>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System by szpilmen (ulepszony)

Status
Zamknięty.
S 0

szpilmen

Użytkownik
Ostatnio podałem wam system ,który nie doznał pozytywnych opini więc przedstawie Wam dziś nowy. Do tego systemu potrzebne nam będzie konto na bwin.com. Logujemy się i wybieramy opcje nie będzie wiecej niż 3,5 żółtych kartek w spotkaniu. Z tego co patrzyłem caly dzień to najwięcej było 3 kartki żółte. A kurs jest zadawalający 1.90 (zawsze mozna sb zrobić ako).
Potrzebowałbym stronę na której są podane żółte kartki ze wcześniejszego sezonu. Jeśli by ktoś mógł podać to na priv proszę.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
&quot;&quot;System&quot;&quot; na 100% gwarantuje bankruta .
lepiej zobaczyć statystyki sędziów czy bardzo chętnie obdarowują kartkami czy nie
/
co to w ogóle za system ?? wiesz na czym polega tworzenie systemów ?

ty zaprezentowałeś że jest taka opcja w buku do grania nic po za tym .
Proponuje przeczytaj dział dla początkujących z 2 razy potem 2 razy inne wątki w tym dziale i jak myślisz że jesteś na tyle inteligentny i odważny. opisz swój system .

- zadałem sobie trud przeczytania twojego &quot;wcześniejszego wątku niby systemu &quot; i jednak przekonuje sie że to tylko prowokacja
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Tak to wpłacam kase w tym tyg na bwin i bd dawal kupony. Można zastosowac do tego progresje albo 15 lub stawkowac co 2j
Ale nerwami powiało . :razz: ps to zostały ci niecałe 4 godziny
Załóż sobie temat w kuponach i tam podawaj typy . tylko przed meczem i nie edytuj tematu po rozpoczęciu spotkania , określ z góry budżet by nie skończyło sie na kilkotysięcznych kuponach .
Z góry zaznacz że grasz za wirtualną kasę - i niewpłacaj kasy bo tym systemem grająć to w banku możesz żlecić wpłaty do bwin jako przelewy stałe / ( bo często będziesz wpłacał kasę ) :grin:
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
To nie jest żaden system. Jeżeli twierdzisz , że wszystko się to będzie sprawdzało i jesteś tego pewien tak jak kolega wyżej napisał, załóż własny temat w kuponach np. o podobnej nazwie by zachęcić ludzi do zaglądania tam i spróbuj coś ugrać. Tutaj ten temat jest zupełnie zbędny i niepotrzebny. Jak dla mnie nie ma szans powodzenia. To tyle.
Temat zamykam .
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom