>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

System 3%. Budujemy Bank.

L 0

longmanorg2

Użytkownik
Ja gram od niedawna, generalnie np dziś grałem sporo hokeja, wszystko na live w ostatniej kwarcie, najlepiej jeszcze jak są gdzieś statystyki w trakcie meczu. Dziś grałem przeważnie każdy mecz hokeja którego wynik w ostatniej kwarcie był 3-0 dla faworyta. Z obstawieniem zwlekałem jak najdłużej. Grałem też polskiego kosza, ale to bardziej starałem się grać trading, ponieważ w koszu szybko się zmienia stan meczu.
i jaki procent swojego budżetu przeznaczasz na jeden zakład o kursie np. 1.03 ?
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
i jaki procent swojego budżetu przeznaczasz na jeden zakład o kursie np. 1.03 ?
Zależy od tego czy oglądam ten mecz, czy wygrywa faworyt, staram się grać jak najmniejszą stawką, żeby przy potknięciu stracić jak najmniej. Jednak nie zawsze udaje mi się zagrać najmniejszą stawką ;) jest to żmudne, ale jak na razie przynosi efekty. Staram się nie grać również większą stawką niż 30% budżetu, chociaż i tak uważam, że to za duży procent banku.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Lukaldo a tak juz serio to jakbys miał taka mega passe i pomnazal kapitał to nie ma szans na regularne stukanie po 1% bo cie KAZDY popularny buk zlimitujei tyle pograsz
nie ma szans by tak doic buków
z czasem sie przekonasz
pozdrawiam
Widzę kolego, ze nie chciało Ci się czytać tematu, nie szkodzi.

Zaznaczyłem, ze gram w Betfair. Giełda zakładów. Wygrywam to co postawili inni gracze. Rozumiesz? BF pobiera prowizję 5% od wygranej. Z tego zarabia. Im jest na rękę, zeby ktos wygrywał.


Ktoś tam pisał też o sytuacji, z podanego przeze mnie meczu. Otóż możliwe, ze straciłbym całą stawkę, jednak oglądałem mecz, i miałem NIEMAL stuprocentową pewność ze typ wejdzie, jak by nie wszedł? cóż nie grałem va banque, więc zagrałbym coś innego.

Dla betfair to lepiej jak jest dużo pieniędzy na rynkach bo żyją ze stałej marży. Giełda to prosta zasada - ktoś wygrywa aby przegrać mógł ktoś.
Ciekawe gdzie znalazłeś ten arkusz do wyliczeń.
Jest napisane. Jakbyś przeczytał to byś wiedział

Tzn. ze prawdopodobne jest cos takiego czy raczej nie ma co sie martwic bo tym tekstem to mnie troszke przestraszyles...



A tak jesli chodzi o poprzednie posty sceptyków... Zawsze mozna sprawdzic ten system z kwota np. 10 zl i jesli bedzie dzialac tak jak mowi Brylant to nie widze przeszkod...
Jak ktoś Cię podkabluje to tak, i jak bedziesz robił duże przelewy na konto bankowe. Generalnie nie masz się o co martwić na razie. Poczytaj temat ustawa hazardowa w dziale kącik ogólnobukmacherski.

Co do postów konesera to ręcę po prostu opadają, niby był po &#39;&#39;drugiej stronie barykady&#39;&#39; ale o BF nie słyszał, ciekawe...
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Betfair pobiera 5 % na początek , potem jakbyś za dużo wygrał to może to dojść do 60 % ( poczytaj sobie o premium charge) więc raczej na rękę im jest żeby grało dużo ludzi, ale tych za dużo wygrywających to też nie lubią. Poza tym piszesz że straciłbyś cała stawkę ale nie było to va bank więc grałbyś dalej , owszem tylko na ile części podzieliłeś budżet do grania? na 3-4? Pomyśl ile musiałbyś odrabiać tą stratę gdyby ten niemal w 100 % pewny mecz jednak nie zakończył się po Twojej myśli. Granie małych kursów przerobili już raczej na większych forach bukmacherskich i jakoś nikt nie został milionerem a większość straciła , co więcej nawet te osoby które wyszły na plus bo w odpowiednim momencie się wycofały raczej nie były skłonne dalej grać tym sposobem, ciekawe czemu?
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Pewnie z uwagi na ryzykowanie coraz większy pieniędzy się wycofil, o czym pisałem w pierwszym poscie, przeczytaj to zrozumiesz jak chce grać po ugraniu większego banku.

