>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[SYSTEM] Brak rzutu karnego w meczu

S 17

siergej

Użytkownik
Witam,
W tym temacie przetestujemy ile to nam karnych wpada w meczach. Oby jak najmniej ???? . Będziemy tworzyć AKO, aby dać kurs blisko 2.0, w skrajnych przypadkach około +1.50 i to będzie jakieś 3-4 wydarzenia na jednym kuponie. Zaczynamy od Ligi Europejskiej.
1#
Steaua Bucharest - Chelsea Rzut karny: Nie, kurs: 1.19 ⚽ Viktoria Plzeň - Fenerbahce Rzut karny: Nie, kurs: 1.21 ⚽ VfB Stuttgart - Lazio Rzut karny: Nie, kurs: 1.19 ⚽
Anzhi - Newcastle Rzut karny: Ni e, kurs: 1.21 ⚽
AKO: 2.07
Stawka: 100j

#2
Tottenham - Inter Rzut karny: Nie, kurs: 1.19 ⚽ Basel - Zenit St.Petersburg Rzut karny: Nie, kurs: 1.18 ⚽ Levante - Rubin Rzut karny: Nie, kurs: 1.18 ⚽
Benfica - Bordeaux Rzut karny: Nie, kurs: 1.23 ⚽
AKO: 2.04
Stawka: 100j

 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Grałem tak i się przejechałem.
Aby ostudzić twoje kolejne pomysły podpowiem, że brak czerwonych kartek, brak samobója i brak gola w danym przedziale czasowym też testowałem...
 
S 17

siergej

Użytkownik
Grałem tak i się przejechałem.
Aby ostudzić twoje kolejne pomysły podpowiem, że brak czerwonych kartek, brak samobója i brak gola w danym przedziale czasowym też testowałem...
Przecież nie skazuje tego systemu na sukces od razu. Zobaczymy jak to będzie na dłuższy czas.
 
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Jednym takie obstawianie wychodzi lepiej , drugim gorzej. Porażka murowana ale kto wie czy autor tematu nie będzie miał powiedzmy 50 dobrych trafień? Wystarczy zwykły fart, nic innego. Jak zapewne każdy też coś takiego testowałem. Najpierw wirtualnie , weszło na prawdę dużo. Za kasę niestety szybko skończyłem. Różnie to bywa , zobaczymy.
Chociaż jeżeli mogę coś doradzić to z dala od takich mecz właśnie jak liga mistrzów, liga europejska itp. gdzie presja jest dużo większa, przez co niestety zdarzają się błędy w obronie co może doprowadzić do karnego.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jak grałem na brak samobójczej bramki (kurs 1.04 - 1.08) to typowałem drużyny, które w poprzednim meczu strzeliły samobója... ale i tak nie pomogło :/
 
S 17

siergej

Użytkownik
1#
Steaua Bucharest - Chelsea Rzut karny: Nie, kurs: 1.19 ⚽ ⛔
Viktoria Plzeň - Fenerbahce Rzut karny: Nie, kurs: 1.21 ⚽ ✅ VfB Stuttgart - Lazio Rzut karny: Nie, kurs: 1.19 ⚽ ✅
Anzhi - Newcastle Rzut karny: Ni e, kurs: 1.21 ⚽ ✅
AKO: 2.07
Stawka: 100j
Przegrana: 100j

#2
Tottenham - Inter Rzut karny: Nie, kurs: 1.19 ⚽ ✅
Basel - Zenit St.Petersburg Rzut karny: Nie, kurs: 1.18 ⚽ ⛔ Levante - Rubin Rzut karny: Nie, kurs: 1.18 ⚽ ✅
Benfica - Bordeaux Rzut karny: Nie, kurs: 1.23 ⚽ ✅
AKO: 2.04
Stawka: 100j
Przegrana: 100j

Jak widać trochę się system przejechał na tych spotkaniach, jednak nie poddajemy się i brniemy dalej.
 
S 17

siergej

Użytkownik
#3
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok Rzut karny: Nie, kurs: 1 .21 ⚽ Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa Rzut karny: Nie, kurs: 1.23 ⚽
AKO: 1.49
Stawka : 100j
# 4
FC Augsburg - 1. FC Nürnberg Rzut karny:Nie, kurs: 1.24 ⚽
FC Groningen - NAC Breda Rzut karny: Nie , kurs: 1.26 ⚽
AKO: 1 .56
Stawka: 100j

#5
Porto - Estoril Rzut karny: Nie, kurs: 1.24 ⚽
Genoa - AC Milan Rzut karny: Nie , kurs: 1.29 ⚽
AKO: 1.60
Stawka: 100j
 
S 17

siergej

Użytkownik
#3
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok Rzut karny: Nie, kurs: 1 .21 ⚽ ✅
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa Rzut karny: Nie, kurs: 1.23 ⚽ ✅
AKO: 1.49
Stawka : 100j

Wygrana: 149j

# 4
FC Augsburg - 1. FC Nürnberg Rzut karny:Nie, kurs: 1.24 ⚽ ✅
FC Groningen - NAC Breda Rzut karny: Nie , kurs: 1.26 ⚽ ✅
AKO: 1 .56
Stawka: 100j
Wygrana: 156j

#5
Porto - Estoril Rzut karny: Nie, kurs: 1.24 ⚽ ⛔
Genoa - AC Milan Rzut karny: Nie , kurs: 1.29
⚽ ✅
AKO: 1.60
Stawka: 100j
Przegrana: 100j
Testujemy dalej ???? .
// Miałby ktoś jakąś stornkę, gdzie od razu byłoby napisane, czy był karyn czy też nie? Bo tak to muszę oglądać dużo skrótów.
 
B 0

batcorn

Użytkownik
edi, a jest jakaś wyszukiwarka w necie zakładów, która pokaże że u danego buka jest możliwość postawienia zakładu na brak rzutu karnego przedmeczowo albo na brak czerwonej kartki? Czy raczej bez odwiedzin oferty konkretnego buka się nie obędzie?
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
.. a nie lepiej zagrać progresje na rzut karny w meczu ? na williamie widzę kurs 4.00.
Tu raczej uważam że żadne staty nie pomogą, chyba że będziesz chciał typować
spotkania w ligach gdzie pada średnio na mecz dużo kartek.. myślę że hiszpańska
będzie dobra, brazylijska również.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Siergej;3442541][ ...] Będziemy tworzyć AKO, aby dać kurs blisko 2.0 [...]
Jeśli mógłbym Ci doradzić ... Nie kieruj się kursami. One naprawdę &quot;nie grają&quot;. Nie mają absolutnie żadnego wpływu na wynik w meczu. W tym, na to czy będzie karny czy go nie będzie.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Jaki buk daje przedmeczowo obstawić: brak rzutu karnego? Na żadnym znaleźć nie mogę jak do tej pory ????
WilliamHill, ale na jego brak malutki kurs... chyba że kładziesz w domu tapety i lubisz kleić
to skiesz AKO z 20 takich spotkań.. prędzej właśnie na to że będzie rzut karny można
coś ugrać !
postscriptum :
-po jaką cholere ten obrazek ⚽ ?
 
Do góry Bottom