>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system asekuracyjny

H 0

halbim

Użytkownik
Witam wszystkich na forum, jestem tutaj nowy wiec proszę o wyrozumiałość ????
Od jakiegośczasu zastanawiam sie jak grać u bukmacherów żeby być na
tym na +...
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale ostatnio zastanawiam się graniem czegoś takiego:
pierwszy kupon: obstawić 4 faworytów najlepiej żeby to były same 1.
Wiadomo każde spotkanie trzeba dobrze przeanalizować, trzeba wybrać takie by kupon był raczej pewny. łączny kurs powinien wyjść ponad 4.. Myślę że że gdy grają wszystkie ligi nie powinno być z tym problemu...
drugi kupon: postawić dwa remisy... Myślę że jak ktoś pomyśli trochę to w tych wszystkich ligach znajdzie sie dwa zdarzenia żeby remis był bardzo prawdopodobny... Mogą być do przerwy chodzi oto by łączny kurs był ok 9...
trzeci kupon: taki sam jak drugi.
czwarty kupon: Jak ktoś chce to może postawić czwarty kupon z np. dwoma niespodziankami, albo dwóch strzelców gola... Wiadomo tutaj kurs na pewno będzie większy...
oczywiście nie stawiamy dwóch tych samych zdarzeń na różnych kuponach bo wtedy wykluczmy sobie jeden kupon...
Wszystkie kupony stawiamy za tą sama stawkę np 10zł...
Najważniejszy jest kupon pierwszy bo gdy pozostałe nam nie wejdą ich koszty zwrócą się z pierwszego(tylko musi on wejść...)
Jak by chociaż raz w miesiącu wszedł nap kupon z remisami to jesteśmy sporo do przodu...
Myślę że jak grają wszystkie ligi to jest z czego wybierać...
Może ktoś napisać co wtedy jak wszystkie kupony nie wejdą...
Trudno... Trzeba tak obstawić ten pierwszy żeby wszedł, jak ktoś się zna to wydaje mi się że nie bedzie z tym większego problemu...
A gdy do stawki dołożymy jeszcze jedno 0... to możemy sporo zarobić...
Co myślicie o takim graniu???
Ja chyba tak będę grał jak się ligi rozkręcą w nowym sezonie...
 
E 6

esqlap

Użytkownik
jak umiesz zrobic pewny kupon o łacznym kursie 4, to po co kombinowac? zagraj ten kupon za 40zł tzn za laczna stawke co bys chcial stawiac na te poszczegolne kupony i wystarczy ze bedziesz mial skutecznosc 50% i juz jestes sporo na plus. nie ma sensu kombinowac skoro tak dobrze sie znasz ze robisz pewne kupony z kursem 4. pozdro
 
V 1

vanitas

Użytkownik
Trzeba tak obstawić ten pierwszy żeby wszedł
Dla mnie jesteś w 5 tekstów tegorocznych ????
Życze owocnej nauki (bo to jednak nieuniknione, co wnioskuję po wypowiedzi) i dalszego optymizmu ????
 
V 1

vanitas

Użytkownik
System jak system - ale test o tym, że wystarczy zespolic 4 pewniaków, sam przyznasz, że pierwszej klasy ????
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
System jak system - ale test o tym, że wystarczy zespolic 4 pewniaków, sam przyznasz, że pierwszej klasy ????
Ja jestem z 2. klasy wiec czuje sie gorszy teraz ???? A na serio przetestuj na czystym papierze - papier tani ???? jak bedzie dobrze to przetestuj na papierze z glowkami roznych ludzi - papier drogi ???? jak bedzie swietnie to skoncz testy ???? wiem bez sensu ale kto na tym forum pisze z sensem ????
 
Do góry Bottom