Wiem, o opłatach premium, jednak nie znam nikogo, kto by miał, aż 60% (ale wiem mało także moze..) poczytaj także sobie o opłatach premium, kogo dotyczą i jaki trzeba mieć zysk, zeby je płacić ( w szegolnosci te duże)

http://www.betfair.com/pl/aboutUs/Betfair.Charges/


e/ nikt nigdzie nie napisał, że to system idealny, ale moim zdaniem założenie sobie wypracowywanie 3% budżetu dziennie jest dobre. Sprawdza się to obojętnie czy gracie taśmy, single z wysokim kursem, czy tak jak ja single live z niskim kursem.

Nawet biegacze mogliby to wykorzystać. Zeby dziennie przebiegać 3% metrów więcej ????

Takie założenie działa dobrze na psychikę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Brylant, może dość już tego pitu pitu w temacie? Bo leci już 4 strona w temacie i nadal dyskusja trwa w najlepsze, a nie widać jej końca. Jedni będą drugich przekrzykiwać (przeciwnicy niskich kursów vs. zwolennicy niskich kursów) w nieskończoność.
Zacznij typować i każdy sprawdzi jak to ma się do rzeczywistości.
Zacznij sobie skromnie od 10 czy tam 100 zł, bo na pewno na tyle Cię stać leć z typami na forum. Tak będzie najlepiej.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Nie zamierzam tu podawać zadnych typów. Nie ten dział.

Pitu pitu? Heh, to powiedz jeleniom, żeby uważnie czytali temat, to nie będzie głupich pytan i zbednych odpowiedzi udzielanych po kilka razy.

To po co założyłem temat skoro nie zamierzam podawac typów? (pewnie ktos tak zaraz napisze)
Temat założyłem, gdyż od dwóch miesięcy (wiem, że to mało) gram takim systemem i udaje mi się wygrywać. Być może to tylko fart - przekonamy się wkrótce. Mój malutki sukces sprawił, że chciałem się podzielić swoją wiedzą z innymi userami.

A temat służy do wyrażania opinii co do systemu, ale masz racje, że przez takich, którym się nie chcę czytać zrobiło się &#39;&#39;pitu pitu&#39;&#39; ???? Pozdro.


e/ z resztą napisałem, że gram live pod koniec spotkan, to jaki jest sens podawania typów, które już weszły/nie weszły? bo nie możliwe jest żebym zagrał i jeszcze zdążył napisać
aha, próbowałem już podawać typy na forum, co mi się strasznie szybko znudziło, więc tym razem może się sytuacja powtórzyć.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Tutaj podam screen z 11 stycznia. To nie wszystko co grałem tego dnia oczywiscie. Podaje dyscyplinę: Piłka Nożna.
Wszystko grane LIVE.



e/ i o to chodzi w tym systemie, ciułać sobie po kilka/kilkadziesiąt centów, lepiej grać dużo spotkań, niż np. jedno grubiej (nie wejdzie i mamy klops).
 
n-e-f-l-a-j-t-e 1

n-e-f-l-a-j-t-e

Użytkownik
Tutaj podam screen z 11 stycznia. To nie wszystko co grałem tego dnia oczywiscie. Podaje dyscyplinę: Piłka Nożna.
Wszystko grane LIVE.

e/ i o to chodzi w tym systemie, ciułać sobie po kilka/kilkadziesiąt centów, lepiej grać dużo spotkań, niż np. jedno grubiej (nie wejdzie i mamy klops).
Podawanie swoich wyników, screnów itd. jest chyba nieporozumieniem zważywszy na to że nie chcesz podawać do tego spotkań wcześniej...Kto ma mieć pewność że nie podajesz n-tego z kolei kuponu, który udało się trafić...A co do grania niskich kursów to ogólnie jest tak że większość kuponów będzie wchodziło to logiczne przy takich zdarzeniach ale wystarczy się poślizgnąć kilka razy i też jest co odrabiać nawet nie grając all in...System systemem ale i tak zawsze wiedza typera będzie najważniejsza żeby dobrze dobierać zdarzenia do systemu to chyba podstawowa zasada dla każdego systemu...Jak to mówią każdy system dobry przy trafnych typach i każdy zły przy błędnych typach...
Życzę zatem umiejętnego dobierania zdarzeń i powodzenia!
Pozdro!
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Dokładnie to napisalem w 68 poscie. Nie ma sensu podawac typow ktore weszły/nie weszły. Powyzszy screen wkleilem dlatego, zeby inni widzieli o jakiego rzędu kwoty chodzi.

Wiadomo, ze wystarczy jedno poslizgniecie dziennie i trzeba odrabiac, ale własnie po to jest założenie 3%, po to arkusz, zeby to wszystko kontrolować. Pomaga to psychicznie. Ugrałeś 3% to koniec. Przegrałeś coś? Wpisujesz w odpowiednią rubrykę i jedziesz dalej.

Oczywiscie wiedza typerska jest bardzo ważna, ja gram dlatego live pod koniec spotkan, gdyz jej za bardzo nie mam (w porównaniu z niektórymi). Póki co nie przegrałem.

Przeważnie przegrywają Ci, ktorzy nie trzymają się swoich własnych zasad, np podpalają się i grają niepotrzebnie jeszcze jedno spotkanie, choć mają już 3% zrobione.

TObie również życzę powodzenia w bukmacherce.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Betfair pobiera 5 % na początek , potem jakbyś za dużo wygrał to może to dojść do 60 % ( poczytaj sobie o premium charge) więc raczej na rękę im jest żeby grało dużo ludzi, ale tych za dużo wygrywających to też nie lubią. Poza tym piszesz że straciłbyś cała stawkę ale nie było to va bank więc grałbyś dalej , owszem tylko na ile części podzieliłeś budżet do grania? na 3-4? Pomyśl ile musiałbyś odrabiać tą stratę gdyby ten niemal w 100 % pewny mecz jednak nie zakończył się po Twojej myśli. Granie małych kursów przerobili już raczej na większych forach bukmacherskich i jakoś nikt nie został milionerem a większość straciła , co więcej nawet te osoby które wyszły na plus bo w odpowiednim momencie się wycofały raczej nie były skłonne dalej grać tym sposobem, ciekawe czemu?
Widzę czytanie ze zrozumieniem nie jest w modzie ????
Betfair pobiera 5% prowizji. Jak ktoś gra dużo to Betfair może swoją prowizję ZMNIEJSZYĆ o max.60% (czyli do 2%). Taka premia dla stałych klientów.
NAjpierw czytaj -&gt; potem myśl -&gt;a dopiero po tym pisz ... ????

Inna sprawa to sensowność grania takimi kursami i odrabianie potem wtopy ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

