odp i z gory dzieki !
Pozdrawiam Krzysiek z Łodzi.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Haczyk jest jeden. Stawiasz 1000zł i okazuje sie że &quot;jakimś cudem&quot; drużyna, która prowadziła przegrywa lub remisuje. I jesteś 1000zł w plecy.
Ale powodzenia ????
 
S 0

sighton

Użytkownik
Czy to jedyne zagrozenie ?( wcale go nie lekcewaze) ale przy odrobinie szczescia i zbudowaniu bezpiecznego kapitalu ktory pozwoli grac jedynie zarobionymi pieniedzmi mozna jednak ladnie zarobic... Mozna tez zaczac od mniejszych kwot... Nie mam racji? dzieki za szybka odp ????
 
D 0

devilll

Użytkownik
No haczyka jako takiego nie ma hehe, tylko chodzi o to, że nawet na takim kursie jak 1.03 możesz popłynąć, gdyż wszystko jest możliwe. Niektóre buki (Podobno na Betfair, nie) mogą ustawić ci limity na maxymalne stawki, gdy się kapną , że grasz takimi kwotami, tylko na mecz po tak niskich kursach. A co do kursu 1.00 to nie zniżą do takiego, ale po prostu mogą wycofać i nie będziesz mógł postawić w ogóle. Np, w meczu jedna drużyna prowadzi z drugą 3-0 i jest 85 min, w tej chwili spokojnie buki mogą wycofać kursy na zwycięstwo tej drużyny.
 
Do góry Bottom