sighton

Użytkownik
Chlopaki, chlopaki... nie spolszczajcie tego watku... blagam. Dlaczego zawsze trzeba sobie nawzajem udowadniac kto jest bardziej zaje****y ? Jeden nie doczytal... ok wystarczy wytlumaczyc i na odwrot...
Calm down your łyda, jak to sie mowi... ;)
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
Nie wiem ile jeszcze na forum powstanie tematów o graniu kursów 1.05&gt; Zdaję się, że juz setki razy było udowodnione że takie granie prowadzi do straty po długim ciułaniu grosików i taka strata bardziej bolesna
Przykłady z dzisiaj: dla zabawy chciałem zobaczyć do jakiej sumy dojde stawiajac niskie kursy od 5zł na 3 strzale poległem 60 minuta, mecz nudny jak flak z olejem kurs na under 4.5 oczywiście 1.01 wiec pobieram i ostateczny rezultat oczywiście over ;)
Co do meczu Udinese w którym na ostatnia minutę kurs był 1.05 to nieźle dowaliłeś, chyba nie widziałeś sytuacji w tej minucie gdzie zawodnik Udinese stojąc metr od pustej bramki z piłką wali w bramkarza. Gdyby udało mu się strzelić popłyną byś równo i nici z tej całej promocji
Wszystkim zachwyconym tym systemem życzę &#39;wysokich&#39; wygranych, jak sie komus oda sieknąć passe tysiąca meczów bez wtopki to się dorobi
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
Nie wiem ile jeszcze na forum powstanie tematów o graniu kursów 1.05&gt; Zdaję się, że juz setki razy było udowodnione że takie granie prowadzi do straty po długim ciułaniu grosików i taka strata bardziej bolesna
Przykłady z dzisiaj: dla zabawy chciałem zobaczyć do jakiej sumy dojde stawiajac niskie kursy od 5zł na 3 strzale poległem 60 minuta, mecz nudny jak flak z olejem kurs na under 4.5 oczywiście 1.01 wiec pobieram i ostateczny rezultat oczywiście over ;)
Co do meczu Udinese w którym na ostatnia minutę kurs był 1.05 to nieźle dowaliłeś, chyba nie widziałeś sytuacji w tej minucie gdzie zawodnik Udinese stojąc metr od pustej bramki z piłką wali w bramkarza. Gdyby udało mu się strzelić popłyną byś równo i nici z tej całej promocji
Wszystkim zachwyconym tym systemem życzę &#39;wysokich&#39; wygranych, jak sie komus oda sieknąć passe tysiąca meczów bez wtopki to się dorobi
widzę, że kolega też nie umie czytać, nie popłynąłby bo gra nie polega na grze va bank, tylko na ugraniu 3% budżetu a to różnica.
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
widzę, że kolega stosuje nadinterpretację, nigdzie nie napisałem ze by stracil wszystko
to że by popłyną wogóle nie oznaczałoby straty całego banku, straciłby tyle ile postawił - proste, tylko prosze nie piszmy ze cos takiego to byla prmocja...
 
L 13

lukaldo

Użytkownik
widzę, że kolega stosuje nadinterpretację, nigdzie nie napisałem ze by stracil wszystko
to że by popłyną wogóle nie oznaczałoby straty całego banku, straciłby tyle ile postawił - proste, tylko prosze nie piszmy ze cos takiego to byla prmocja...
&quot;popłynąłbyś równo&quot; oznacza dla Ciebie stratę stawki ? hehe dobre
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Na kartce to sobie mozesz jakieś tam wzory powypisywać i wyjdzie ci, ze w rok wygrasz sto milionów. W praktyce jedna wtopa oznacza koniec poniewaz 99,99% (a pozostałe 0,01% to idioci) graczy po wtopie na kursie 1.03 nie będzie się chciało siedziec rok na live na Bet365 i to odrabiać na kursach 1.03 o zysku nie wspominając bo to w takiej sytuacji cel nie z tego świata. Gdyby sie przytrafiła druga wtopa to juz w ogóle nie ma o czym mówić. To, ze nie grasz &quot;va banque&quot; nic nie da. Na odrobienie jednej wtopy w tym twoim systemie potrzeba gigantycznego wysiłku i czasu nieadekwatnego do potencjalnych korzysci. Oczywiście mozesz sobie napisać, ze jestes super cierpliwy i po wtopie bys spokojnie, bez podpalania się odrabiał grając 1.01 czy 1.02 i po roku byś wyszedł na zero a dalej to juz eldorado. Jestem przekonany, ze w rzeczywistosci bys tego nie robil a zamiast tego postawił całą kasę na jeden typ lub w najlepszym wypadku wypłacił to co zostało.
 
Do góry Bottom